X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • KwiatKlau Koleżanka
    Postów: 32 10

    Wysłany: 13 czerwca 2023, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa_Ola wrote:
    Cześć ☺️
    Robiłaś test w dniu spodziewanej miesiączki, więc nie jest za wcześnie, jednak zdarzały się osoby, którym najpierw wyszła beta, a dopiero później testy. Zawsze możesz zrobić betę aby upewnić się co do ciąży, a pamiętaj, że spóźnianie się okresu kilka dni należy skonsultować z ginekologiem.

    Dzięki, poczekam jeszcze do jutra - jeśli nic sie nie wydarzy pójdę na betę, bo już jestem zmęczona łudzeniem się :/

    1 Lamette
    2 Lamette + ovitrelle + utrogestan
  • Nowa_Ola Autorytet
    Postów: 1290 1438

    Wysłany: 13 czerwca 2023, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak najlepiej, będziesz miała jasność :)

    KwiatKlau lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨🐈🐈‍⬛🐕

    05.2023 - 💔
    07.2023 - 💔
    24.09.2023 - ⏸
    Czekamy na Synka! 🩵

    Ona: niedoczynność tarczycy, io

    On: ZZSK


    preg.png
  • Sunflowerry Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 21 czerwca 2023, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Dziś u mnie 29dc. Test negatywny niestety. Prawdopodobna owulacja była 7/8 czerwca, jest jeszcze szansa ze coś się pojawi ? Brzuch nie boli jak na 🐒, czuje podbrzusze ale tak mega delikatnie. A ostatnie kilka cykli był hardcore jeśli chodzi o ból brzucha 🤦‍♀️
    Oprócz tego mega dużo śluzu.
    Zaraz zwariuje z tej niepewności 🤦‍♀️🤦‍♀️

  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 21 czerwca 2023, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunflowerry wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    Dziś u mnie 29dc. Test negatywny niestety. Prawdopodobna owulacja była 7/8 czerwca, jest jeszcze szansa ze coś się pojawi ? Brzuch nie boli jak na 🐒, czuje podbrzusze ale tak mega delikatnie. A ostatnie kilka cykli był hardcore jeśli chodzi o ból brzucha 🤦‍♀️
    Oprócz tego mega dużo śluzu.
    Zaraz zwariuje z tej niepewności 🤦‍♀️🤦‍♀️
    Jest 13dpo jeśli patrząc na 8go czerwca więc myślę,że już coś powinno pokazać. Ale dziewczynom z tego co czytałam cienie wychodziły nieraz 14/15dni po

  • Nowa_Ola Autorytet
    Postów: 1290 1438

    Wysłany: 21 czerwca 2023, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunflowerry, zawsze możesz pójść na betę, wówczas będziesz miała jasność :)

    👩‍❤️‍👨🐈🐈‍⬛🐕

    05.2023 - 💔
    07.2023 - 💔
    24.09.2023 - ⏸
    Czekamy na Synka! 🩵

    Ona: niedoczynność tarczycy, io

    On: ZZSK


    preg.png
  • Joan31 Autorytet
    Postów: 519 360

    Wysłany: 21 czerwca 2023, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunflowerry wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    Dziś u mnie 29dc. Test negatywny niestety. Prawdopodobna owulacja była 7/8 czerwca, jest jeszcze szansa ze coś się pojawi ? Brzuch nie boli jak na 🐒, czuje podbrzusze ale tak mega delikatnie. A ostatnie kilka cykli był hardcore jeśli chodzi o ból brzucha 🤦‍♀️
    Oprócz tego mega dużo śluzu.
    Zaraz zwariuje z tej niepewności 🤦‍♀️🤦‍♀️
    Ja w tamtym miesiącu miałam spóźniający się 10 dni okres i miałam chyba wszystkie możliwe objawy a się okazało że organizm nie mógł wystartować z owulacja i dopiero była w 26 dniu cyklu 🫣
    Ale jeżeli chcesz mieć pewność to na betę i wszystko będzie jasne 😊

    preg.png
    age.png
  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 21 czerwca 2023, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan31 wrote:
    Ja w tamtym miesiącu miałam spóźniający się 10 dni okres i miałam chyba wszystkie możliwe objawy a się okazało że organizm nie mógł wystartować z owulacja i dopiero była w 26 dniu cyklu 🫣
    Ale jeżeli chcesz mieć pewność to na betę i wszystko będzie jasne 😊
    Ja normalnie mam cykle 30-35dni max. A poprzedni też miałam chyba 50 dni 😳 oczywiście objawy też miałam jak nigdy, typowo ciążowe. Nawet jakiś cień wyszedł na teście ale fałszywie. Testy owulacyjne 2x pozytywne w cyklu, najpierw ok 14 dni. Później ok 26dnia i ciągnęły się przez 10 dni,że dosłownie w ciągu kilku sekund miałam pika. A oczywiście się naczytalam,że owulacyjne wychodzą pozytywne w ciąży więc samo się nasuwało 😆 No ale nic z tego nie było, po prostu się cykl rozjechał

  • Joan31 Autorytet
    Postów: 519 360

    Wysłany: 21 czerwca 2023, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga.f wrote:
    Ja normalnie mam cykle 30-35dni max. A poprzedni też miałam chyba 50 dni 😳 oczywiście objawy też miałam jak nigdy, typowo ciążowe. Nawet jakiś cień wyszedł na teście ale fałszywie. Testy owulacyjne 2x pozytywne w cyklu, najpierw ok 14 dni. Później ok 26dnia i ciągnęły się przez 10 dni,że dosłownie w ciągu kilku sekund miałam pika. A oczywiście się naczytalam,że owulacyjne wychodzą pozytywne w ciąży więc samo się nasuwało 😆 No ale nic z tego nie było, po prostu się cykl rozjechał
    Nie wiem czy czasami już mózg sam sobie nie dodaje tej słabej drugiej kreski bo tak bardzo się chce ją zobaczyć 😏 teraz dopóki nie będzie dwóch grubych czerwonych krech to nie uwierzę 😊

    preg.png
    age.png
  • Sunflowerry Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ból brzucha się nasila także chyba nie ma sensu bety robić 🥲
    W następnym cyklu planuje robić testy owulacyjne. Macie jakieś doświadczenie z tym ? To będzie mój pierwszy raz. Z tego co wyczytałam na forum to najlepsze są facelle. Ile testów mniej więcej potrzebuje na jeden cykl ?

  • Joan31 Autorytet
    Postów: 519 360

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunflowerry wrote:
    Ból brzucha się nasila także chyba nie ma sensu bety robić 🥲
    W następnym cyklu planuje robić testy owulacyjne. Macie jakieś doświadczenie z tym ? To będzie mój pierwszy raz. Z tego co wyczytałam na forum to najlepsze są facelle. Ile testów mniej więcej potrzebuje na jeden cykl ?
    Ja w tym miesiącu testowałam z domowe laboratorium i facelle i oba wyszły bardzo ładnie 😊

    preg.png
    age.png
  • Kasia_KK Nowa
    Postów: 1 2

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, obiecałam sobie że jak będę w ciąży to opiszę swoje objawy - bo sama maniakalnie szukałam pierwszych objawów u innych dziewczyn. Zatem. Zacznę od tego, że nie wiem jak to się stało, bo z objawów owulka była wcześniej. Zaraz po owu miałam zapalenie pęcherza (a ja mam koszmarne zapalenia pęcherza średnio raz w roku i od razu ląduje na antybiotyku, który na zapas mam w domu). Jak przeszło, to dalej cały czas czułam ten pęcherz, ale po takim zapaleniu to nie dziwne. Później sporo śluzu, było go widać na bieliźnie. Był zdecydowanie jak ten niepłodny. Biały i kleisty, takie strzępki, ale miałam takie i przed okresem. Teraz miałam wrażenie, że jest ciut więcej. Ból piersi, ale mnie zawsze bolą przed okresem - teraz jakby trochę mocniej. Tak naprawdę jakby beta wyszła na 0 to też bym się nie zdziwiła. Zupełnie jak na okres. Jedyne co teraz mogę sobie przypomnieć, to nie miałam szczególnej ochoty na słodkie. Nie, że mnie odrzuciło, ale nie miałam szczególnej ochoty - a zawsze mam. Z objawów nietypowych dla nie, to mnie czyściło na 2. Bez powodu. Po prostu częściej. Nie mierzę temperatury, nie badam szyjki ani nic innego. Czuję się nieźle, i gdyby nie ten wynik bety, to uznałabym, że spokojnie zbliża się okres.

    Joan31, MonikaeS lubią tę wiadomość

  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunflowerry wrote:
    Ból brzucha się nasila także chyba nie ma sensu bety robić 🥲
    W następnym cyklu planuje robić testy owulacyjne. Macie jakieś doświadczenie z tym ? To będzie mój pierwszy raz. Z tego co wyczytałam na forum to najlepsze są facelle. Ile testów mniej więcej potrzebuje na jeden cykl ?
    Ja zamawiam na allegro w żółto niebieskim opakowaniu, nie pamiętam nazwy. Zawsze wychodzą mi bardzo ładnie. Jest ich 50 w opakowaniu i kosztują ok 40zł. Musisz liczyć 2 testy ma dzień, rano ale jie z pierwszego sika i na wieczór ok 21-22najlepiej. Pamiętać żeby 2h przed nie pić. Ja robię przez ok 5-6dni, zaczynam ok 2-3 dni przed planowana owulacja i kończę z 2 dni po piku żeby się upewnić, że to było to

  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1153 525

    Wysłany: 23 czerwca 2023, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunflowerry wrote:
    Ból brzucha się nasila także chyba nie ma sensu bety robić 🥲
    W następnym cyklu planuje robić testy owulacyjne. Macie jakieś doświadczenie z tym ? To będzie mój pierwszy raz. Z tego co wyczytałam na forum to najlepsze są facelle. Ile testów mniej więcej potrzebuje na jeden cykl ?

    Idź kochana na monitoring najpierw , sprawdź czy pęcherzyk pęka bo testy owu pokażą owu ale nie wiesz czy pęcherzyk pęka :)

  • Sunflowerry Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 23 czerwca 2023, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evvee27 wrote:
    Idź kochana na monitoring najpierw , sprawdź czy pęcherzyk pęka bo testy owu pokażą owu ale nie wiesz czy pęcherzyk pęka :)

    W pierwszą ciąże udało się zajść w 3 cyklu. Niestety w styczniu poronienie. Od marca mamy zielone światełko na starania, Pani doktor dała nam pół roku. Jeśli się nie uda w ciągu 6 cykli to wtedy mamy się pojawić. Ale ja juz wariuje 🤦‍♀️🤦‍♀️
    Podejrzewam ze byc moze organizm jeszcze nie doszedł do siebie…

  • Joan31 Autorytet
    Postów: 519 360

    Wysłany: 23 czerwca 2023, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunflowerry wrote:
    W pierwszą ciąże udało się zajść w 3 cyklu. Niestety w styczniu poronienie. Od marca mamy zielone światełko na starania, Pani doktor dała nam pół roku. Jeśli się nie uda w ciągu 6 cykli to wtedy mamy się pojawić. Ale ja juz wariuje 🤦‍♀️🤦‍♀️
    Podejrzewam ze byc moze organizm jeszcze nie doszedł do siebie…
    Może to organizm nie doszedł do siebie jeszcze albo to ten stres twój nie pomaga😑

    preg.png
    age.png
  • Sunflowerry Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 24 czerwca 2023, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan31 wrote:
    Może to organizm nie doszedł do siebie jeszcze albo to ten stres twój nie pomaga😑

    Najpewniej tak właśnie jest. Spróbuje z testami owulacyjnymi, jak się nie uda to będę pisać do Pani Doktor od jakich badań zacząć.

    Kupiłam 2 opakowania Facelle po 5szt, ale chyba jeszcze będę musiała dokupić jeśli po dwa dziennie trzeba robić.

  • Joan31 Autorytet
    Postów: 519 360

    Wysłany: 24 czerwca 2023, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunflowerry wrote:
    Najpewniej tak właśnie jest. Spróbuje z testami owulacyjnymi, jak się nie uda to będę pisać do Pani Doktor od jakich badań zacząć.

    Kupiłam 2 opakowania Facelle po 5szt, ale chyba jeszcze będę musiała dokupić jeśli po dwa dziennie trzeba robić.
    Ja robię tylko wieczorem bo wtedy jest największe stężenie lh w organizmie w przeciwieństwie do testów ciazowych😊 Ale to już kwestia indywidualna jest ile kto testów robi😊

    preg.png
    age.png
  • Edkaa Przyjaciółka
    Postów: 103 21

    Wysłany: 27 czerwca 2023, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś mam 12 dpo, ok 2 dni przed okresem, beta 99,6. Moje objawy to : brak objawów. To znaczy identyczne jak przy PMSie, humory- chociaż trochę mniej niż zawsze, Ochota na słodkie i śledzie:) do tego bol piersi od owu, bliżej okresu bardziej po bokach. Zrobiłam test jako formalność z myślą że nic nie będzie ale jestem pierwszy cykl na duphastonie (miałam plamienia przed okresem mimo dobrego proga w II fazie i ginekolog zasugerowała, żeby mimo wszystko spróbować z duphastonem) I miałabym wyrzuty że odstawiłam nie wiedząc czy czasem nie ma ciąży- i bum, totalnie niespodziewanie pozytyw.. co prawda nie miałam plamien (a powinnam mieć od około 2-3 dni) ale myslalam że to tylko zasługa duphastonu :) ten cykl totalnie miał nie być tym cyklem, miałam zapalenie pęcherza w trakcie owu, antybiotyk, później 2 wesela i wyjątkowo alkohol, odpuściłam totalnie myśląc że to nie jest dobry czas dla organizmu i na pewno nie w tym cyklu... :) gdyby nie zalecenie gin to nawet bym o teście nie pomyślała bo vzuje się jak zawsze przed okresem.

  • Joan31 Autorytet
    Postów: 519 360

    Wysłany: 28 czerwca 2023, 05:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edkaa wrote:
    Dziś mam 12 dpo, ok 2 dni przed okresem, beta 99,6. Moje objawy to : brak objawów. To znaczy identyczne jak przy PMSie, humory- chociaż trochę mniej niż zawsze, Ochota na słodkie i śledzie:) do tego bol piersi od owu, bliżej okresu bardziej po bokach. Zrobiłam test jako formalność z myślą że nic nie będzie ale jestem pierwszy cykl na duphastonie (miałam plamienia przed okresem mimo dobrego proga w II fazie i ginekolog zasugerowała, żeby mimo wszystko spróbować z duphastonem) I miałabym wyrzuty że odstawiłam nie wiedząc czy czasem nie ma ciąży- i bum, totalnie niespodziewanie pozytyw.. co prawda nie miałam plamien (a powinnam mieć od około 2-3 dni) ale myslalam że to tylko zasługa duphastonu :) ten cykl totalnie miał nie być tym cyklem, miałam zapalenie pęcherza w trakcie owu, antybiotyk, później 2 wesela i wyjątkowo alkohol, odpuściłam totalnie myśląc że to nie jest dobry czas dla organizmu i na pewno nie w tym cyklu... :) gdyby nie zalecenie gin to nawet bym o teście nie pomyślała bo vzuje się jak zawsze przed okresem.
    Właśnie może przez to że tak stwierdzilas wyluzowałas się i bum😊😃 Gratuluje!! ♥️ Niech się rozwija fasolka ♥️

    preg.png
    age.png
  • M0210 Koleżanka
    Postów: 35 2

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o objawy to w poprzedniej ciazy po owulacji temperatura wzrosła do 37.6 a później delikatnie spadła, ale wciąż była między 37.00 a 37.2. Podbrzusze bolalo jak na @, a w 10dpo czułam silne mrowienie w piersiach. 11 dpo ( cykle 28/29 dni) test beta wyszedł 7.62. Sluz po owulacji najpierw był kremowy, potem go nie było, a w dniu testu beta i dzień wcześniej wodnisty.

‹‹ 1201 1202 1203 1204 1205 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ