X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Ewappp Autorytet
    Postów: 369 307

    Wysłany: 4 grudnia 2023, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka90 wrote:
    Dziewczyny zaraz po owulacji zaczęłam odczuwać bóle podbrzusza i kłucie lewego jajnika, czasami też prawego. Czasami zakręci mi się w głowie i czuję że jest mi niedobrze. Ostatnio bolała mnie też bardzo głowa. To jest pierwszy taki cykl gdzie dzieją się takie rzeczy a nigdy wcześniej nawet nie poczułam że mam owulację. Wydaje mi się że moje piersi też wyglądają inaczej jakby było widać bardziej żyły. Nie wiem czy sobie już wkręcam objawy czy może któraś z was miała podobne i okazało się że była w ciąży? Cykle mam 28 dniowe. Czasami zdarzy się że 26. Uprawiałam seks bez zabezpieczenia w 8dc i zastanawiam się czy mogłam wtedy zajść w ciążę ☺️

    Ja miałam podobne objawy w tym cyklu i właśnie otrzymałam wynik bety 14.95 :) Test ciazowy sikany też mi dzisiaj pokazał kreskę, rano bladą teraz już bardzo wyraźną, a to dopiero 10 dzień po owu. Jeszcze w to nie wierzę, mam nadzieję że beta będzie dobrze rosła...

    Jeśli czujesz że te objawy są inne niż zazwyczaj przed miesiączką to zrób test z krwi :) mnie czasami pobolewał brzuch w nieudanych cyklach ale teraz jest to inny ból, taki rozpierający, trochę piekący. Do tego nieustanny bol glowy od 4 dni i problemy ze snem. No i popłakałam się w sobotę jak podczas jazdy autem usłyszałam w radiu piosenkę Sarsy "jutro znowu gonić biec latać" i nie moglam przestać szlochać 🤣🤣 to mi dało do myślenia że chyba jest coś na rzeczy🤣🤣

    Niezapominajka90 lubi tę wiadomość

  • Niezapominajka90 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 4 grudnia 2023, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 dni temu robiłam test ale wyszedł negatywny. Teraz zostało mi 3 dni do @ więc wstrzymam się jeszcze i zobaczymy co pokaże mi w dniu spodziewanej miesiączki

  • KejtKa Autorytet
    Postów: 731 1660

    Wysłany: 5 grudnia 2023, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już czekam na nowy cykl... od paru dni mam śmietnik na twarzy jak zawsze przed @. Najgorsze jest to, oczekiwanie i nadzieja, a potem świadomość, że znowu fail...

    👩🏼 30 🧑🏻 31
    ❤️ 2015
    💍 2019
    👰🏼‍♂️🤵🏻 2021
    Początek starań 8.2023 (9 cs)
    19.04 (11 dpo): ⏸️
    20.04 (12 dpo): 78,48 mIU/ml (beta),
    22.04 (14 dpo): 162,50 mlU/ml (beta, + 114 %)


    📅 Wizyty:
    22.04 (LuxMed): pęcherzyk w macicy 🍀
    09.05, 17.00 (LuxMed)
    22.05, 16.00 (Prywatnie)

    💊Suple
    Feminion 1, Actifolin, Vigantoletten, Magne B6 Forte, DHA Prenacaps

    preg.png
  • Daga121222 Ekspertka
    Postów: 138 110

    Wysłany: 5 grudnia 2023, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KejtKa wrote:
    Ja już czekam na nowy cykl... od paru dni mam śmietnik na twarzy jak zawsze przed @. Najgorsze jest to, oczekiwanie i nadzieja, a potem świadomość, że znowu fail...

    Znam ten ból 😔 ja teoretycznie powinnam testować 12.12
    Ale już tracę nadzieję… nie wiem czemu, ale mam przeczucie, że znów się nie udało i czekam półprosta na 🐒
    Już nawet się przyzwyczaiłam.
    Co miesiąc mam różne objawy 😂 więc w żadne nie wierzę, nawet raz miałam piękną cerę - już myślałam, że się udało, a tu @ przyszła… także to chyba nie ma znaczenia.

    👱🏻‍♀️28
    🧑🏻‍🦱28

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015
    💍2019
    💒12.08.2022


    Starania od: 02.2023

    💊 magnez, olej z wiesiołka, wit D, fertistim, omega 3
  • KejtKa Autorytet
    Postów: 731 1660

    Wysłany: 6 grudnia 2023, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Daga121222, okropne to jest :( ale może się uda, jest jeszcze trochę czasu... 🫂ja właśnie nigdy nie miałam pięknej cery przed @, zawsze śmietnik i to idealnie zaczynający się 7 - 10 dni przed. Już się nawet nie łudzę, że to przez remontowy pył na klatce w bloku, bo pylić skończyli, a śmietnik jak był tak jest.

    👩🏼 30 🧑🏻 31
    ❤️ 2015
    💍 2019
    👰🏼‍♂️🤵🏻 2021
    Początek starań 8.2023 (9 cs)
    19.04 (11 dpo): ⏸️
    20.04 (12 dpo): 78,48 mIU/ml (beta),
    22.04 (14 dpo): 162,50 mlU/ml (beta, + 114 %)


    📅 Wizyty:
    22.04 (LuxMed): pęcherzyk w macicy 🍀
    09.05, 17.00 (LuxMed)
    22.05, 16.00 (Prywatnie)

    💊Suple
    Feminion 1, Actifolin, Vigantoletten, Magne B6 Forte, DHA Prenacaps

    preg.png
  • Oxinia Koleżanka
    Postów: 46 7

    Wysłany: 6 grudnia 2023, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jutro jadę robić betę. Podejrzewam, że moje objawy były jednak urojone bo dziś boli mnie brzuch jak na okres.
    Chciałabym wiedzieć w którą stronę w końcu :(
    Trzymajcie kciucki!👊🏻

    ℹ️luty 2024: AMH 1,99

    10.04.24 ⏸️ pozytywny test🥹

    11.04.24:
    beta 136,75
    progesteron 16,64

    13.04.24:
    beta 447,55
    progesteron 10,61

    ————————————-
    👩🏼27 lat
    👱🏼‍♂️30 lat
  • Daga121222 Ekspertka
    Postów: 138 110

    Wysłany: 7 grudnia 2023, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam pytanie.
    Jest to mój 22 dzień cyklu (cykle mam 26-28 dniowe), jakieś 10/11 dpo.. zrobiłam dzisiaj test, bo jutro mam wigilię pracowniczą i zastanawiałam się czy będę mogła normalnie napić się winka 🤭 oczywiście test wyszedł negatywny.. 😔
    Ale dzisiaj miałam dziwną sytuację w pracy - podczas chodzenia zaczął mnie kłóć jajnik (tak mi się wydaje), był to taki pulsujący ból, bardzo dziwne uczucie. Trwało to może dwie minuty z małymi przerwami.
    I pytanie moje brzmi - czy jest szansa, że cis się zadziało? Czy to po prostu przed okresem? Może któraś miała podobnie?
    Będę wdzięczna za ladą odpowiedź 🙏🏻

    Olaxxk lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️28
    🧑🏻‍🦱28

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015
    💍2019
    💒12.08.2022


    Starania od: 02.2023

    💊 magnez, olej z wiesiołka, wit D, fertistim, omega 3
  • Ewappp Autorytet
    Postów: 369 307

    Wysłany: 7 grudnia 2023, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    Cześć dziewczyny, mam pytanie.
    Jest to mój 22 dzień cyklu (cykle mam 26-28 dniowe), jakieś 10/11 dpo.. zrobiłam dzisiaj test, bo jutro mam wigilię pracowniczą i zastanawiałam się czy będę mogła normalnie napić się winka 🤭 oczywiście test wyszedł negatywny.. 😔
    Ale dzisiaj miałam dziwną sytuację w pracy - podczas chodzenia zaczął mnie kłóć jajnik (tak mi się wydaje), był to taki pulsujący ból, bardzo dziwne uczucie. Trwało to może dwie minuty z małymi przerwami.
    I pytanie moje brzmi - czy jest szansa, że cis się zadziało? Czy to po prostu przed okresem? Może któraś miała podobnie?
    Będę wdzięczna za ladą odpowiedź 🙏🏻

    Nawet jeśli jesteś w ciąży to na tak wczesnym etapie jeden kieliszek wina nie zaszkodzi dziecku, ale no wiadomo że trzeba z umiarem :) mnie tak 8-10 dzień kłuły jajniki na przemian i 10 dnia rano miałam pozytywny test. Może oznacz sobie betę z krwi jeśli masz wątpliwości :)

  • Wisień Debiutantka
    Postów: 11 8

    Wysłany: 7 grudnia 2023, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem tu całkowicie nowa, mam na imię Ola
    Staramy się z mężem od sierpnia, mamy już trójkę dzieci 🙉 - tak jesteśmy szaleni 🤣
    Wiadomo, co miesiąc od owu wiecznie objawy ciazy 🤣 w tym jednak jakiś nowy, nie czuje soli, przypraw - wszystko jest jakby jałowe w smaku i się zastanawiam czy któraś miała może taki objaw na początku ciąży? 🙈 do @ jeszcze 4 dni

  • Olaxxk Koleżanka
    Postów: 73 9

    Wysłany: 7 grudnia 2023, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    Cześć dziewczyny, mam pytanie.
    Jest to mój 22 dzień cyklu (cykle mam 26-28 dniowe), jakieś 10/11 dpo.. zrobiłam dzisiaj test, bo jutro mam wigilię pracowniczą i zastanawiałam się czy będę mogła normalnie napić się winka 🤭 oczywiście test wyszedł negatywny.. 😔
    Ale dzisiaj miałam dziwną sytuację w pracy - podczas chodzenia zaczął mnie kłóć jajnik (tak mi się wydaje), był to taki pulsujący ból, bardzo dziwne uczucie. Trwało to może dwie minuty z małymi przerwami.
    I pytanie moje brzmi - czy jest szansa, że cis się zadziało? Czy to po prostu przed okresem? Może któraś miała podobnie?
    Będę wdzięczna za ladą odpowiedź 🙏🏻
    Moim zdaniem może być to ciąża, bo jednak na tak wczesnym etapie jeszcze test może nie pokazywać. Idź na betę będziesz miała spokojna głowę. Mi raz pokazało tak wcześnie i niestety biochemiczna a wcześniej gdy robiłam testy 3 dni bądź 4 dni przed to były negatywne i miesiaczka przychodziła. Trzymam kciuki mam nadzieję że tym razem się udało. Teraz mam pytanie do was czy miałyście 5 dni po owulacji bole jajnikow i bardzo dużo śluzu, wyjątkowo dużo niż zwykle, jeszcze biegunka doszła.

    Daga121222 lubi tę wiadomość

  • Daga121222 Ekspertka
    Postów: 138 110

    Wysłany: 8 grudnia 2023, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaxxk wrote:
    Moim zdaniem może być to ciąża, bo jednak na tak wczesnym etapie jeszcze test może nie pokazywać. Idź na betę będziesz miała spokojna głowę. Mi raz pokazało tak wcześnie i niestety biochemiczna a wcześniej gdy robiłam testy 3 dni bądź 4 dni przed to były negatywne i miesiaczka przychodziła. Trzymam kciuki mam nadzieję że tym razem się udało. Teraz mam pytanie do was czy miałyście 5 dni po owulacji bole jajnikow i bardzo dużo śluzu, wyjątkowo dużo niż zwykle, jeszcze biegunka doszła.

    Poczekam do wtorku i jak 🐒 nie przyjdzie to pójdę na betę. Chciałabym żeby w końcu się udało 🙂
    Jak nie to i tak w styczniu idę do swojego ginekologa i czeka mnie głębsza diagnostyka.

    👱🏻‍♀️28
    🧑🏻‍🦱28

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015
    💍2019
    💒12.08.2022


    Starania od: 02.2023

    💊 magnez, olej z wiesiołka, wit D, fertistim, omega 3
  • Olaxxk Koleżanka
    Postów: 73 9

    Wysłany: 8 grudnia 2023, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane. Czy któraś miała podobnie i była to ciąża? A więc jestem aktualnie 7dpo, bolą mnie jajniki troszkę brzuch jak na miesiaczke, kręci mi się w glowie ale wiem że w poprzednich cyklach miałam podobne objawy i nie była to ciąża. Jednak zastanawia mnie śluz, który nie zgęstniał po owulacji, mimo że u mnie zawsze robi się gęsty biały a tuż przed miesiączką nie ma go wcale, teraz jest inaczej. Jest on pół przezroczysty, jest podobny do tego płodnego, myślałam że może mam podwójną owulacje ale testy negatywne.

  • Pata88 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 grudnia 2023, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam pytanie,
    dzis jest moj 27 dzien cyklu (mam cykle około 29-31 dniowe). Ogólnie przez kilka poprzednich dni miałam ogromny apetyt, bolał mnie lewy jajnik, jak również miałam lekkie mdłości oraz bolały mnie piersi. Te objawy utrzymywały sie przez jakieś 4 dni. Jednak dzisiaj coś się zmieniło: piersi przestały boleć, apetyt zmalał, właściwie nic mnie nie boli. Dodatkowo moje libido nagle wzrosło... Nigdy nie miałam takich objawów przed @, zazwyczaj objawy PMS utrzymywały się do pierwszego dnia @... W związku z tymi dziwnymi objawami narodziła się we mnie nadzieja na powodzenie w tym cyklu. Czy Waszym zdaniem mogę jeszcze mieć nadzieje?

  • Anetka1610 Koleżanka
    Postów: 59 108

    Wysłany: 11 grudnia 2023, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oxinia wrote:
    Hej dziewczyny, jutro jadę robić betę. Podejrzewam, że moje objawy były jednak urojone bo dziś boli mnie brzuch jak na okres.
    Chciałabym wiedzieć w którą stronę w końcu :(
    Trzymajcie kciucki!👊🏻

    I jak sytuacja u Ciebie? Daj znać czy byłaś na becie i czy wszystko ok 😊

    👱‍♀️32l
    🧔27l
    👰‍♂️💒28.11.2020
    03.01.2021 ⏸️
    28.01.2021 mamy dwa 💚💚
    24.08.2021 Maja(2490g) Oskar(3350g) 💕👩‍❤️‍👨
    14.12.2023 ⏸️
    03.01.2024 0.94cm szczęścia 💚(7+0)
    17.01.2024 1.95cm 💚 (8+4)
    06.02.2024 5.57cm dziewczynka 🩷(12+2)
    preg.png
  • Olaxxk Koleżanka
    Postów: 73 9

    Wysłany: 12 grudnia 2023, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pata88 wrote:
    Hej dziewczyny, mam pytanie,
    dzis jest moj 27 dzien cyklu (mam cykle około 29-31 dniowe). Ogólnie przez kilka poprzednich dni miałam ogromny apetyt, bolał mnie lewy jajnik, jak również miałam lekkie mdłości oraz bolały mnie piersi. Te objawy utrzymywały sie przez jakieś 4 dni. Jednak dzisiaj coś się zmieniło: piersi przestały boleć, apetyt zmalał, właściwie nic mnie nie boli. Dodatkowo moje libido nagle wzrosło... Nigdy nie miałam takich objawów przed @, zazwyczaj objawy PMS utrzymywały się do pierwszego dnia @... W związku z tymi dziwnymi objawami narodziła się we mnie nadzieja na powodzenie w tym cyklu. Czy Waszym zdaniem mogę jeszcze mieć nadzieje?
    Staram się od pół roku, co miesiąc inne objawy, szczerze mówiąc nie ma co patrzeć przez objawy tylko czekać do testów. Nadzieja umiera ostatnia powodzenia

  • Paulina_167 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na świeżo mogę podzielić się moimi (jak się szczęśliwie dziś okazało) pierwszymi objawami, jeszcze przed terminem miesiączki. U mnie najbardziej odczuwalne to były okropne bóle krzyża, serio, chciałam się nawet zapisać na masaż do fizjoterapeuty bo myślałam że mi się coś tam poprzestawiało 😀 Ani się schylić ani siedzieć.. Taki silny ból pleców trwał jakieś dwa dni ok 8-9 dpo. Tego drugiego dnia do tych bólów pleców doszły bóle z prawej strony (jakby od prawego jajnika), podobne do owulacyjnych. Dwa dni później (dziś) pozytywny test.

  • Kam.ila Ekspertka
    Postów: 126 126

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam dziewczyny, że od kilku dni czytam i czytam każda z nas jest inna 😁 kurcze mój cykl normalnie trwa 32 dni. Jest regularny a teraz już 9 dni się spóźnia okres. Testy negatywne. A jutro impreza wigilijna, i pytanie wypić coś czy nie 🤣. Ostatnim razem miałam puste jaja płodowe i wywoływane poronienie. Wtedy bardzo mnie piersi bolały a tym razem tylko takie kłucie w podbrzuszu. Sama nie wiem czy czekać czy tylko sobie wmawiam ciążę.

    preg.png
  • Olaxxk Koleżanka
    Postów: 73 9

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina_167 wrote:
    Ja na świeżo mogę podzielić się moimi (jak się szczęśliwie dziś okazało) pierwszymi objawami, jeszcze przed terminem miesiączki. U mnie najbardziej odczuwalne to były okropne bóle krzyża, serio, chciałam się nawet zapisać na masaż do fizjoterapeuty bo myślałam że mi się coś tam poprzestawiało 😀 Ani się schylić ani siedzieć.. Taki silny ból pleców trwał jakieś dwa dni ok 8-9 dpo. Tego drugiego dnia do tych bólów pleców doszły bóle z prawej strony (jakby od prawego jajnika), podobne do owulacyjnych. Dwa dni później (dziś) pozytywny test.
    Gratulacje, ja przez 2 ostatnie dni biegunka przed tym skurcze i dziwne ciągnięcie jajnika do pachwin, kucia również, zostało 4 dni do miesiaczki lecz narazie negatywny. Ból piersi wyjątkowo nie występuje mimo że co cykl po owulacji zawsze bolały mnie mocno piersi

  • Paulina_167 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie akurat piersi też nie bolą. Bolały mnie i były nabrzmiałe od samej owulacji, a właśnie w momencie kiedy przypadłoby zagnieżdżenie to przestały boleć 🙈 co organizm to inaczej 😁

  • Camomilla Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka
    11 dnia cyklu miałam owulacje 10.12.2023 wiem bo robiłam test. 4 dni po owulacji 14.12.2023, wieczorem zaczęłam odczuwać kłucie w prawym jajniku, dość mocne odczuwałam je ponad dobę. Teraz mam takie dziwne wrażenie pełności w brzuchu i twardszego podbrzusza.
    Do miesiączki 9 dni zazwyczaj już w tym czasie odczuwałam nabrzmiałe piersi, teraz nic.
    Czy możliwe ze mimo pozytywnego testu owulacyjnego w niedziele 10.12, owu przesunęła się aż o 4’dni?
    Czy może to jakiś objaw ciąży? Choć z drugiej strony tak od razu po zapłodnieniu, nie wiem sama co myśleć. Myślicie, ze jak zrobie jutro bete co coś wyjdzie ? Czy za wczesnie

‹‹ 1207 1208 1209 1210 1211 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ