Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Paulaw89 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 27 listopada 2023, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    13dpo i PINK bialutki.. zero objaw miesiączkowych a @ ma przyjść w czwartek. Zawsze już kilka dni przed mam spore obawy @..

  • Kasia25 Znajoma
    Postów: 19 9

    Wysłany: 27 listopada 2023, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaw89 wrote:
    13dpo i PINK bialutki.. zero objaw miesiączkowych a @ ma przyjść w czwartek. Zawsze już kilka dni przed mam spore obawy @..

    Zrób badanie z krwi beta hcg i wszystko się wyjaśni, ponoć testy pink dość ciężko się wybarwiają nawet przy wysokiej becie.

    Paulaw89 lubi tę wiadomość

  • Paulaw89 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 27 listopada 2023, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia25 wrote:
    Zrób badanie z krwi beta hcg i wszystko się wyjaśni, ponoć testy pink dość ciężko się wybarwiają nawet przy wysokiej becie.

    Tak właśnie jutro zrobię 🤞🏼🤞🏼
    Nagle przestałam mieć jakiekolwiek objawy, ani ciąży ani miesiączki.

  • Marta2401 Znajoma
    Postów: 20 6

    Wysłany: 27 listopada 2023, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabrina, jak sie czujesz? Jak sytuacja? Plamisz jeszcze?

  • Zimozielona Autorytet
    Postów: 487 941

    Wysłany: 28 listopada 2023, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam i czytam i pierwszy raz napiszę:)
    To nasz 3 cykl starań.
    Córka wcześniak kilkuletnia w domu.

    Testy owulacyjne pozytywne ( kreska testowa dużo mocniejsza od kontrolnej) już 5dzien z rzędu, inne objawy owulacji wskazują na owulację w sobotę.

    I już zaraz z siebie wyjdę czekając kiedy test zrobić.
    Pierwszy cykl po odstawieniu tabl 24 dni, drugi 26dni, teraz owu najprawdopodobniej w 17c ( dziwne) więc pewnie dłuższy cykl.

    I teraz pytanie czy może owulacja nie była wcześniej? Koło 12dc kiedy test owu pokazał mi podobne do siebie kreski. Ale bez 100% pewności że pozytywny. Teraz mam 20dc i zrobiłam test ciążowy jakiś z Allegro i cień cienia cienia cienia widzę. Ale też testy owu mi wychodzą wciąż pozytywne więc pewnie dlatego. Szyjka wysoko od 5-6 dni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2023, 11:41

  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1200 545

    Wysłany: 28 listopada 2023, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny po mojej dluuugiej przerwie , odpuściłam sobie troszkę od paru miesięcy, i dziś mnie coś tchnęło by sprawdzić co tam się dzieje , jestem niby 9 dpo i powiedzcie czy mam zwidy czy to kreska ?

    https://zapodaj.net/images/4a21a73fe8e2e.jpg


    Wybaczcie paznokcie

  • Zimozielona Autorytet
    Postów: 487 941

    Wysłany: 28 listopada 2023, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś robiłam ten sam test i wyszedł mi ciut jaśniejszy cień a jestem albo 3dpo albo 8Dpo i zaczęłam wątpić w ten test ze względu na to ze za wcześnie żeby coś pokazał. A widzę cień cienia kreski.

    Ale mam nadzieję że u Ciebie to pozytyw:)

  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1200 545

    Wysłany: 28 listopada 2023, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zimozielona wrote:
    Ja dziś robiłam ten sam test i wyszedł mi ciut jaśniejszy cień a jestem albo 3dpo albo 8Dpo i zaczęłam wątpić w ten test ze względu na to ze za wcześnie żeby coś pokazał. A widzę cień cienia kreski.

    Ale mam nadzieję że u Ciebie to pozytyw:)


    Właśnie miałam taka bladą kreskę po kilku minutkach może 3-5 min max i ciekawa jestem , mogłam mieć owulację wcześniej bo nie używałam w tym mac testów owolacyjnych ani nie mierzyłam temp

  • Zimozielona Autorytet
    Postów: 487 941

    Wysłany: 28 listopada 2023, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się jak nie ześwirować przez następne dni i dotrwać do tego 10dpo. Najgorsze że ten cykl jest zupełnie inny od poprzednich. Hiper owulacja tak mocna że zasłabłam dzień wcześniej w przedszkolu, humor jakbym miała zabić i wypryszczylo mnie na owulację tak jak nie pamiętam za czasów nastolatki. A teraz testy owu dalej pozytywne, Boli mnie brzuch jak na okres od 2 dni, kręgosłup daje czadu, piersi mam bardzo duże jak na tak wczesną porę po owu i mam dużo płodnego śluzu ale w kolorze białawym a nie przezroczystego. Testy owulacyjne nie chcą zejść na negatywne i właśnie spotkanie robiłam bez biustonosza bo myślałam że dostanę szału tak mnie drażnił.

  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1200 545

    Wysłany: 28 listopada 2023, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zimozielona wrote:
    Zastanawiam się jak nie ześwirować przez następne dni i dotrwać do tego 10dpo. Najgorsze że ten cykl jest zupełnie inny od poprzednich. Hiper owulacja tak mocna że zasłabłam dzień wcześniej w przedszkolu, humor jakbym miała zabić i wypryszczylo mnie na owulację tak jak nie pamiętam za czasów nastolatki. A teraz testy owu dalej pozytywne, Boli mnie brzuch jak na okres od 2 dni, kręgosłup daje czadu, piersi mam bardzo duże jak na tak wczesną porę po owu i mam dużo płodnego śluzu ale w kolorze białawym a nie przezroczystego. Testy owulacyjne nie chcą zejść na negatywne i właśnie spotkanie robiłam bez biustonosza bo myślałam że dostanę szału tak mnie drażnił.


    Staraj się nie myśleć, ja miałam jechać teraz na betę ale chyba nie będę się znów kłuć bo ostatnimi czasy dużo pobierałam krwi.
    Mąż mówi że tyle wytrzymam do okresu 😁

  • Oxinia Koleżanka
    Postów: 46 7

    Wysłany: 1 grudnia 2023, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wydaje mi się że jestem w ciąży... 9 dpo - czy komuś po takim czasie wyszedł pozytywny test? czy raczej nie próbować jeszcze? nie mogę się już doczekać...

    ℹ️luty 2024: AMH 1,99

    10.04.24 ⏸️ pozytywny test🥹

    11.04.24:
    beta 136,75
    progesteron 16,64

    13.04.24:
    beta 447,55
    progesteron 10,61

    ————————————-
    👩🏼27 lat
    👱🏼‍♂️30 lat
  • Daga121222 Ekspertka
    Postów: 142 114

    Wysłany: 1 grudnia 2023, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oxinia wrote:
    Dziewczyny, wydaje mi się że jestem w ciąży... 9 dpo - czy komuś po takim czasie wyszedł pozytywny test? czy raczej nie próbować jeszcze? nie mogę się już doczekać...

    Masz jakieś objawy?

    👱🏻‍♀️28
    🧑🏻‍🦱28

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015
    💍2019
    💒12.08.2022


    Starania od: 02.2023

    💊 magnez, olej z wiesiołka, wit D, fertistim, omega 3
  • Sajka Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 1 grudnia 2023, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim. Jestem całkiem zielona i nowa w staraniu się. Od środy wertuje non stop internety, bo wszędzie jest co innego napisane i już głupieje. Może któreś bardziej doświadczone podpowiedzą. (Przepraszam z góry za nieposlugiwanie się językiem poprawnym typu dni ciazy i dni po owulacji, bo dopiero zaczynam to ogarniać powoli). Wypisze w punktach, żeby łatwiej można było zrozumieć i łatwiej się odnieść.

    1. Mam w większości cykl niemal jak w zegarku. 28 dni. Zwykle. Ale ze 3 razy w roku od stresu itp może coś się przesunąć.
    2. Wg kalendarzyka miałam mieć w piątek 17.11 owulacje. Ale sprawdzałam testami co i jak. Oraz temperaturę.
    3. Dnia 17.11 temperatura 37 i czerwona krecha na teście owulacyjnym. Prawy jajnik bolał tak że miałam problem siedzieć.
    4. Nie ogarnęłam nie wiem czemu do końca że od tego testu to tak dopiero 24-48h. Więc jeszcze tego samego dnia zaciągnęłam męża. Ale dla pewności jeszcze dnia następnego w sobotę.
    5. Ciągle liczyłam wg internetów ze skoro owulacja w piątek to po 7-8 dniach zrobię test. Oczywiście negatywny.
    6. W środę 2 dni przed spodziewana miesiączką byłam akurat u ginekologa. Nie pytajcie czemu nie zrobiłam bety.
    7. Powiedziałam ginekolog że dosłownie dwie małe plamki brązowawe miałam, co ginekolog potwierdziła że coś jest i zobaczymy czy to implantacyjne czy będzie miesiączka.
    8. Dziś piątek drugi dzień od tego zabarwienia i chwilę mnie bolal brzuch ale znacznie mniej niż podczas okresu. Czerwonego dalej brak. Jedyne co to mnie ścięło do spania na dwie godziny jak nigdy. I cały dzień jakby mnie traktor przejechał.
    9. Bardzo istotne, że moje miesiączki są intensywne, bolesne, najpierw boli mocno a później dopiero jest morze czerwone.
    10. Oczywiście w miedzy czasie , wczoraj i dziś testy puste.
    11. Na koniec dodam coś bardzo subiektywnego i całkiem możliwe że siła sugestii. - bardzo bolesne sutki, później całe piersi nabrzmiałe, wydaje mi się, że zmieniły mi się delikatnie smaki. Wczoraj zeżarłam papryczkę ostrą i kwaśną ze smakiem a nigdy mi się to nie zdarzyło. W ogóle jestem niejadkiem, a od srody jakos jem więcej.

    Przepraszam, że taki długi post ale może coś doradzicie. Sama osobiście myślę, że byłaby już chociaż blada kreska. Bety i tak teraz nie zrobię bo już weekend. A może też że sama nie wierzę w to więc po prostu czekam grzecznie na okres. Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziekuje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2023, 17:30

  • Oxinia Koleżanka
    Postów: 46 7

    Wysłany: 1 grudnia 2023, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    Masz jakieś objawy?


    Od końca owu (ok. 24.11) kłuje mnie prawy jajnik. Czasami zakłuje lewy, ale głównie jest to prawy. Dodatkowo kilka dni po owu bolało mnie podbrzusze, potem była chwila przerwy, a od dziś ból podbrzusza się nasilił. Dodatkowo okropnie bolą mnie piersi od jakiegoś tygodnia, a oprócz tego są strasznie ciężkie. Nigdy nie miałam z tym problemów podczas całego cyklu i przed miesiączką. Rzadko mnie bolą aż tak, owszem czasem bolą, ale jedynie przy mocnym ściśnięciu.
    O tym, że jest mi często niedobrze to nawet nie łącze, bo często się z tym borykam :)
    Zastanawiam się jedynie nad podbrzuszem i jajnikiem, bo tak jak mówie, moje miesiączki są mega delikatne i trwają zaledwie 4 dni, no i żadnych dolegliwości bólowych nie mam ani przed, ani w trakcie, ani po okresie.
    Boje się, że to może jakaś choroba… ale wszystko mi sie składa w jedną całość, że akurat postanowiliśmy spróbować.
    No więc teraz cierpliwie czekam :) w zasadzie to niecierpliwie…

    ℹ️luty 2024: AMH 1,99

    10.04.24 ⏸️ pozytywny test🥹

    11.04.24:
    beta 136,75
    progesteron 16,64

    13.04.24:
    beta 447,55
    progesteron 10,61

    ————————————-
    👩🏼27 lat
    👱🏼‍♂️30 lat
  • Marta2401 Znajoma
    Postów: 20 6

    Wysłany: 2 grudnia 2023, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sajka, jest szansa, że coś się dzieje. Jeżeli to była implantacja, to w moczu może jeszcze za małe strzężenie. Mi przy pierwszej ciąży test wyszedł 2 dni po spóźnionej miesiaczce przy becie ok 50.
    Zrob bete w poniedzialek, tylko to Ci da odpowiedz.

    Oxinia, u Ciebie tez dobrze brzmi ;)
    Powiem Wam dziewczyny, że wg mnie nie ma co patrzec na te objawy, tylko cierpliwie czekac 🙈
    U mnie dzis 7+2tc, na usg pieknie bije serduszko, a objawow jak na lekarstwo :)
    W pierwszej ciąży złapała mnie tylko śpiączka w 1 trymestrze, a pozniej do samego końca już czułam się super.

  • Ewappp Autorytet
    Postów: 435 350

    Wysłany: 3 grudnia 2023, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzisiaj mam 9 dpo, test biały. Od 4 dni mam bardzo dużo sluzu o konsystencji takiej białej papki, mam cały czas uczucie że jest mokro, szczególnie rano. Od 3 dni boli mnie codziennie głowa i ciągnie w podbrzuszu, czasami czuję kłucie w obydwu jajnikach, budzę się też często w nocy, a zazwyczaj spałam jak zabita. Czy miałyście może podobne objawy ciąży? Wiem że najlepiej iść na betę/poczekać i tak dalej ale no wiadomo że niecierpliwość bierze górę nad zdrowym rozumem...

  • Mira000 Autorytet
    Postów: 1114 598

    Wysłany: 3 grudnia 2023, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zróbcie sobie betę i się wyjaśni. Ja najwięcej objawów "ciąży" miałam przy nieudanych cyklach. A jak faktycznie zaszłam w ciążę to praktycznie do dnia spodziewanej miesiączki nie poczułam nic.

    Ja 31, on 34
    marzec 2021 - start starań
    wrzesień 2022 - HBA 32%
    [suple: astaksantyna, NAC, selen, koenzym Q10, kwasy DHA, EPA, wit. D3, wit. E, wit. C, cynk, kwas foliowy]
    3 x cykle stymulowane ❌
    styczeń 2023 - HBA 63%
    3 x IUI ❌
    czerwiec 2023 - HBA ??? są naturalne ⏸️
    02.08.2023 r. - 💙 zarodek + serduszko
    20.03.2024 r. - chłopak
    age.png
  • Ewappp Autorytet
    Postów: 435 350

    Wysłany: 4 grudnia 2023, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mira000 wrote:
    Dziewczyny, zróbcie sobie betę i się wyjaśni. Ja najwięcej objawów "ciąży" miałam przy nieudanych cyklach. A jak faktycznie zaszłam w ciążę to praktycznie do dnia spodziewanej miesiączki nie poczułam nic.

    Wiadomo że beta jest najlepszą odpowiedzią, ale ciężko do niej wytrzymać... szczególnie w niedziele jak nie ma za bardzo możliwości żeby zrobić badanie. Więc szukamy jakiegoś wsparcia, pocieszenia, iskierki nadziei, czegokolwiek... Żeby jakoś przetrwać czas tej niepewności...

    Ja dzisiaj 10dpo po kolejnej nocy z bólem głowy i milionem pobudek ujrzałam na tescie bladziutką kreseczkę, od razu biegiem na betę i przeżywam wlasnie najdłuższe kilka godzin swojego życia... pierwszy raz od wielu miesięcy prawdziwa kreska na teście!!

    Kreska41 lubi tę wiadomość

  • Niezapominajka90 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 4 grudnia 2023, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zaraz po owulacji zaczęłam odczuwać bóle podbrzusza i kłucie lewego jajnika, czasami też prawego. Czasami zakręci mi się w głowie i czuję że jest mi niedobrze. Ostatnio bolała mnie też bardzo głowa. To jest pierwszy taki cykl gdzie dzieją się takie rzeczy a nigdy wcześniej nawet nie poczułam że mam owulację. Wydaje mi się że moje piersi też wyglądają inaczej jakby było widać bardziej żyły. Nie wiem czy sobie już wkręcam objawy czy może któraś z was miała podobne i okazało się że była w ciąży? Cykle mam 28 dniowe. Czasami zdarzy się że 26. Uprawiałam seks bez zabezpieczenia w 8dc i zastanawiam się czy mogłam wtedy zajść w ciążę ☺️

  • Niezapominajka90 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 4 grudnia 2023, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ mam dostać za 3 dni a do tej pory odczuwam te objawy. Zawsze brzuch na @ bolał mnie w tym samym dniu kiedy miałam dostać @. Czasami zdarzyło się że dzień wcześniej. Więc zastanawiam się dlaczego objawy przypominające @ mam od owulacji a nigdy wcześniej nie miało to miejsca

‹‹ 1206 1207 1208 1209 1210 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ