X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Caroline4412 Znajoma
    Postów: 27 18

    Wysłany: 15 listopada 2023, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pół roku temu profilaktycznie wykonane tsh było w normie a 2 dni temu 4,3 :/ Dostałam już od znajomej endokrynolog letrox 50, podobno b-hcg powoduje taki skok tsh

  • Marta2401 Znajoma
    Postów: 20 6

    Wysłany: 15 listopada 2023, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline, jak beta?

  • Caroline4412 Znajoma
    Postów: 27 18

    Wysłany: 15 listopada 2023, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 650, chyba Ok:) to było badanie po 44-45 godzinach od poprzedniego. Zastanawiam się czy iść jeszcze na kolejne badanie w piątek, oczekiwanie na te wyniki to jest taki stres..😅 Ginekologa mam na wtorek:)

  • Marta2401 Znajoma
    Postów: 20 6

    Wysłany: 15 listopada 2023, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piekny przyrost! Ja bym juz nie badala, bo to tylko dodatkowy stres. Ginekolog chyba troche za szybko, raczej niewiele Ci powie. Chociaz ja bylam dzisiaj 🤣 a to 4+6 tc. Ale musiałam sprawdzic gdzie ten kropek się osadził. Jest daleko od ubytku, więc super 🥰 poki co byl tylko pecherzyk ciążowy 3mm. Oby urósł i pokazal sie zarodek z serduszkiem. Kolejne badanie mam 2 grudnia 😊

    Caroline4412 lubi tę wiadomość

  • Caroline4412 Znajoma
    Postów: 27 18

    Wysłany: 15 listopada 2023, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany, super Marta , to gratulacje! Możesz spokojniej spać☺️ Haha, ja chcę usłyszeć jakiekolwiek potwierdzenie, że sobie tego nie wymyśliłam i coś tam się dzieje na prawdę :D Dalej nie dowierzam

  • Olaxxk Koleżanka
    Postów: 73 9

    Wysłany: 16 listopada 2023, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane w poprzednim cyklu ciaza biochemiczna, test robiłam 3 dni przed i kreska była bladsza ale była. kolejnego dnia już mocniejsza ale niestety dostalam silnego krwawienia. W tym miesiącu wypada 5 cykl starań. Do miesiączki 3 dni, okropny ból piersi, jakby mi zgniotło klatkę piersiową dodatkowo wszystko dosłownie mnie denerwuje, z nikim nie umiem rozmawiać, bo wyprowadza mnie z równowagi, czuje taka bezsilność z tymi nerwami, że aż płakać mi się chce. Czy która z was miała podobne objawy i okazało się że to ciąża?

  • Daga121222 Ekspertka
    Postów: 142 114

    Wysłany: 16 listopada 2023, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaxxk wrote:
    Kochane w poprzednim cyklu ciaza biochemiczna, test robiłam 3 dni przed i kreska była bladsza ale była. kolejnego dnia już mocniejsza ale niestety dostalam silnego krwawienia. W tym miesiącu wypada 5 cykl starań. Do miesiączki 3 dni, okropny ból piersi, jakby mi zgniotło klatkę piersiową dodatkowo wszystko dosłownie mnie denerwuje, z nikim nie umiem rozmawiać, bo wyprowadza mnie z równowagi, czuje taka bezsilność z tymi nerwami, że aż płakać mi się chce. Czy która z was miała podobne objawy i okazało się że to ciąża?

    Każda kobieta jest inna, ale ja takie miałam w tamtym cyklu i nie byłam w ciąży 🥺
    Ogólnie co miesiąc czuję się inaczej, dlatego już nie patrzę na objawy, czekam po prostu na termin miesiączki, bo jak widać - nic się nie sprawdza.
    Życzę by się udało 🤞🏻

    Olaxxk lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️28
    🧑🏻‍🦱28

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015
    💍2019
    💒12.08.2022


    Starania od: 02.2023

    💊 magnez, olej z wiesiołka, wit D, fertistim, omega 3
  • Olaxxk Koleżanka
    Postów: 73 9

    Wysłany: 16 listopada 2023, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 głowa do góry wkoncu na pewno się uda. Nadzieję umiera ostatnia. Również życzę aby się udało

  • Daga121222 Ekspertka
    Postów: 142 114

    Wysłany: 16 listopada 2023, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaxxk wrote:
    Daga121222 głowa do góry wkoncu na pewno się uda. Nadzieję umiera ostatnia. Również życzę aby się udało

    Niestety chyba dostałam wcześniej okresu..
    Ale nie nastawiałam się.
    To mój 25 dzień cyklu, zaczął mnie mocniej boleć brzuch i nagle pojawiło się brązowe plamienie..

    👱🏻‍♀️28
    🧑🏻‍🦱28

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015
    💍2019
    💒12.08.2022


    Starania od: 02.2023

    💊 magnez, olej z wiesiołka, wit D, fertistim, omega 3
  • Olaxxk Koleżanka
    Postów: 73 9

    Wysłany: 16 listopada 2023, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    Niestety chyba dostałam wcześniej okresu..
    Ale nie nastawiałam się.
    To mój 25 dzień cyklu, zaczął mnie mocniej boleć brzuch i nagle pojawiło się brązowe plamienie..
    A może to implantacja? A jak miesiaczka to następnym razem się uda

    Daga121222 lubi tę wiadomość

  • Daga121222 Ekspertka
    Postów: 142 114

    Wysłany: 17 listopada 2023, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaxxk wrote:
    A może to implantacja? A jak miesiaczka to następnym razem się uda

    Niestety miesiączka przyszła wcześniej

    👱🏻‍♀️28
    🧑🏻‍🦱28

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015
    💍2019
    💒12.08.2022


    Starania od: 02.2023

    💊 magnez, olej z wiesiołka, wit D, fertistim, omega 3
  • Misia2158 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 19 listopada 2023, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, pytanie z innej beczki. Czy każdą z was przed okresem bolą piersi? Kiedyś bolały mnie praktycznie co miesiąc, a od jakiegoś roku bolały mnie może raz i zastanawiam sie czy to normalne 🤔 pamiętam że jak kiedyś przyjmowałam luteine pod język to zawsze mnie zaczynały boleć po 1-2 dnia zażywania, a teraz od 5 dni przyjmuje luteine dopochwową, ponieważ ponad tydzien temu miałam zastrzyk ovitrelle i nic nie czuje😁🫣

  • Misia2158 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 19 listopada 2023, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U większości kobiet zazwyczaj pierwszym objawem ciąży jest ból piersi, więc nawet nie nastawiam sie że się udało w tym cyklu 😆🙈

  • Blue1991 Przyjaciółka
    Postów: 115 20

    Wysłany: 19 listopada 2023, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia2158 Mnie np.piersi w ogóle nie bolą przed miesiaczką i w dwóch poprzednich ciążach również w ogóle Mnie nie bolały.

  • Marta2401 Znajoma
    Postów: 20 6

    Wysłany: 19 listopada 2023, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia, przed pierwszą ciążą zawsze mnie bolały przed okresem, ale w szczęśliwym cyklu bolały aż nie do zniesienia. Okropnie.
    Od porodu nie bolały mnie już wcale, a w szczęśliwym cyklu zaczęły pobolewać parę dni przed spodziewaną miesiączką. Nie ma reguły 🤷‍♀️
    Caroline, jak sie czujesz?

  • Caroline4412 Znajoma
    Postów: 27 18

    Wysłany: 19 listopada 2023, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poza częstszym siusianiem nie odczuwam żadnych szczególnych zmian, piersi też bz a tak czekam! :D Jutro wybieram się na oznaczenie bety bo od środy zrobiłam sobie przerwę w badaniach przez przyjazd teściów.. Mam nadzieję, że beta rośnie bo trochę mnie martwi ten brak objawów mimo, że wg kalendarza jest jeszcze wcześnie, 5t2d
    Jak u Ciebie Marta? :)

  • Olaxxk Koleżanka
    Postów: 73 9

    Wysłany: 19 listopada 2023, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane , mam opóźnienie narazie 1 dniowe, nie nakręcam się, nie chce narazie testu, ponieważ ostatnio byla biochemiczna ( szybko robiony test i szybkie rozczarowanie). Aktualnie boli mnie delikatnie podbrzuche ale raczej jest to odczasu do czasu niż tak jak zwykle gdy nadchodziła miesiaczka. Zastanawia mnie jaki sluz miałyście wy kobietki oczekując na miesiaczke a jednak to była ciaza. Mój jakiś taki płynny lekko białawy

  • Misia2158 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 20 listopada 2023, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam dużo białego śluzu ale może to ma związek z przyjmowaniem luteiny dopochwowo 22 dc. ☺️

  • Marta2401 Znajoma
    Postów: 20 6

    Wysłany: 20 listopada 2023, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline, mnie tylko odrzuciło od kawy i trochę szybciej się męczę. Już mi endokrylonog włączył leki bo tsh poleciało w kosmos, miałam prawie 5 😵‍💫
    Bety już nie badam, czekam grzecznie na wizytę 😊
    Olaxxk u mnie była Sahara 🙉

    Olaxxk, Caroline4412 lubią tę wiadomość

  • Olaxxk Koleżanka
    Postów: 73 9

    Wysłany: 20 listopada 2023, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta2401 wrote:
    Caroline, mnie tylko odrzuciło od kawy i trochę szybciej się męczę. Już mi endokrylonog włączył leki bo tsh poleciało w kosmos, miałam prawie 5 😵‍💫
    Bety już nie badam, czekam grzecznie na wizytę 😊
    Olaxxk u mnie była Sahara 🙉

    Aktualnie również Sahara. Mdli mnie troszkę od rana, ból brzucha nadal minimalny

‹‹ 1204 1205 1206 1207 1208 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ