Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Caroline4412 Znajoma
    Postów: 27 18

    Wysłany: 20 listopada 2023, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny oznaczcie sobie TSH, u mnie też poszybowało do 4,3 a nie miałam wcześniej problemów z tarczycą, ważne żeby jak najszybciej włączyć leki w razie potrzeby

  • Paulaw89 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 20 listopada 2023, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:)
    Trochę udało mi się poczytać Waszych postów.
    Miło mi Was poznać i mocno trzymam kciuki za Was wszystkie!! :)
    Mam pytanko, czy zdarza się u Was, że owulacja wg Waszych obserwacji wypada szybciej niż wg kalendarzyka mimo regularnego cyklu?

  • Mira000 Autorytet
    Postów: 1114 598

    Wysłany: 20 listopada 2023, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaw89 wrote:
    Cześć dziewczyny:)
    Trochę udało mi się poczytać Waszych postów.
    Miło mi Was poznać i mocno trzymam kciuki za Was wszystkie!! :)
    Mam pytanko, czy zdarza się u Was, że owulacja wg Waszych obserwacji wypada szybciej niż wg kalendarzyka mimo regularnego cyklu?
    Tak może być. Jest pewna przyjęta "średnia", ale u Ciebie może to wyglądać inaczej.
    Dla przykładu - zwykle miesiączka zaczyna się 14 dni po owulacji, a u mnie to zwykle było 15-16 dni (co wynikało mi z monitoringów cyklów, zastrzyków na pęknięcie pęcherzyka itd). Ogólnie zawsze miałam regularne cykle i nie miałam żadnych problemów z owulacją.

    Paulaw89 lubi tę wiadomość

    Ja 31, on 34
    marzec 2021 - start starań
    wrzesień 2022 - HBA 32%
    [suple: astaksantyna, NAC, selen, koenzym Q10, kwasy DHA, EPA, wit. D3, wit. E, wit. C, cynk, kwas foliowy]
    3 x cykle stymulowane ❌
    styczeń 2023 - HBA 63%
    3 x IUI ❌
    czerwiec 2023 - HBA ??? są naturalne ⏸️
    02.08.2023 r. - 💙 zarodek + serduszko
    20.03.2024 r. - chłopak
    age.png
  • Caroline4412 Znajoma
    Postów: 27 18

    Wysłany: 20 listopada 2023, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaw89 wrote:
    Cześć dziewczyny:)
    Trochę udało mi się poczytać Waszych postów.
    Miło mi Was poznać i mocno trzymam kciuki za Was wszystkie!! :)
    Mam pytanko, czy zdarza się u Was, że owulacja wg Waszych obserwacji wypada szybciej niż wg kalendarzyka mimo regularnego cyklu?

    Tak, owulacja może się przesuwać o kilka dni do przodu i do tyłu, można to wyłapać robiąc testy owulacyjne:)

    U mnie badanka w porządku, beta ładnie rośnie, dziś 3580. Już chyba nie będę więcej oznaczała, też będę grzecznie czekać na wizyty z usg 😁

    Paulaw89, Marta2401 lubią tę wiadomość

  • Marta2401 Znajoma
    Postów: 20 6

    Wysłany: 20 listopada 2023, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline4412 wrote:
    Tak, owulacja może się przesuwać o kilka dni do przodu i do tyłu, można to wyłapać robiąc testy owulacyjne:)

    U mnie badanka w porządku, beta ładnie rośnie, dziś 3580. Już chyba nie będę więcej oznaczała, też będę grzecznie czekać na wizyty z usg 😁

    A Ty nie masz przypadkiem jutro wizyty? 😁

  • Caroline4412 Znajoma
    Postów: 27 18

    Wysłany: 20 listopada 2023, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To właśnie ta wizyta, na którą będę czekała :D Mam nadzieję, że doktor nie będzie mi zalecał kolejnych oznaczeń bety

    Pqpq lubi tę wiadomość

  • Marta2401 Znajoma
    Postów: 20 6

    Wysłany: 21 listopada 2023, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline4412 wrote:
    To właśnie ta wizyta, na którą będę czekała :D Mam nadzieję, że doktor nie będzie mi zalecał kolejnych oznaczeń bety


    Aaa no to czekamy na info! 😊

  • Jagoda2023 Koleżanka
    Postów: 41 93

    Wysłany: 21 listopada 2023, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Czy któraś miała z objawow tylko zgagę i mdłości?
    Jutro mam termin na @. Będę testować.
    Nie ma innych objawow oprócz tej zgagi I podchodzenia do gardła żołądka...dziś lekko biust wrażliwy jak przyciskam po bokach

  • Caroline4412 Znajoma
    Postów: 27 18

    Wysłany: 21 listopada 2023, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na USG jest na ten moment widoczny tylko pęcherzyk ciążowy 13,3 mm z tworzącym się pęcherzykiem żółtkowym, pospieszyłam się z tą wizytą, ale nie mogłam się doczekać. Kolejna za 2 tygodnie:)

    Jagoda2023, Marta2401 lubią tę wiadomość

  • Jagoda2023 Koleżanka
    Postów: 41 93

    Wysłany: 21 listopada 2023, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline4412 wrote:
    Na USG jest na ten moment widoczny tylko pęcherzyk ciążowy 13,3 mm z tworzącym się pęcherzykiem żółtkowym, pospieszyłam się z tą wizytą, ale nie mogłam się doczekać. Kolejna za 2 tygodnie:)
    Który tc?

  • Marta2401 Znajoma
    Postów: 20 6

    Wysłany: 21 listopada 2023, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline4412 wrote:
    Na USG jest na ten moment widoczny tylko pęcherzyk ciążowy 13,3 mm z tworzącym się pęcherzykiem żółtkowym, pospieszyłam się z tą wizytą, ale nie mogłam się doczekać. Kolejna za 2 tygodnie:)

    Czekam razem z Tobą 😁 ja mam 2.12 a później 4.12 :D
    Chodzę do lekarza przez medicover, żeby mieć za darmo badania, a dodatkowo do swojego prowadzącego pierwszą ciążę (już go niestety w medicover nie ma), bo mu bardziej ufam więc będę czesciej podglądać dzidzię ☺️

  • Marta2401 Znajoma
    Postów: 20 6

    Wysłany: 21 listopada 2023, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda2023 wrote:
    Hej. Czy któraś miała z objawow tylko zgagę i mdłości?
    Jutro mam termin na @. Będę testować.
    Nie ma innych objawow oprócz tej zgagi I podchodzenia do gardła żołądka...dziś lekko biust wrażliwy jak przyciskam po bokach

    Daj znać jak test, trzymany kciuki 😊 ja nie mam takich objawów.

  • Caroline4412 Znajoma
    Postów: 27 18

    Wysłany: 21 listopada 2023, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda2023 wrote:
    Który tc?

    Wg daty ostatniej miesiączki 5t+4, dziś doktor nie mówił jak on ocenia wiek ciąży a ja zapomniałam zapytać🤔
    Podobno ciąża to sztuka cierpliwości, a ja też już przebieram nogami do kolejnej wizyty😁

    Nie mam nudności ani zgagi :)

  • Jagoda2023 Koleżanka
    Postów: 41 93

    Wysłany: 22 listopada 2023, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta2401 wrote:
    Daj znać jak test, trzymany kciuki 😊 ja nie mam takich objawów.

    Robiłam test o 4 rano, bo siusiu się zachcialo -negatywny 😏🙄
    Według ovu dziś 24 dzień cyklu, 12 dpo. Dziś powinnam dostać @wg apki. Ale przeglądałam poprzednie cykle to sredni czas trwania to 26dni. Zobaczymy za 2 dni o ile dziś @ nie przyjdzie.

    Dziś lekki bol krzyża, coś kręci w brzuchu jak na @, zgaga

  • Misia2158 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 22 listopada 2023, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze już nie wiem co myśleć, w zasadzie kompletnie nastawiam sie z przyzwyczajenia na udany cykl ale tak: 12 dc zastrzyk ovitrelle, od 17 dc luteina dopochwowo po 1 tabletce i od wtedy w zasadzie pobolewają mnie jajniki, było więcej białego śluzu, od wczoraj(23dc) zaczęły mnie boleć piersi a dzisiaj(24dc) rano zauważyłam odrobinkę różowego śluzu na wkładce i cały dzień boli mnie brzuch tak jakbym miała dostać okres za moment a jednak juz całkowicie sucho. Dodam że miesiączki mam zwykle 28-30 dni. Od 2 dni mam wyjątkowo mocny PMS i zastanawiam się czy to nie zasługa luteiny po prostu🤔🤔

  • Jagoda2023 Koleżanka
    Postów: 41 93

    Wysłany: 23 listopada 2023, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej... jestem zawiedziona i rozczarowana swoim organizmem i swoją głupotą...
    Organizm mnie oszukał, zapewne podświadomie pragnienie drugiego maluszka na to wpłynęło.
    Od ponad tygodnia miałam delikatną zgade i mdłości, których wcześniej nie doswiadczylam. Dziś 25dc.
    Plamienie...myślałam że od zagnieżdżania zarodka...ale już po 2h od pierwszego plamienia pojawiło się więcej krwi..także przyszla raczej @, szyjke macicy mam wysoko, a przy @ powinna byc nizej...takze cyrk na kolkach... skąd ta zgaga i mdłości, cholender teraz będę zastanawiać się czy to moja podświadomość mnie tak urządziła czy coś mi dolega 🙄🙄

    Pozdrawiam


  • Paulaw89 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 25 listopada 2023, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Jestem wg mnie 12dpo, prawie od razu od owulacji, mam kłucia i ciągnięcia w podbrzuszu. Teraz mam wrażenie inne dziwne jak dla mnie “dolegliwości” w podbrzuszu i boli mnie dół pleców - to wszystko promieniuje aż na nogi. Bóle miesiączkowe mam dużo mocniejsze. Czy któraś z Was miała takie objawy ciąży? :)
    Z testem staram się wytrzymać do pierwszego dnia spodziewanej miesiączki.

  • Bettti03 Autorytet
    Postów: 335 237

    Wysłany: 26 listopada 2023, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaw89 wrote:
    Hej :)
    Jestem wg mnie 12dpo, prawie od razu od owulacji, mam kłucia i ciągnięcia w podbrzuszu. Teraz mam wrażenie inne dziwne jak dla mnie “dolegliwości” w podbrzuszu i boli mnie dół pleców - to wszystko promieniuje aż na nogi. Bóle miesiączkowe mam dużo mocniejsze. Czy któraś z Was miała takie objawy ciąży? :)
    Z testem staram się wytrzymać do pierwszego dnia spodziewanej miesiączki.
    Powiem szczerze, że zanim zrobiłam test nie widziałam żadnych wyraźnych objawów. Jedyna rzecz, która mnie zdziwiła to mocne wyczulenie na zapachy i duży głód z samego rana na czczo czego wcześniej nie miałam. Ale bóle miałam typowo okresowe, nie zauważyłam większej różnicy. Trzymam kciuki! Kiedy masz termin @?

    Paulaw89 lubi tę wiadomość

    30 lat
    niedoczynność tarczycy

    preg.png
  • Paulaw89 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 26 listopada 2023, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bettti03 wrote:
    Powiem szczerze, że zanim zrobiłam test nie widziałam żadnych wyraźnych objawów. Jedyna rzecz, która mnie zdziwiła to mocne wyczulenie na zapachy i duży głód z samego rana na czczo czego wcześniej nie miałam. Ale bóle miałam typowo okresowe, nie zauważyłam większej różnicy. Trzymam kciuki! Kiedy masz termin @?


    Dziękuję bardzo za odpowiedz ☺️
    30 listopada mam termin @, więc już niebawem. Od paru dni mam też super suchą skórę, szczególnie na buzi i szyi aż mnie piecze - nie zmieniałam kosmetyków a cerę mam mieszaną pod tłustą, więc dla mnie to niespotykane mieć suchą, swędzącą skórę, nigdy wcześniej tak nie miałam niezależnie od pory roku 🤔 nie wiem czy to też może być objaw. 🤷🏻‍♀️

  • Sabrinayyy Przyjaciółka
    Postów: 83 108

    Wysłany: 26 listopada 2023, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Jestem w 4Tygodniu ciąży. 2 razy robiona Beta HCG oczywiście z przyrostem. Lekarza mam w Czwartek, i teraz moje bardzo ważne pytanie. Przedchwila podczas siusiania podcierania się delikatnie różowa nie wiem czy to krew czy coś innego ale różowe. Czy mam się martwić? Co się dzieje ?..

‹‹ 1205 1206 1207 1208 1209 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ