X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • pompon Autorytet
    Postów: 711 690

    Wysłany: 24 lipca 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlencia, ja się nie znam zbytnio na wykresach ,ale wygląda ładnie, możesz testować, a co. Ale jak będzie negatyw to się nie przejmuj bo może być po prostu jeszcze za wcześnie. Trzymam kciuki.

    Ja to natomiast od kilku dni siusiam jak pokręcona non stop i nad ranem mnie pęcherz wzywa jak nigdy...;p

    dqprpx9ipz8r5pqs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pompon no ja też sikam i sikam a nic nie pije ;/ rano kawe i tyle.. a sikam jakbym butle wody wypiła. Plecy mnie całe bolą i w ogóle jakoś inaczej niż zawsze jest . Ale to pewnie psycha mi nawala ;p

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 24 lipca 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluska...wszystko jest mozliwe...jak jest otwarta i wysoko i sluz jest ..to do roboty i tyle a pozniej sie zobaczy :-)
    Marlencia...daj znac jaki wynik testu i oczywiscie kciuki trzymam ;-)

    Co do sikania to ja czasami mialam z nerwow, ale my mozecie miec na fasolke :-)

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • marlencia Ekspertka
    Postów: 187 161

    Wysłany: 24 lipca 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny , a teraz pytanie z innej beczki. Zaczyna mnie matrwic pewna sprawa intymna, mianowicie urósł mi dziwny guzek na wardze sromowej po stronie zewnętrznej i zaczyna bolec przy siadaniu czy któraś z was się z tym zetknęła?

    8599rjjgs46ucla6.png
    Moja Fasolka [*] 19.02.2014 7 tc (5tc)
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 24 lipca 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marlencia wrote:
    dziewczyny , a teraz pytanie z innej beczki. Zaczyna mnie matrwic pewna sprawa intymna, mianowicie urósł mi dziwny guzek na wardze sromowej po stronie zewnętrznej i zaczyna bolec przy siadaniu czy któraś z was się z tym zetknęła?
    Moze cysta, czy cus, ale to koniecznie musisz sprawdzic...do lekarza marsz ale juz!!!!!

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • malu Przyjaciółka
    Postów: 98 22

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam co piszecie i może u mnie to dopiero zagnieżdżenie? Nadzieja wraca jak bumerang ;-/

    Jaka powinna być szyjka przed okresem a jaka we wczesnej ciąży?

    Asha lubi tę wiadomość

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malu wrote:
    Czytam co piszecie i może u mnie to dopiero zagnieżdżenie? Nadzieja wraca jak bumerang ;-/

    Jaka powinna być szyjka przed okresem a jaka we wczesnej ciąży?
    Wiesz co ja juz tyle na temat szyjki czytalam ze juz wogole sobie dalam spokoj, a najwazniejsze chyba z tego co wyczytalam to to, zeby jej nie sprawdzac :-)

    Bardzo mozliwe, ze masz zagniezdzenie dopiero :-) zobaczymy jutro jak odbije do gory :-)

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • malu Przyjaciółka
    Postów: 98 22

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha pocieszaj dalej ;-) Ok, nie będę grzebać, żeby nie popsuć :P

    Asha lubi tę wiadomość

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam Czarna w robocie? ;-)

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, jeszcze w domu. Zaraz jadę. Doła mam jak cholera, wybaczcie moją niewielką aktywność dzisiaj. :( Kibicuję każdej po kolei i trzymam mocno kciuki Kochane! :)
    Patrzę sobie na te dwa testy i jest tak: patrzę na wczorajszy i myślę, że jest nadzieja, że przecież od tak nawet blada kreska się nie pojawia. Patrzę na drugi, dzisiejszy i chce mi się wyć, nadzieja pęka jak bańka mydlana.
    Najgorsze jest to że mój mąż wczoraj zobaczył ten test z bladą kreską i się ucieszył. :( Tłumaczę mu, że to pewnie nie to, ale on twierdzi że dopóki okresu nie dostałam to może akurat... Ehhhhhh... :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2014, 13:19

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Nie, jeszcze w domu. Zaraz jadę. Doła mam jak cholera, wybaczcie moją niewielką aktywność dzisiaj. :(
    Jak cie mozna pocieszyc kochana?

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Nie, jeszcze w domu. Zaraz jadę. Doła mam jak cholera, wybaczcie moją niewielką aktywność dzisiaj. :( Kibicuję każdej po kolei i trzymam mocno kciuki Kochane! :)
    Patrzę sobie na te dwa testy i jest tak: patrzę na wczorajszy i myślę, że jest nadzieja, że przecież od tak nawet blada kreska się nie pojawia. Patrzę na drugi, dzisiejszy i chce mi się wyć, nadzieja pęka jak bańka mydlana.
    Najgorsze jest to że mój mąż wczoraj zobaczył ten test z bladą kreską i się ucieszył. :( Tłumaczę mu, że to pewnie nie to, ale on twierdzi że dopóki okresu nie dostałam to może akurat... Ehhhhhh... :(
    Nie bede ci mowic juz nic mowic...musisz to przejsc i tyle....przykro mi...smutno...ja nadal mam nadzieje za ciebie, ale wiem ze ty ja stracilam i zadno gadanie teraz ci nie pomoze, wiec nie bede juz nic mowic, wiedz, ze sercem jestem z toba i bede bez wzgledu na to co bedzie...tulam

    MalaCzarna lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • malu Przyjaciółka
    Postów: 98 22

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    on twierdzi że dopóki okresu nie dostałam to może akurat...
    I tego się trzymajmy. Ściskam mocno.

    MalaCzarna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, jesteście na prawdę kochane. Same wiecie że pocieszyłaby mnie tylko druga wyraźna kreseczka. :( Może się pojawi, a jeśli nie, to jakoś to przełknę, szkoda że mąż się dowiedział, bo będzie rozczarowany. :(

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wcale nie ma tej kreski na tym tescie...mus czekac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2014, 13:57

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też czekam i własnie dlatego mężowi powiedziała, że nic z tego znów i , że mam okres. Bo ja to przełkne jakoś. Popłacze jak go nie ma a jak wroci to już luz. A nie przeżyłabym jakby znów sobie narobił nadziei i się załamał , że sie nie udało . Zobaczymy co będzie. 3 dni spóźnienia to pikuś. Przyjdzie pewnie jutro . Kiedys też mi się 4 dni opoźniła. Więc nie skaczę do góry , choć intuicja mi mówi , że się chyba udało , lecz ja jestem opstrożna. Testy wyszły negatywnie więc co jest grane ?

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 24 lipca 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelly1507 wrote:
    ja też czekam i własnie dlatego mężowi powiedziała, że nic z tego znów i , że mam okres. Bo ja to przełkne jakoś. Popłacze jak go nie ma a jak wroci to już luz. A nie przeżyłabym jakby znów sobie narobił nadziei i się załamał , że sie nie udało . Zobaczymy co będzie. 3 dni spóźnienia to pikuś. Przyjdzie pewnie jutro . Kiedys też mi się 4 dni opoźniła. Więc nie skaczę do góry , choć intuicja mi mówi , że się chyba udało , lecz ja jestem opstrożna. Testy wyszły negatywnie więc co jest grane ?
    Trzymam kciuki za twoja intuicje, czasami ona jest bardziej wiarygodna niz testy :-)

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy :) będzie co ma być ;p

    a jak nic z tego to wypadam z gry znów na kolejny cykl ;pi od nowa jazda bez trzymanki ;p

    Asha lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Czarna ale ty jestes dopiero kilka dni po owu.
    Test tak na prawde prawidlowy ma szanse wyjsc po 12 14 dniu od owulacji.
    Czasami wychodza wczesniej, ale to w przypadku gdy dziewczyna ma predkie zagniezdzenie albo beta rosnie po 200% na dobe. A wystarczy by rosla o 100% co dwie doby i wtedy ciezko o druga kreske w tydzien po:)
    Na prawde za szybko zatestowalas i zrobilas Falstart sama sobie. Pamietam moje poczatki robilam to samo, teraz zycie po stratach dwoch ciaz nauczylo mnie cierpliwosci.
    Pozdrawiam i trzymam kciuki zebys w dniu spodziewanej miesiaczki miala 2 kreski. Wczesniejsze testy niepotrzebnie mieszaja w glowie.
    Pozdrawiam:)
    MalaCzarna wrote:
    Dzięki, jesteście na prawdę kochane. Same wiecie że pocieszyłaby mnie tylko druga wyraźna kreseczka. :( Może się pojawi, a jeśli nie, to jakoś to przełknę, szkoda że mąż się dowiedział, bo będzie rozczarowany. :(

    MalaCzarna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie masz rację, ale jestem okropnie niecierpliwa no i test 10, który podobno po 6 dniach wykrywa. ;(

‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ