Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • pompon Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2014, 12:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlencia, ja się nie znam zbytnio na wykresach ,ale wygląda ładnie, możesz testować, a co. Ale jak będzie negatyw to się nie przejmuj bo może być po prostu jeszcze za wcześnie. Trzymam kciuki.

Ja to natomiast od kilku dni siusiam jak pokręcona non stop i nad ranem mnie pęcherz wzywa jak nigdy...;p

dqprpx9ipz8r5pqs.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 lipca 2014, 12:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pompon no ja też sikam i sikam a nic nie pije ;/ rano kawe i tyle.. a sikam jakbym butle wody wypiła. Plecy mnie całe bolą i w ogóle jakoś inaczej niż zawsze jest . Ale to pewnie psycha mi nawala ;p

• Asha Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2014, 12:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluska...wszystko jest mozliwe...jak jest otwarta i wysoko i sluz jest ..to do roboty i tyle a pozniej sie zobaczy :-)
    Marlencia...daj znac jaki wynik testu i oczywiscie kciuki trzymam ;-)

Co do sikania to ja czasami mialam z nerwow, ale my mozecie miec na fasolke :-)

135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • marlencia Ekspertka

Wysłany: 24 lipca 2014, 12:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny , a teraz pytanie z innej beczki. Zaczyna mnie matrwic pewna sprawa intymna, mianowicie urósł mi dziwny guzek na wardze sromowej po stronie zewnętrznej i zaczyna bolec przy siadaniu czy któraś z was się z tym zetknęła?

8599rjjgs46ucla6.png
    Moja Fasolka [*] 19.02.2014 7 tc (5tc)
  • Asha Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2014, 12:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    marlencia wrote:
    dziewczyny , a teraz pytanie z innej beczki. Zaczyna mnie matrwic pewna sprawa intymna, mianowicie urósł mi dziwny guzek na wardze sromowej po stronie zewnętrznej i zaczyna bolec przy siadaniu czy któraś z was się z tym zetknęła?
    Moze cysta, czy cus, ale to koniecznie musisz sprawdzic...do lekarza marsz ale juz!!!!!

• malu Przyjaciółka

Wysłany: 24 lipca 2014, 13:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam co piszecie i może u mnie to dopiero zagnieżdżenie? Nadzieja wraca jak bumerang ;-/

Jaka powinna być szyjka przed okresem a jaka we wczesnej ciąży?

Asha lubi tę wiadomość

• Asha Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2014, 13:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malu wrote:
    Czytam co piszecie i może u mnie to dopiero zagnieżdżenie? Nadzieja wraca jak bumerang ;-/

Jaka powinna być szyjka przed okresem a jaka we wczesnej ciąży?
    Wiesz co ja juz tyle na temat szyjki czytalam ze juz wogole sobie dalam spokoj, a najwazniejsze chyba z tego co wyczytalam to to, zeby jej nie sprawdzac :-)

Bardzo mozliwe, ze masz zagniezdzenie dopiero :-) zobaczymy jutro jak odbije do gory :-)

• malu Przyjaciółka

Wysłany: 24 lipca 2014, 13:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha pocieszaj dalej ;-) Ok, nie będę grzebać, żeby nie popsuć :P

Asha lubi tę wiadomość

• Asha Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2014, 13:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam Czarna w robocie? ;-)

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 lipca 2014, 13:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, jeszcze w domu. Zaraz jadę. Doła mam jak cholera, wybaczcie moją niewielką aktywność dzisiaj. :( Kibicuję każdej po kolei i trzymam mocno kciuki Kochane! :)
    Patrzę sobie na te dwa testy i jest tak: patrzę na wczorajszy i myślę, że jest nadzieja, że przecież od tak nawet blada kreska się nie pojawia. Patrzę na drugi, dzisiejszy i chce mi się wyć, nadzieja pęka jak bańka mydlana.
    Najgorsze jest to że mój mąż wczoraj zobaczył ten test z bladą kreską i się ucieszył. :( Tłumaczę mu, że to pewnie nie to, ale on twierdzi że dopóki okresu nie dostałam to może akurat... Ehhhhhh... :(

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2014, 13:19

• Asha Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2014, 13:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Nie, jeszcze w domu. Zaraz jadę. Doła mam jak cholera, wybaczcie moją niewielką aktywność dzisiaj. :(
    Jak cie mozna pocieszyc kochana?

• Asha Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2014, 13:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Nie, jeszcze w domu. Zaraz jadę. Doła mam jak cholera, wybaczcie moją niewielką aktywność dzisiaj. :( Kibicuję każdej po kolei i trzymam mocno kciuki Kochane! :)
    Patrzę sobie na te dwa testy i jest tak: patrzę na wczorajszy i myślę, że jest nadzieja, że przecież od tak nawet blada kreska się nie pojawia. Patrzę na drugi, dzisiejszy i chce mi się wyć, nadzieja pęka jak bańka mydlana.
    Najgorsze jest to że mój mąż wczoraj zobaczył ten test z bladą kreską i się ucieszył. :( Tłumaczę mu, że to pewnie nie to, ale on twierdzi że dopóki okresu nie dostałam to może akurat... Ehhhhhh... :(
    Nie bede ci mowic juz nic mowic...musisz to przejsc i tyle....przykro mi...smutno...ja nadal mam nadzieje za ciebie, ale wiem ze ty ja stracilam i zadno gadanie teraz ci nie pomoze, wiec nie bede juz nic mowic, wiedz, ze sercem jestem z toba i bede bez wzgledu na to co bedzie...tulam

MalaCzarna lubi tę wiadomość

• malu Przyjaciółka

Wysłany: 24 lipca 2014, 13:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    on twierdzi że dopóki okresu nie dostałam to może akurat...
    I tego się trzymajmy. Ściskam mocno.

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 lipca 2014, 13:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, jesteście na prawdę kochane. Same wiecie że pocieszyłaby mnie tylko druga wyraźna kreseczka. :( Może się pojawi, a jeśli nie, to jakoś to przełknę, szkoda że mąż się dowiedział, bo będzie rozczarowany. :(

• Asha Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2014, 13:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wcale nie ma tej kreski na tym tescie...mus czekac

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2014, 13:57

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 lipca 2014, 14:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też czekam i własnie dlatego mężowi powiedziała, że nic z tego znów i , że mam okres. Bo ja to przełkne jakoś. Popłacze jak go nie ma a jak wroci to już luz. A nie przeżyłabym jakby znów sobie narobił nadziei i się załamał , że sie nie udało . Zobaczymy co będzie. 3 dni spóźnienia to pikuś. Przyjdzie pewnie jutro . Kiedys też mi się 4 dni opoźniła. Więc nie skaczę do góry , choć intuicja mi mówi , że się chyba udało , lecz ja jestem opstrożna. Testy wyszły negatywnie więc co jest grane ?

• Asha Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2014, 14:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelly1507 wrote:
    ja też czekam i własnie dlatego mężowi powiedziała, że nic z tego znów i , że mam okres. Bo ja to przełkne jakoś. Popłacze jak go nie ma a jak wroci to już luz. A nie przeżyłabym jakby znów sobie narobił nadziei i się załamał , że sie nie udało . Zobaczymy co będzie. 3 dni spóźnienia to pikuś. Przyjdzie pewnie jutro . Kiedys też mi się 4 dni opoźniła. Więc nie skaczę do góry , choć intuicja mi mówi , że się chyba udało , lecz ja jestem opstrożna. Testy wyszły negatywnie więc co jest grane ?
    Trzymam kciuki za twoja intuicje, czasami ona jest bardziej wiarygodna niz testy :-)

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 lipca 2014, 14:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy :) będzie co ma być ;p

a jak nic z tego to wypadam z gry znów na kolejny cykl ;pi od nowa jazda bez trzymanki ;p

Asha lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 lipca 2014, 15:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Czarna ale ty jestes dopiero kilka dni po owu.
    Test tak na prawde prawidlowy ma szanse wyjsc po 12 14 dniu od owulacji.
    Czasami wychodza wczesniej, ale to w przypadku gdy dziewczyna ma predkie zagniezdzenie albo beta rosnie po 200% na dobe. A wystarczy by rosla o 100% co dwie doby i wtedy ciezko o druga kreske w tydzien po:)
    Na prawde za szybko zatestowalas i zrobilas Falstart sama sobie. Pamietam moje poczatki robilam to samo, teraz zycie po stratach dwoch ciaz nauczylo mnie cierpliwosci.
    Pozdrawiam i trzymam kciuki zebys w dniu spodziewanej miesiaczki miala 2 kreski. Wczesniejsze testy niepotrzebnie mieszaja w glowie.
    Pozdrawiam:)
    MalaCzarna wrote:
    Dzięki, jesteście na prawdę kochane. Same wiecie że pocieszyłaby mnie tylko druga wyraźna kreseczka. :( Może się pojawi, a jeśli nie, to jakoś to przełknę, szkoda że mąż się dowiedział, bo będzie rozczarowany. :(

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 lipca 2014, 15:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie masz rację, ale jestem okropnie niecierpliwa no i test 10, który podobno po 6 dniach wykrywa. ;(

‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ