X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może któraś ma podobnie.. nie wiem jak to interpretować, zwróciłam na to uwagę dziś, moje sutki są od jakiegoś czasu wrażliwe jakieś 4 dni, raz bardziej raz mniej i w dodatki wierzchołek sutków robi się biały tez raz bardziej raz mniej widoczny.. nie wiem czy to objaw @ bo nigdy aż tak na takie szczegóły nie zwracałam uwagi..

  • Monique Autorytet
    Postów: 355 171

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrząc na Twój wykres, myślę, że te bolące sutki niekoniecznie mogą oznaczać @.:)

    e43bfde7db.png
  • Bączek Debiutantka
    Postów: 15 6

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Gajka, ja te białe sutki zaobserwowałam u siebie w poprzednim cyklu - bardzo mnie zaskoczyły, bo wcześniej ich nie widziałam. Niestety, nie był to objaw ciaży :( W tym cyklu od wczoraj znów są białe (i oczywiście wrażliwe), ale to chyba już tak jest w II połowie cyklu.

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam Was...ja jestem w 10dpo i jakoś bardzo wysoką temperature jak na ten dzien cyklu...ciągle mi boli podbrzusze...ale piersi i sutki woogóle nic...jutro wizyta zobaczymy...trzymam za nas kciuki:)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • kookana1987 Autorytet
    Postów: 305 339

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie tez w poprzednim cyklu były "biale sutki" od czasu do czasu,
    niestety nie była to oznaka ciąży :( a szkoda

    podobno każdy cykl jest inny i nigdy nie można do końca być pewnym

    ja dalej czekam na testowanie :/

    (20/10/2013)- naturalnie 6 tyg. [*]
    (21/02/2014)(09/05/2014)(11/01/2015)- inseminacje
    (28/09/2015) - punkcja-brak komórek jajowych
    (18/03/2016) - punkcja (2 blastki 2BB)
    (23/03/2016)(25/05/2016) - transfery :(
    (13/03/2017) - punkcja (6 zarodków 1 klasy)
    (16/03/2017) - transfer 2 zarodkow
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z początku trochę sie tym nakrecilam ale teraz luz za bardzo przy ostatnich cyklach sue rozczarowałam. Czy Wam tez zdążyli sie ze obu przesunelo termin nadejścia @ bo mi tak zrobilo wydłużyło na 35 a mam naogół 29-30. Dzis dziwnie bola mnie piersi.

  • Monique Autorytet
    Postów: 355 171

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dobrze,wytrzymam to w pt. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2014, 09:43

    e43bfde7db.png
  • Zielony_Domek Przyjaciółka
    Postów: 120 64

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    jestem nowa, przygodę z tym portalem zaczęłam dosłownie kilka dni temu. W sierpniu urodziłam cudownego synusia i mimo, że na początku chciałam jedno dziecko wraz z upływem czasu zdanie jak się słusznie domyślacie zmieniłam.
    W pierwszej ciąży to nawet nie pamiętam zbytnio objawów, bo generalnie nie spodziewałam się jej(tak szybko, bo doskonale natomiast wiem, czym kończy się spółkowanie bez zabezpieczenia), a zaszłam po trzech miesiącach - gdy się NIE STARALIŚMY. Totalny luz i spontan.
    Jedyne co to ból piersi i brzucha jak na okres, pięć testów nie pozostawiło złudzeń, zostałam Mamą w sierpniu.

    I teraz...
    W tym miesiącu byłam na kontroli u ginekolog, dała zielone światło i powiedziałam w 8dc, że owu będzie za 3-4 dni, ale nie wykazały jej testy (jednak kochałam się z mężem), nie czułam jej także. Okazało się, że test wykazał owu 19dc, pozytywny wyszedł 18dc.
    Oczywiście to przypuszczenia, bo nawet nie mierzyłam temperatury, kochaliśmy się z mężem dzień przed i dzień po.
    Dziś teoretycznie według ostatniego cyklu powinnam dostać @.
    Moje obserwacje: od owu mam bóle jak na okres, zdarza się zgaga, jest zmęczenie, podwyższona temperatura w zasadzie cały dzień 36,9 (wiem, że powinno się o stałej porze etc, zaznaczam jednak, że dopiero obserwacji własnego ciała się uczę), odbija mi się, czasem czuję treść żołądka w przełyku, ale nie wymiotuje, strasznie nerwowa jestem, zimno mi, mam dreszcze, siusiam chyba normalnie, po owu bardzo bolały mnie pachwiny, to minęło. Szyjkę raz czuję raz nie, też tego się uczę, rodziłam to podobno nie musi być zamknięta, mogę w nią nie tyle włożyć co koniuszek palca - dotykam tego zagłębienia. Czy to znaczy otwarta czy zamknięta?
    W 7dpo robiłam test, wyszedł negatywny - czy nie za wcześnie?
    Postanowiłam najwcześniej zatestować jutro.
    Z kolei 14 dni po owu mija 2 II.
    Każdy dzień bez @ to nadzieja...
    Co do piersi, czuję takie mrowienie ale słabo i rzadko, sutki bez zmian, nie mam takich bóli jak przed pierwszą ciążą, ale też po porodzie przed okresami piersi przestały mnie boleć kompletnie.
    Denerwuję się.
    Testować czy czekać na @???

    Kiniaaa12 lubi tę wiadomość

    c55fyx8dbvm2v8k8.png
  • Monique Autorytet
    Postów: 355 171

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielony Domku czytając Twój post, zupełnie jakbym wyliczała swoje objawy. Z tym, że ja mam nieco krótsze cykle (24-25) planowana @ ma być 2-go lutego. A jak z tą szyjką ? Wysoko czy nisko u Ciebie ? Ja też czuję zagłębienie, ale to raczej zamknieta.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2014, 15:06

    e43bfde7db.png
  • Zielony_Domek Przyjaciółka
    Postów: 120 64

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie wiem, czasem ją dosięgam, czasem muszę się natrudzić. Zapomniałam dodać, bóle pleców (ale to równie dobrze może być od noszenia synka), a także wyczulenie na zapachy, w sensie - nie to, że mnie odrzuca, czuję coś czego absolutnie nie czuje mój mąż, a mi się aż wgryza w nozdrza.
    Drażliwość na papierosy (aczkolwiek nie palę) z tymże mam remont na klatce i zawsze wracam z psem i wejdę w taką chmurę dymu, duże natężenie, kto wie też jakiej "jakości" palą robotnicy te papierosy.
    Na tyle ile mogę objawy staram się klasyfikować jako coś co może być absolutnie normalne, czy aby psychika nie płata figla. Pozostaje czekać.

    c55fyx8dbvm2v8k8.png
  • Monique Autorytet
    Postów: 355 171

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie szyjka zdecydowanie nisko..co mnie najbardziej martwi. Czekajmy.

    e43bfde7db.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyjka na ciążę powinna byc twarda i wysoko?

  • Monique Autorytet
    Postów: 355 171

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, szukałam na innych postach na ovu to opinii wiele. Niektorzy twierdza, że podnosi się ok 5-6 tyg ciązy. Pewnie zależy u kogo...

    e43bfde7db.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na innym forum nie związanym z ovu wyczytałam że nie wolno badać szyjki po owulacji żeby nie wywołać wczesnego poronienia..

  • Monique Autorytet
    Postów: 355 171

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, też o tym czytałam. Ale kusi...

    e43bfde7db.png
  • Zielony_Domek Przyjaciółka
    Postów: 120 64

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy test?

    c55fyx8dbvm2v8k8.png
  • Monique Autorytet
    Postów: 355 171

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobię w sb, dzień przed spodziewaną @. A Ty, powtarzasz ?

    e43bfde7db.png
  • Zielony_Domek Przyjaciółka
    Postów: 120 64

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj nie robiłam. Również chcę zrobić 2 II

    c55fyx8dbvm2v8k8.png
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja powinnam dostać @ w niedzielę a tu nadal nic... bolą mnie piersi od 5-6 dni ale tylko przy dotyku. Od wczoraj pojawił się biały kremowy śluz ale nie taki grudkowy. no i brzuch boli mnie jak na @. testować będę w sobotę ale nie wiem sama co myśleć...

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zrobię w niedziele bo tak według owu powinnam dostać @ dziś jest mój 30 dc na ogół w tych dniach dostawałam.. sutki mnie bolą wręcz nieznośnie albo to przed @ albo w końcu się udało najbliższe dni pokażą jak jest.. powoli wariuję

    Morisek28, adm, Swatka lubią tę wiadomość

‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ