X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • mad8 Autorytet
    Postów: 352 274

    Wysłany: 22 lutego 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o objawy:
    -lekki ból brzucha przed @ i wrażenie spuchnięcia podbrzusza. Ból ustąpił jeszcze przed spodziewaną @
    -wzdęcia
    -obrzmienie i ból piersi pojawiły się dopiero 1 dzień po spodziewanej @ Ból jest znacznie silniejszy niż zazwyczaj a piersi większe niż zwykle. Powiększyły się też otoczki wokół sutków
    -ból podbrzusza powrócił 4 dni po spodziewanej @ i przez kilka dni był równie silny jak przy @ a potem zaczął pojawiać się codziennie ale delikatny

    relg3e5eyc9mcvbi.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • tweety_ Znajoma
    Postów: 22 3

    Wysłany: 23 lutego 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już raczej dostane jutro @, wynik dzisiejszego testu ujemny.
    juz prawie tydzień wkrótce minie odkąd niewielka ilość krwi zabarwiła śluz na różowo, tak jakby plamienie implantacyjne. był też mocny ból podbrzusza, ogólne osłabienie, wyjątkowo silne jak na mnie, piersi też były wyjątkowo nabrzmiałe i nawet tkliwe. Ale to trwało raptem 2,5 dnia. Dobry tydzień po owulacji.
    I juz 5 dzień jak czuję sie zupełnie normalnie. Tak sobie to jakoś wytłumaczyłam, że moze poprostu zarodek nie dał rady zagnieździć się. Podobno często to się zdarza...
    Czułam sie tak słabo, ze nawet nie miałam siły uśmiechnąc sie na myśl, że ktoś tam zaczyna życ. A potem było mi i jest nadal bardzo smutno, gdy te wszystkie dolegliwości minęły.
    Teraz czekam na @.
    W zasadzie to pierwszy cykl poważnych starań, ale mimo wszystko człowiek myśli czy moze coś zrobił nie tak, co zaszkodziło, ze nie udało sie. Miałam wrazenie że jestem tak blisko, tak czułam.

  • mad8 Autorytet
    Postów: 352 274

    Wysłany: 24 lutego 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tweety ja pierwszy test zrobiłam 4 dni po spodziewanej @, wyszedł negatywny a potem okazało się, że się mylił więc nie trzeba zbyt wcześnie tracić nadziei

    Katha81 lubi tę wiadomość

    relg3e5eyc9mcvbi.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • tweety_ Znajoma
    Postów: 22 3

    Wysłany: 24 lutego 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mad8 dzięki za pocieszenie, ale jednak @ przyszła jak w zegarku. Trudno, tylko teraz mam jakieś takie zahamowanie, starać się czy nie starać.

    to ja lubi tę wiadomość

  • kejt90 Przyjaciółka
    Postów: 104 30

    Wysłany: 28 lutego 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. może tutaj uzyskam odpowiedź, może która z was doświadczona się wypowie ;)
    otóż miałam 22.02 monitoring i wyszło że jajeczko na pęknięciu, 3 dni z rzędu doktor kazała się przytulać ;)
    5 dni po owulacji zaczęły mnie mega boleć piersi i sutki, nieprzypominam sobie żebym kiedyś tak miała, strasznie już drugi dzień boli mnie głowa i od przed wczoraj muszę robić drzemkę bo jestem rozdrażniona. no i oczywiście temp, w granicach 36,7 - 37,4. czy możliwe że coś się dzieję maluszkowego hehe ?? :)
    błagam o opdowiedź ;)

    8.04.2014 [*] Mój aniołek ;*
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 28 lutego 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kejt90 wrote:
    hej. może tutaj uzyskam odpowiedź, może która z was doświadczona się wypowie ;)
    otóż miałam 22.02 monitoring i wyszło że jajeczko na pęknięciu, 3 dni z rzędu doktor kazała się przytulać ;)
    5 dni po owulacji zaczęły mnie mega boleć piersi i sutki, nieprzypominam sobie żebym kiedyś tak miała, strasznie już drugi dzień boli mnie głowa i od przed wczoraj muszę robić drzemkę bo jestem rozdrażniona. no i oczywiście temp, w granicach 36,7 - 37,4. czy możliwe że coś się dzieję maluszkowego hehe ?? :)
    błagam o opdowiedź ;)

    Za wcześnie na objawy typu senność, temperatura powinna zaliczyć drugi skok w okolicach daty @ więc pozostaje cierpliwie czekać ;)

    48f411ed51.png
  • 18tyna Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 28 lutego 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Jestem tu nowa. mam do was pewne pytanie . Mam pewne obawy ,że jestem w ciąży. 4 dni temu współżyłam z chłopakiem. Od wwczoraj mam uporczywy ból jajnika prawego. nie wiem czy to moze byc objaw ciązy. Mieżyłam dziś tez temp. 37.3* to chyba dość wysoka. Ja już szaleje... no i dodając ,że współżyłam w dniu owulacji. Dziewczyny, już się tyle naczytałam... Dzień i noc siedze i czytam. Juz dosłownie wszystko sie dowiedziałam o szyjkach macicy ,temperaturach,śluzach wszystko! mimo to chce sie zapytac czy mozliwe ze już teraz moge miec lekkie kłuciew tym jajniku, ten ból głowy, bardzo dużo śluzu.Ja już naprawde nie wiem co myśleć. Tyle się naczytałam,że myślę,że naprawde jestem. Czuję się dość nietypowo. Czuje,że cos jest na rzeczy... Wręcz się bardzo nastawiłam na tą sytuacje. i chyba było by to dlamnie rozczarowanie gdyby było innaczej. pomozcie mi co mam myslec. :(

    Misi@ lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 28 lutego 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najprawdopodobniej masz owulację.
    Na jakiej podstawie twierdzisz, że współżyłaś w dniu owulacji? Masz to potwierdzone monitoringiem?
    Poza tym, skąd wiesz, że temperatura 37.3st to u Ciebie wysoka? Jaką masz temperaturę startową w 1dc?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2014, 17:47

  • 18tyna Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 28 lutego 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie monitoringiem nie, patrzac na te kalendarzyki, obliczanie, niby w dniu owlacji. ja juz nie jestem pewna niczego.... nie wiem jaka . ale generalnie z tego co widze to 37.3 nie jest standardowa temeperatura .

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 1 marca 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    18tyna jesli temperatura Ci nie spadnie od 3do nawet dnia @ to istnieje duze prawdopodobienstwo ciazy. Ale niestety nie ma zadnego badania czy testu by rozwiac twoje watpliwosci bo jest za wczesnie. Poczekaj do dnia spodziewanej @i wtedy zrob test lub badanie beta hcg z krwi.

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Kasiczorek Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 2 marca 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, możecie spojrzeć na mój wykres? Miesiączka spóźnia mi się już 3 dzień, testy pokazują brak ciąży, temp. spada.
    Poza tym od owulacji mam klucie w jajnikach, których to nigdy nie doświadczyłam, a utrzymują mi się do dziś dnia. Oblewa mnie fala gorąca,mam spłycony oddech i nie mam żadnych objawów na zbliżający się okres, a powinnam mieć je już przeszło tydzień temu:/
    Boję się, że to może ciąża pozamaciczna...sama nie wiem. Strasznie się niepokoje. Z góry dziękuję, pozdrawiam ciepło. Dodam, że to mój 1 cykl starań.

    a585e1ff0a8dea600331a74e6edff231.png

    Właśnie mam lekkie, różowawe plamienie... za kilka godz. okaże się czy to okres :( czy nie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2014, 13:27

    Kasiczorek
  • Kasiczorek Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 2 marca 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, dostałam okres pełną parą wiec pytanie nieaktualne. Właśnie rozpoczynam 2 pełen cykl z OF i uczę się swojego ciała. O ciąży byłam prawie pewna, od owulacji dzień w dzień klucia jajników, fale gorąca, swędzenie piersi zamiast ich boleść, pierwszy raz spóźniony okres o 3 dni. Pisze to byście tak jak ja nie nakrecaly sie tymi znakami...:( I życzę jednocześnie by zwiastowaly u Was realna ciążę, nie tak jak u mnie- urojoną;) Życzę POWODZENIA! :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2014, 16:51

    Kasiczorek
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 3 marca 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś 5 dpo i poważnie się zastanawiam, jak przetrwać kolejnych 9...
    W myśli jedno, max skupienie na sobie i tym co czuję. Tak mocne, że już nie wiem co czuję, a co mi się wydaje ;)

    Niedługo zwariuję :)

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • kejt90 Przyjaciółka
    Postów: 104 30

    Wysłany: 5 marca 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ponownie....
    dziś nie wytrzymałam zrobilam test.... jestm 12 dni po owulacji ;) i co ?? druga kreska ledwo widoczna:) mam nadzieje że to fasolka, bo prawdopodobnie do zagnieżdzenia mogło dojść wczoraj bo miałam spadek temp, a dziś rano miałam odziwo 37 i teraz nawet 37,3....
    mam nadzieje ze te moje wszystkie objawy świadczyły o ciąży :)

    Kasiczorek, Kiara lubią tę wiadomość

    8.04.2014 [*] Mój aniołek ;*
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 5 marca 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kejt90 wrote:
    witam ponownie....
    dziś nie wytrzymałam zrobilam test.... jestm 12 dni po owulacji ;) i co ?? druga kreska ledwo widoczna:) mam nadzieje że to fasolka, bo prawdopodobnie do zagnieżdzenia mogło dojść wczoraj bo miałam spadek temp, a dziś rano miałam odziwo 37 i teraz nawet 37,3....
    mam nadzieje ze te moje wszystkie objawy świadczyły o ciąży :)

    Nawet najsłabiej widoczna jeśli jest, to świadczy o ciąży :D

    Kasiczorek lubi tę wiadomość

    48f411ed51.png
  • kejt90 Przyjaciółka
    Postów: 104 30

    Wysłany: 5 marca 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kreski nie widać ot tak gołym okiem ale przy świetle widać, małż pewnie nic nie będzie widział eeeeh
    mimo wszystko boję się że to jednak test wadliwy albo , że to zbyt piękne żeby udało się ;( był to ostatni cykl z clostilbegyt ;(

    8.04.2014 [*] Mój aniołek ;*
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 7 marca 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt90 powtorz test po 4 dniach :) lub w terminie @ powinno juz byc widoczna bardziej :) Gratulacje ;)

    Unlike lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • kejt90 Przyjaciółka
    Postów: 104 30

    Wysłany: 8 marca 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka. wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet kochane ;)

    u mnie najgorsze kobiece święto ;(
    dostałam plamienia ;( dziś 27 dzień cyklu, jeszcze nigdy nie miałam tak krótkiego cyklu masakra jakaś ;( najpierw myślałam ze może to implantacyjne plamienie ale to jest zbyt piekne ;( zreszta 27dc to pozno juz =/ od owulki 14 dni minęło;( płaczę jak bóbr masakraaaaaaaa ;(

    za resztę trzymam kciuki ;*

    8.04.2014 [*] Mój aniołek ;*
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 8 marca 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt w okolicy miesiączki mogą wystąpić plamienia. Puki nie ma @ puki jest nadzieja!!!

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 9 marca 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt moja znajoma miala plamienia okolo 2 dni w ciazy dokladnie w okolicach okresu takze spokojnie. Jesli niepokoi cie cos udaj sie do lekarza. Ja polecialam w styczniu bo mialam dziwny @ a okazalo sie ze od kiedy sie staralismy o dzidzie to poprostu takiego innego niz dotychczas okresu dostalam ;) i to byl ostatni jaki mialam.. ♥

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ