X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 12 marca 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt90 nie denerwuj sie bo to dosc mocno moze ci zaszkodzic. Nawiazujac do Twojego pytania to jest dobrze. Ciaza w macicy, pecherzyk jest a w piatek dowiemy sie wiecej :) a co do Twojej bety to dobrze. Jest wiecej niz 100% przyrostu :)) ja mialam teraz 1200 a po 2 dniach 2300 ;) lekarz uspokajal ze jest dobrze. Generalnie to jest przyjete ze przyrost musi byc conajmniej 66% by byla to ciaza zywa i rozwiajaca sie :) jest dobrze :))

    dafney lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • kejt90 Przyjaciółka
    Postów: 104 30

    Wysłany: 12 marca 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic dziękuje za szybką odpowiedź ;)
    dziękuje za pocieszenie ;)

    trzymaj się cieplusio ;*

    8.04.2014 [*] Mój aniołek ;*
  • Jules Znajoma
    Postów: 18 7

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja na sutkach zaobserwowalam dzisiaj mnustwo bialych grudek. Czy ktos tak mial?

  • kejt90 Przyjaciółka
    Postów: 104 30

    Wysłany: 12 marca 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam tak zawsze odkąd pamiętam, ale dla mnie dziwne było że strasznie powychodziły mi żyły takie niebieskie gruuube =/

    8.04.2014 [*] Mój aniołek ;*
  • Marzena27 Autorytet
    Postów: 370 635

    Wysłany: 12 marca 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kejt90 wrote:
    hej kochane.

    dziś odebrałam wynik drugiej bety (minęły 2 doby) tamta była 22mIU/ml , natomiast dzisiaj 50mIU/ml.... ?Czy to jest dobrzE??? Od ostatniej miesiączki minęło praktycznie 4 tygodnie, czy to nie za mały przyrost?? Znowu panikuje :(

    PS. co do objawów to oprócz bolących sutków nic się nie zmieniło.

    bardzo dobrze!!!! :)
    gratulacje :*

    oar83e3kxk11r0ik.png


    ex2bmg7yfkaymxmq.png

    i81xxzdv8mhocgdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny proszę o pomoc jaki powinien być przyrost bety po 48h?
    w pon.tj 10.03.14 zrobiłam betę wyszła 34,30 (12dpo) dziś odebrałam drugi wynik (14dpo) - dzień spodziewanej miesiączki i beta wynosi 68,88 czy według was przyrost dobry?

    jeśli chodzi o moje objawy to oprócz zmęczenia i bolących i czasem ciężkich piersi to póki co tyle :) w sumie u mnie każda ciąża była bez objawowa :)

  • kejt90 Przyjaciółka
    Postów: 104 30

    Wysłany: 13 marca 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej.
    Maaadziaaa87 przyrost jest dobry, tak samo jak u mnie, podwoiły się wyniki. Ja też się bardzo boję, że mały mam wynik, ale widocznie tak ma być, małymi kroczkami do przodu ;)

    maaadziaaa87, Hope 🌺 lubią tę wiadomość

    8.04.2014 [*] Mój aniołek ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ktoras ze szczesliwych mamusiek miała delikatne pykanie jajnika???? ja od wczoraj tak mam, a dzisiaj mija termin @...testa nie robie bo nie chce sie rozczarowac, moze tylko sie spozni? ale ten jajnik nie daje mi spokoju...innych objawow nie mam

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 13 marca 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kejt90 nie ma za co :) coraz wieksze nerwy mam przed wizyta :(
    Jules to noram tak samo jak niebieskie zylki ja zaczynam widziec ich coraz wiecej a to oznaka ze organizm dobrze przygotowywuje sie na dziecko :)) podrzyce wam za pare dni tytul ksiazki bardzo madrej dla kobiet oczekujacych dziecka sa tam wszelkie potrzebne informacje :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • kejt90 Przyjaciółka
    Postów: 104 30

    Wysłany: 14 marca 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej.
    odebralam trzeci wynik bhcg ;) 159.10 :) chyba maluszek na dobre się zagnieździł hehe ;)

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    8.04.2014 [*] Mój aniołek ;*
  • Ana0408 Przyjaciółka
    Postów: 112 88

    Wysłany: 14 marca 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarolaa ja mialam wlasciwie mam jak piszesz pykanie jajnika tego z ktorego byla owulacja do tego zadnych ekstra objawow kilka razy mi slabo bylo mialam mega wzdecia i glodna jestem ciagle.Wiecej objawow mialam w cyklach co sie nie udalo.Prawdziwe objawy sie dopiero zaczna mam nadzieje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, muszę się wygadać! Jestem 4 cykl po poronieniu, 2 cykl staramy się ponownie o fasolkę :) 3 cykle po poronieniu miałam bez objawów typu bolące piersi, ból brzucha kilka dni przed itp. w tym cyklu dokładnie 7 dni po owu miałam delikatne plamienie, cały czas mam uczucie ciągnięcia w dole brzucha, ból i kłucie lewego jajnika. Biały śluz, jestem bardziej zmęczona niż zazwyczaj i mam delikatne bóle miesiączkowe!! termin @ mam na wtorek i nie jestem pewna czy to są pozytywne oznaki, czy po prostu organizm wraca do formy. Niestety nie sugeruję się za bardzo temperaturą na wykresie ponieważ musiałam zmienić termometr! Może ktoś tak miał. Pozdrawiam i Ściskam Mocno :) :)

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 16 marca 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1704 trzymam kciuki za Ciebie aby to była fasolka :)))

    Ania1704 lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 17 marca 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już przestałam wierzyć w tego typu objawy (bóle brzucha, ciągnięcie w jajnikach i plamienie). Gdzieś tak w drugim cyklu starań miałam lekkie różowe plamienie i jednodniowy spadek tempki, a po nim odbicie. W dodatku czułam się masakrycznie - spuchnięta, wrażliwa na smaki i zapachy, miałam wilczy apetyt, chodziłam podenerwowana - i to wszystko na weselu kumpeli. Nawet po cichu się do siebie uśmiechałam że będę później wspominać jak to właśnie wtedy poczułam pierwsze objawy. I co? Wielkie nic... testy negatywne a @ przyszła jak w zegarku. Mimo to, kiedy kilka cykli później zdarzyła się podobna sytuacja znowu się nakręciłam. I znowu na darmo.

    Oczywiście nadal nie zawsze mogę powstrzymać wybujałą fantazję, ale myślę że naprawdę nie warto się sugerować żadnymi objawami, nawet jeśli są bardzo mocno sugerujące.

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • bartusiowa-mama Autorytet
    Postów: 445 224

    Wysłany: 17 marca 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam pytanie dotyczące białego śluzu :) oczywiście do zafasolkowanych: w którym mniej więcej dniu dpo pojawia się taki śluz?

    oar89n7355899ln7.png

    27.03.2013 - Bartuś - naturalny cud
    2015 - 3 x poronienie
    2016 - :)
  • Ana0408 Przyjaciółka
    Postów: 112 88

    Wysłany: 18 marca 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pojawił się gesty biały jak krem 2 dni po owulacji potem troche się rozwadniał ale szczerze Ci bartusiowa-mama powiem że w cyklach bez ciąży było podobnie a teraz jest go raczej mało jest biały i rzadkawy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam podobnie jak u Any, na chwile obecna jest go nieduzo, wciaz bialy i lepki

    ha_nia lubi tę wiadomość

  • caro lina Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 19 marca 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W lutym wyliczyłam dokładnie marcową owu, która przypadła na 8 marca. W każdy dzień płodny próbowaliśmy. Jakieś 4-5 dni po ovu zaczął pobolewać mnie dół brzucha...do tego doszła gorączka i zmęczenie. Piersi zaczęły boleć. W 6 dniu po ovu zrobiłam test i nic nie wyszło. Bóle się nasilały. W 8 dniu po ovu będąc na nocnym dyżurze w pracy zemdlałam prawie z bólu...zrobiłam się blada, zlana potem...na usg j. brzusznej wyszedł płyn miedzy pętlami jelit...przestraszyłam się, że to coś chirurgicznego. Byłam też u ginekologa-w badaniu nic ale pobrane beta hcg wyniosło 11...dzień później już20...a w trzecim kolejnym dniu 35....dziś po konsultacji widać, że wyściółka macicy przygotowana jest do ciąży....boli brzuch całymi dniami...jak okres nie przyjdzie 21 marca to po tym terminie kolejna wizyta....lekarz mówi, że tak reaguje na zagnieżdzenie...ból makabryczny...piersi duże i bolące...ja to przypadek wczesnych objawów ciąży...niestety objawów męczących

    Lina
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No zapowiada się obiecująco, ale 3mam kciuka za Ciebie caro lina :) będzie dobrze :) uwierz w to :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Karola567 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 20 marca 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Jestem tutaj nowa. Miesiąc temu odstawilam antykoncepcje. Staramy się z partnerem o dzidziusia. Jestem 5 dni po owulacji. Od 3 dni odczuwam bóle podbrzusza i takie ciepło w środku. Wydaje mi sie, że to za wcześnie na pierwsze objawy ciąży. Czy możecie mi pomóc?

    m7a475jmzkc1pwl2.png
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ