X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • kejt90 Przyjaciółka
    Postów: 104 30

    Wysłany: 9 marca 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, dzięki dziewczynki za słowa nadziei ;)
    wczoraj aby zaplamiłam raz to było koło 12 i od tamtej pory nic ;) ale strasznie dziwnie boli mnie brzuch, odchodzi i przychodzi, potem po godzinie przychodzi poboli parę sekund i odchodzi. takie dziwne. czy któraś tak miała?? :(
    Magic gratulację tak wogóle. długo się staraliście??

    8.04.2014 [*] Mój aniołek ;*
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 9 marca 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kejt90 wrote:
    hej, dzięki dziewczynki za słowa nadziei ;)
    wczoraj aby zaplamiłam raz to było koło 12 i od tamtej pory nic ;) ale strasznie dziwnie boli mnie brzuch, odchodzi i przychodzi, potem po godzinie przychodzi poboli parę sekund i odchodzi. takie dziwne. czy któraś tak miała?? :(
    Magic gratulację tak wogóle. długo się staraliście??

    Ja tak mam teraz, @ powinna być w środę.
    Dodatkowo jestem katastrofalnie senna, non stop śpię- wiem, że to za wcześnie na jakieś objawy, ale od 3 dni odstawiam śpiącą królewnę. Brzuch mnie pobolewa tak jak opisała to kejt90.
    Tempki są obiecujące.
    No i do pełnego obrazu musicie wiedzieć że mam pcos, niedoczynność tarczycy i jedną biochem za sobą. Teraz boję się sprawdzać czy jest czy nie ma....

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • kejt90 Przyjaciółka
    Postów: 104 30

    Wysłany: 9 marca 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia ja też mam pcos i niedoczynność =/ dodatkowo we krwi mam przeciwciała przeciw witce plemnika ;( tzn wiadomo o co chodzi moja krew zabija witkę ehh

    ale mam nadzieje, że uda się, 2 lata czekania, więc coraz bardziej się pragnie ;( taka piękna pogoda pochodziłby z brzusiem albo wózeczkiem eeeh ;(

    wierzę ,że bedzie dobrze, Idia trzymam kciuki ;*

    ja jutro o 8 lecę na betę, wiem że od 16 będzie kupa płaczu i okresu dostanę ale trudno, nawet jakby ciąża poleciała, to widać będzie i tak podwyższone hcg.... dobranoc ;)

    8.04.2014 [*] Mój aniołek ;*
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem tu nowa...Proszę niech się ktoś odezwie... Zwariować można. Jeśli o mnie chodzi sprawa wygląda następująco. Mam zdiagnozowane PCOS i masę dodatkowych schorzeń z tym związanych. Od początku roku brałam Metformax 500, Inofolic i Luteinę by wyregulować cykle. Dwa poprzednie były bardzo krótkie - 21 i 25 dni. Ostatnia miesiączka 10.02. a więc dziś jest 28 dzień cyklu. W piątek 21.02 robiłam test owulacyjny, wyszedł pozytywny. Już sama nie wiem czy to tylko moja psychika, ale naprawdę od ubiegłej soboty pobolewa mnie podbrzusze, jakbym zaraz miała dostać miesiączkę. Trwa to już 9 dzień. Czy to możliwe, by tak długo trwały bóle menstruacyjne? Dodam, ze w tym miesiącu zrezygnowałam z Luteiny za poradą lekarza, który mówił, że jeśli była owulacja to miesiączka się pojawi. Czy w moim przypadku to wogóle możliwe, bym mogła tak poprostu zajść w ciąże? Dodam, że przed wspomnianą owulacją mieliśmy z mężem przymusowy post z powodu wykrycia ureaplasmy. Współżyliśmy ze sobą po 20 dniach postu dokładnie 20.02, 21.02 oraz 24.02, czyli w dni płodne. Jeśli nie dostanę do jutra miesiączki czy test ciążowy może wykryć tak wczesną ciążę?

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • kejt90 Przyjaciółka
    Postów: 104 30

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa jeśli wspołżyłaś w dniach 20 luty , 21 luty i 24 luty i w tym czasie miałaś owulację to szansa jest ;)

    ja współzyłam 22-24 luty i miałam owulację (potw.monitoringiem) więc możesz zrobić test ale najlepiej beta hcg, tak jak ja, robię jutro ;) bo miesiączkę powinnam mieć dzisiaj i mam okropne bóle miesiączkowe ale wyraźnie inaczej się czuję ;)

    8.04.2014 [*] Mój aniołek ;*
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 9 marca 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    Dziewczyny jestem tu nowa...Proszę niech się ktoś odezwie... Zwariować można. Jeśli o mnie chodzi sprawa wygląda następująco. Mam zdiagnozowane PCOS i masę dodatkowych schorzeń z tym związanych.


    Hej, wejdź na forum:https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/pco-zespol-policystycznych-jajnikow,10,184.html

    Tu Ci dziewczyny wszystkie wątpliwości rozwieją. Powodzenia!

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • kejt90 Przyjaciółka
    Postów: 104 30

    Wysłany: 10 marca 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka kochane.
    odebralam wynik bhcg - 22mIU/ml

    niby wskazuje na 2-3 tydzień.
    czy ktoras tak miała??? mam powtórzyć betę za dwa dni. dodam ,ze 8 marca najprawdopodobniej doszlo do zagniezdzenia.
    czy mam jakieś szanse??

    8.04.2014 [*] Mój aniołek ;*
  • sponge Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 10 marca 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje , jesteś w ciąży :)
    Za dwa dni będziesz wiedziała więcej bo w przypadku bety to przyrost jest najważniejszy, za dwa dni powinna się podwoić. Czyli jesli za 2 dni bedzie powyżej 44 znaczy że wszystko jest oki.

  • Lolek Znajoma
    Postów: 29 10

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kejt90 wrote:
    hejka kochane.
    odebralam wynik bhcg - 22mIU/ml

    niby wskazuje na 2-3 tydzień.
    czy ktoras tak miała??? mam powtórzyć betę za dwa dni. dodam ,ze 8 marca najprawdopodobniej doszlo do zagniezdzenia.
    czy mam jakieś szanse??

    Kej90, mogę spyta w którym dc robiłaś betę?

    view.php?sid=70638
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Jestem tu nowa. W ubiegły czwartek dostałam zastrzyk z pregnalu i jestem praktycznie pewna, że jeszcze tego samego dnia miałam owulację (temperatura poszła ślicznie do góry, silne ukłucie w jajniku, zmiana śluzu na niepłodny).

    Dziś jest 4dpo. I od 4 dni mam potworne dreszcze. Ciągle mi zimno!
    Czy któraś z Was w początkowych dniach ciąży miała ciągłe uczucie zimna? A może to efekt pregnalu?

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 10 marca 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt90 my sie staralismy 2 miesiace ale od wrzesnia do grudnia mialam zakaz zachodzenia w ciaze z racji operacji usuniecia torbielki i ciazy pozamacicznej, ktorej przy operacji i tak nie znalezi ;) takze szybko nam sie udalo ale przeszlam przez pieklo... a z bety wychodzi ze to bardzo wczesna ciaza :)) gratuluje kejt :*
    KMK musze ci przyznac ze tak mialam choc u mnie to nie bylo jedynym objawem ciazy... kolotanie serca, dusznosc, po malym spacerze czulam sie jak po maratonie, zawroty glowy... bylo tego ale tak czy inaczej 3mam kcika za Ciebie :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Ana0408 Przyjaciółka
    Postów: 112 88

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej KMK ja takie dreszcze i uczucie zimna mam od ostatnich 3 cyklu 3 które się staramy a przez ostatnie 2 nie zaszłam w ciążę wiec nie jest to objaw zaciążenia niestety.Obecnie jestem przed testowaniem.

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    KOCHANE JA DZIŚ NIE WYTRZYMAŁAM I ZROBIŁAM 2, NAPRAWDĘ 2 TESTY CIĄŻOWE. OBA NEGATYWNE OCZYWIŚCIE. dziś 29dc,@ nadal nie ma... może dlatego mi się okres przesunął bo nie stosowałam w tym miesiącu luteiny... była owulacja i moja gin kazała odstawić luteinkę, że niby @ nusi się pojawić... czekam

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KEJT90, gratuluję :) Oby wszystko skończyło się dobrze :)

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • kejt90 Przyjaciółka
    Postów: 104 30

    Wysłany: 10 marca 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolek 29-30dzien cyklu. piszę tak 29/30 bo ostatnią miesiączkę dostałam w nocy 9/10 więc wiesz :)
    Magic - wspołczuje że musialas przechodzić przez piekło ale teraz chyba wszystko okej??

    Kiniaaa12 lubi tę wiadomość

    8.04.2014 [*] Mój aniołek ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówi sie ze sutki w ciąży brązowieją, a co oznacza jak są czerwone (bardziej niż zwykle) i na przemian swędzą i bola lekko i są dość wrażliwe?

  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 11 marca 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gajka wrote:
    Mówi sie ze sutki w ciąży brązowieją, a co oznacza jak są czerwone (bardziej niż zwykle) i na przemian swędzą i bola lekko i są dość wrażliwe?

    Ciemnieją na późnym etapie ciąży, gdzieś tak dopiero od połowy ponoć. Nic poza faktem, że są wysokie hormony, ale to dzieje się i w ciąży i przed @ ;)

    48f411ed51.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niestety ;/

  • Jules Znajoma
    Postów: 18 7

    Wysłany: 12 marca 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja gdzies czytalam, ze z sutkami to roznie, znaczy bola od poczatku, a nie ktorym dziewczyna brazowieja od poczatku, a niektorym pozniej, napewno nie ma reguly.

    Ja z kolei czuje sie jak piekarnik od tygodnia, non stop mi goraco i sie nadmiernie poce, na dworze zimno a ja z rozpieta kurtka chodze. Sutki mnie bola niemilosiernie i moje kochanie ostatnio sie mnie spytal "czemu masz takie wielkie brodawki?" Staram sie jednak nie nastawiac, bo jak juz gdzies wczesniej pisalam, ja co miesiac w ciazy jestem :).

  • kejt90 Przyjaciółka
    Postów: 104 30

    Wysłany: 12 marca 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane.

    dziś odebrałam wynik drugiej bety (minęły 2 doby) tamta była 22mIU/ml , natomiast dzisiaj 50mIU/ml.... ?Czy to jest dobrzE??? Od ostatniej miesiączki minęło praktycznie 4 tygodnie, czy to nie za mały przyrost?? Znowu panikuje :(

    PS. co do objawów to oprócz bolących sutków nic się nie zmieniło.

    8.04.2014 [*] Mój aniołek ;*
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ