X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Naxa Ekspertka
    Postów: 188 62

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula22 wrote:
    Dziewczyny jestem tutaj od niedawna ale pierwszy raz się udzielam chociaż zawsze czytam wasze wiadomości. Staram sie z partnerem od 4 miesiecy o dziecko i dziś w 10 dniu zrobiłam test i jest lekko widoczna kreska na pozytyw, nie wiem czy się cieszyć. Bardzo prosze Was o pomoc;*
    Z góry dziękuję;*

    Tutaj test:

    gbhlzxprxen4_t.jpg


    Paula ja bym na Twoim miejscu poczekała jeszcze 2 dni i znowu zatestowała, to powinna być ciemniejsza kreska, a jak chcesz wiedzieć wcześniej to idź na Betę HCG wynik powinnaś mieć w ten sam dzień. Powodzenia!!

    [img][/img][url][/url][url]

    https://bellybestfriend.pl/graph/c1c39f0ba777992f5962555063f7ccec

    27.05.2013r. [*] (8tc)[/url]
  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naxa wrote:
    Paula ja bym na Twoim miejscu poczekała jeszcze 2 dni i znowu zatestowała, to powinna być ciemniejsza kreska, a jak chcesz wiedzieć wcześniej to idź na Betę HCG wynik powinnaś mieć w ten sam dzień. Powodzenia!!

    Zdjęcie nie oddaje tej kreski tak niestety;/
    w okresie starania podczas innych cykli robiłam wiele testów i żaden nie był taki jak ten...

    Beata lubi tę wiadomość

    lprktv73nye615w2.png
  • Naxa Ekspertka
    Postów: 188 62

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula22 wrote:
    Zdjęcie nie oddaje tej kreski tak niestety;/
    w okresie starania podczas innych cykli robiłam wiele testów i żaden nie był taki jak ten...


    Trzymam kciuki Paula!

    [img][/img][url][/url][url]

    https://bellybestfriend.pl/graph/c1c39f0ba777992f5962555063f7ccec

    27.05.2013r. [*] (8tc)[/url]
  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naxa wrote:
    Trzymam kciuki Paula!


    Dziękuję;*

    lprktv73nye615w2.png
  • MomToBe Przyjaciółka
    Postów: 73 36

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jak z tym testem Paula ?? Ja proponowalabym kupic test lepszej jakosci ! Uzywalam te same testy paskowe na owulacje, pokazywaly mi przez caly tydzien ze mam owulacje, a innej firmy wykazaly tylko jednego dnia, albo tak jak dziewczyny pisza lec na bete :)

    atdci09k96uspmjm.png
    e790355cf3.png
  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiłam dziś test z apteki Pre test i nadal to samo;)linia różowa;)
    po niedzieli ide na bete;)

    co do tych testow z allegro to zawsze wychodziły negatywne tylko wczoraj kreski juz byly widoczne wiec mysle,ze dobrze mi wskazaly;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2013, 12:04

    lprktv73nye615w2.png
  • angi_o Ekspertka
    Postów: 195 50

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    Poczytałam Was trochę, Wszystkim życzę dwóch kreseczek.
    Ja staram się od dwóch lat o drugie dziecko. Dziś 10 dpo tempka nadal wysoka w 8 dniu miałam spadek, bolą mnie piersi i jestem ciągle zmęczona, w zeszłym miesiącu miałam badanie HSG mam nadzieję, że może po tym badaniu teraz się uda w sobotę mam termin @ bo zawsze 11 dpo dostaje @,ale nigdy w tych dniach wyższych tempek nie miałam jednodniowego spadku. Jak nie dostanę to w niedzielę testuję (test już czeka) :)

    zrp0egz2shs65ya0.png
    24.11.2018 1 IUI :(
  • aher Autorytet
    Postów: 506 424

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula22 wrote:
    Dziewczyny jestem tutaj od niedawna ale pierwszy raz się udzielam chociaż zawsze czytam wasze wiadomości. Staram sie z partnerem od 4 miesiecy o dziecko i dziś w 10 dniu zrobiłam test i jest lekko widoczna kreska na pozytyw, nie wiem czy się cieszyć. Bardzo prosze Was o pomoc;*
    Z góry dziękuję;*

    Tutaj test:

    gbhlzxprxen4_t.jpg

    Paula wg mnie test jest pozytywny :) też tak miałam, ba nawet moja kreska była jeszcze mniej widoczna na żywo niż ta na Twoim zdjęciu. Pisałam już gdzieś wcześniej, że wydawało mi się, że to wada testu tym bardziej, że taka kreska pojawiła się po pół godz, a objawy miałam typowo miesiączkowe. Kilka dni później zrobiłam jeszcze jeden test i krecha była już dość intensywna :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2013, 16:04

    lala, Beata lubią tę wiadomość

    m3sx3e3ksd1nt9wx.png
  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aher wrote:
    Paula wg mnie test jest pozytywny :) też tak miałam, ba nawet moja kreska była jeszcze mniej widoczna na żywo niż ta na Twoim zdjęciu. Pisałam już gdzieś wcześniej, że wydawało mi się, że to wada testu tym bardziej, że taka kreska pojawiła się po pół godz, a objawy miałam typowo miesiączkowe. Kilka dni później zrobiłam jeszcze jeden test i krecha była już dość intensywna :)

    wg mnie tez to pozytyw;) zdjecia nie oodają tak do konca tej kreski;) po ilu dniach robilas swoj test od owulki?;)

    lprktv73nye615w2.png
  • aher Autorytet
    Postów: 506 424

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbyt dobrze już nie pamiętam, ale chyba pierwszy test robiłam w 24 dc, wg moich obserwacji jakieś 12, 13 dni od owulacji. Wtedy wyszedł ten z minimalnym zarysem drugiej kreski. Kolejny, ten który dał mi 100% pewność robiłam już w dniu spodziewanej @ w 29 dc :)

    paula22 lubi tę wiadomość

    m3sx3e3ksd1nt9wx.png
  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aher wrote:
    Zbyt dobrze już nie pamiętam, ale chyba pierwszy test robiłam w 24 dc, wg moich obserwacji jakieś 12, 13 dni od owulacji. Wtedy wyszedł ten z minimalnym zarysem drugiej kreski. Kolejny, ten który dał mi 100% pewność robiłam już w dniu spodziewanej @ w 29 dc :)


    hmm no to ja ten z ta kreska robiłam 10,11 dni od owulacji także wg moich obserwacji;) @ powinnam mieć 30 czerwca więc wtedy też przetestuje a po zrobie bete;) ale troche sie boje,ze moja radosc minie...
    w poprzednich cyklach zawsze byly ujemne tylko teraz sie cos ruszyło;)

    aher, Beata lubią tę wiadomość

    lprktv73nye615w2.png
  • aher Autorytet
    Postów: 506 424

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula22 wrote:
    hmm no to ja ten z ta kreska robiłam 10,11 dni od owulacji także wg moich obserwacji;) @ powinnam mieć 30 czerwca więc wtedy też przetestuje a po zrobie bete;) ale troche sie boje,ze moja radosc minie...
    w poprzednich cyklach zawsze byly ujemne tylko teraz sie cos ruszyło;)

    Wiesz ja też ostrożnie do tego podchodziłam, jak pisałam objawy miałam czysto @. Nadzieję mi dawało to, że przecież test nie może mylić się w tę stronę!! A wady wzroku jeszcze nie mam ;)

    Powodzenia i koniecznie daj znać przy późniejszym teście!

    paula22 lubi tę wiadomość

    m3sx3e3ksd1nt9wx.png
  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aher wrote:
    Wiesz ja też ostrożnie do tego podchodziłam, jak pisałam objawy miałam czysto @. Nadzieję mi dawało to, że przecież test nie może mylić się w tę stronę!! A wady wzroku jeszcze nie mam ;)

    Powodzenia i koniecznie daj znać przy późniejszym teście!

    robiłam dziś rano znowu teścik i pozytyw tylko kreska bardziej wyraźna co nawet rzuciło się w oczy mojemu narzeczonemu;) to juz czwarty pozytywny;)
    robiłam Pre test, we wcześniejszych cyklach ciągle był negatyw i często miałam ten test też i dopiero w tym cyklu pozytywy;)
    Objawy mam właśnie jak na @ plus duża senność i śpie w dzień czasami,a wieczorem do snu namawiać mnie nie trzeba i od kilku dni mam ciągle katar,jestem przeziębiona co nie zdarzało mi się dłużej całymi dniami.

    Babyboom lubi tę wiadomość

    lprktv73nye615w2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje gratulacje :D teraz oszczedzaj się i do lekarza :D

    paula22 lubi tę wiadomość

  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia wrote:
    moje gratulacje :D teraz oszczedzaj się i do lekarza :D

    Dziękuje;) tylko kiedy do lekarza myślę się umówić...
    w niedziele wypada pierwszy dzień @ a we wtorek robie bete więc są to dopiero początki;)

    AsiaCh lubi tę wiadomość

    lprktv73nye615w2.png
  • angi_o Ekspertka
    Postów: 195 50

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula22 gratuluję.
    Ja dziś 11 dpo tempka nadal wyższa a jutro powinnam na 100% dostać @, zawsze pojawia się 11 dpo, ale zazwyczaj w 11 dpo tempka spadała i tyłam na 2 dni przed @ bo woda mi się zatrzymywała a dziś na wadze nawet 0,5kg mniej, ale to chyba dlatego że nie chce mi się jeść, podbrzusze zawsze przed @ mam jakby spuchnięte ale tym razem tak nie jest. W ogóle jakoś tak inaczej się czuję, mam nadzieję że się udało, nie wytrzymam do niedzieli i jak jutro będę mieć wyższą tempkę to zatestuje. Dodam jeszcze że dziś od rana mam lekką zgagę i cały czas mi się odbija.

    zrp0egz2shs65ya0.png
    24.11.2018 1 IUI :(
  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angi_o wrote:
    paula22 gratuluję.
    Ja dziś 11 dpo tempka nadal wyższa a jutro powinnam na 100% dostać @, zawsze pojawia się 11 dpo, ale zazwyczaj w 11 dpo tempka spadała i tyłam na 2 dni przed @ bo woda mi się zatrzymywała a dziś na wadze nawet 0,5kg mniej, ale to chyba dlatego że nie chce mi się jeść, podbrzusze zawsze przed @ mam jakby spuchnięte ale tym razem tak nie jest. W ogóle jakoś tak inaczej się czuję, mam nadzieję że się udało, nie wytrzymam do niedzieli i jak jutro będę mieć wyższą tempkę to zatestuje. Dodam jeszcze że dziś od rana mam lekką zgagę i cały czas mi się odbija.

    3mam kciuki;) daj znac po testowaniu;)
    ja nie mam zgagi ani nie widze jakiegoś obfitego sluzu...czy to źle??

    lprktv73nye615w2.png
  • aher Autorytet
    Postów: 506 424

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula22 wrote:
    3mam kciuki;) daj znac po testowaniu;)
    ja nie mam zgagi ani nie widze jakiegoś obfitego sluzu...czy to źle??

    Paula gratulacje!! :) Nic nie jest źle, każda z nas ma typowe objawy ale w swoim tempie. Mi np podwyższona temp pojawiła się dopiero w dzień oczekiwanej @, a zgagi jak do tej pory jeszcze nie odczuwam :) U każdej z nas jest inaczej.
    Co do terminu wizyty wszystko zależy od Ciebie - np. jeśli miałaś problemy z zajściem w ciążę, zdarzały Ci się poronienia, chorujesz czy wykonujesz ciężką pracę zagrażającą dziecku idź do lekarza jak najszybciej. Jeśli wszystko jest w porządku nie trzeba się spieszyć aż tak bo pęcherzyka płodowego może jeszcze nie być nawet widać, a lekarz tylko zbada Cię i zleci pozostałe badania do wykonania. Wystarczy, że wybierzesz się w 6-7 tyg dniu ciąży, wówczas jest możliwe, że zobaczysz na USG zarodek i być może bijące serduszko :) Zresztą to sprawa indywidualna - jeśli coś Cię niepokoi nie zwlekaj :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2013, 11:17

    paula22, Beata lubią tę wiadomość

    m3sx3e3ksd1nt9wx.png
  • angi_o Ekspertka
    Postów: 195 50

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych oznak ciążowych, wszystko wskazywało na to że będzie @ , ale zaczęła się spóźniać, myślałam że to przez przeziębienie ale nie po tygodniu spóźnienia grube dwie krechy na teście.

    Nanatasza lubi tę wiadomość

    zrp0egz2shs65ya0.png
    24.11.2018 1 IUI :(
  • KejDzi Debiutantka
    Postów: 11 5

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiewioreczka58 wrote:
    ja dzis poszłam na kontrolne usg bo miałam takie objawy jak w począkowej ciąży ale to co usłyszałam od lekarza jeszcze bardziej mnie dobiło. okazało się że zrobiła mi sie kolejna torbiel na jajniku i że miałam cykl bezowulacyjny. nie wiem co teraz zrobić. w zeszłym miesiącu była jedna torbiel a teraz są dwie. czy któraś z was miała coś podobnego a mimo to udało się zajść w ciąże??

    kochana ja mialam torbiele na obu jajnikach. nie wiem jakiego masz lekarza ale chyba kiepskiego torbiele trzeba jak najszybciej wyluszczyc. ja mialam okolo 3cm torbiele na usg a miesiac pozniej na operacji laparoskopowej okazalo sie juz ze urosly i jeden mial 5cm a drugi8cm i usuneli mi jeden jajnik. dlatego tez nie zwlekaj ale poddaj sie laparoskopii.

    KejDzi
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ