X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co jak nigdy boli mnie brzuszek czuje jakbym miała jakies skurcze do tego boli prawy jajnik i to mi najbardziej dokucza no i jakby sutki była jakies bolace i bardziej wrazliwe do tego latam ciagle siusiu ale powiem tak juz nic sobie nie wmawiam bo znowu pewnie bedzie zonk:(

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • Pola lola Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki gratulacje!!! Powtorzylas badania zeby zobaczyć jak rośnie?

  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2299

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Wyjechałam z mężem i dzieckiem w góry i tu nie będę szukała laboratorium. Czekam do poniedziałku niestety.

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a powiedzcie co o tym myslicie to sa normy w moim szpitalu i siostra robila bete sobie i taka wyszla tylko ona ma PCO brala tabletki anty i na miesiac odstawila bo miala przerwe zrobic a ostatnia @ miala 24marca. jest szansa na ciaze bo mogla owulacja byc poźniej.


    Gonadotropina kosmówkowa wynik 2,1 mIU/ml

    Kobiety Ciąża:
    Zakr. wart.praw. < 2,0
    2 - 4 tydz. 39,1 - 8388
    4 - 6 tydz. 861 - 88769
    6 - 8 tydz. 8636 - 218085
    8 - 10 tydz. 18700 - 244467
    10 - 12 tydz. 23143 - 181899
    12 - 27 tydz. 6303 - 97191
    27 - 40 tydz.4360 - 74883

    a.png
    a.png
  • GabiKOR Przyjaciółka
    Postów: 74 117

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny Dziś potwierdziłam testem, że coś się u mnie rozwija w środku :))Zgodnie z owu to jest ok 12 dzień po Owulce a dzień cyklu 30 .Jestem po trzech wczesnych poronieniach, ale ten cykl jest inny niż pozostałe. Od Świąt wciąż kręci mi się w głowie, kłucie w piersiach, ale to mam zawsze w II połowie cyklu. Kłucie jajników naprzemiennie i ciągniecie w dole brzucha. Delikatna zgaga.Dziś od rana mam też poczucie mokrego (tak jak piszecie tak jakbym się posikała). Trochę mdłości (dziś rano). Wysoka temperatura (dziś mi wyszła ponad 37st C).I od wczoraj czuję bąbelki w brzuchu, wciąż tam coś mnie gniecie, przelewa się.

    moremi, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    8p3oskjofs7x7hbx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2015, 12:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2015, 12:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i proszę was o radę.Dziwny objaw,jaki zwraca moją uwagę od kilku dni to " uderzenia gorąca ". Po prostu robi mi się gorąco,a za chwilę to mija.. Czy któraś z Was tak miała? Lub wie, jaki jest tego powód ? .. Dziękuję za odpowiedzi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka24 właśnie teraz zauwarzyłam,że i u ciebie one wystąpiły .. ( uderzenia gorąca ! :):) ) I bardzo mnie to ucieszyło, bo widzę, że nie jestem z tym sama, i może i nam się udało :)
    Trzymam kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2015, 12:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może za szybko go zrobiłaś..Ja też jeszcze nigdy tak nie miałam,i testu narazie żadnego jeszcze nie robiłam bo mam długie cykle.Sama jak mówisz, wszystko może się wydarzyć ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2015, 12:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pozatym jak narazie żadnych objawów niemam.Nawet gdyby,to wydaje mi się,że było by na nie za szybko. Ja jak narazie nie mam co testować,bo okres jeszcze mi się nie spóźnia.I dobrze że nie mam żadych testów w domu,bo chyba robiłabym jeden za drugim :/ Dlatego też jak i ty próbuję się nie nastawiać zabardzo. A to że twojej koleżance test wykrył ciąże po 3 dniach,to za bardzo bym się tym nie sugerowała, myśle że każda z nas ma inny organizm. W mojej pierwszej ciaży,testy wychodziły negatywnie a u ginekologa okazało się że jest inaczej, i byl to 8 tydzień :) Zrób w krótce jeszcze jeden, a jak nie będzie okresu to idź do lekarza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha zapomniałam dodać, że prawie przez przeszło tydzień bolały mnie jajniki które teraz już ustapiły.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2015, 12:12

    Aga241 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki wtedy był śluz to niestety już nie pamiętam , ale teraz mam raz mokro ,raz sucho. A co do testu przy pierwszej ciąży lekarz sam się zdziwił, zrobiłam z trzy testy ale też już nie wiem ile dni od planowanej miesiączki. Możliwe,że było to za wcześnie.Nie wsłuchiwałam się w swój organizm tak jak jest teraz. A co do uderzeń gorąca to miejmy nadzieję oby i unas sie sprawdziło ! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2015, 12:12

  • Emily83 Autorytet
    Postów: 489 446

    Wysłany: 6 maja 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    objawy to miałam miesiąc temu, dosłownie wszystko co wyczytałam w książce mdliło mnie, jajniki bolały, brzuch bolał, piersi, sutki, kręgosłup... itd ale okazało się że ciąży nie ma, a ja chyba podświadomie wpłynęłam, że chciałam aby były objawy, ale ciąży nie było.... teraz nic mnie nie boli i mam nadzieję, że to upragniona, wyczekana długo ciąża :)

    17u9p07w6b9w1pie.png
    3jgxskjosmphwb2l.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 6 maja 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emily83 wrote:
    objawy to miałam miesiąc temu, dosłownie wszystko co wyczytałam w książce mdliło mnie, jajniki bolały, brzuch bolał, piersi, sutki, kręgosłup... itd ale okazało się że ciąży nie ma, a ja chyba podświadomie wpłynęłam, że chciałam aby były objawy, ale ciąży nie było.... teraz nic mnie nie boli i mam nadzieję, że to upragniona, wyczekana długo ciąża :)

    Ja miałam tak samo i już jestem w 7 tygodniu :)

    Powodzenia!!!!!

    moremi lubi tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • zara Koleżanka
    Postów: 56 18

    Wysłany: 6 maja 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittykate wrote:
    Ja miałam tak samo i już jestem w 7 tygodniu :)

    Powodzenia!!!!!

    Kittykate, jak się teraz czujesz szczęściaro ?;)

‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ