X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kittykate, gratuluje :) Czyli żadnych wczesnych objawów nie miałaś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Jestem tu nowa ;), starmy się o dzidziusia od czterech miesięcy niestety nic z tego jak narazie... Zrobiłam badania - wyszła mi podwyższona prolatyna - nieznacznie na szczęście. Dostałam bromergon, biorę drugi tydzień i czekam na fasolkę kochaną :) Obecnie jestem w 17dc przy cyklach 25-28 dniowych :)

    Witam i trzymam kciuki za wszystkie starające się :)

  • aTyna Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 6 maja 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam do was takie pytanko. Jak wyglada szyjka macicy w ciazy?

  • Emily83 Autorytet
    Postów: 489 446

    Wysłany: 6 maja 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittykate, gratulacje :)

    17u9p07w6b9w1pie.png
    3jgxskjosmphwb2l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie juz trzeci dzien duzo sluzu koloru mlecznego - nie wiem czy to wczesny objaw ciazy, mam nadzieje ze tak - w tej fazie raczej mialam sucho a teraz z dnia na dzien mam wrazenie ze jest tego sluzu wiecej - na bieliznie mniej ale generalnie u wejscia do pochwy i w okolicach jest go bardzo duzo jakbym non stop byla pobudzana :P zupelnie jak przed seksem :)
    Piersi troche bola - ale to moze poprostu bromek na mnie nie dziAla i jest to wina prolaktynki ... Na szczescie zadnych skutkow ubocznych po bromku nie zauwazylam :) wiec moze latwiej mi obserwowac co sie dzieje - lekkie bole glowy zwalam na pogode ... Nie wiem .... Dzis 21 dc, cykle mam 27 dniowe wiec mhsle ze za tydzien w d iu spodziewanej @ zatestuje - jesli sie kczywiscie nic nie zmieni - przed bromkiem plamilam ze dwa trzy dni przed @ wiec jak nie bedzie plamien bede dobrej mysli

    JusWik lubi tę wiadomość

  • liliana Ekspertka
    Postów: 162 133

    Wysłany: 11 maja 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu, w takim razie będziemy testować razem :) ja także 21 dc/27 dc
    W dni płodne po raz pierwszy zauważyłam u siebie typowy rozciągliwy śluz, od kilku dni - mleczny (gęsty). Bolą mnie jajniki od owulacji (teraz troszkę ustąpiły). Mam wielką nadzieję,że to wszystko do czegoś prowadzi :D

    JusWik lubi tę wiadomość

    relgcwa11d8kpmkr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby oby :)

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 12 maja 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to trzymam kciuki za Was kochane ja też mam dziś 21dc ale cykle 28-29 dni więc jeszcze troszkę do testowanka zostało

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 13 maja 2014, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w tym cyklu nie mierzylam regularnie temperatury,ale w poprzednich nigdy nie mialam temp. wyższej niz 36,68... teraz mam 36, 93.... oby:)

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • aanniiaa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 13 maja 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Chce sie was poradzic. Zawsze mialam bardzo bolesne miesiaczki , wiec zgłosiłam sie do ginekologa zapisał tabletki antykoncepcyjne. Zaczelam je brać w pierwszym dniu miesiączki i wzielam tylko 8 tabletek poniewaz wyjechałam na 3 dni i ich nie zabrałam. Postanowilam przestac brać ,bo nic innego mi nie pozostalo. Po 2 czy 3 dniach dostalam miesiaczke z odstawienia.( tu jest problem nie pamietam kiedy to bylo moja pamięć szwankuje ) ale ok 16 kwietnia. Kochałam sie z narzeczonym 3 maja bez zabezpieczenia. Od 3 dni pobolewa mnie podbrzusze ale dzis to juz strasznie do tego dołączył krzyż. Wcześniej bolał żołądek- pewnie zgaga. Dziś bylam strasznie głodna caly dzien jem :) z regoly malutko szamam. Jest mozliwosc ze jestem w ciąży? piersi trochę pobolewają , śluz jest szczególnie na wejsciu. Dzis brzuch i krzyż sie popisali musialam leżeć tak bolalo. Sama nie wiem co myslec. Przez te tabletki Wszystko sie poprzekręcalo . Moje cylke wynosiły zawsze ok.35 dni. Miał ktoś tak?

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 14 maja 2014, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    temperatura znowu mi wzrosła do 37,06....wczoraj robilam test-negatyw. hm

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czasem trzeba poczekać, nie wszystkie testy szybko wykrywają ciąże, radzę ponownie spróbować za 2 dni

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • Delia Autorytet
    Postów: 305 473

    Wysłany: 14 maja 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny ;)
    czy któraś będzie testować z Was ok 20-21 maja? ;)

    pozdrawiam serdecznie ;)

    dqpr3e5eqmxx1zqf.png
    dqprcwa1436xrxeh.png
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 14 maja 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chyba 20 pójdę na bętę,chyba,ze w weekend pojawi się "nieproszony gość"

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • Delia Autorytet
    Postów: 305 473

    Wysłany: 14 maja 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Blondik za info ...
    Ktos jeszcze? ;)

    dqpr3e5eqmxx1zqf.png
    dqprcwa1436xrxeh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, staramy się o drugiego łobuziaczka, za pierwszym razem poszło nam tak nieprzyzwoicie szybko (1 cykl), że nie zdążyłam nawet odpalić kopma i sprawdzić co może wczesną ciążę zwiastować, ale to było prawie 5 lat temu. Teraz dopadły mnie schizy bo to trzeci cykl starań więc przeczytałam internet od prawej do lewej i chyba sobie wmawiam szereg objawów. Dziś mam 22dc na ok. 25dniowe cykle. Plus minus dzień. A już dwa dni po owulacji zaczęłam się czuć inaczej. Od paru dni brzuch boli i ciągnie ale inaczej niż przed okresem. Przez cały czas jestem GŁODNA to chyba za wcześnie na takie numery ale naprawdę tak się czuję. Kłują mnie jajniki ból promieniuje aż do nóg, bolą mięśnie, raz mi zimno raz gorąco. Sorry że się Wam tu wcinam bo pewnie jesteście już zgranym zespołem ale mi ulżyło że to wszystko napisałam. Bardzo by chciała zobaczyć II na teście ale obiecałam sobie że wytrzymam do poniedziałku rano. Także ćwiczę silną wolę bo test kupiłam bardzo czuły i już mnie kusi.
    Pozdrawiam ciepło

    Blondik lubi tę wiadomość

  • bartusiowa-mama Autorytet
    Postów: 445 224

    Wysłany: 15 maja 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki, czy jest tu taka, która prowadziła obserwacje cyklu w którym zaszła w ciążę (więc jest pewna swojej wypowiedzi) i nie miała ABSOLUTNIE ŻADNEGO śluzu po owulacji? A mimo to pojawiła się zielona kropka? Pytam, bo ja generalnie nie mam żadnego śluzu jako tako. Nawet płodnego jest "jak na lekarstwo". Nurtuje mnie to od jakiegoś czasu... Wiem, że każdy organizm jest inny, ale chciałabym poznać zdanie tych z Was, które mogły mieć takie doświadczenie.

    oar89n7355899ln7.png

    27.03.2013 - Bartuś - naturalny cud
    2015 - 3 x poronienie
    2016 - :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis testowalam - negatyw
    Powtorze za kilka dni moze wlasnie 20 :))) jesli nie przyjdzie malpa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimme :)) ja tez sie wcinam w takim razie heheh :))) szalona kobieto :))))
    Trzymam kciuki :)

  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 15 maja 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przez ostatnie 3 dni miałam zawroty głowy lekkie, ból brzucha, ból jajników, kłucie i..... i się skończyło. także raczej tracę nadzieje :/ dziś mam 7-8 dpo

    f2wlcbxmqludqper.png
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ