X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Aniolek87 Koleżanka
    Postów: 47 22

    Wysłany: 23 maja 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

  • hrynia Koleżanka
    Postów: 55 5

    Wysłany: 23 maja 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniolek87... wszystko wskazuje na to, że tak... :)

    4 lata starań, 2 poronienia (14-02-2014,12-01-2015), MTHFR, Niedrożny jajowód, Niedoczynność tarczycy, Komórki NK
    thgf9n7353137rpc.png
  • Miru Autorytet
    Postów: 2039 4149

    Wysłany: 24 maja 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A która z Was prowadziła obserwaje szyjki przed i po zajściu w ciążę?

    Nath <3 27.07.2015
    (*) mama 5 aniołków
    w4sqflw1dflkbldc.png
    6 cykl starań
  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 27 maja 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dolaczam do pytania ;)

    szyjka wysoko i mam wrazenie ze otwarta czesciowo a chyba w drugiej polowie cyklu sie opuszcza

    czy któras z was po zaciazeniu widziała jakas roznice?

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 27 maja 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam pytanie, bo też mnie bardzo interesuje ten temat.

  • Baloninka Koleżanka
    Postów: 47 36

    Wysłany: 28 maja 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chętnie też zaczerpnęłabym wiedzy na temat szyjki... jaki ma układ w II fazie cyklu - w przypdaku braku ciąży a w ciąży (ale jeszcze przed @)?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też chciałabym się dowiedzieć?

    Jest ktoś kto udzieli odpowiedzi?? :D

  • Francuska25 Autorytet
    Postów: 305 407

    Wysłany: 28 maja 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie ...ja bede testowac w piatek 30 maja ale mam bardzo dobre przecucia.

    Narazie z objawow ciazy to mam straszne bole wiazadel- jak kichne, albo za szybko wstane to musze sie zgiac i chwile odczekac i jest dobrze pozniej.

    Do terminu @ bolaly mnie piersi a teraz juz praktycznie prawie wcale. Wyszly mi zylki na piersiach tez.

    Dokaldnie tak mialam w pierwszej ciazy ;)

    justta, kafabi lubią tę wiadomość

    gyxw8iikqfy0nssi.png
    82doj44j4gwjobwn.png
  • Miru Autorytet
    Postów: 2039 4149

    Wysłany: 28 maja 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze nikt nie bada szyjki?
    Ja przy pierwszej ciąży nie badałam, teraz po poronieniu jak się staraliśmy to gin mi kazała.
    Ostatnio jak byłam po owulacji szyjka była długa, nisko i wyczuwalnie otwarta. Po @ podnosiła się i otwierała się tylko w dni płodne.
    Teraz po owulacji uciekła mi do góry była twrada i zamknięta.
    Dzisiaj jestem 7 dni po @ szyjka wysoko ledwo ją dosięgam, krótka albo tak schowana, lekko miękka, zamknięta, ściany w pochwie koło szyjko opuchnięte, wejście do pochwy opuchnięte, dużo śluzu.

    A testy 2 pozytywne, dwa negatywne...Na przemian.
    0 oznak na @
    Pobolewa podbrzusze lekko czasami, po położeniu się ból ustaje.
    Szyjka jest ewidentnie inna niż w ostatnim cyklu.
    Szkoda,e nie mamy porównania.

    Nath <3 27.07.2015
    (*) mama 5 aniołków
    w4sqflw1dflkbldc.png
    6 cykl starań
  • Aniolek87 Koleżanka
    Postów: 47 22

    Wysłany: 28 maja 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak jestem w ciąży :) lekarz widzial pecherzyk ciążowy , za tydzien nastepne usg :) a szyjka w ciazy jest bardzo rozpulchniona i polozona moze nie takbardzo wysoko ale wyzej niz zawsze :)

    kafabi, asiaP lubią tę wiadomość

  • kafabi Autorytet
    Postów: 1045 584

    Wysłany: 28 maja 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluję, to posypało się w maju zielonych kropeczek :)

    ug37df9h1fm5w9re.png
    relgru1dwth53ixq.png
  • Miru Autorytet
    Postów: 2039 4149

    Wysłany: 28 maja 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :)

    Nath <3 27.07.2015
    (*) mama 5 aniołków
    w4sqflw1dflkbldc.png
    6 cykl starań
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, czy któraś z dziewczyn ma na poczatku ciąży bóle jak na okres, ja mam takie bóle od tygodnia, dziś 2 dni po terminie @ się nasiliły, test z popoludniowego moczu pozytywny, jutro ide na bete, nie plamie, ale niepokoi mnie to, z innych objawów to miałam bol piersi, ale praktycznie ustał po terminie @, a i często robi mi się duszno, slabo w dużym skupisku ludzi np. W centrum handlowym czy autobusie, innych objawów brak

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • malu Przyjaciółka
    Postów: 98 22

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marcela29, bóle macicy na początku ciąży spowodowane są powiększaniem się jej i rozpulchnieniem. Życzę powodzenia!

  • Aniolek87 Koleżanka
    Postów: 47 22

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marcela 29 - ja tez tak mialam i wsumie mam do teraz,z tym ze u mnie ten bol jest akurat wywolany torbielem , musisz zrobic usg, ale na poczatku tak jest :)
    8a56b4b21c3960140dc7e1b42a25ad0b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewiem czy to jakis objaw ale dzis 8 dzien po iui i klocie mam wlewym jajniku. Pozatym pobolewalo mnie rano w brzuszku jak na okres. Szyjnka twarda, nisko ulozona i zamknieta.

  • MałaMi83 Autorytet
    Postów: 389 597

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby to był dobry znak :)

    3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • landka Znajoma
    Postów: 23 9

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, to moj pierwszy post chociaz jak opetana przegladam portal i forum drugi cykl. Jestem po stymulacji CLO pierwszy cykl a 10 dni temu dostalam zastrzyk z pregnylu gdy pecherzyk mial 18mm a estradiol byl 350pg. Od 2 dnia po owulacji zaczal mnie bolec malpowo a 6 i 9 dnia po pregnylu zwijalam sie z bolu ... do teraz czuje ze cos tam sie dzieje. Do tego jestem senna i swedza mnie brodawki, do tego sa suche. Piersi troszke bola ale bywalo gorzej ...i chyba jestem humorzasta -wg mojego meza :-) jak myslicie czy moge juz testowac?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2014, 21:43

    m3sx3e3kjjjyupiw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też bym chciała to wiedzieć. JEstem min. 9dpo i nie wiem. JEst trochę jakby inaczej niż w poprzednich cyklach. Sama się nakręcam tym wszytskim. Dzisiaj zrobiłam test - oczywiście negatywny. Ale już nie wytrzymałam....

  • landka Znajoma
    Postów: 23 9

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Sylwia, ja też jestem mniej wiecej 9 dpo i też dzisiaj robiłam test. Niestety negatywny, ale się nie załamuję, bo to chyba za wcześnie na testowanie. Twój wykres wygląda objecująco ;)

    m3sx3e3kjjjyupiw.png
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ