X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem - za wcześnie,ale jak wczoraj robiłam to miałam jednak nadzieję. Martwi mnie troche to że temperatura nie idzie w górę.............

    kookana1987 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na twoim wykresie temperatura skoczyła... oby sie utrzymało ;]

  • landka Znajoma
    Postów: 23 9

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoczyła, ale moje wartości sa niskie, u Ciebie powyżej 37 ;) kiedy testujesz po raz drugi?

    m3sx3e3kjjjyupiw.png
  • Tigana Autorytet
    Postów: 359 239

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, ja dzisiaj też 9 dpo, ale strasznie źle się czuje, mam mdłości i ból brzucha. Wydaje mi się, że to za wcześnie, żeby łączyć takie objawy z potencjalną ciążą?

    lamlamard20150706_-35_Nasza%20Niunia%20jest%20ju%C5%BC%20z%20nami%21.png
    34bw9jcg50dgoh06.png
  • landka Znajoma
    Postów: 23 9

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tigana, sama nie wiem- chyba każda z nas w oczekiwaniu łączy;) zależy kiedy doszło do zagnieżdżenia. Ja też mam mnóstwo dolegliwości ciążowych- nawet dzisiaj wymiotowałam , ale czy to ciąża to nie wime... ;)

    m3sx3e3kjjjyupiw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powyżej 37nie mam. Najwięcej skoczyło do 36,95 później spadek, troche podskoczyło po spadku i teraz jest około 36,80. Zobaczymy jutro jaka będzie jutro..... Teoretycznie mogłabym testować w sobotę ( to będzie 12dpo) ale bardziej wiarygodnie będzie w poniedziałek. Trochę się marwie, boznowu mam bóle miesiączkowe..... ehhh Nie wytrzymam do poniedziałku. W sobote mam ślub i wesele i rano sprawdze test. Wolałabym wiedzieć jak z alkoholem... chociaż wino białechyba ne powinno zaszkodzic. Na razie satarm się nie analizowac objawów bo straaasznie sie nakręcam....
    Nie wiem czy temp w ciąży powinny byc powyżej 37. Widziałam wykresy dziewczyn które maiły niższe ciążowe temperatury... grunt, żeby temp nie spadła poniżej kreski :D.
    Kiedy testujecie?

  • landka Znajoma
    Postów: 23 9

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez analizowałam wykresy innych dziewczyn i myślę, że nie ma reguły. niektóre i przy 36,4 były w ciąży. większość moich znajomych zapiło fasolkę i urodziły się zdrowe dzieciaczki u każdej z nich. Oczywiście jak piły, to nie były świadome, że są w ciąży. Ja testuję w sobotę, bo jutro biorę ostatni duphaston. Jeżeli będzie negatywny to i tak pociągnę go do niedzieli, bo na prawdę jestem pełna nadziei. Trzymam za Was kciuki :) i za siebie również, bo staramy się już 10 miesięcy, a pierwszy cykl ze stymulacją.

    m3sx3e3kjjjyupiw.png
  • landka Znajoma
    Postów: 23 9

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam bóle miesiączkowe, ale to niby dobrze zwiastuje...

    m3sx3e3kjjjyupiw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby oby.... 3mam kciuki za was i za siebie:D w tej chwili szyjkę mam wysoko i wydaje mi się, że jest otwarta ( czuję małe wgłębienie)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 01:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szyjka bardzo twarda nie jest - jest średnia, zgięta w stronę kręgosłupa

  • landka Znajoma
    Postów: 23 9

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm, ja szczerze mówiąc nie potrafię za bardzo badać szyjki, więc nie wime jak powinno być. Na pewno jest wysoko. A jak z waszym śluzem? Ja mam taki bardzo rzadki ( wręcz wodnisty) kremowy.*Sylwia mi też dzisiaj temp troszkę spadła . Wykresy mamy w sumie podobne tylko u mnie nie było nagłego spadku tylko sie rozciągną ;)

    m3sx3e3kjjjyupiw.png
  • Tigana Autorytet
    Postów: 359 239

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi na szczęście już przeszło, a śluzu mam sporo jak na tą fazę i jest taki kremowy wodnisty. Testować planuję tak jak się powinno czyli 16 dpo, będzie próba nerwów ale nie chcę mieć tak jak nieraz dziewczyny że zatestują, a potem okres normalnie przychodzi bo to tylko biochemiczna ciąża była :(.
    Ja szyjki nie badam bo niby w II fazie teoretycznie podrażnienie szyjki może ułatwić poronienie... wiem tylko ze powinna być zamknięta.

    lamlamard20150706_-35_Nasza%20Niunia%20jest%20ju%C5%BC%20z%20nami%21.png
    34bw9jcg50dgoh06.png
  • kookana1987 Autorytet
    Postów: 305 339

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny co myslicie o moim wykresie.
    Od wczoraj boli mnie glowa i mam juz negatywne mysli.

    Ostatnio jak sie udalo ( niestety tylko na chwile) to strasznie bolaly mnie piersi - tak ze musialam sie trzymac przy wstawaniu z lozka a teraz nic :/

    ojjjj nie lubie czekania

    (20/10/2013)- naturalnie 6 tyg. [*]
    (21/02/2014)(09/05/2014)(11/01/2015)- inseminacje
    (28/09/2015) - punkcja-brak komórek jajowych
    (18/03/2016) - punkcja (2 blastki 2BB)
    (23/03/2016)(25/05/2016) - transfery :(
    (13/03/2017) - punkcja (6 zarodków 1 klasy)
    (16/03/2017) - transfer 2 zarodkow
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    może któraś miała podobnie - od owulacji niemal codziennie boli mnie prawy jajnik. Nie jest to jakiś straszny ból, ale taki nie dając o sobie zapomnieć.
    Śluzu sporo, konsystencja kremowa, tempka podwyższona.
    co myślicie?

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaglada tu jeszcze ktos? Tyle mam pytan ..:-)

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Jestem tu pierwszy raz.
    Staram sie od nowego roku z mężem o dziecko.
    Brałam już estradiol , clo, a teraz luteine.
    Jestem na dzień przed @ . Plamienia mam od piątku. Lekkie.
    Bolą mnie piersi a raczej sutki, czasem swędzą, kłują mnie jajniki na zmianę. Raz lewy raz prawy a czasem sam środek mnie kłuje. bardzo dużo jem , i jestem jak naćpana.
    Testy robiłam juz chyba ze 4. Ale ciągle negatywne. Jeden wyszedl z dziwną kreską , ale nie liczy sie , bo wynik zobaczylam po paru godzinach .
    Dziś rano robilam gtest i wyszedł negatywny. Mialam w tym cyklu monitoring i prawdopowobnie pęcherzyk pękł 11.06. więc jestem 12 dni od owulacji. Nie wiem czy test cos wykaże.
    w ogóle nic niewiem :( tak bardzo chcemy już miec maluszka a tu ciągle lipa :(

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelly wspieram cieplo :-) ja dopiero 3/4 dpo ale troche dziwne rzeczy sie ze mna dzieje i chcialam z kims pogadac, staramy sie 3 lata i juz tez wariuje, jeszcze troche do testowania ale tez zrobie z 10 testow wie c sie nie przejmuj swoimtestowaniem bo to normalka ;-)

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jest okropne:( to czekanie , wyczekiwanie :( sama sobie wkręcam , że może to objaw ciąży , że może tym razem :( mąż bardzo chce , widze jak czeka na wyniki testu , a ja mu nie mogę dać tego czego pragnie :(
    myślimy też o zbadaniu nasienia mojego męża oraz o badaniu czy nie ma między nami konfliktu śluzu.
    Ja mam problemy ze śluzem , bo jestem bardzo tam sucha.. nie wiem może to jest problem :(

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelly1507 wrote:
    to jest okropne:( to czekanie , wyczekiwanie :( sama sobie wkręcam , że może to objaw ciąży , że może tym razem :( mąż bardzo chce , widze jak czeka na wyniki testu , a ja mu nie mogę dać tego czego pragnie :(
    myślimy też o zbadaniu nasienia mojego męża oraz o badaniu czy nie ma między nami konfliktu śluzu.
    Ja mam problemy ze śluzem , bo jestem bardzo tam sucha.. nie wiem może to jest problem :(
    Badanie nasienia napewno musicie zrobic...bo moze wystarczy zeby zaczal witaminy brac i wszystko bedzie dobrze...a wiesiolek probowalas?

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    próbowałam i nic ;/

    liczę jeszcze po cichutku, że może się cos jeszcze uda .. że może za wcześnie test zrobiłam :( 12 dni po owu... ale kurcze mam plamienia :(
    ah głupia już jestem :( tak bardzo bym chciała...
    na dodatek te dziwne objawy:( kłucie jajników, swędzenie sutków i piersi :( otępienie :(

‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ