X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 15 maja 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kochane odpuściłam w tym miesiącu, nie notuje, nie licze temperatury, cierpliwie czekam na @, którs ms się jutro pojawić, nie mam żadnych objawów, bolą trochę piersi i podbrzusze chyba z 10 kg. waży:): dziś zjadłam śledzie na śniadanie ( a nie lubie!) ale to chyba z tego powodu ,że na polu zimno się zrobiło a ja jak niedzwiedz, zbieram zapasy:)haha, oj dobrze tu być i popisać z Wami....

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 15 maja 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam pytanie czy bolał Was dół brzucha przed @ tak ,że problem z fizjologicznymi sprawami jak oddanie stolca? mnie dziś tak boli a nigdy tak nie było

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • Ewelka II Przyjaciółka
    Postów: 104 106

    Wysłany: 17 maja 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak zawsze przy @. Stolec = silny ból brzucha.

    p19ucsqvfdttwcoy.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 17 maja 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis lub wczoraj miala przyjsc @, dzis czuje sie dziwnie,jakby mi w gardle cos stało, nie jest to typowe mmulenie...jest inaczej,do tego bol glowy i tak gorzko w buzi...czekam do jutra

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • Francuska25 Autorytet
    Postów: 305 407

    Wysłany: 17 maja 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc;)Ja bede testowac cos okolo 26 maja no chyba ze przyjdzie okres.

    Poki co czuje sie"chora" i mam straszna zgage. Mam jakies dziwne skurcze i to nie w brzuchu a w macicy- czuje to w srodku.

    Narazie sie nie nakrecam i grzzecznie czekam.

    Mam juz jednego synka i chcialabym dla niego rodzenstwo teraz;)

    Milego dnia

    gyxw8iikqfy0nssi.png
    82doj44j4gwjobwn.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 17 maja 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez kochana mam synka, u mnie @ powinna dziś najpóźniej przyjść....czekam ale dziwnie się czuję, strasznie mam wydęty brzuch

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • GreenDot Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 17 maja 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!
    tez bym chciala Was sie zapytac co sadzicie o moich objawach. Mianowicie dzisiaj jest 8dp - czuje sie troche zmeczona i mam lekkie bole krzyza i nog (taki bol miewam zawsze przy @ ale jest wtedy niesamowicie silny). W dniach 5 - 7 dp mialam objawy przeziebienia- katar, gardlo, kaszel i bol glowy. (nie wiem czy to ma cos wspolnego z ew. ciaza) Do tego zauwazam ze od kilku dni mam duzo kremowego albo wodnistego sluzu - zwykle raczej sucho. No i zauwazylam kreske od pepka w dol- taka delikatna ale slyszalam ze to tylko w ciazy sie pojawia - nie wiem az tak wczesnie?
    W tym cyklu miala byc inseminacja wiec dostalam clo i zastrzyk. Inseminacji nie bylo ale za to wieczorem bylo serduszkowanie. Staramy sie od ponad 2 lat,od kilku cykli sie nie mierze temp bo przeroslo mnie to wszystko. Od kilku dni znowu jednak robie sobie nadzieje - prosze powiedzcie co myslicie o tych objawach?

  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 17 maja 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana wiem jak to ciezko z tymi objawami,jak męczy mierzenie temperatury,niestety najlepiej czekac do dnia @ ,bo mozg potrafi nam płatać figla, ja w zeszłym miesiącu miałam chyba wszystkie objawy,,,w tym odpusciłam,będzie co ma być i @ powinna być wczoraj lub dziś i jedyny objaw ktorego ostatnio nie miałam to uczucie wzdęcia i ciężkość piersi...trzymam za Ciebie mocno kciuki aby objawy byly tymi ciążowymi.

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • GreenDot Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 18 maja 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no masz racje, od doszukiwania sie objawow mozna zwariowac. Postaram sie wiec czekac spokojnie na termin @ i ewentualnie testowac :)
    Trzymam kciuki za Twoje dwie kreski no i za pozostale dziewczyny!
    To naprawde dodaje nadziei jak kolejnym z nas sie udaje :)

  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 18 maja 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dwie kreseczki , właśnie zrobiłam test:):)trzymam za Was kochane kciuki i co najważniejsze -cierpliwości:)

    MagSz, GreenDot, JusWik, Drzwiona, paaulla84, kafabi lubią tę wiadomość

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • Francuska25 Autorytet
    Postów: 305 407

    Wysłany: 18 maja 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julaa...gratulacje!

    gyxw8iikqfy0nssi.png
    82doj44j4gwjobwn.png
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 18 maja 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje ! ja mam jutro 11 dpo i chciałam zatestować, ale może spróbuje się wytrzymać do czwartku kiedy ma się okres pojawić. Tak boje się wielkiego rozczarowania patrząc na test.. :P

    f2wlcbxmqludqper.png
  • GreenDot Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 18 maja 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Julaa :)
    MagSz - ja jutro mam 10 dpo i tez cos kolo czw - pt mam dostac @ (oby nie!), wiec czekamy cierpliwie razem ;)

    MagSz lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    watek jest pt "pierwsze objawy", a ja sie zastanawiam jak to jest jak kobieta zajdzie jednak w ta ciaze i nie ma za duzo tych objawow :)

  • czarownica222 Przyjaciółka
    Postów: 94 27

    Wysłany: 20 maja 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/9f0dd23d4fb17.jpg.html jak sądzicie ? test nie z pierwszego sikańca

  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 20 maja 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie zaczynają pobolewać jajniki.... :/ ale szyjka nadal wysoko i twarda. to dobry znak? @ powinnam dostać za 2 dni

    f2wlcbxmqludqper.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarownica222 wrote:
    http://zapodaj.net/9f0dd23d4fb17.jpg.html jak sądzicie ? test nie z pierwszego sikańca

    u ciebie sa II kreseczki - gratuluje :) a u mnie 14 dpo i dzis nadal negatywny...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2014, 17:00

  • MałaMi83 Autorytet
    Postów: 389 597

    Wysłany: 20 maja 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bartusiowa-mama wrote:
    Kobietki, czy jest tu taka, która prowadziła obserwacje cyklu w którym zaszła w ciążę (więc jest pewna swojej wypowiedzi) i nie miała ABSOLUTNIE ŻADNEGO śluzu po owulacji? A mimo to pojawiła się zielona kropka? Pytam, bo ja generalnie nie mam żadnego śluzu jako tako. Nawet płodnego jest "jak na lekarstwo". Nurtuje mnie to od jakiegoś czasu... Wiem, że każdy organizm jest inny, ale chciałabym poznać zdanie tych z Was, które mogły mieć takie doświadczenie.[/QUOTE

    Dopisuję się do tego pytania. Też chciałabym to wiedzieć :)

    3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • Miru Autorytet
    Postów: 2039 4149

    Wysłany: 23 maja 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co ja mam myśleć :)
    Ostatnią @ miałam 19.04.Następną miałam dostać 20.05.
    Jestem pierwszy cyl na CLO.
    28.04 pęcherzyk miał 12 mm więc jeszcze troche do pęknięcia było.
    <3 od 26.04 do 14.05 praktycznie codziennie.
    Wydaje mi się że peęcherzy nie pękł 7 tylko 11.05 bo strasznie bolał mnie jejnik.
    Później od 16-17-18-19 bolały mnie strasznie jajniki zwłaszcza prawy z którego był pęcherzyk.
    @ dalej nie ma. Dzień przed spodziewaną @ zrobiłam test delikatna krecha wyszła, zrobiłam bete i wyszło 2,0 - więc test mnie oszukał.
    teraz mam 12 dzień temp powyżej 37 C
    Obserwuję szyjkę i po bólu jajnika i <3 zaczęła robić się twarda- myślałam że niedługo przyjdzie @ ale jej nie ma a szyjka jest wysoko twrada i zamknięta na amen.
    Wczoraj nie mogłam jej dosięgnąć, wejście do pochwy opuchnięte,szyjka była daleko ledwo jądotknęłam była twarda i okrągła jak małe jajko, zamknięta i skierowana w stronę kręgosłupa.Jak nigdy.
    A objawów @ nie ma. CZasami pobolewa mnei jajnik albo podbrzusze zwłaszcza jak dużo chodzę.

    Nath <3 27.07.2015
    (*) mama 5 aniołków
    w4sqflw1dflkbldc.png
    6 cykl starań
  • Aniolek87 Koleżanka
    Postów: 47 22

    Wysłany: 23 maja 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,do poniedzialku bralam luteine,zaczol mnie bolec brzuch na okres i pomyslalam ze dam sobie spokoj bo pewnie znow sie nie udalo,ale dzis zrobilam test 3 dni po terminie @ i 16 dni od zastrzyku z pregnylu,wyszedl pozytywnie,myslicie ze moge byc w ciazy?

‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ