X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja napiszę, że osobiście żadnych objawów nie miałam i nie chciałam się też celowo nakręcać bo po co? Byłam jedynie zdziwiona, że tuż po owulacji (zawsze ją czuję w postaci bólu i kłucia jajnika a to prawego czasami lewego) miałam bóle jak przed miesiączką i trwały one przez parę dni. A nigdy mi się to nie przytrafiło. Miałam też biegunkę jakiej nigdy w życiu nie miałam ( jak woda- coś okropnego) i co mnie zastanowiło to to, że na sutkach pojawiły się takie grudki . Mimo tego i tak szykowałam się na miesiączkę i byłam pewna , że ją dostanę nawet zaczęłam nosić podpaski .. w dniu spodziewanej miesiączki z rana postanowiłam zrobić test (paliłam papierosy) i okazało się, że sa dwie krechy. :)

    oczekująca 11, Sabi. nka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anielka27 super moje gratulacje:* ja jestem w 24dc, odczuwam bóle brzucha takie dziwne, bo nigdy takowych nie miałam, mam też uwidocznione żyły na piersiach oraz dziwne grudki, śluz mam taki lepki, odczuwałam mdłosci i to skłoniło mnie do zrobienia testu w 21dc ale na 3 jeden wyszedł z lekka kreską, a w pon dwa wyszly od razu negatywne. Stwierdziłam ze nie ma co sie nakrecac i czekam do sobotniej @, oby nie przyszła. W sumie to pewnie nie przyjdzie bo zawsze mam z nią problem przez PCO i musze wywoływac okres;/

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

  • Kasia-86 Koleżanka
    Postów: 45 33

    Wysłany: 30 października 2013, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ;-)
    jestem dziś w 21 dc, 17-18 dc miałam owulację, lekarz potwierdził,jest ciałko żółte.. teraz wyczekiwanie na testowanie ( po 10 listopada )
    Od 3 dni mam taki biały gęsty śluz i lekkie kłucie z lewej strony ( z tego jajnika miałam pęcherzyk ).. oprócz tego nic się nie zmieniło..
    Czy ten śluz moze być pierwszym objawem? na necie są różne informacje..

    Kasia
  • orla24 Nowa
    Postów: 1 2

    Wysłany: 4 listopada 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesć dziewczyny. Starając sie o dziecko wsłuchiwałam się w swoje ciało i widziałam u siebie wszystkie objawy ciąży jeszcze przed zrobieniem testu, ale finał zawsze był taki sam-miesiączka, w 4 cyklu starań zniechęcona tym wszystkim przestałam już tak wnikliwie obserwować swoje ciało. 8 dni po owulacji kupiłam sobie swojego ulubionego batonika i wyrzuciłam go do kosza, bo mi nie smakował, byłam pewna,że był jakis zepsuty, następnego dnia rano robiłam sobie makijaż i po nałozemiu tuszu do oczu, stwierdziłam że z tym tuszem jest cos nie tak, bo oczy zaczęły mnie piec i łzawić-tusz równiez wylądował w koszu, to dało mi do myslenia, wracając po południu z pracy kupiłam test ciążowy i wyszły 2 piękne kreski ;-))

    Sabi. nka, Paulon lubią tę wiadomość

    orla24
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2013, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    orla24 wrote:
    Czesć dziewczyny. Starając sie o dziecko wsłuchiwałam się w swoje ciało i widziałam u siebie wszystkie objawy ciąży jeszcze przed zrobieniem testu, ale finał zawsze był taki sam-miesiączka, w 4 cyklu starań zniechęcona tym wszystkim przestałam już tak wnikliwie obserwować swoje ciało. 8 dni po owulacji kupiłam sobie swojego ulubionego batonika i wyrzuciłam go do kosza, bo mi nie smakował, byłam pewna,że był jakis zepsuty, następnego dnia rano robiłam sobie makijaż i po nałozemiu tuszu do oczu, stwierdziłam że z tym tuszem jest cos nie tak, bo oczy zaczęły mnie piec i łzawić-tusz równiez wylądował w koszu, to dało mi do myslenia, wracając po południu z pracy kupiłam test ciążowy i wyszły 2 piękne kreski ;-))
    hehe świetnie:) gratuluje

    PóźnyMrRight lubi tę wiadomość

  • Bocianivf Znajoma
    Postów: 21 17

    Wysłany: 6 listopada 2013, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy pierwszej ciąży która niestety zakończyła się wczesnym poronieniem zdążyłam odczuć straszny ból piersi, ból w dole brzucha podobny do tego przy @. Śluz miałam podobny do owulacyjnego tylko bardziej kremowy ale nie zauważyłam czy było go więcej. Jestem w trakcie leczenia i starań o kolejną ciąże. Zastanawiam się czy jak mi msię uda odczucia będą takie same. Pozdrawiam

    Angelles lubi tę wiadomość

    Www.mela-beauty.blogspot.com
  • aniab.27 Debiutantka
    Postów: 9 22

    Wysłany: 14 listopada 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem 3dpo i wydaje mi się że siusiam częściej niż zwykle, a oprócz tego mam biało-kremowy gęsty śluz, ale tylko w środku, na bieliźnie nic

    kofeinka lubi tę wiadomość

    Aniab.27
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2013, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to troche za wczesnie na taki objaw :)

    Aga_Andzia, MyE lubią tę wiadomość

  • karolca Przyjaciółka
    Postów: 76 30

    Wysłany: 14 listopada 2013, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie wiem. Moim pierwszym objawem był właśnie taki gęsty, biały śluz. Ale było go baaaaardzo mało. Pojawił się wieczorem. nie wiem jak dlugo się utrzymywał, pamiętam tylko, że co jakiś czas miałam uczucie, że jestem tam sucha jak wiór. A potem nie zwracałam uwagi. około 7 dpo było mi niedobrze, męczyła mnie zgaga, bezsenność. 10 dpo spadła mi temperatura, w nocy obudził przeraźliwy ból brzucha z jednej strony. Następnego temperatura skoczyła, popołudniu zrobiłam test, pozytywny :) niedobrze i wymioty męczyły mnie aż do porodu :(

  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 14 listopada 2013, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śluz to jednak zbyt mały wyznacznik jak dla mnie. W tym miesiącu pojawił mi się taki biały, gęsty śluz i non stop latałam do toalety, kiedy już byłam niemal pewna, że się udało - okazało się, że to tylko grzybica.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2013, 15:47

    Sabi. nka lubi tę wiadomość

    48f411ed51.png
  • aniab.27 Debiutantka
    Postów: 9 22

    Wysłany: 15 listopada 2013, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale u mnie jeszcze dwa dni przed owulacją nie było takiego śluzu tylko normalny płodny wodnisty i rozciągliwy bez żadnych białych grudek a tak poza tym to nic mnie nie swędzi ani nie piecze

    Aniab.27
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 15 listopada 2013, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniab.27: nie mówię, że nie, po prostu wiem, po sobie, że nie warto nakręcać się takimi drobnostkami, bo sobie człowiek tylko nerwów dokłada :)

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

    48f411ed51.png
  • aniab.27 Debiutantka
    Postów: 9 22

    Wysłany: 15 listopada 2013, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak na prawdę wszystko się okaże jak już będzie potwierdzone testem - to za pewne wszyscy wiedzą, a my tu sobie gdybamy o pierwszych objawach, bo jak dotrwać do tego testowania?

    Sówka35 lubi tę wiadomość

    Aniab.27
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 16 listopada 2013, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ovu wyznaczył trzeci dzień wyższych temperatur... Oby nie spadły... Trzymam kciuki za wszystkie staraczki :)

    relgh371oy0mp19n.png
  • Pola lola Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 17 listopada 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanko do tych którym sie udało :) czy widzialyscie różnice w temperaturach w cyklu z zielona kropka i w poprzednich? Chodzi mi o to czy w szczęśliwym cyklu temperatury były u was wyższe niz zazwyczaj były w fazie lutealnej?
    Ja od paru dni mam ponad 37, @ powinien byc lada dzien. W poprzednich cyklach moja najwyższa w fl była 36,9 więc nie wiem czy sie udało czy zrzucić winę na przeziębienie które miałam pare dni temu. Choć z drugiej strony juz teraz czuje sie dobrze, tylko głowa boli a temperatura cały czas powyżej 37..

  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 17 listopada 2013, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak narazie 4dpo owulce, bola mnie dziwnie piersi po bokach, zrobiły się w nich też takie zgrubienia, w nocy jak się przewracalam z boku na bok to aż się obudziłam z bólu a spac na brzuchu nie mogłam... No i sutki swędzą czasem. Nie chce sie nakręcać niepotrzebnie wiec być może to wina hormonów albo nie wiem co ale nigdy tak nie mialam... No i strasznie nerwowa jestem ale w pracy dziś byłam i miałam trochę stresu wiec tłumacze to raczej tym albo to juz objawy @, choć to jeszcze minimum 8 dni...

    kofeinka lubi tę wiadomość

    relgh371oy0mp19n.png
  • Monia :) Koleżanka
    Postów: 39 13

    Wysłany: 18 listopada 2013, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem 2 dni po planowanej miesiączce... Ale boje się zrobi test... Boję się rozczarowania... Ból jak na miesiączkę... i co chwile jestemw toalecie...

    uwo9pc0zw660x4iy.png
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 18 listopada 2013, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia trzymam za Ciebie kochana kciuki :) obys zobaczyła piękne dwie kreseczki :) ja jeszce minimum tydzień do spodziewanej @, oby się nie pojawiła...

    relgh371oy0mp19n.png
  • dorota1987 Autorytet
    Postów: 979 1072

    Wysłany: 19 listopada 2013, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie u siebie mam teraz 9d po owulacji i zauważam biały śluz, ale może faktycznie nie zwracać na to uwagi, do tego dochodzą uderzenia gorąca, czasem ból jajnika, w którym był pęcherzyk i też mam grudki wokół sutków, jak kilka z Was opisywało. Jestem ciągle zmęczona, ziewam, chociaz nie wykluczam, że to przez pracę. Zastanawia mnie też częste swędzenie skóry, ale nie jest to przez jakiś inny niż zazwyczaj żel do kąpieli, krem czy proszek do prania. Mam nadzieję, że to ten cykl:)

    dqprj44jymj31xvy.png
  • Monique Autorytet
    Postów: 355 171

    Wysłany: 20 listopada 2013, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2014, 09:30

    e43bfde7db.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ