Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • agusza Autorytet
    Postów: 1067 374

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BitterSweetSymphony wrote:
    Nie. Całe szczęście pęcherzyki rosną ładnie. Przez te 3 monitorowane cykle zdarzały się nawet po dwa dominujące pęcherzyki. Przez 2 cykle badałam sobie FSH i LH przed domniemaną owulacją i LH zawsze było niskie więc może tu problem. Stąd decyzja o Pregnylu. No niestety te 5000j okazało się za słabe. Spróbuję teraz z 15000 a jak nie zadziała to nie wiem co :(

    Gdzie robiliście inseminacje? Długo czekaliście?

    Może faktycznie przez to te kłopoty. Spróbuj z tą większą dawką narazie i nie martw się na zapas :* pamiętaj że masz to szczęście ze w ogóle coś tam Ci rośnie:)
    Inseminację robiliśmy w Olsztynie w klinice Artemida. Nie czekaliśmy w ogóle. Hormony, monitoring, badania, ovitrelle i od razu iui.

    Cukrzyca t1, OPI, ChGB
    Agusza.
    Emil - 06.12.2016r - 53cm i 3490g miłości
  • BitterSweetSymphony Autorytet
    Postów: 2574 1638

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No coś tam u mnie działa. Nie jest beznadziejnie :D

    A jakie są koszty takiego zabiegu?

    km5sio4pjn03nphx.png
    Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endo IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo

    15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

    02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
    29.09.20r. - rozpoczęcie procedury z KD (Eurofertil/Ostrawa)
    13.10.20r. - mamy dawczynie/początek stymulacji
    28.10.20r. - mamy trzy blastki ❄❄❄
    18.11.20r. (11:30) - transfer jednego ⛄ / dwie śnieżynki na zimowisku
    22.11.20r. - dwie kreseczki na teście (4dpt) 🥰/Beta: 6dpt - 27,2/8dpt -101/14dpt - 2091/15dpt - jest pęcherzyk ciążowy (również krwiak)/27dpt - 0,62cm maluszka z bijącym 💗 (133u/min)
  • agusza Autorytet
    Postów: 1067 374

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    800 zł To jest pakiet iui, w który wchodzą monitoringi, badania hormonów i wizyty. Ale do tego musisz kupić leki i u nas jeszcze wymagane były badania wirusologiczne moje i męża. Razem te badania około 300zl.

    Cukrzyca t1, OPI, ChGB
    Agusza.
    Emil - 06.12.2016r - 53cm i 3490g miłości
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shantelle wrote:
    Beta 3719 więc podobno piękna :)

    Super beta :) Jeszcze raz moje gratulacje :)

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja we wtorek idę do ginekologa a nie dzisiaj :) Mnie krzyż coraz bardziej boli i śpie coraz więcej :( Nie wiem co jest grane skoro beta taka niska a cień na teście wychodzi :(

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co najgorsze dzisiaj cały dzień bym tylko płakała bez powodu :(

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shantelle wrote:
    Beta 3719 więc podobno piękna :)
    O matko! Gratulacje ;) świetny wynik :) ja miałam dzień po @ 299,1 :P nieee no szok :P bardzo wcześnie musiałaś mieć owu :)

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 1 ciąży w dniu terminu @ miałam bete 417 :)

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • BitterSweetSymphony Autorytet
    Postów: 2574 1638

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shantelle a tam nie powinno być: 371,9?

    Jak nie to chyba bliźniaki :D

    km5sio4pjn03nphx.png
    Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endo IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo

    15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

    02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
    29.09.20r. - rozpoczęcie procedury z KD (Eurofertil/Ostrawa)
    13.10.20r. - mamy dawczynie/początek stymulacji
    28.10.20r. - mamy trzy blastki ❄❄❄
    18.11.20r. (11:30) - transfer jednego ⛄ / dwie śnieżynki na zimowisku
    22.11.20r. - dwie kreseczki na teście (4dpt) 🥰/Beta: 6dpt - 27,2/8dpt -101/14dpt - 2091/15dpt - jest pęcherzyk ciążowy (również krwiak)/27dpt - 0,62cm maluszka z bijącym 💗 (133u/min)
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no mam na wyniku 3719,00...

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bliźniaki haha ale jaja by były

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • agusza Autorytet
    Postów: 1067 374

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to zagadka z Ciebie Shantelle :)

    Cukrzyca t1, OPI, ChGB
    Agusza.
    Emil - 06.12.2016r - 53cm i 3490g miłości
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test jak dziś robiłam to takie krechy że niedowiary..

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shantelle faktycznie to na bliźniaki wygląda :D Mi się zawsze marzyło mieć bliźniaki :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • BitterSweetSymphony Autorytet
    Postów: 2574 1638

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm no to ciekawe :D

    Jakie długie masz cykle Shantelle? Nie mierzyłaś temp więc pewnie nie jesteś w stanie stwierdzić kiedy była owulacja. Może faktycznie wcześnie i wcześnie też doszło do zagnieżdżenia.

    Będziesz powtarzać bete?

    km5sio4pjn03nphx.png
    Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endo IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo

    15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

    02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
    29.09.20r. - rozpoczęcie procedury z KD (Eurofertil/Ostrawa)
    13.10.20r. - mamy dawczynie/początek stymulacji
    28.10.20r. - mamy trzy blastki ❄❄❄
    18.11.20r. (11:30) - transfer jednego ⛄ / dwie śnieżynki na zimowisku
    22.11.20r. - dwie kreseczki na teście (4dpt) 🥰/Beta: 6dpt - 27,2/8dpt -101/14dpt - 2091/15dpt - jest pęcherzyk ciążowy (również krwiak)/27dpt - 0,62cm maluszka z bijącym 💗 (133u/min)
  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa bliźniaki faktycznie przy tak dużej becie mogą być :D a shantelle się do nowego cyklu przygotowywała, kupiła nowy termometr, opłaciła abonament na ovufriend :D haha :D niee, nie śmieje się wcale z Ciebie niedowiarku ;)

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serduszkowanie było w 11,13,17,15 dc. Także tak normalnie bo miałam cykle co 28 dni. Idealnie.. Powtarzać betę? Jak myślicie, bo podobno jest ładna i w sumie nie trzeba..

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wianna wiem hahaha przygotowania takie, że historia.

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • agusza Autorytet
    Postów: 1067 374

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ja bym powtórzyła Shantelle dla pewności :) będziesz spokojniejsza na pewno :)

    Dziewczyny chyba dopadło mnie częste sikanie..

    Cukrzyca t1, OPI, ChGB
    Agusza.
    Emil - 06.12.2016r - 53cm i 3490g miłości
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może powtórzę..

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
‹‹ 611 612 613 614 615 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ