Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa jestem tej bety, że taka wysoka

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • agusza Autorytet
    Postów: 1067 374

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty w ciąży jesteś na pewno skoro wychodzą Ci testy z moczu. Ale słuchaj tego - ja kiedyś poszłam na betę bo okres się spóźnial itd i beta wyszła 917 chyba. Jakoś tak. Za kilka dni plamienie i krwawienie więc ja od razu szpital. Tam powtórzyli mi badania i się okazało ze 0.1 bo się głupie laboratorium pomyliło. Czaisz?! Nie mówię że tak jest u Ciebie ale zdarzają się pomyłki więc będziesz bardziej pewna jak powtórzysz:)

    Cukrzyca t1, OPI, ChGB
    Agusza.
    Emil - 06.12.2016r - 53cm i 3490g miłości
  • agusza Autorytet
    Postów: 1067 374

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym mi wtedy sikane nie wychodziły w ogóle.

    Cukrzyca t1, OPI, ChGB
    Agusza.
    Emil - 06.12.2016r - 53cm i 3490g miłości
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie że patrzę na fioletowa stronę i nie mam z kim zagadać, z Wami midobrze edobrze e.
    Wianna, udzielasz się gdzieś?

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • sskorka24 Ekspertka
    Postów: 333 76

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shantelle znam to skądś. Też tam przeszlam i nie umiałam się odnaleźć :) liczylas sobie kalkulatorem kiedy mniej więcej poród?

    1usamg7yo3h3sz6b.png

    pf0pxzdvu1j7ai74.png


    34bwyx8dzyzole6u.png
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak on 15.12 mam termin. A może założymy osobny wątek, aby dziewczynom nie zasmiecac tu wątku?

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • sskorka24 Ekspertka
    Postów: 333 76

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się na tym nie znam ale możemy :) wianna dołączy i kto tam będzie miał ochotę. Ja póki co jestem tylko w listopadowych szczesciach z racji tego ze termin porodu mam na 20.11 :) a Ty kiedy się do lekarza wybierasz?

    1usamg7yo3h3sz6b.png

    pf0pxzdvu1j7ai74.png


    34bwyx8dzyzole6u.png
  • agusza Autorytet
    Postów: 1067 374

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shantelle wrote:
    Tak on 15.12 mam termin. A może założymy osobny wątek, aby dziewczynom nie zasmiecac tu wątku?
    Shantelle a mi policzylo na 18.12 :) dajcie znać gdzie przejść to z chęcią z wami tam dołączę:)

    Cukrzyca t1, OPI, ChGB
    Agusza.
    Emil - 06.12.2016r - 53cm i 3490g miłości
  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shantelle, jest wątek na fioletowej Grudniowki, tylko zaczyna się jakoś chyba najlepsze prezenty na święta. Ale jakoś nie ma tam polotu. :P

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złożymy nowy wątek na fioletowym i tyle. :)

    Ja mam lekarza w następną sobotę :)

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam Was wszystkie na Belly, I trymestr, Grudniówki z pierwszych objawów :)

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Kendra Balwanera Przyjaciółka
    Postów: 281 29

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shantelle wrote:
    Beta 3719 więc podobno piękna :)
    Chyba będą bliźniaki.

    Shantelle lubi tę wiadomość

    PCO, cykle stymulowane Clo i Pregnylem, u meza oligo - astheno - teratozoospermia i ponizej 1% plemnikow prawidlowych. Walczymy o drugie dziecko.



    aa9617d94ff4d135c8cc62fdcb7ed554.png
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no niemożliwe!! :P

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shantelle to chyba trojaczki albo czworaczki :D :D Aż padłam jak zobaczyłam Twój wynik :D Jeszcze raz wielkie gratulację kochana <3 Ciesze się Twoim szczęściem ;)

  • Milka88 Autorytet
    Postów: 3176 663

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shantelle ale masz dużą betę :) jesteś pewna, że to nie bliźniaki?? :) kiedy masz wizytę u lekarza? Gratulacje :)

    Staramy się od sierpnia 2013 roku.
    Stwierdzone:
    PCOS, insulinooporność, cykle bezowulacyjne, problemy z nasieniem (problem rozwiązany).
    20.10.2018 kauteryzacja jajników.
    wrzesień 2020 - ivf
    08.09.2020 - stymulacja 225 j.
    21.09.2020 - punkcja 16 komórek jajowych (10 zamrożonych, 6 zapłodnione)
    - 4 rozwinęły się prawidłowo (3 zdrowe)
    18.11.2020 - transfer 5.1.1 :(
    20.01.2020 - transfer 2.1.1 :(
  • Mon123 Ekspertka
    Postów: 204 128

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shantelle, a w którym dniu cyklu robiłaś betę i test ciążowy?
    Nie umiem się dokopać i chyba przegapiłam ten wątek.

    km5sgu1r6gm0luhc.png
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już Wam piszę wszystko, we czwartek robiłam test, w piątek betę czyli w 31 dc a okres miałam mieć we środę.

    Margaretka dziękuję Ci, też bardzo Ci kibicuje i będę tu zaglądać na pewno, mam nadzieję że też niedługo uda się Tobie i Wam kochane.

    Lekarza mam w sobotę :) mam nadzieję że już będzie widać wszystko :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2016, 08:06

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shantelle chciałabym żeby się udało, najlepiej jeszcze w tym cyklu ;) Byśmy razem siedziały na grudniówkach ;) Ale niestety wątpię że się uda, czasami wątpię że się kiedykolwiek uda. Pisz na bieżąco co i jak ;) Jestem z Tobą i wspieram mocno <3 Czekam na kolejne dobre wieści od Ciebie ;)

  • Milka88 Autorytet
    Postów: 3176 663

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shantelle wrote:
    Już Wam piszę wszystko, we czwartek robiłam test, w piątek betę czyli w 31 dc a okres miałam mieć we środę.

    Margaretka dziękuję Ci, też bardzo Ci kibicuje i będę tu zaglądać na pewno, mam nadzieję że też niedługo uda się Tobie i Wam kochane.

    Lekarza mam w sobotę :) mam nadzieję że już będzie widać wszystko :)

    W sobotę za tydzień??
    To jak jest to twój 31 dc to może bliźniaki się jednak szykują - beta jest naprawdę duża :)

    Staramy się od sierpnia 2013 roku.
    Stwierdzone:
    PCOS, insulinooporność, cykle bezowulacyjne, problemy z nasieniem (problem rozwiązany).
    20.10.2018 kauteryzacja jajników.
    wrzesień 2020 - ivf
    08.09.2020 - stymulacja 225 j.
    21.09.2020 - punkcja 16 komórek jajowych (10 zamrożonych, 6 zapłodnione)
    - 4 rozwinęły się prawidłowo (3 zdrowe)
    18.11.2020 - transfer 5.1.1 :(
    20.01.2020 - transfer 2.1.1 :(
  • Milka88 Autorytet
    Postów: 3176 663

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Shantelle chciałabym żeby się udało, najlepiej jeszcze w tym cyklu ;) Byśmy razem siedziały na grudniówkach ;) Ale niestety wątpię że się uda, czasami wątpię że się kiedykolwiek uda. Pisz na bieżąco co i jak ;) Jestem z Tobą i wspieram mocno <3 Czekam na kolejne dobre wieści od Ciebie ;)

    Kochana to zdanie mi sie nie podoba "Ale niestety wątpię że się uda, czasami wątpię że się kiedykolwiek uda." Nie pozwalam ci chociaż na chwilę zwątpić, wszystkie będziemy z brzucholkami chodziły zobaczysz :)

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    Staramy się od sierpnia 2013 roku.
    Stwierdzone:
    PCOS, insulinooporność, cykle bezowulacyjne, problemy z nasieniem (problem rozwiązany).
    20.10.2018 kauteryzacja jajników.
    wrzesień 2020 - ivf
    08.09.2020 - stymulacja 225 j.
    21.09.2020 - punkcja 16 komórek jajowych (10 zamrożonych, 6 zapłodnione)
    - 4 rozwinęły się prawidłowo (3 zdrowe)
    18.11.2020 - transfer 5.1.1 :(
    20.01.2020 - transfer 2.1.1 :(
‹‹ 612 613 614 615 616 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ