X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy takich jeszcze czekam niestety.az będzie bardziej widać.u mnie też slabizna :(

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1500

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tam niestety nic nie widzę :(
    Zrób jutro z porannego moczu, będzie bardziej stężone - wykres masz bardzo obiecujący.

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • AniaStaraczka85 Autorytet
    Postów: 2709 1010

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny Można dołączyć? ??mam na imię Ania i właśnie przytrafiła mi się ciąża z zaskoczenia, z zaskoczenia bo po czerwcowym zabiegu usunięcia ciąży pozamacicznej po IUI miałam 3 miesiace odpocząć od staran a tu bez stymulacji,bez obliczen,wiem kiedy,na całkiem naturalnym cyklu udało się o jest to chyba największe zaskoczenie w moim życiu :)
    SA tu dziewczyny z którymi można też popisać o pierwszych objawach? ;)

    heQHp2.png
    17 miesięcy starań
    7 cykli z clo
    IUI maj2016-c.pozamaciczna,laparo 06.2016
    Ciąża z zaskoczenia w naturalnym cyklu :)
  • AniaStaraczka85 Autorytet
    Postów: 2709 1010

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skorpionek82 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c6b5c4e1abdb.jpg
    Powiedzcie mi czy coś widać na zdjęciu
    Ja widzę bladziocha

    heQHp2.png
    17 miesięcy starań
    7 cykli z clo
    IUI maj2016-c.pozamaciczna,laparo 06.2016
    Ciąża z zaskoczenia w naturalnym cyklu :)
  • AniaStaraczka85 Autorytet
    Postów: 2709 1010

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miało być ze nie wiem kiedy;)

    heQHp2.png
    17 miesięcy starań
    7 cykli z clo
    IUI maj2016-c.pozamaciczna,laparo 06.2016
    Ciąża z zaskoczenia w naturalnym cyklu :)
  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1500

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaStaraczka85 wrote:
    Cześć Dziewczyny Można dołączyć? ??mam na imię Ania i właśnie przytrafiła mi się ciąża z zaskoczenia, z zaskoczenia bo po czerwcowym zabiegu usunięcia ciąży pozamacicznej po IUI miałam 3 miesiace odpocząć od staran a tu bez stymulacji,bez obliczen,wiem kiedy,na całkiem naturalnym cyklu udało się o jest to chyba największe zaskoczenie w moim życiu :)
    SA tu dziewczyny z którymi można też popisać o pierwszych objawach? ;)

    Hej, ja też na tym wątku jestem nowa, ale myślę, że każda jest tu mile widziana :)

    Ja też właśnie w tym cyklu zaszłam z zaskoczenia. W styczniu poroniłam samoistnie w 7t5dc, 2 mce temu chyba była biochemiczna no i po powrocie z 3-tygodniowego urlopu okazało się, że wracamy we trójkę :)

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaStaraczka85 wrote:
    Ja widzę bladziocha
    Jakie masz objawy obecnie?

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • AniaStaraczka85 Autorytet
    Postów: 2709 1010

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sy__la wrote:
    Hej, ja też na tym wątku jestem nowa, ale myślę, że każda jest tu mile widziana :)

    Ja też właśnie w tym cyklu zaszłam z zaskoczenia. W styczniu poroniłam samoistnie w 7t5dc, 2 mce temu chyba była biochemiczna no i po powrocie z 3-tygodniowego urlopu okazało się, że wracamy we trójkę :)
    Chyba jesteśmy na podobnym etapie bo u mnie lekarz we wtorek mówił ze 5 tydzień, p o OM jie da się obliczyć bo po zabiegu nie miałam jeszcze miesiączki,miałam tylko krwawienie po zabiegu które wzięłam za @ i dlatego uważałam w tych dniach co nie trzeba i na odwrót hahaha;)

    heQHp2.png
    17 miesięcy starań
    7 cykli z clo
    IUI maj2016-c.pozamaciczna,laparo 06.2016
    Ciąża z zaskoczenia w naturalnym cyklu :)
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahhh zazdroszczę :) my staramy sie od 6 mies.
    w 3.biochemiczna , w 5.słaby test ale okres normalnie i teraz 6. na testach słabizny w 6 i 7dpo ,dzisiaj bobotest negatywny,facella słabizna

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • AniaStaraczka85 Autorytet
    Postów: 2709 1010

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skorpionek82 wrote:
    Jakie masz objawy obecnie?
    Mnie pobolewa brzuch jak na okres i strasznie chce mi się pić cały czas,w poprzedniej ciąży (pozamacicznej) było zupełnie inaczej,wtedy czułam piersi a teraz nie pomimo że beta wtedy była strasznie niska także chyba w każdej ciąży może być inaczej

    heQHp2.png
    17 miesięcy starań
    7 cykli z clo
    IUI maj2016-c.pozamaciczna,laparo 06.2016
    Ciąża z zaskoczenia w naturalnym cyklu :)
  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1500

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skorpionek82 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c6b5c4e1abdb.jpg
    Powiedzcie mi czy coś widać na zdjęciu

    Skorpionek82 a powiedz proszę, czemu rozbierałaś test na czynniki pierwsze? :)

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1500

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    ahhh zazdroszczę :) my staramy sie od 6 mies.
    w 3.biochemiczna , w 5.słaby test ale okres normalnie i teraz 6. na testach słabizny w 6 i 7dpo ,dzisiaj bobotest negatywny,facella słabizna

    trzymam kciuki aby ta "słabizna" przemieniła się w zdrowo rozwijający się zarodek!! <3

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie dziekuje by nie zapeszyc.
    jja tez dzisiaj rozkladalam test na czynniki pierwsze..inaczej bym kreski nie dostrzegła :D

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1500

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaStaraczka85 wrote:
    Chyba jesteśmy na podobnym etapie bo u mnie lekarz we wtorek mówił ze 5 tydzień, p o OM jie da się obliczyć bo po zabiegu nie miałam jeszcze miesiączki,miałam tylko krwawienie po zabiegu które wzięłam za @ i dlatego uważałam w tych dniach co nie trzeba i na odwrót hahaha;)

    No ja zaczęłam 5tc (4t+1d) :) także sam początek. Też mam ból brzucha już od tygodnia, a od 2 dni wrażliwe piersi, nawet bolące. Wczoraj robiłam betę i wyszła 90,29 (prawdopodobnie 13 dpo), jutro jadę powtórzyć.

    channah lubi tę wiadomość

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sy__la wrote:
    trzymam kciuki aby ta "słabizna" przemieniła się w zdrowo rozwijający się zarodek!! <3
    Będzie dobrze :) sierpień zapowiada się mega owocnie, ja kolejny test dopiero zrobię w niedzielę, żeby w poniedziałek ze spokojem ducha podejść na betę :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sy__la wrote:
    No ja zaczęłam 5tc (4t+1d) :) także sam początek. Też mam ból brzucha już od tygodnia, a od 2 dni wrażliwe piersi, nawet bolące. Wczoraj robiłam betę i wyszła 90,29 (prawdopodobnie 13 dpo), jutro jadę powtórzyć.
    Piękna beta!!
    innamorata88 wrote:
    Będzie dobrze :) sierpień zapowiada się mega owocnie, ja kolejny test dopiero zrobię w niedzielę, żeby w poniedziałek ze spokojem ducha podejść na betę :)
    juz stracilam nadzieje na ten cykl

    sy__la lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1500

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    nie dziekuje by nie zapeszyc.
    jja tez dzisiaj rozkladalam test na czynniki pierwsze..inaczej bym kreski nie dostrzegła :D

    to w środku widać lepiej? bo generalnie Ty testowałaś trochę wcześnie :) ale życzę Ci aby ta kreska ciemniała i ciemniała...
    Jak to powiedział mój gin, Beta HCG jest już wytwarzana od zapłodnienia, ale na teście stężenie jest widoczne dopiero po przekroczeniu pewnej granicy czy 10 czy 25.

    Channah może zrób betę? będzie pewniejsza ;-)

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczyy co jutro test pokaze. poki co bole podbrzusza mi dokuczają.
    czuje ,ze bez lekarza sie nie obejdzie.
    a bete zrobie jak cos to w poniedzialek dopiero

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1500

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Będzie dobrze :) sierpień zapowiada się mega owocnie, ja kolejny test dopiero zrobię w niedzielę, żeby w poniedziałek ze spokojem ducha podejść na betę :)

    Trzymam kciuki za pozytywną betkę :)

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1500

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Channah ból podbrzusza to dobra oznaka :) wiecie co jeszcze przed zrobieniem testu skłaniało mnie do myśli, że może się udało?? Jak w sklepie nad morzem przymierzyłam spódniczkę i zakręciłam biodrami w prawo i lewo to poczułam coś dziwnego w dole brzucha/macicy..jakby coś się przemieszczało nie umiem opisać, ale to było takie nienaturalne, takie inne, nigdy tak nie miałam.. tydzień później się okazało, że pozytyw. Jeszcze 2 dni przed zrobieniem testu miałam umówioną wizytę u gin (w ogóle o niej zapomniałam, tylko kalendarz mi przypomniał), poszłam do niego i mówię, że nie mam dobrych wieści bo nie wiem czy okres będzie (26dc to był), ale zbadał mnie i powiedział: "szyjka macicy rozpulchniona, wygląda to zupełnie inaczej niż zwykle, zobaczymy, zobaczymy".. nie nastawiałam się na ciąże, ale te słowa mnie podbudowały, tym bardziej, że już od tygodnia czuje ból podbrzusza... i jest CUD :)

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
‹‹ 721 722 723 724 725 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ