X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozbieralam test na czynniki pierwsze ponieważ mąż chciał lepiej widzieć kreskę ☺

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie chce sie nastawiac niepotrzebnie.
    ja pare razy mialam dziwne kłucia w pochwie.kreci mi sie w glowie. i szyjka jak nigdy jest zamknieta na amen.ale jakos dziwnie nisko. nie chce jej badac za mocno

    Ewka 111111 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1500

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skorpionek82 wrote:
    Rozbieralam test na czynniki pierwsze ponieważ mąż chciał lepiej widzieć kreskę ☺

    :) hehe dobre :) no ale faceci tak mają, że czasami albo widzą inny kolor, albo nie widzą nic :-P zdjęcie też nie pokazuje wszystkiego co Ty widzisz. Myślę, że jak zrobisz test jutro z rana to wyjdą śliczne II krechy

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • Agipp78 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam nadzieję, ze mogę do Was dołączyć. Witam się i od razu proszę o pomoc. Dziś odebrałam wynik Hcg i jest ujemny i moje pytanie czy jest jakaś możliwość, ze mogło byc za wcześnie? To był moj 30 dc i ok 12 dpo. Owulacje miałam potwierdzona monitoringieem, testy z moczu wczoraj i przedwczoraj wyszły negatywne, a zdecydowałam sie na Bhcg ponieważ brałam duphaston i musiałam wiedzieć czy moge bezpiecznie odstawić. Cykle mam ok 32 -33 dniowe. Dodam jeszcze, ze we wtorek czułam bardzo wyraźne kłucie jajnika i pobolewanie w dole brzucha, nigdy przedtem nic takiego nie czułam, moze dlatego tak bardzo liczyłam, ze sie udało. Ale co myślicie Hcg raczej juz by wyszło? Z góry dziękuje za odpowiedzi.

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety ale skoro zagniezdzenie nastepuje do okolo 10dpo to sądze ze minimalna ale jakas powinna byc beta. :( takie jest moje zdanie. moze bardziej doswiadczone kolezanki sie wypowiedzą. tym bardziej ze był ten monitoring.

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1500

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agipp78 wydaje mi się, że powinna być jakaś wartość na wyniku. 12 dpo to już z reguły wychodzą testy na mocz, ale oczywiście może się tak zdarzyć, że do zagnieżdżenia doszło później i jeszcze jest za wcześnie. Najlepiej poczekaj do terminu @ i może wtedy zrób test albo bete :) Trzymam kciuki za pozytyw!!

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • Agipp78 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za odpowiedzi. Tez jestem zdania, ze nie tym razem. Staramy sie teraz o drugie dziecko, w pierwszej ciazy udało sie praktycznie od razu, ale teraz jestem juz po 30, wiec pewnie nie bedzie juz tak prosto. W pierwszej ciazy testy z moczu wyszły mi juz ok 30 dc także tym bardziej czuje, ze nic z tego, ale wiecie jak to jest :)

  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1500

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zawsze jest jakaś nadzieja póki @ nie ma :)

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • AniaStaraczka85 Autorytet
    Postów: 2709 1010

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sy__la wrote:
    No ja zaczęłam 5tc (4t+1d) :) także sam początek. Też mam ból brzucha już od tygodnia, a od 2 dni wrażliwe piersi, nawet bolące. Wczoraj robiłam betę i wyszła 90,29 (prawdopodobnie 13 dpo), jutro jadę powtórzyć.
    To uspokoiłas mnie z tym bólem brzucha, ja piersi teraz nie czuje a beta ostatnia 3785,w pon mam jeszcze trzleci raz powtórzyć,nie wiem może to jakieś bliźniaki omg

    heQHp2.png
    17 miesięcy starań
    7 cykli z clo
    IUI maj2016-c.pozamaciczna,laparo 06.2016
    Ciąża z zaskoczenia w naturalnym cyklu :)
  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1500

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaStaraczka85 wrote:
    To uspokoiłas mnie z tym bólem brzucha, ja piersi teraz nie czuje a beta ostatnia 3785,w pon mam jeszcze trzleci raz powtórzyć,nie wiem może to jakieś bliźniaki omg


    To Twoja ciąża albo około 1,5 tyg starsza od mojej, albo bliźniaki :) a kiedy masz wizytę u lekarza i USG?

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • AniaStaraczka85 Autorytet
    Postów: 2709 1010

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sy__la wrote:
    To Twoja ciąża albo około 1,5 tyg starsza od mojej, albo bliźniaki :) a kiedy masz wizytę u lekarza i USG?
    W czwartek mam kolejne usg,miałam teraz pierwsze we wtorek to przy becie 1500 był tylko pęcherzyk widoczny

    heQHp2.png
    17 miesięcy starań
    7 cykli z clo
    IUI maj2016-c.pozamaciczna,laparo 06.2016
    Ciąża z zaskoczenia w naturalnym cyklu :)
  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1500

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to w czwartek może już nawet będzie serducho pikałooo ;-)

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • AniaStaraczka85 Autorytet
    Postów: 2709 1010

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sy__la wrote:
    to w czwartek może już nawet będzie serducho pikałooo ;-)
    A a Ty kiedy byłaś i kiedy masz. Kolejne?

    heQHp2.png
    17 miesięcy starań
    7 cykli z clo
    IUI maj2016-c.pozamaciczna,laparo 06.2016
    Ciąża z zaskoczenia w naturalnym cyklu :)
  • AniaStaraczka85 Autorytet
    Postów: 2709 1010

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałaś juz coś?

    heQHp2.png
    17 miesięcy starań
    7 cykli z clo
    IUI maj2016-c.pozamaciczna,laparo 06.2016
    Ciąża z zaskoczenia w naturalnym cyklu :)
  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1500

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaStaraczka85 wrote:
    A a Ty kiedy byłaś i kiedy masz. Kolejne?

    Widziałaś juz coś?

    Ja jutro będę powtarzać drugą betę, żeby zobaczyć czy dobrze przyrasta, więc na spokojnie. Podobno na USG coś widać dopiero jak jest powyżej 1000.

    Na USG umówię się za jakieś 2 tyg jeśli wytrzymam ;-)

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1500

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poprzedniej ciąży niestety nie doczekałam wizyty, bo umówiłam na 8tc i nic nie widziałam, nawet nie wiem jak to u mnie wygląda. Żadnych bet też nie robiłam...
    Więc jest duże prawdopodobieństwo, że już za tydzień się pojawię na USG, zobaczymy. Póki co to dzwoniłam do mojego gin i kazał mi brać Duphaston 2 x 1, kwas foliowy większą dawkę, Acard co 2-3 dzień 1 tabl. i w sumie to tyle. Mówił jeszcze coś o takim preparacie MumOmega o ile dobrze zrozumiałam przez telefon, znasz może to??

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • AniaStaraczka85 Autorytet
    Postów: 2709 1010

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sy__la wrote:
    Ja jutro będę powtarzać drugą betę, żeby zobaczyć czy dobrze przyrasta, więc na spokojnie. Podobno na USG coś widać dopiero jak jest powyżej 1000.

    Na USG umówię się za jakieś 2 tyg jeśli wytrzymam ;-)
    No tak racja z tym 1000,PrEciez mówili mi to przy poprzedniej ciąży.
    Nie znam tego preparatu,musze się go zapytać o jakieś właśnie suplementy,pewnie mi powie jak juz będzie pewność że w pęcherzyku jest zarodek.a ile kwasu bierzesz?przyjmujesz ten folik? Ja w zasadzie od 2 lat biorę jedna tabletkę dziennie

    heQHp2.png
    17 miesięcy starań
    7 cykli z clo
    IUI maj2016-c.pozamaciczna,laparo 06.2016
    Ciąża z zaskoczenia w naturalnym cyklu :)
  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1500

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam Actifoin 0,8 mg przez rok a nawet 1,5 roku, a w między czasie jeszcze zwykły kwas foliowy na zmiane. Teraz kupiłam sobie Actifolin 2 mg - biore sobie 2 x dziennie i czasem wezmę dodatkowo zwykły kwas foliowy 1 tabl. 0,8 mg, Myślę, że tego się nie przedawkuje. Zwłaszcza teraz jak potrzebny jest :)

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • AniaStaraczka85 Autorytet
    Postów: 2709 1010

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze to mam nadzieje ze ten folik to nie za malo...muszę zapytać tego gina

    heQHp2.png
    17 miesięcy starań
    7 cykli z clo
    IUI maj2016-c.pozamaciczna,laparo 06.2016
    Ciąża z zaskoczenia w naturalnym cyklu :)
  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1500

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem, że większe dawki np. 5 mg albo 15 mg biorą dziewczyny, które mają mutację w genie MTHFR. Podobno 50% kobiet ma problem z przyswajaniem kwasu foliowego i przekształcaniu go w formę aktywną czyli tą zmetylowaną. Ja nie robiłam po poronieniu tego badania, ale zapobiegawczo biorę troszkę więcej niż 1 tabletkę. Np moja bratowa w ogóle nie brała kwasu foliowego ani przed ani w trakcie ciąży - a dzidziuś ma za 2 tyg roczek i zdrowy :)

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
‹‹ 722 723 724 725 726 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ