X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Kofeina Autorytet
    Postów: 324 511

    Wysłany: 29 lipca 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minionkowa wrote:
    A nie chodzi Ci o to, że pochwa jest bardziej unerwiona? :)
    Co's w tym stylu . Trudno to opisać.

    8p3odqk3vkpa5ho3.png
    iv09krhm842d4967.png
    uiklje9g90mcnvau.png
  • Kaczusia Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 29 lipca 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kochane... jednak dostalam @ :) Ale nie zalamuje sie, za niedlugo znowu dni plodne bede probowac :)

  • kaska21 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 29 lipca 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej nie potrafie sie zalogowac na poprzednie konto wiec mam te wczesniej pisalam jako kasiulkka...dzis 36dc temp 36.7 test negatywny wiec raczej w ciazy nie jestem

  • Kaczusia Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 29 lipca 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiulka bedzie nastepny miesiac :) Damy rade

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej czy któraś z was miała plamienia przed okresem?

  • Kaczusia Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 29 lipca 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czasem mam takie brazowe ale to tam max 2 dni przed @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale chodziło mi czy ktoraś miała jako objaw ciazy plamienia;) np w 20 dniu cyklu.. bo ja miałam 20,21dc plamienie rózowe a NIGDY nie miałam plamien, zawsze po prostu przychodziła @

  • Kaczusia Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 29 lipca 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jednak cos dziwnego , moze swiruje, ale niby mam @ ale temperatura w pochwie 37,1... Czy to nie dziwne? wql mam tez podwyzszona temperature ciala tez mam 37. i katar i czuje jakbym grype miala

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 29 lipca 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny to poświrujemy razem ;) ja też się czuje jakbym miała grype wszytko mnie boli mam katar nadal jestem zmęczona śpiaca i węcej jem czasami mnie zemdli cycki nadal bola i to bardzo do tego zyłi ki taka jakby obwódka na sutkach się zrobiła ale nie nakrecam się za bardzo bo po co no i bola mnie plecy ach co ma byc to bedzie pierwszy test zrobie 2 sierpnia zobaczymy i co mnie też zastanawia to uczucie jakbym okres dostała mam bardzo tam mokro czuje jak mi cos leci sluzu od cholery kremowego do 2 nie daleko zobaczymy

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Kaczusia Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 29 lipca 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszyscy swirujemy :) ja mam niby ten okres raz leci mocniej raz slabiej i mam takie kawaleczki blony chyba na podpasce nigdy nie mialam wczesniej tak. no nie wiem.. raczej watpie ze to ciaza... no i mam ciemniejsze otoczki na piersiach, ale piersi przestaly wql bolec

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2016, 22:03

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 30 lipca 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobietki co tam u was jakoeś objawy doszły ? u mnie bez zmian albo spię albo jem i co tez dziwne mamy świnke morska dziś jej wszystko wymieniałam a czuje że śmierdzi wcześniej tak nie odczuwałam zapachów miałam tak jak byłam w ciazy cholera już wie zobaczymy coraz bliżej do testowania ;)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 30 lipca 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lyxx wrote:
    ale chodziło mi czy ktoraś miała jako objaw ciazy plamienia;) np w 20 dniu cyklu.. bo ja miałam 20,21dc plamienie rózowe a NIGDY nie miałam plamien, zawsze po prostu przychodziła @

    Ja miałam w dwóch cyklach jednorazowe plamienie na czerwono, tak jak w srodku okresu - pisałam kilka stron wczesniej, ze przy podcieraniu sie papierem była spora czerwona plama a za chwile juz był papier czysty. To było 7 dni po owu. Za pierwszym razem jeżeli to było zagnieżdżenie to ciąża sie nie utrzymała, bo zaraz potem przyszło brązowe plamienie które zawsze mam przed @, a za drugim razem zaskoczyło i jest :)

  • Minimouse Znajoma
    Postów: 17 8

    Wysłany: 30 lipca 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dziewczyny, chciałabym sie tez w tym swirowaniu do was dołączyć...poczytałam was troche i jesteście super!!!!
    A wiec nie staramy sie długo, staraniem tez tego nie mozna nazwać bo obydwoje duzo pracujemy i jakoś nigdy nie wiem kiedy sa te płodne dni. Nie moge sie bawić w temperatury bo nie jestem zdyscyplinowana heheh

    W lutym pisałam tez na innym forum tutaj w ovu wtedy test mi wyszedł pozytywny wszystko ładnie pięknie (był robiony 3 dni przed miesiączka) a potem małpa przyszła wiec nie wiem moze samoistne poronienie było.. Byłam u ginekologa zeobilam cytologię, powiedział ze wszystko wporzadku i mozna działać i tak staramy sie działać :) w zeszłym cyklu miałam dziwna sytuacje, po 15 dniach od poprzedniego okresu przyszedł mi następny, moze któraś z was tez tak miała?

    Dzwoniłam do gina i powiedział mi ze przez gorac, stres a ze zazwyczaj mam regularne cykle to mnie nie skierował na badania hormonalne..myslalam ze juz w tym cyklu sie udało miałam wszystkie objawy..kłócie jajników, piersi pełne ...a ze mam juz 7 letnia córeczkę pamietam ze tez tak miałam poprzedniej ciąży ale i tak ta małpa przyszła jak w zegarku 27dc...teraz to moj 3 dc czekam i będę działać nie chce sie juz nakręcać i planować bo teraz jakoś cieżko mi było....
    Trzymam za testujące koleżanki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2016, 07:35

  • Baranek_Aga Koleżanka
    Postów: 38 13

    Wysłany: 31 lipca 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Jestem nowicjuszką w umieszczaniu postów, a włąściwie to mój pierwszy post ;) Czytam ten wątek od bardzo dawna i chciałabym się podzielić moimi obserwacjami.
    To nasz 3 cykl starania się o dziecko, mamy oboje po 30 lat. Moje cykle są regularne, 26 dni każdy. Owulacja 12go dnia cyklu, kochaliśmy się codziennie. Dziś mam 11sty dpo,23 dc.

    No i te objawy (najgorsze jest to, że takie same miałam zawsze przed spodziewanym okresem):
    - od pierwszego dnia po owulacji ból brzucha
    - ból odcinka ledzwiowego (nie biorę go dosłownie, bo mam problem z kregosłupem)
    - zaparcia a chwilę potem nawet 2 razy dziennie idę do toalety, następnie znowu nic
    - ból piersi, trochę kłucie, trochę pieczenie, chwilowe napady bólu( takie jakby ktoś mnie "dźgnął")
    - brzuch mi się zrobił jakiś taki duży ( więszy niż zawsze) i boli w dolnej części
    - temperatura od ovu ciągle podwyższona ( dzis delikatny spadek o 0,4, czyli 36,9)

    Boję się robić test przed terminem okresu, ponieważ nie chcę się zawieść...
    Może któraś z Was miała podobnie i może opowiedzieć jak to się dalej rozwinęło?

    Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2016, 14:55

    Prawie rok...
    0d1ygzu3oe39es4j.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 31 lipca 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny niby jestem 13 dpo zrobiłam dzis test ciązowy ten z allegro negatyw ale pierwszy termin @ tak jak wyliczyło mi ovu mam na 2 sierpnia bo ja wyliczyłam na 6 zobaczymy mam jeszcze 2 allegrowskie poczekam do tego 2 i zrobie jeszcze raz a jak do 6 @ nie bedzie to wtedy kupie z apteki bo testy owu były cały czas już negatywne nie pokazywały nawet cienia 2 kreseczki a dzis pokazała sie bladziutka hmm zobaczymy co z tego bedzie dziś nawet mąż mi się spytał czy nie jestem w ciąży bo zachowuje się tragicznie na dodatek czuje zapachy na odległośc masakra na kolacje mąż kupi sobie kopytka śmierdziały jak cholera nadal czyje perfumy jego kumpla który był u nas w piatek nadal bola mnie piersi delikatnie podbrzusze dziś boi mnie głowa i jak wczoraj posząłm spać koło 23 to dziś wstałam o 10 i cały dzień sobie drzemałam do 6 juz nie daleko wytrzymam ale jakos nie wierzę że się mogło udać

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Roza86 Ekspertka
    Postów: 231 160

    Wysłany: 31 lipca 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lyxx wrote:
    hej czy któraś z was miała plamienia przed okresem?

    Ja mam przed każdym od 2 do 6 dni!!! Brałam duphaston na te plamienia, ale nie pomógł..

    3jgxikgnd94s7ub1.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka @ miała być koło 6 przyszłą dziś po tym jak zrobiłam teścika o i negatyw i okres jednocześnie masakra ale stał się cud bo ten cykl okazał się 29 dniowy szok nigdy w życiu nie miałam takiego zawsze powyżej 30 dni były także jak teraz tez taki bedzie załapie się 31 sierpnia i może bedzie powtórka sprzed 5 lat gdy okres powinnam miec między 1-3 września a o nim zapomniałam i mamy z tego Juleczkę oj jak ja marze by się udało w sierpniu i Julka by dostałą brata lub siostre na 5 urodzinki od jutra robie dalej testy owu i musze zakupić następne bede sikać 3 razydziennie by nie przeoczyć owu ;)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bf03b26cc7e2.jpg
    Powiedzcie mi czy coś widać na zdjęciu.

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skorpionek82 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bf03b26cc7e2.jpg
    Powiedzcie mi czy coś widać na zdjęciu.
    skorpionku ja widze cuieni mimo że ich tam nie ma dziś zrobiłam test dostałam po chwili okres a mimo to widziałam cień bo chce je wizieć ja już sobie powiedziałąm że pozytywny test ciązowy bedzie wtedy gdy kreska sie pojawi od samego poczatku jak jeszcze jest mokry tak jak miałam z córką inaczje już w testy nie wierzę przykro mi

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - mama Julci i ... ? wrote:
    skorpionku ja widze cuieni mimo że ich tam nie ma dziś zrobiłam test dostałam po chwili okres a mimo to widziałam cień bo chce je wizieć ja już sobie powiedziałąm że pozytywny test ciązowy bedzie wtedy gdy kreska sie pojawi od samego poczatku jak jeszcze jest mokry tak jak miałam z córką inaczje już w testy nie wierzę przykro mi
    Powiem Ci że jak test był mokry to bardzo dobrze było widać 2 kreskę.

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
‹‹ 719 720 721 722 723 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ