X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też temperatura utrzymywała się na poziomie 36,8 (zwykle po owulacji miałam 37 i nawet wzwyż), wczoraj miałam spadek 36,7 i dzisiaj już 36,9.
    Jajniki bolą i podbrzusze też, czasami bolą piersi. Dzisiaj 11 dpo.

  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    Zaczynam mieć mętlik w głowie. Od 12 miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Jak do tej pory nic. Mój organizm jedynie płata figle @ się spóźnia daje nadzieję a potem z impetem przychodzi. Tracę już nadzieję.
    Obecny cykl jest zauważalnie inny niż poprzednie. Zaczęło się od niespodziewanego plamienia w 11dc, potem problem z określeniem dni płodnych, objawy takie podobne do przeziębienia (teraz już przeszło). Jedyne co się pojawiło to lekki ciągnący ból podbrzusza i czego nigdy nie miałam białe czubki sutków i okropna ich nadwrażliwość na dotyk - mówię Wam masakra. Rozchwianie emocjonalne, ciągłe pragnienie i co za tym idzie częstomocz.
    Nie wiem co o tym wszystkim myśleć, boję się kolejnego rozczarowania po zrobieniu testu.

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katik wrote:
    Cześć Dziewczyny,
    Zaczynam mieć mętlik w głowie. Od 12 miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Jak do tej pory nic. Mój organizm jedynie płata figle @ się spóźnia daje nadzieję a potem z impetem przychodzi. Tracę już nadzieję.
    Obecny cykl jest zauważalnie inny niż poprzednie. Zaczęło się od niespodziewanego plamienia w 11dc, potem problem z określeniem dni płodnych, objawy takie podobne do przeziębienia (teraz już przeszło). Jedyne co się pojawiło to lekki ciągnący ból podbrzusza i czego nigdy nie miałam białe czubki sutków i okropna ich nadwrażliwość na dotyk - mówię Wam masakra. Rozchwianie emocjonalne, ciągłe pragnienie i co za tym idzie częstomocz.
    Nie wiem co o tym wszystkim myśleć, boję się kolejnego rozczarowania po zrobieniu testu.

    Katik, ja mam tak samo, cykl inny niż wszystkie, przeziębienie za sobą. Też się obawiam test robić i poczekam z tym do 18 dpo. Także Ciebie rozumiem.

  • kascok Przyjaciółka
    Postów: 112 110

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm aż do 18 dpo czekasz mówisz... w sumie to rozsądnie, ja obawiam się, że nawet do tego 13 dpo nie dotrwam ;) już kręćka dostaję... Zobaczę czy mi się @ spóźni. Ovu mi podaje @ na poniedziałek, a mój kalendarzyk w telefonie na sobotę i chyba tego będę się trzymała, bo zazwyczaj był dokładny co do dnia. Zobaczymy co z tego wyjdzie, jesteśmy pełni nadziei :) Do moich objawów doszły bolące piersi, ale czasem też tak bywało przed @. Muszę się trochę uspokoić, bo budzę się przed 4 i nie mogę już zasnąć, tak strasznie nie mogę się doczekać mierzenia temperatury.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2016, 13:17

    aohx3e3.png
  • Mycha27 Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja właśnie endo miałam ladne10mm. To jest drugi cykl bez clo w pierwszym nie pękł pecherzyk i torbiel był a w drugim elegancko. U się za stanawiam czy miałam jamniki chore czy tylko musiały dostać coś na pobudzenie. Wiem ze rozczarowanie najgorsze ale nie poddajemy sie

  • nika1986 Przyjaciółka
    Postów: 73 41

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy to możliwe, że ten Czyły Test na 10mlU/ml w 14dpo pokazuje cień cienia cienia? Zastanawiam się czy się jeszcze łudzić czy już odpuścić i czekać na @.

    34bwgzu3q3kfrwyu.png
  • Mycha27 Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika a Idź na betę będziesz pewna.

  • nika1986 Przyjaciółka
    Postów: 73 41

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boję się. Chyba wolę poczekać. Przynajmniej mąż jest zadowolony, bo od dwóch tygodni ma kierowcę :)

    34bwgzu3q3kfrwyu.png
  • Mycha27 Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He no mój tak samo ja jutro się wybieram bede wiedziała czy się udal8 czy na nast. Cykl się szykować .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak do 18 dpo poczekam, bo tak gdzieś czytałam, że jak temp. utrzymuje się 18 dpo to można przypuszczać, że to ciąża. U mnie faza lutealna trwa przeciętnie 13 dni. I też się często budzę o 4 nad ranem, bo się nie mogę doczekać temp. (widać nie jestem z tym sama ;), a potem się zastanawiam, czy temp. zmierzona o właściwej porze nie jest zafałszowana przez te nocne pobudki.

  • Mycha27 Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja codziennie mam pobudkę o 7 bo piesek mi n8e daje spac

  • Mycha27 Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki za te jamniki tak mi słownik podawał i nie spojrzałam

  • anna85 Ekspertka
    Postów: 240 138

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha27 wrote:
    Sorki za te jamniki tak mi słownik podawał i nie spojrzałam
    Fajnie wyszło :)

    anna85
  • itakasia Autorytet
    Postów: 343 241

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Podczytuję was i trzymam kciuki.
    Jeśli chodzi o moje testowanie to przy poprzedniej ciąży beta w 10dpo była <1 a test w 13dpo popołudniu zdecydowanie pozytywny.
    Chciałam się upewnić czy kiedy liczycie dpo to dzień owulacji też liczycie?

    Obecnie spodziewam się, że we wtorek nie przyjdzie @

    Pozdrawiam

    010iflw1wxwjhaqq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    itakasia wrote:
    Witam
    Podczytuję was i trzymam kciuki.
    Jeśli chodzi o moje testowanie to przy poprzedniej ciąży beta w 10dpo była <1 a test w 13dpo popołudniu zdecydowanie pozytywny.
    Chciałam się upewnić czy kiedy liczycie dpo to dzień owulacji też liczycie?

    Obecnie spodziewam się, że we wtorek nie przyjdzie @

    Pozdrawiam

    Nie wlicza się dnia owulacji. Dpo to dzień po owulacji

    itakasia lubi tę wiadomość

  • lilka1984 Autorytet
    Postów: 367 265

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    itakasia wrote:
    Witam
    Podczytuję was i trzymam kciuki.
    Jeśli chodzi o moje testowanie to przy poprzedniej ciąży beta w 10dpo była <1 a test w 13dpo popołudniu zdecydowanie pozytywny.
    Chciałam się upewnić czy kiedy liczycie dpo to dzień owulacji też liczycie?

    Obecnie spodziewam się, że we wtorek nie przyjdzie @

    Pozdrawiam
    Dnia owulacji nie liczy sie, nawet ovufriend liczy od kolejnego dnia jako dzien pierwszy

    itakasia lubi tę wiadomość

    Czekamy na Stasia!!!
    ponad 2 lata starań, szczęśliwa 2 IUI, ciąża zawierzona Maryi
    p19u9n73sbrglaq2.png

    f2w3yx8duzgrf5y5.png
  • itakasia Autorytet
    Postów: 343 241

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MówmiAgatka, lilka1984
    Dzięki dziewczyny, tak myślałam.

    Czyli jutro mam 9/10 dpo. Pewnie za wcześnie na betę, ale poźniej weekend więc chyba się skuszę :)

    010iflw1wxwjhaqq.png
  • itakasia Autorytet
    Postów: 343 241

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiaj zrobiłam betę 9/10 do. Wynik 6,34. Według norm 5.8-71.2 to 3 tydzień. Jutro pójdę znowu bo nie wierzę. W poprzedniej ciąży w tym samym czasie miałam <1. A trzy dni później test pozytywny

    kaha, Flowwer, lilka1984, Mycha27, Maja84 lubią tę wiadomość

    010iflw1wxwjhaqq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    itakasia wrote:
    Dziewczyny dzisiaj zrobiłam betę 9/10 do. Wynik 6,34. Według norm 5.8-71.2 to 3 tydzień. Jutro pójdę znowu bo nie wierzę. W poprzedniej ciąży w tym samym czasie miałam <1. A trzy dni później test pozytywny
    No super, oby do góry poszło! :) trzymam kciuki!

    itakasia lubi tę wiadomość

  • itakasia Autorytet
    Postów: 343 241

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Kaha :-) jutro dam znać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2016, 14:53

    010iflw1wxwjhaqq.png
‹‹ 744 745 746 747 748 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ