X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Karolka12345 Autorytet
    Postów: 1047 1167

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    itakasia trzymam kciuki, żeby pięknie rosło :)

    Ja jestem w 9 dc także zaczynamy ostre działania ;)

    Boję się tylko tego cyklu bo wypada na lewy jajnik - a na nim mam torbiel :(

    Trzymajcie kciuki! ;)

    itakasia lubi tę wiadomość

    f2wlpiqv9u7j05yh.png

    860ix1hpayv09dze.png
  • itakasia Autorytet
    Postów: 343 241

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka
    miłego działania ;)

    010iflw1wxwjhaqq.png
  • Niez@pomin@jk@ Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam doświadczone koleżanki. Uprzejmie prosze o pomoc.Otóż moje cykle sa strasznie nieregularne. Zarówno przed pierwszą ciąża jak i po niej. Cykle mam 32-52 dniowe.Od zawsze lekarze uznawali ze po prostu w moim przypadku tak jest bo zawsze wyniki byly ok.Ostatnią @ miałam 7.11.2016 i trwala 5dni. 14.11 zaszalelismy z mężem. Robiłam test 26.11 (moze za wczesnie) i wyszedl negatywny. Dzis mam 34dc i cisza...wg kalendarzyka powinnam dostac @ 8.12 a ja zamiast @ mam wilgotny wodnisty sluz i uczucie napuchniecia w srodku pochwy.Temperatura 36.9. Wiekszych objawow nie mam poza bólem podbrzusza,uczucia jakby coś bulgotalo,piersi nigdy mnie nie bolaly i nadal nie bola. Raz po zjedzeniu wieczorem 1/2jablka mnie zemdlilo (bylo to w dniu gy powinnam dostac @ czyli 8.12). Dodam ze do lekarza ide dopiero za kilka dni i juz wariuje...prosze doswiadczone kolezanki o pomoc...czy moglabym byc w ciazy? Przy pierwszej ciazy nie mialam objawów poza sennoscia..na brak okresu nie zwracalam wtedy uwagi ze wzgledu na dlugie i nieregularne cykle...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niez@pomin@jk@ wrote:
    Witam doświadczone koleżanki. Uprzejmie prosze o pomoc.Otóż moje cykle sa strasznie nieregularne. Zarówno przed pierwszą ciąża jak i po niej. Cykle mam 32-52 dniowe.Od zawsze lekarze uznawali ze po prostu w moim przypadku tak jest bo zawsze wyniki byly ok.Ostatnią @ miałam 7.11.2016 i trwala 5dni. 14.11 zaszalelismy z mężem. Robiłam test 26.11 (moze za wczesnie) i wyszedl negatywny. Dzis mam 34dc i cisza...wg kalendarzyka powinnam dostac @ 8.12 a ja zamiast @ mam wilgotny wodnisty sluz i uczucie napuchniecia w srodku pochwy.Temperatura 36.9. Wiekszych objawow nie mam poza bólem podbrzusza,uczucia jakby coś bulgotalo,piersi nigdy mnie nie bolaly i nadal nie bola. Raz po zjedzeniu wieczorem 1/2jablka mnie zemdlilo (bylo to w dniu gy powinnam dostac @ czyli 8.12). Dodam ze do lekarza ide dopiero za kilka dni i juz wariuje...prosze doswiadczone kolezanki o pomoc...czy moglabym byc w ciazy? Przy pierwszej ciazy nie mialam objawów poza sennoscia..na brak okresu nie zwracalam wtedy uwagi ze wzgledu na dlugie i nieregularne cykle...
    Zrob test, jesli pierwszy teoretyczny czas @ juz minal to moze cos wyjdzie

  • Niez@pomin@jk@ Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaha Dziekuje za odp. Pamietam jak przy pierwszej ciąży pierwsze testy wychodziły mi negatywne dlatego sceptycznie do nich podchodzę ale może faktycznie powinnam zrobić.

  • kascok Przyjaciółka
    Postów: 112 110

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam dziś test i niestety negatyw, ale @ nie ma, więc czekamy co będzie dalej.

    aohx3e3.png
  • Karolka12345 Autorytet
    Postów: 1047 1167

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kascok dopóki nie ma @ dopóty jest nadzieja :)

    A ja trochę z innej beczki ;)

    Dziewczyny jak często kochacie się z Mężami/Chłopakami w dni płodne?

    Codziennie? Co drugi dzień?

    Gdzieś wyczytałam, że sperma nie powinna być starsza niż 3-4 dni, ale codzienny stosunek też obniża niby jej jakość?

    Jak Wy działacie :)?

    Pozdrawiam
    Karola

    f2wlpiqv9u7j05yh.png

    860ix1hpayv09dze.png
  • NIKA1982 Przyjaciółka
    Postów: 89 28

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Agnieszka1290

    co tam słychać? jak tam grudzień - jakieś wieści ?????

    agnieszka1290 lubi tę wiadomość

    16udyx8ds2v62v88.png

    niedoczynność tarczycy - euthyrox 100mg 3x w tyg i 125 mg 4 x w tyg :/


    moje pierwsze szczęście ma już ponad 4 latka i jest wesołym łobuziakiem :)
  • itakasia Autorytet
    Postów: 343 241

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    No super, oby do góry poszło! :) trzymam kciuki!
    wynik z soboty po 24h to 25 więc jest przyrost :)

    Flowwer, kaha lubią tę wiadomość

    010iflw1wxwjhaqq.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka12345 wrote:
    Kascok dopóki nie ma @ dopóty jest nadzieja :)

    A ja trochę z innej beczki ;)

    Dziewczyny jak często kochacie się z Mężami/Chłopakami w dni płodne?

    Codziennie? Co drugi dzień?

    Gdzieś wyczytałam, że sperma nie powinna być starsza niż 3-4 dni, ale codzienny stosunek też obniża niby jej jakość?

    Jak Wy działacie :)?

    Pozdrawiam
    Karola

    Ja gdzieś wyczytałam, że optymalnie jest co 2 dni - codziennie nie jest do końca dobrze, no i raz na tydzień także.

  • agnieszka1290 Ekspertka
    Postów: 238 74

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIKA1982 wrote:
    hej Agnieszka1290

    co tam słychać? jak tam grudzień - jakieś wieści ?????
    No kochana są wieści i to jeszcze jakie :-) mam prezent na Swięta ;-) beta z wczoraj 95 :-) spotkamy się na fioletowej stronie:-)

    NIKA1982 lubi tę wiadomość

  • kascok Przyjaciółka
    Postów: 112 110

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow gratulacje! :D U mnie dzisiaj zaczela sie @ wiec wchodzimy w nowy cykl oczekiwan :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2016, 09:50

    aohx3e3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka12345 wrote:
    Kascok dopóki nie ma @ dopóty jest nadzieja :)

    A ja trochę z innej beczki ;)

    Dziewczyny jak często kochacie się z Mężami/Chłopakami w dni płodne?

    Codziennie? Co drugi dzień?

    Gdzieś wyczytałam, że sperma nie powinna być starsza niż 3-4 dni, ale codzienny stosunek też obniża niby jej jakość?

    Jak Wy działacie :)?

    Pozdrawiam
    Karola
    Ja tam kocham się codziennie, nieraz 2 razy dziennie. Jak ochota najdzie. W pierwszej i drugiej ciąży też tak było (tylko, że druga ciąża była nieudana). Wydaje mi się, że od każdej reguły jest wyjątek :) U jednych lepiej co dziennie, u innych co drugi dzień.

  • Karolka12345 Autorytet
    Postów: 1047 1167

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tak co drugi dzień, żeby żołnierzyki się zregenerowały ;)

    Dziewczyny czy przed/podczas owulacji też Was swędzą brodawki i sutki?

    Noż drapię się od wczoraj jak opętana :P

    f2wlpiqv9u7j05yh.png

    860ix1hpayv09dze.png
  • NIKA1982 Przyjaciółka
    Postów: 89 28

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka1290 wrote:
    No kochana są wieści i to jeszcze jakie :-) mam prezent na Swięta ;-) beta z wczoraj 95 :-) spotkamy się na fioletowej stronie:-)



    Wow ... super :) baaardzo się cieszę ... cudowny prezent :)

    agnieszka1290 lubi tę wiadomość

    16udyx8ds2v62v88.png

    niedoczynność tarczycy - euthyrox 100mg 3x w tyg i 125 mg 4 x w tyg :/


    moje pierwsze szczęście ma już ponad 4 latka i jest wesołym łobuziakiem :)
  • agnieszka1290 Ekspertka
    Postów: 238 74

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika 1982 masz udostępniony kalendarz na fioletowej stronie?;-) wysłałam Ci zaproszenie :-)

    NIKA1982 lubi tę wiadomość

  • MyszelPyszel Koleżanka
    Postów: 41 52

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) a czy któraś z Was miała kłucie jajnika na przemian z kluciem nerki??? Pierwszy raz cos takiego odczuwam :/ a moze to torbiel?? Pozdrowionka dla wszystkich staraczek :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) staramy się z mężem już prawie rok :) niby wszystkie wyniki w miarę ok , tsh obniżone , nasienie ok a u nas dalej nic. Ostatnio na monitoringu cyklu lekarz stwierdził, że pęcherzyk na pewno już nie pęknie gdyż od 12 dc do 17 dc nie powiększył się - urósł do 19,8 i koniec. Załamałam się i stwierdziłam ,że czekam na okres ,który ma nadejść 16.12 bądź 17.12. Ale co mnie zastanowiło ,czego nigdy nie miałam ,w ostatnią sobotę leciuteńko brudziłam , założyłam wkładkę , w niedzielę też troszkę takie brązowe/mocna kawa z mlekiem tak bym to określiła dosłownie plamienie i koniec . Piersi bolą tak samo jak zawsze przed @ więc nie mogę tego brać za jakiś objaw , temp. nie mierzę , brzuch nigdy nie bolał i nie boli :/ . Mogło to być plamienie implantacyjne ? Czy po prostu przez ten niepęknięty pęcherzyk coś takiego ?
    Z góry dzięki za odpowiedź :*

  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy któraś miała uczucie, że coś z was wypływa w okolicy zagnieżdżania??
    Dziś mnie boli brzuch i co jakiś czas mam uczucie że coś ze mnie spływa ale nie mam śladu na wkładce żadnego śluzu...

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    czy któraś miała uczucie, że coś z was wypływa w okolicy zagnieżdżania??
    Dziś mnie boli brzuch i co jakiś czas mam uczucie że coś ze mnie spływa ale nie mam śladu na wkładce żadnego śluzu...


    Ja mam takie wrażenie od dwóch dni - idę do łazienki a tam nic :P

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
‹‹ 745 746 747 748 749 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ