X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • agnieszka1290 Ekspertka
    Postów: 238 74

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka12345 wrote:
    Hej Dziewczyny.

    No u mnie niestety @ rozkręciła się wczoraj na dobre :/ także coś co pojawiło się pierwszy raz (ból brzucha i jajników, powiększone piersi) od połowy cyklu niestety nie zwiastowały tego najlepszego.

    Zastanawiają mnie jedynie te wypustki na brodawkach. Czytałam, że one pojawiają się w ciąży, ciąży jak wiadomo nie ma.

    Czy któraś z Was je miała bez ciąży i co to oznaczało?

    Pozdrawiam

    Karola
    Mi takie wypustki zostały po straconej ciąży i teraz w kązdym cyklu takie mam plus żyły na piersiach widoczne :-)

  • Karolka12345 Autorytet
    Postów: 1047 1167

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka1290 wrote:
    Mi takie wypustki zostały po straconej ciąży i teraz w kązdym cyklu takie mam plus żyły na piersiach widoczne :-)


    Bardzo mi przykro :(

    Mi po Synku nie zostały, pojawiły się teraz i dlatego myślałam, że to "to" :)
    A tu klops :)

    Zakupiłam na Allegro 50 szt. testów owulacyjnych także ruszam z koksem po @ :) Może owulacja mi się przesunęła, że 8 miesięcy próbujemy się wstrzelić i nic :P

    Trzymam kciuki za dwie kreski u Was :)

    Karola

    agnieszka1290 lubi tę wiadomość

    f2wlpiqv9u7j05yh.png

    860ix1hpayv09dze.png
  • agnieszka1290 Ekspertka
    Postów: 238 74

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka12345

    Co do tych testów zakupionych na allegro nie jestem przekonana :-) sama w tym miesiącu kupiłam 50 szt + 5 szt ciążowych ale nie są najlepszej jakości:-(
    Są tam rózne testy nast. mc spróbuje inne zakupić :-)

  • NIKA1982 Przyjaciółka
    Postów: 89 28

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Agnieszka:)

    podejrzałam Twoje notatki - widzę że już ze zdrówkiem lepiej - TO super!!!

    trzymam więc kciuki za powodzenie tego cyklu... może czeka Cię niespodzianka mimo tego paskudnego przeziębienia....

    ja już weszłam w 8 tydzień

    w czwartek było USG, dzidzia miała już 7 mm, serduszko widziałam i słyszałam - FHR 124/min ... więc chyba nieźle, krwiaków brak, kosmówka bez cech odklejania


    ale niestety wczoraj znów pojawiło się na chwilę plamienie :( kilka razy po wizycie w toalecie widziałam plamki w kolorze zgniłej czerwieni :( ... dziś czysto póki co ... znów ta mała ilość progesteronu chyba :( w sobotę kolejna wizyta u lekarza zobaczymy co powie ... ech

    agnieszka1290 lubi tę wiadomość

    16udyx8ds2v62v88.png

    niedoczynność tarczycy - euthyrox 100mg 3x w tyg i 125 mg 4 x w tyg :/


    moje pierwsze szczęście ma już ponad 4 latka i jest wesołym łobuziakiem :)
  • Karolka12345 Autorytet
    Postów: 1047 1167

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka1290 wrote:
    Karolka12345

    Co do tych testów zakupionych na allegro nie jestem przekonana :-) sama w tym miesiącu kupiłam 50 szt + 5 szt ciążowych ale nie są najlepszej jakości:-(
    Są tam rózne testy nast. mc spróbuje inne zakupić :-)


    Wiesz co wcześniej miałam Facelle z Rossmana. Ale w tych dniach, od których miałam robić testy - nie wyszło mi nic (właściwie przez 10 dni). Później miałam te bóle, wypustki na sutkach więc myślałam,że to to i nie robiłam już testów.

    Więc albo owulacja mi się przesunęła, albo testy do dupy ;)

    Także stwierdziłam, że będę robiła od razu po @ bo może się przesunęła owulacja. Z tym, że jeśli miałąbym to robić na testach z Rossmana poszłabym z torbami ;) Spróbuję w tym miesiącu te z Allegro, a potem będę w razie W się martwić ;)

    agnieszka1290 lubi tę wiadomość

    f2wlpiqv9u7j05yh.png

    860ix1hpayv09dze.png
  • nika1986 Przyjaciółka
    Postów: 73 41

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny.

    Tak czytam i czytam i już sama nie wiem. Nie mam mega parcia na ciążę ale oczywiście super by było. Możecie mi polecić jakiś dobry, wczesny test domowy? Od kilku dni codziennie wieczorem wymiotuje. Poza tym objawów chyba brak. Nie znam sie na tym totalnie a chciałabym wiedzieć. Dzis to jest 24 dc i 11dpo test negatywny.

    Z góry dziękuje bardzo za pomoc.

    agnieszka1290 lubi tę wiadomość

    34bwgzu3q3kfrwyu.png
  • kascok Przyjaciółka
    Postów: 112 110

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny! Super, ze jest takie miejsce, w którym można się dzielić swoimi przeżyciami i obserwacjami, w czasie starania o małego bąbelka ;)

    My z mężem w sumie nie mamy jeszcze jakiegoś super parcia, postanowiliśmy, że co będzie to bedzie :) Jestem dokładnie 8 dpo. Od trzech dni obserwuję u siebie przedziwne symptomy... mam dosyć silne bóle podbrzusza, jestem meeega zmęczona i senna, najchętniej przespałabym całe popołudnia po powrocie z pracy, mam dość obfite upławy o białym kolorze, temp. po owulacji stopniowo rośnie z każdym dniem od 36.5 do dzisiejszego 36.85, dzisiaj zaczęły mnie boleć piersi, więc może, może... trzymamy kciuki, ja latam po necie i analizuję każdy szczegół, a moj mąż to stoicki spokój i nie bardzo rozumie, czemu każdy nowy symptom tak strasznie mnie jara. Ja się nakręciłam, choć wiem, ze może nic z tego nie będzie. W sobotę mam dostać okres... zobaczymy co czas pokaże. Jeszcze 6 dni, a to się tak straaaasznie ciągnie! Czy zrobienie testu w niedzielę, jezeli okres się nie pojawi będzie dobrym pomysłem?

    agnieszka1290 lubi tę wiadomość

    aohx3e3.png
  • agnieszka1290 Ekspertka
    Postów: 238 74

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika 1982 to dobrze , że było serduszko :-)
    Plamienia to pewnie progesteron a przyjmujesz teraz jakiś dhupaston, luteine?



    Karolka 12345
    Ja obstawiam , że to testy są do d...:-) Jak kupywałam w aptece droższe to ładnie wychodziły a te z allegro robiłam cały czas i coś tam na jednym wyszło ale bardzo słabo :-)

    Nika 1986 test najlepiej zróbić 13dpo chociaż dziewczynom i w 10 dpo wychodziły bladziochy:-) w aptece albo rossmanie możesz kupić test i najlepiej o czułości 10 :-) Trzymam kciuki za 2 kreski!♥♥





  • agnieszka1290 Ekspertka
    Postów: 238 74

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kascok wrote:
    Witajcie dziewczyny! Super, ze jest takie miejsce, w którym można się dzielić swoimi przeżyciami i obserwacjami, w czasie starania o małego bąbelka ;)

    My z mężem w sumie nie mamy jeszcze jakiegoś super parcia, postanowiliśmy, że co będzie to bedzie :) Jestem dokładnie 8 dpo. Od trzech dni obserwuję u siebie przedziwne symptomy... mam dosyć silne bóle podbrzusza, jestem meeega zmęczona i senna, najchętniej przespałabym całe popołudnia po powrocie z pracy, mam dość obfite upławy o białym kolorze, temp. po owulacji stopniowo rośnie z każdym dniem od 36.5 do dzisiejszego 36.85, dzisiaj zaczęły mnie boleć piersi, więc może, może... trzymamy kciuki, ja latam po necie i analizuję każdy szczegół, a moj mąż to stoicki spokój i nie bardzo rozumie, czemu każdy nowy symptom tak strasznie mnie jara. Ja się nakręciłam, choć wiem, ze może nic z tego nie będzie. W sobotę mam dostać okres... zobaczymy co czas pokaże. Jeszcze 6 dni, a to się tak straaaasznie ciągnie! Czy zrobienie testu w niedzielę, jezeli okres się nie pojawi będzie dobrym pomysłem?

    Bardzo ładnie temperatura Ci podskoczyła :-) może cos jest na rzeczy ♥♥
    Test najlepiej w 13 dpo zrobić :-) trzymam kciuki

  • Karolka12345 Autorytet
    Postów: 1047 1167

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka1290 wrote:
    Nika 1982 to dobrze , że było serduszko :-)
    Plamienia to pewnie progesteron a przyjmujesz teraz jakiś dhupaston, luteine?



    Karolka 12345
    Ja obstawiam , że to testy są do d...:-) Jak kupywałam w aptece droższe to ładnie wychodziły a te z allegro robiłam cały czas i coś tam na jednym wyszło ale bardzo słabo :-)

    Nika 1986 test najlepiej zróbić 13dpo chociaż dziewczynom i w 10 dpo wychodziły bladziochy:-) w aptece albo rossmanie możesz kupić test i najlepiej o czułości 10 :-) Trzymam kciuki za 2 kreski!♥♥



    Aga a droższe tzn. ile? Bo te Facelle 5 szt. kosztuje 22 zł. Jakbym chciała cały cykl robić to spory wydatek.

    No, ale jak twierdzisz, że lepsze to daj znać proszę jakie :)

    Pozdrawiam

    Karola

    f2wlpiqv9u7j05yh.png

    860ix1hpayv09dze.png
  • agnieszka1290 Ekspertka
    Postów: 238 74

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola 12345 ja kupiłam 5 szt. za 32 zł takie biało- niebieskie opakowanie i z dużym napisem LH. A teraz tez używam z allegro 50 szt za 15 zł. :-)
    Robiąc codziennie testy to bym zbankrutowała :-( dlatego też się skusiłam na te z allegro. W następnym miesiącu też pewnie z allegro zamówię tylko teraz troszkę inne :-) będę próbować które lepsze :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2016, 21:33

  • Semiramida Koleżanka
    Postów: 57 44

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja natomiast wiem o co chodzi z wypustkami na brodawkach. Też je mam, takie czerwone a niektóre z białym czubkiem, jak pryszcze.

    Staram się o dziecko, jestem obecnie w 23dc, testowałam już kilka arzy ale nadal nic. Ovu w 28,29 dc.

    Mam już jedno dziecko, ale objawów wtedy nie zarejestrowałam żadnych, może dlatego że nie oczekiwałam dziecka tak, jak teraz.

    Co do zmęczenia: jestem wiecznie zmęczona: nie może być inaczej, jak się ma rocznego chlopczyka, który uczy sie obecnie chodzić:D

    vzljt53xa0e6x859.png
    crysb201monk59rl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj jest mój 9 dpo, więc za wcześnie na testowanie. Czy Wy też tak miałyście, że jednego dnia odczuwałyście jakieś objawy, np. bóle piersi a innego dnia nie?

  • NIKA1982 Przyjaciółka
    Postów: 89 28

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka1290 wrote:
    Nika 1982 to dobrze , że było serduszko :-)
    Plamienia to pewnie progesteron a przyjmujesz teraz jakiś dhupaston, luteine?


    Hej,

    plamienia to progesteron niestety, cały czas przyjmuję duphaston 2x1 i tak do 16 tygodnia ciąży już będzie - być może jeszcze większa dawka będzie,
    doszły do tego skurcze - więc jeszcze jest 3x1 nospa forte i 3x2 magne B6 :(
    byłam wczoraj na IP - ból brzucha skręcił mnie wpół.... :(

    na szczęście z maluszkiem wszystko w porządku... muszę natomiast jeszcze raz zrobić badanie ogólne moczu - bo moze infekcja pęcherza mi się przyplątała i stąd ból ... paranoja - nigdy nie miałam problemów z pęcherzem... ech
    jutro robię badania

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2016, 18:15

    16udyx8ds2v62v88.png

    niedoczynność tarczycy - euthyrox 100mg 3x w tyg i 125 mg 4 x w tyg :/


    moje pierwsze szczęście ma już ponad 4 latka i jest wesołym łobuziakiem :)
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MówmiAgatka wrote:
    Dzisiaj jest mój 9 dpo, więc za wcześnie na testowanie. Czy Wy też tak miałyście, że jednego dnia odczuwałyście jakieś objawy, np. bóle piersi a innego dnia nie?
    Ja jestem 10 dpo i jedyne od 3 -4 dni czuje okropne bóle brzucha a piersi nie istnieją. W niedzielę na przyjść wredna @

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Semiramida Koleżanka
    Postów: 57 44

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów. Obecnie czuje tylko kłucie w pochwie czasem i w jajnikach, ale nie uznaję tego jako objaw ciąży, bo w czasie okresu tez mi się zdarzało. Nie miałam i nie mam mdlości, zawrotów, zgagi, ani zaparć:D

    Cała poprzednią ciążę czułam się znakomicie, pełna energi, Wlosy i paznokice nagle zrobiły mi sie jak u modelki. Aż mi bylo żal jak pojechalam rodzić:D

    vzljt53xa0e6x859.png
    crysb201monk59rl.png
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja jestem 10 dpo i jedyne od 3 -4 dni czuje okropne bóle brzucha a piersi nie istnieją. W niedzielę na przyjść wredna @

    Mam bardzo podobnie, wczoraj jeszcze bolały mnie piersi tak, że ledwo mogłam je dotknąć, dziś mój 10 dpo a ból piersi ustał i tak samo od 3 dni mam bóle miesiączkowe. Do tego śluz zmienił się w wodnisty ale tempka jest dziś wyższa niż wczoraj i już się pogubiłam na co te objawy wskazują, bo piersi zawsze mnie bardzo bolą do 1 dnia @ a teraz zanik 3 dni przed. W sobotę @, więc wszystko będzie jasne.

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Mycha27 Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem tutaj nowa u mnie dzisiaj idzie 9dpo. Od wczoraj mam ból piersi i zauważyłam żyłki których nigdy nie miałam na piersiach. W tamtym tyg bolały mnie jamniki i podbrzusze..temp.utrzymuje się po36.8 stop. Planuje iść na be te w piątek ale boje się Ze znowu nie uda się. @ma przyjść dip 16.12bo cykle 35dniowe mam.

  • lilka1984 Autorytet
    Postów: 367 265

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha27 wrote:
    Hej jestem tutaj nowa u mnie dzisiaj idzie 9dpo. Od wczoraj mam ból piersi i zauważyłam żyłki których nigdy nie miałam na piersiach. W tamtym tyg bolały mnie jamniki i podbrzusze..temp.utrzymuje się po36.8 stop. Planuje iść na be te w piątek ale boje się Ze znowu nie uda się. @ma przyjść dip 16.12bo cykle 35dniowe mam.
    jak bolą jamniki to coś musi być na rzeczy :)

    Czekamy na Stasia!!!
    ponad 2 lata starań, szczęśliwa 2 IUI, ciąża zawierzona Maryi
    p19u9n73sbrglaq2.png

    f2w3yx8duzgrf5y5.png
  • anna85 Ekspertka
    Postów: 240 138

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się uśmiałam z jamników :) do tego stopnia mnie to rozbawiło że postanowiłam się pierwszy raz odezwać a zaglądam tu już od jakiegoś czasu.

    Mnie też od owulacji kuje i pobolewa prawy jamnik ale ja raczej się nie nastawiam w tym cyklu bo mam cienkie endo.
    Mam jednak nadzieję że faktycznie u Ciebie jest coś na rzeczy z tymi jamnikami.

    anna85
‹‹ 743 744 745 746 747 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ