X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 19 lipca 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Asha myślisz że implantacja mogłaby mieć miejsce już 4 dpo? Wszędzie czytam że około 6-9 dnia.
    Zadko sie zdaza ale sie zdaza...bo owulke moglas miec ten dzien wczesniej i wystarczy..to ze ci of wyznaczyl w dany dzien to nic nie znaczy...to tylko system a kiedy ona tak naprawde byla...to tylko twoj organizm wie najlepiej, wiec uwazam ze mozliwe...trzeba czekac i czas pokaze, jutro jak odbije tem tojuz bedzie wiadomo :-)

    MalaCzarna lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • bianka Autorytet
    Postów: 422 210

    Wysłany: 19 lipca 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Zreszta Bianka to dopiero poczatek cyklu wiec nie ma az takiego znaczenia chyba , ze masz mocno wczesnie owulacje :-)

    Ja owulkę przewiduję na koniec następnego tygodnia;) mam dosyć długie cykle niestety... Wkurza mnie, że mąż ciągle nie w humorze, że we własnym mieszkaniu nie mam się do kogo odezwać, i że bardziej samotna czuję się w jego obecności, niż gdybym była zupełnie sama.:/

    ale na pocieszenie zaczął mnie kłuć prawy jajnik, kilka sekund, a to jego kolej w tym cyklu:D Chyba jednak zacznę wcześniej testy robić niż zamierzałam, bo od tego cyklu inofolic biorę, a niby poprawia pracę jajników, i może owulka będzie wcześniej:D

    abd810f76029182a89dde1b133487407.png
    p19uskjoqbuwkgli.png
    2rsfcq7sazkf7d0g.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 19 lipca 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bianka wrote:
    Było, a dziś jak wstałam to znów mąż nie w humorze:/ siły nie mam z nim walczyć:( nie powie o co chodzi, i nerwy mi struje, a ja strasznie biorę takie rzeczy do siebie. Tym bardziej, że na dziś zaplanowene mam spotkanie ze znajomymi- same pary, w tym jedna świeżo w ciąży- a ja sama będę, bo m nie dostał wolnego. Myślałam, że chociaż dzień spędzimy, ale wyszedł prawie bez słowa, bo jakieś sprawy ma.

    Sorry, że się Wam tu z samego rana wyżalam, ale powoli szlag mnie trafia.

    Muszę się czymś zająć, żeby nie myśleć;)
    Nie przepraszaj..od tego tu jestesmy, zeby sie wspierac...ciezko to wszystko dzwigac samej :-( a malz sie zamyka w klatce i gadac nie chce i nie pomysli ze moze my tez potrzebujemy wsparcia i nam ciezko...przykro mi ze tak ci sie dzien zaczal :-( tulam

    MalaCzarna lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zawsze biorę wszystko do siebie. A jakiś urlopik planujecie? Tak żeby się oderwać i niech się dzieje co chce... :)
    Zadziwia mnie mój organizm. Bo jak to interpretować? Spadek, śluz wodnisty, szyjka niziutko, mięciutka bardzo rozpulchniona, całkowicie zamknięta. Lewy jajnik ćmi. Owu? Nie. Ciąża? Nie. Brak tego i tego? Też nie, bo jest inaczej jakoś. Ten cykl płata mi figle. :P Już mnie to nie stresuje tylko śmieszy. ;)

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 19 lipca 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bianka wrote:
    Ja owulkę przewiduję na koniec następnego tygodnia;) mam dosyć długie cykle niestety... Wkurza mnie, że mąż ciągle nie w humorze, że we własnym mieszkaniu nie mam się do kogo odezwać, i że bardziej samotna czuję się w jego obecności, niż gdybym była zupełnie sama.:/

    ale na pocieszenie zaczął mnie kłuć prawy jajnik, kilka sekund, a to jego kolej w tym cyklu:D Chyba jednak zacznę wcześniej testy robić niż zamierzałam, bo od tego cyklu inofolic biorę, a niby poprawia pracę jajników, i może owulka będzie wcześniej:D
    Mam nadzieje ze wszystko sie miedzy wami ulozy do owulki :-)

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 19 lipca 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Ja też zawsze biorę wszystko do siebie. A jakiś urlopik planujecie? Tak żeby się oderwać i niech się dzieje co chce... :)
    Zadziwia mnie mój organizm. Bo jak to interpretować? Spadek, śluz wodnisty, szyjka niziutko, mięciutka bardzo rozpulchniona, całkowicie zamknięta. Lewy jajnik ćmi. Owu? Nie. Ciąża? Nie. Brak tego i tego? Też nie, bo jest inaczej jakoś. Ten cykl płata mi figle. :P Już mnie to nie stresuje tylko śmieszy. ;)
    Po owulce pod wplywem progesteronu tez sie sluz wytwarza co niestety jeszcze bardziej wprowadza metlik...wiec tylko czekanie tu moze cos wyjasnic

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • bianka Autorytet
    Postów: 422 210

    Wysłany: 19 lipca 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Ja też zawsze biorę wszystko do siebie. A jakiś urlopik planujecie? Tak żeby się oderwać i niech się dzieje co chce... :)
    Zadziwia mnie mój organizm. Bo jak to interpretować? Spadek, śluz wodnisty, szyjka niziutko, mięciutka bardzo rozpulchniona, całkowicie zamknięta. Lewy jajnik ćmi. Owu? Nie. Ciąża? Nie. Brak tego i tego? Też nie, bo jest inaczej jakoś. Ten cykl płata mi figle. :P Już mnie to nie stresuje tylko śmieszy. ;)

    Niestety nie, bo urlop mój m dostanie jesienią, a wtedy zawrót głowy we własnym biznesie mamy.

    Co cykl inaczej:D nie byłybyśmy kobietami, gdyby było monotonnie;)

    abd810f76029182a89dde1b133487407.png
    p19uskjoqbuwkgli.png
    2rsfcq7sazkf7d0g.png
  • bianka Autorytet
    Postów: 422 210

    Wysłany: 19 lipca 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Mam nadzieje ze wszystko sie miedzy wami ulozy do owulki :-)

    Ułoży czy nie, będzie musiał a choćby z zaciśniętymi zębami przyjść do sypialni uśmiechnięty i mnie wyprzytulać:D dziecko samo się nie spłodzi, a jak chce mieć własne to musi mi sam w tym pomóc;)

    Asha, MalaCzarna lubią tę wiadomość

    abd810f76029182a89dde1b133487407.png
    p19uskjoqbuwkgli.png
    2rsfcq7sazkf7d0g.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 19 lipca 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bianka wrote:
    Ułoży czy nie, będzie musiał a choćby z zaciśniętymi zębami przyjść do sypialni uśmiechnięty i mnie wyprzytulać:D dziecko samo się nie spłodzi, a jak chce mieć własne to musi mi sam w tym pomóc;)
    Oj ci faceci...sami nie wiedza czego chca...;-)

    MalaCzarna lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio mojemu zrobiłam pogadankę właśnie na temat "Dziecko samo się nie spłodzi.". Efekt jest póki co. Wczoraj zrobił sobie przerwę w pracy i przyjechał wyprzytulać (pod pretekstem że jest głodny i przyjechał na kolację). ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyjka po przebudzeniu mięciutka, teraz twarda. Idzie zwariować. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bianka wrote:
    Niestety nie, bo urlop mój m dostanie jesienią, a wtedy zawrót głowy we własnym biznesie mamy.

    Co cykl inaczej:D nie byłybyśmy kobietami, gdyby było monotonnie;)
    Szkoda. :( A może chociaż na jakiś weekend gdzieś wyskoczycie? :)

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 19 lipca 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Ja ostatnio mojemu zrobiłam pogadankę właśnie na temat "Dziecko samo się nie spłodzi.". Efekt jest póki co. Wczoraj zrobił sobie przerwę w pracy i przyjechał wyprzytulać (pod pretekstem że jest głodny i przyjechał na kolację). ;)
    No czasami im trzeba powiedziec co trzeba bo sie nie domysla :-)

    MalaCzarna lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 19 lipca 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Szyjka po przebudzeniu mięciutka, teraz twarda. Idzie zwariować. ;)
    Ty musisz tam grzebac? Mialas sie zrelaksowac ;-)

    bianka, MalaCzarna lubią tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 19 lipca 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bianka wrote:
    Niestety nie, bo urlop mój m dostanie jesienią, a wtedy zawrót głowy we własnym biznesie mamy.

    Co cykl inaczej:D nie byłybyśmy kobietami, gdyby było monotonnie;)
    A moze poprostu zamknijcie sie w domu na dwa dni...wylaczcie telefony i telewizory i chodzcie nago itd...wiesz co dalej co ci bede tlumaczyc ;-)

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • bianka Autorytet
    Postów: 422 210

    Wysłany: 19 lipca 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Szkoda. :( A może chociaż na jakiś weekend gdzieś wyskoczycie? :)

    W sierpniu mamy pierwszą rocznicę ślubu i poprosiłam, żeby w ten właśnie weekend załatwił wolne, żeby chociaż 2 dni spędzić razem i wyluzować troszkę poza domem;)

    Asha, MalaCzarna lubią tę wiadomość

    abd810f76029182a89dde1b133487407.png
    p19uskjoqbuwkgli.png
    2rsfcq7sazkf7d0g.png
  • bianka Autorytet
    Postów: 422 210

    Wysłany: 19 lipca 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    A moze poprostu zamknijcie sie w domu na dwa dni...wylaczcie telefony i telewizory i chodzcie nago itd...wiesz co dalej co ci bede tlumaczyc ;-)

    Wyłączyć telefon??????? Firmowym telefonem opiekuję się ja i codziennie słyszę pytania "wzięłaś telefon? naładowany? pilnujesz tego? dlaczego w torebce leży, nie usłyszysz jak zadzwoni..." Mój m prędzej mnie zapomni zabrać niż telefonu;) a wyłączenie go to coś niewyobrażalnego... Nawet w podróży poślubnej musiałam dzielić się mężem, bo laptop i telefon:O

    Dlatego jak nie było komputerów i komórek łatwej dzieci się robiło!;)

    abd810f76029182a89dde1b133487407.png
    p19uskjoqbuwkgli.png
    2rsfcq7sazkf7d0g.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 19 lipca 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bianka wrote:
    Wyłączyć telefon??????? Firmowym telefonem opiekuję się ja i codziennie słyszę pytania "wzięłaś telefon? naładowany? pilnujesz tego? dlaczego w torebce leży, nie usłyszysz jak zadzwoni..." Mój m prędzej mnie zapomni zabrać niż telefonu;) a wyłączenie go to coś niewyobrażalnego... Nawet w podróży poślubnej musiałam dzielić się mężem, bo laptop i telefon:O

    Dlatego jak nie było komputerów i komórek łatwej dzieci się robiło!;)
    Ja mam z moim to samo....ale czasami nie ma bata..ma wylaczyc albo ja wychodze z domu i niech spierdala z telefonem spi i dzieci robi no sorry albo jedno albo drugie

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • bianka Autorytet
    Postów: 422 210

    Wysłany: 19 lipca 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze jeszcze 3 lata temu jadąc gdzieś potrafiliśmy zboczyć gdzieś troszkę i poszaleć, wariackie spacery po łączce kończące się przytulaniem pod gołym niebem... Brakuje mi tego, bo po ślubie muszę się upominać o przytulanie i namawiać, a to podobno kobiecie po ślubie głowa wiecznie boli;) hehe

    abd810f76029182a89dde1b133487407.png
    p19uskjoqbuwkgli.png
    2rsfcq7sazkf7d0g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bianka wrote:
    W sierpniu mamy pierwszą rocznicę ślubu i poprosiłam, żeby w ten właśnie weekend załatwił wolne, żeby chociaż 2 dni spędzić razem i wyluzować troszkę poza domem;)
    No i super!!! :)

‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ