X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • MalinovaJa Ekspertka
    Postów: 168 122

    Wysłany: 3 marca 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za każde słowo otuchy... Wiem, że nie jestem jedyna, że wiele z nas spotyka ta sytuacja. To jest straszne uczucie, z jednej strony tydzień temu była wielka radość i łzy szczęścia, plany, a teraz tylko łzy i żal. Boję się, że jeśli kiedyś uda mi się zajsc w ciaze to zwariuje z ostrożności i zamartwiania się.
    A póki co trzeba wziąć się w garść i starać się dalej. Może w końcu los okaże się łaskawy. Dla nas wszystkich tutaj.

    34bwdqk38tql3hvm.png

    Syn-2013 Moja Wielka Miłość ❤
  • Mpasika Znajoma
    Postów: 16 5

    Wysłany: 3 marca 2019, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalinovaJa wrote:
    Dziękuję dziewczyny za każde słowo otuchy... Wiem, że nie jestem jedyna, że wiele z nas spotyka ta sytuacja. To jest straszne uczucie, z jednej strony tydzień temu była wielka radość i łzy szczęścia, plany, a teraz tylko łzy i żal. Boję się, że jeśli kiedyś uda mi się zajsc w ciaze to zwariuje z ostrożności i zamartwiania się.
    A póki co trzeba wziąć się w garść i starać się dalej. Może w końcu los okaże się łaskawy. Dla nas wszystkich tutaj.
    W takiej sytuacji mysle, ze warto sluchac dobrego lekarza. Fakt, ze sama niewiem jakbym zareagowala, ale mysle ze lekarz bedzie wiedzial jak o Nas zadbac. Zwlaszcza po wielu probach nieudanych. Napewno bedziemy pod wieksza opieka. Tzn taka mam nadzieje. Ja teraz tez czekam na okres. Fakt, ze dzis powinien byc a go nie ma, ale bralam luteine wiec podejrzewam ze to przez nią to opoznienie. Mimo ze lekarka mi mowila by w dniu spodziewanej miesiaczki zrobic bete.

  • Mpasika Znajoma
    Postów: 16 5

    Wysłany: 3 marca 2019, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalinovaJa wrote:
    Dziękuję dziewczyny za każde słowo otuchy... Wiem, że nie jestem jedyna, że wiele z nas spotyka ta sytuacja. To jest straszne uczucie, z jednej strony tydzień temu była wielka radość i łzy szczęścia, plany, a teraz tylko łzy i żal. Boję się, że jeśli kiedyś uda mi się zajsc w ciaze to zwariuje z ostrożności i zamartwiania się.
    A póki co trzeba wziąć się w garść i starać się dalej. Może w końcu los okaże się łaskawy. Dla nas wszystkich tutaj.
    Zobaczysz, ze jeszcze bedzie dobrze ☺️ po prostu musi.

  • Mpasika Znajoma
    Postów: 16 5

    Wysłany: 4 marca 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co jest dobre w mierzeniu temperatury? Ze teoretycznie mozna sie nastawic na przyjscie @

  • Lucy2323 Autorytet
    Postów: 1354 1030

    Wysłany: 4 marca 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalinovaJa wrote:
    Hej dziewczyny. U mnie szczęście już dobiegło końca. Poronienie samoistne w 5 tyg. Ciąża biochemiczna. Zarodek się nie zagniezdzil tak jak powinien. Następnym razem chyba będę testować tydzień po terminie @.bo chwila radości a więcej smutku...
    Bardzo mi przykro bo wiem co czujesz, ale głowa do góry! Zaszłaś teraz to za jakiś czas znów znajdziesz i szczęśliwie tym razem :)
    Ja w tamtym roku w maju okres mi się spóźnił poleciałam na betę, beta 20, radość za 2 dni powtórka i beta 11. Po odstawieniu luteiny okres przyszedł po 4 dniach. Staralismy się ciągle non stop i wpazdzierniku znów temp wysokie i w terminie okresu zrobiłam betę :16. Byłam pewna że tamta sytuacja nie może się znów powtórzyć. Powtórzyłam bete : 10.
    Za niedługo w maju będzie rok a mi po tamtych 2 razach nie udało się zajść. Jednak ciągle jestem dobrej myśli że wkoncu musi się kiedyś udać. Widocznie jeszcze nie jest "ten" czas. Musimy wierzyć że jak się udało na chwilę to też wkoncu się uda właściwie zagniezdzic.

    34bws65gwd3m3jlj.png
    Oboje 36 lat
    2014 - synek na świecie ♥️
    2017 - córcia w niebie*
    2018-2020 - 4x nieudane IUI :(
    11.2018 - laparo, oba drożne, pcos, Hashimoto, AMH 5, niepłodność wtórna, 2xbiochemiczna,
    On morfologia 2% i mała ruchliwość, lepkość

    in vitro Kraków Macierzyństwo
    21.09.2020 - stymulacja
    30.09.2020 - punkcja, 21 pobranych ➡️12 zapłodniono ➡️mamy 5x❄️5.1.1 oraz 1x❄️4.1.1
    12.12.2020 - transfer ❄️5.1.1
    7dpt: beta 77, 9dpt: beta 189, 11dpt: beta 503,2
    20.04.2021- połówkowe: córeczka 🥰
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 5 marca 2019, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem tu nowa, to mój 4 cykl starań.Cykle średnio 31 dniowe. W 15dniu cyklu byłam na monitoringu pęcherzyk 15 mm i endo 10mm, w 17 dniu cyklu pęcherzyk już 20 mm, a endo 12 mm. Lekarz zalecił współżycie 18 i 19 dnia cyklu. 18 dnia test owulacyjny pozytywny,śluz piękny, w niedzielę ból jajnika, a ovu wyznaczyło mi owulke na 20 dc. Od 21 dc biore luteinę i temperatura ładnie rosła, aż do wczoraj i dzisiaj, gdzie zaczęła spadać, do miesiączki jeszcze 6 dni...od 3 dni mam ból piersi, najpierw boki, a teraz już całe, a przed miesiączką tylko po bokach bolały, w 6 i 7 dniu po owulacji miałam śluz ciągnący i przezroczysty z rana, a po południu już taki kremowy, od owulacji delikatne bóle jajników, a od 2 dni bóle jak na miesiączkę tyle, że delikatne i pulsujące, poboli chwilę i przechodzi.. tylko temperatura mnie nie pokoi, są jakieś szanse, że się udało tym razem? Dodam, że łapie mnie ciągle zmęczenie i ziewam niemiłosiernie, ale nie chce sobie wmawiać, by się znowu nie rozczarować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2019, 15:26

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 5 marca 2019, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponoć temperatura może się wahać, gdyby była jedynym wyznacznikiem wystarczyłoby zmierzyć i testów nie robić:)
    Nadzieja może być zawsze, dopóki okres nie przyjdzie nic nie jest przesądzone:)

    Lucy2323, Dżonia89 lubią tę wiadomość

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życie byłoby mniej skomplikowane, gdyby tylko była jedna oznaką ciąży dla wszystkich kobiet hehe a tak doszukujemy się wszystkiego

    Dżonia89 lubi tę wiadomość

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • Ewka 111111 Autorytet
    Postów: 394 326

    Wysłany: 5 marca 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzulkaJ wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem tu nowa, to mój 4 cykl starań.Cykle średnio 31 dniowe. W 15dniu cyklu byłam na monitoringu pęcherzyk 15 mm i endo 10mm, w 17 dniu cyklu pęcherzyk już 20 mm, a endo 12 mm. Lekarz zalecił współżycie 18 i 19 dnia cyklu. 18 dnia test owulacyjny pozytywny,śluz piękny, w niedzielę ból jajnika, a ovu wyznaczyło mi owulke na 20 dc. Od 21 dc biore luteinę i temperatura ładnie rosła, aż do wczoraj i dzisiaj, gdzie zaczęła spadać, do miesiączki jeszcze 6 dni...od 3 dni mam ból piersi, najpierw boki, a teraz już całe, a przed miesiączką tylko po bokach bolały, w 6 i 7 dniu po owulacji miałam śluz ciągnący i przezroczysty z rana, a po południu już taki kremowy, od owulacji delikatne bóle jajników, a od 2 dni bóle jak na miesiączkę tyle, że delikatne i pulsujące, poboli chwilę i przechodzi.. tylko temperatura mnie nie pokoi, są jakieś szanse, że się udało tym razem? Dodam, że łapie mnie ciągle zmęczenie i ziewam niemiłosiernie, ale nie chce sobie wmawiać, by się znowu nie rozczarować.

    Dużo masz objawów to może się udało :-), u mnie póki co 25 dzien cyklu też 6 dni do okresu ,ale tylko delikatnie czuje piersi jak dotkne dopiero ,to kiedy testujesz? Ja chyba w SB lub Nd

    Starania od 2016
    33 l.
    16.07.2019 18 tyg i 6 dni -dziewczynka😊 265 gram❤


    2xcykl z aromkiem +ovitrelle ,owulacje były
    Od 8.12.18 -1x1 clo przez 5 dni + ovitrelle
    04.01(29 d.c. )-beta 38,9,07.01 - beta 274,8 :-),10.01 - beta 64 !!! :( -nie udało się ! :-(
    11.02 - start clo (drugi cykl) 1x2 przez 5 dni - nieudany
    14 marzec -cykl naturalny
    3 .04- beta 8, 5.04-beta 47 ,9.04-beta 364 , 12.04-1364 ,17.04(równy 5tc)-9084 :-)
    24.04- jest serduszko ! ❤
    Badania nasienia ok , prolaktyna podwyższona , Bromergan , symfolik , duphostan ,luteina ,witD, miosytogyn,wiesiołek
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 5 marca 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby objawy są, ale czy sobie ich nie wmawiam? Hehe biorę luteinę do 11 marca i wtedy tez mam testować 😉 chociaż nigdy nie wytrzymałam do dnia spodziewanej miesiączki, ale boje się rozczarowań i chyba w ogóle nie będę robiła, az przyjdzie...

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 6 marca 2019, 05:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na te swoje 'objawy' znalazlam sposób. Przy każdym cyklu zapisuje każdy objaw który biorę za ciążowy, i tak kiedy przy następnej miesiączce znów coś takiego mam patrzę że w poprzedniej było tak samo a ciąży nie było, i objaw znika sam. :) może i banalne ale mi znacznie zmniejszyło się dzięki temu to ciągle dopatrywanie się ciąży

    Malinaa90, Lucy2323, Dżonia89 lubią tę wiadomość

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 6 marca 2019, 05:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak kto wie, może u Ciebie się udało tym razem, czego z całego serca życzę !:*

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 6 marca 2019, 05:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie głupi pomysł, ja w tym cyklu zaczęłam mierzyć temperaturę i właśnie objawy zapisywać, jak się nie uda to będę tak jak Ty robiła:-) najgorzej właśnie jak coś czujesz ale nie wiesz czy sobie wmawiasz czy faktycznie jakiś objaw i się człowiek nakręca:-) ja życzę nam wszystkim żeby się udało! :-)

    Tyłozgięta lubi tę wiadomość

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wydaje, że na początku tych objawów jest na prawdę mało. Takich jednym prawdziwym, jest właśnie plamienie przy implantacji zarodka. A wiadomo, że nie każda kobieta ma.

    Człowiek powinien mieć spokojną głowę i czekać cierpliwie na dzień spodziewanej @ i wtedy dopiero zrobić test czy iść na bete. Ale jak się bardzo pragnie dziecka to niestety jest to bardzo trudne. Mam ogromną nadzieje, że nie będę musiała długo czekać na upragnione dwie kreski a z drugiej strony czuje podświadomie, że nie wszystko w moim organizmie jest okej....

  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 6 marca 2019, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby był złoty środek na spokojną głowę. Nadal jestem zdania, że nie wypowiadanie magicznego słowa "staramy się" daje nam ten komfort psychiczny... Ja też raz mam nadzieję, że się uda, a za chwilę mam zwątpienie. Tutaj chyba każda z nas tak ma, ale kiedyś się w końcu uda. Wiadomo, że im szybciej tym lepiej. Lekarz mówił, że nastawiać się dobrze, a nie myśleć, że znowu się nie uda, ale z kolei jak człowiek myśli, że się uda to sobie wmawia różne rzeczy

    Dżonia89 lubi tę wiadomość

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 6 marca 2019, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamila2804 wrote:
    Mam ogromną nadzieje, że nie będę musiała długo czekać na upragnione dwie kreski a z drugiej strony czuje podświadomie, że nie wszystko w moim organizmie jest okej....
    Ja od zawsze też miałam takie uczucie. Zawsze podświadomie jakbym wiedziała że będę miała z tym problem. No i coz, niestety miałam sporo racji, może jednak coś jest z tymi przeczuciami

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 6 marca 2019, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgięta wrote:
    Ja od zawsze też miałam takie uczucie. Zawsze podświadomie jakbym wiedziała że będę miała z tym problem. No i coz, niestety miałam sporo racji, może jednak coś jest z tymi przeczuciami
    A może to jednak ta nasza psychika? Wmawiamy sobie różne rzeczy i później nasz cudowny orgaznim nie chce nas z błędu wyprowadzać?

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • Ewka 111111 Autorytet
    Postów: 394 326

    Wysłany: 6 marca 2019, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/1b924a0ba77c1.jpg.html

    Czy widzi ktoś cień kreski ? 11 dni po owulacji i zrobiłam przed chwilą test bo mnie coś podkusilo;-)

    Starania od 2016
    33 l.
    16.07.2019 18 tyg i 6 dni -dziewczynka😊 265 gram❤


    2xcykl z aromkiem +ovitrelle ,owulacje były
    Od 8.12.18 -1x1 clo przez 5 dni + ovitrelle
    04.01(29 d.c. )-beta 38,9,07.01 - beta 274,8 :-),10.01 - beta 64 !!! :( -nie udało się ! :-(
    11.02 - start clo (drugi cykl) 1x2 przez 5 dni - nieudany
    14 marzec -cykl naturalny
    3 .04- beta 8, 5.04-beta 47 ,9.04-beta 364 , 12.04-1364 ,17.04(równy 5tc)-9084 :-)
    24.04- jest serduszko ! ❤
    Badania nasienia ok , prolaktyna podwyższona , Bromergan , symfolik , duphostan ,luteina ,witD, miosytogyn,wiesiołek
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 6 marca 2019, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka 111111 wrote:
    https://zapodaj.net/1b924a0ba77c1.jpg.html

    Czy widzi ktoś cień kreski ? 11 dni po owulacji i zrobiłam przed chwilą test bo mnie coś podkusilo;-)
    Jak z daleka patrze na zdjęcie to coś tam się odbija, ale jak przybliżam to nie widze, może niech się inne dziewuszki wypowiedzą:-) oby też widziały hehe

    Ewka 111111 lubi tę wiadomość

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 6 marca 2019, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzulkaJ wrote:
    A może to jednak ta nasza psychika? Wmawiamy sobie różne rzeczy i później nasz cudowny orgaznim nie chce nas z błędu wyprowadzać?
    U mnie okazało się że mam niedoczynność tarczycy, poza tym u mnie największym problemem są niewyjaśnione plamienia, więc coś w tym bylo

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
‹‹ 813 814 815 816 817 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ