Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • MalinovaJa Ekspertka
    Postów: 168 122

    Wysłany: 26 marca 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie ma @. Za to sporo sluzu... A z lewej strony to mnie tak krzyż boli ze ledwo laze. Dziewczyny mi chciały w pracy dawać ketonal domiesniowo ale no strach... Poprostu nie dam rady chodzić. Jak garbusek chodzę. W sumie to i brzuch trochę ciągnie. Raz boli jak przed @ raz ciągnie ale też głównie lewa strona... I zawroty głowy mam i zadyszka łapie. Ale może to tylko PMS... Staram się nie nakręcac. Ale aż mnie korci test zrobić

    34bwdqk38tql3hvm.png

    Syn-2013 Moja Wielka Miłość ❤
  • MEGI 123 Autorytet
    Postów: 424 605

    Wysłany: 26 marca 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, testy owulacyjne od 13dc nic nie pokazały, mam już 18dc i dziwne od dzisiejszej nocy promieniujace bóle jajnika prawego aż na nogę, czy któraś tak miała?? Może owu było wcześniej

  • Bożenka Autorytet
    Postów: 1031 841

    Wysłany: 26 marca 2019, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MEGI 123 wrote:
    Dziewczyny, testy owulacyjne od 13dc nic nie pokazały, mam już 18dc i dziwne od dzisiejszej nocy promieniujace bóle jajnika prawego aż na nogę, czy któraś tak miała?? Może owu było wcześniej

    Mi się to raz zdarzyło, byłam pełna nadziei że może coś się dzieje, bo bolało mnie od 16 dc, aż do samej miesiączki, którą dostałam w 25 dc. Jednak czytałam też wiele opinii na ten temat na różnych forach i u jednych zwiastowało to miesiączkę, a u innych dzidzi. Więc ile kobiet tyle historii ☺️

    7u2243r85d8tvjp3.png
    nqtk2n0axl4m779s.png
  • MEGI 123 Autorytet
    Postów: 424 605

    Wysłany: 26 marca 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki. Tak myślałam:(

  • Justyna.Optyk Autorytet
    Postów: 2260 4449

    Wysłany: 26 marca 2019, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zlaania1 wrote:
    Zawsze jest stres,ale pomyśl ile dziewczyn się nie może o badania doprosić. A ty będziesz wszystko dokładnie wiedziała.

    MalinovaJa -i jak ?

    Justyna-cierpliwa jesteś widzę :) Daj znać jak zatestujesz

    To nie cierpliwość. Pracuje po ok. 10h dziennie, mam multum pacjentów w ciągu dnia. Jak wracam po pracy to jestem padnieta a rano zwlec z łóżka się nie mogę, by testować ;p

    wnidupjyplv8ipq3.png

    Hanusia, 3870g czystego szczęścia, 57cm miłości ❤️
    39+3 tc
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 303 108

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MEGI 123 wrote:
    Dziewczyny, testy owulacyjne od 13dc nic nie pokazały, mam już 18dc i dziwne od dzisiejszej nocy promieniujace bóle jajnika prawego aż na nogę, czy któraś tak miała?? Może owu było wcześniej
    Mi testy owulacyjne tylko raz wychodzily pozytywnie, a robilam je pare miesiecy, chyba po prostu tak juz jest

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 303 108

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalinovaJa wrote:
    No nie ma @. Za to sporo sluzu... A z lewej strony to mnie tak krzyż boli ze ledwo laze. Dziewczyny mi chciały w pracy dawać ketonal domiesniowo ale no strach... Poprostu nie dam rady chodzić. Jak garbusek chodzę. W sumie to i brzuch trochę ciągnie. Raz boli jak przed @ raz ciągnie ale też głównie lewa strona... I zawroty głowy mam i zadyszka łapie. Ale może to tylko PMS... Staram się nie nakręcac. Ale aż mnie korci test zrobić
    Te bole krzyża to chyba na wiosne, u mnie tak samo chodze jak połamana :)

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • MalinovaJa Ekspertka
    Postów: 168 122

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A idź z taką wiosną 😂 u mnie aktualnie śnieg pada 😂

    34bwdqk38tql3hvm.png

    Syn-2013 Moja Wielka Miłość ❤
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 303 108

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalinovaJa wrote:
    A idź z taką wiosną 😂 u mnie aktualnie śnieg pada 😂
    To tak jak i u mnie, wychodze dzis z pracy a tu sypie 😁 piekna zima tej wiosny !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2019, 18:46

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • MalinovaJa Ekspertka
    Postów: 168 122

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak wyszłam do był grad, a niedawno armagedon. Czarne chmury i snieżyca! Może to takie ostatnie pożegnanie zimy 😊 taką mam nadzieję ☀️

    Tyłozgięta , Lucy2323 lubią tę wiadomość

    34bwdqk38tql3hvm.png

    Syn-2013 Moja Wielka Miłość ❤
  • MalinovaJa Ekspertka
    Postów: 168 122

    Wysłany: 27 marca 2019, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam sikanca... Nic, zupelnie nic... Biel. Ehhh...

    34bwdqk38tql3hvm.png

    Syn-2013 Moja Wielka Miłość ❤
  • Justyna.Optyk Autorytet
    Postów: 2260 4449

    Wysłany: 27 marca 2019, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalinovaJa wrote:
    Zrobiłam sikanca... Nic, zupelnie nic... Biel. Ehhh...

    Przytulam Cie mocno !
    Też testowalam dziś rano. Bielszy niż w reklamach Chajzera... :(

    wnidupjyplv8ipq3.png

    Hanusia, 3870g czystego szczęścia, 57cm miłości ❤️
    39+3 tc
  • MalinovaJa Ekspertka
    Postów: 168 122

    Wysłany: 27 marca 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna.Optyk wrote:
    Przytulam Cie mocno !
    Też testowalam dziś rano. Bielszy niż w reklamach Chajzera... :(
    U mnie to samo ☹️ cóż. Pozostaje nam czekać aż panna nas zaleje i dalej do pracy....

    34bwdqk38tql3hvm.png

    Syn-2013 Moja Wielka Miłość ❤
  • Lucy2323 Autorytet
    Postów: 1354 1030

    Wysłany: 27 marca 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj no przykro mi że biel vizira wam wyszła ale jeśli @ nie na to nigdy nie wiadomo. Nie takie rzeczy już na tym forum się działy że dziewczyny miały bete potwierdzoną a testy nadal białe wychodziły.
    Trzymam za was kciuki.

    34bws65gwd3m3jlj.png
    Oboje 36 lat
    2014 - synek na świecie ♥️
    2017 - córcia w niebie*
    2018-2020 - 4x nieudane IUI :(
    11.2018 - laparo, oba drożne, pcos, Hashimoto, AMH 5, niepłodność wtórna, 2xbiochemiczna,
    On morfologia 2% i mała ruchliwość, lepkość

    in vitro Kraków Macierzyństwo
    21.09.2020 - stymulacja
    30.09.2020 - punkcja, 21 pobranych ➡️12 zapłodniono ➡️mamy 5x❄️5.1.1 oraz 1x❄️4.1.1
    12.12.2020 - transfer ❄️5.1.1
    7dpt: beta 77, 9dpt: beta 189, 11dpt: beta 503,2
    20.04.2021- połówkowe: córeczka 🥰
  • Justyna.Optyk Autorytet
    Postów: 2260 4449

    Wysłany: 27 marca 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt, @ jeszcze nie nadeszła. Ale piersi stały się mniej wrażliwe, także niedługo mnie zaleje. :(

    Niestety będę musiała przerwać starania, że względu na ślub w przyszłym roku.

    wnidupjyplv8ipq3.png

    Hanusia, 3870g czystego szczęścia, 57cm miłości ❤️
    39+3 tc
  • MalinovaJa Ekspertka
    Postów: 168 122

    Wysłany: 27 marca 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy2323 wrote:
    Oj no przykro mi że biel vizira wam wyszła ale jeśli @ nie na to nigdy nie wiadomo. Nie takie rzeczy już na tym forum się działy że dziewczyny miały bete potwierdzoną a testy nadal białe wychodziły.
    Trzymam za was kciuki.
    No ja czekam. Normalnie powinna dziś przyjść. Ale może po tym poronieniu coś się przedstawiło. Bo i ovu była później. Także najpóźniej to w piątek myślę. Ale lewy jajnik ciaaagnie jak diabli 👿. Pozostaje mi czekać dalej. Ale mam przeczucie że wredna przyjdzie. Co prawda cykl inny bo zazwyczaj przed @ mam Sahare a teraz sporo śluzu ale to nie objaw ☹️

    34bwdqk38tql3hvm.png

    Syn-2013 Moja Wielka Miłość ❤
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 303 108

    Wysłany: 27 marca 2019, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie okres do tej pory sie nie pojawil. Nawet nie wiem jaka to czesc cyklu.. okropne uczucie.

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • MalinovaJa Ekspertka
    Postów: 168 122

    Wysłany: 27 marca 2019, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgięta wrote:
    U mnie okres do tej pory sie nie pojawil. Nawet nie wiem jaka to czesc cyklu.. okropne uczucie.
    Domyślam się. To jest dopiero niewiadoma. Ale już niedługo będziesz przebadana dokładnie i będzie wiadomo co i jak

    Tyłozgięta lubi tę wiadomość

    34bwdqk38tql3hvm.png

    Syn-2013 Moja Wielka Miłość ❤
  • Justyna.Optyk Autorytet
    Postów: 2260 4449

    Wysłany: 27 marca 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgięta wrote:
    U mnie okres do tej pory sie nie pojawil. Nawet nie wiem jaka to czesc cyklu.. okropne uczucie.

    Trzymam kciuki żeby wszystkie badania były pomocne !

    Ja zaczęłam dzisiaj plamić. Jutro się pewnie rozleje @... ;/

    wnidupjyplv8ipq3.png

    Hanusia, 3870g czystego szczęścia, 57cm miłości ❤️
    39+3 tc
  • MalinovaJa Ekspertka
    Postów: 168 122

    Wysłany: 27 marca 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna.Optyk wrote:
    Trzymam kciuki żeby wszystkie badania były pomocne !

    Ja zaczęłam dzisiaj plamić. Jutro się pewnie rozleje @... ;/
    Czyli testem wywolalas wilka z lasu... To teraz moja kolej ☹️

    34bwdqk38tql3hvm.png

    Syn-2013 Moja Wielka Miłość ❤
‹‹ 821 822 823 824 825 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ