X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczyny mam to samo. Powinnam dostac @ wczoraj. Mam 31 dzien cyklu. Robilam test wczoraj wyszedl negatywny. Brzuch mnie boli od 2 dni jak na @. Troche moze piersi. Ale zadnych innych oznak. No moze jestem bardzo spiaca. Ale nie wiem czy to juz nie podswiadomosc tak dziala. Jutro zrobie kolejny test.

  • Justyna.Optyk Autorytet
    Postów: 2260 4448

    Wysłany: 28 marca 2019, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalinovaJa wrote:
    Czyli testem wywolalas wilka z lasu... To teraz moja kolej ☹️
    Zobaczymy co się będzie działo dalej. :) Póki co lekkie plamienie wczoraj wieczorem a dziś rano czysto. Jakiś dziwny mam ten cykl..
    A jak u Ciebie ? Jeszcze szansa stawiamy wracamy do starań w kolejnym cyklu ? :)

    wnidupjyplv8ipq3.png

    Hanusia, 3870g czystego szczęścia, 57cm miłości ❤️
    39+3 tc
  • MalinovaJa Ekspertka
    Postów: 168 122

    Wysłany: 28 marca 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna.Optyk wrote:
    Zobaczymy co się będzie działo dalej. :) Póki co lekkie plamienie wczoraj wieczorem a dziś rano czysto. Jakiś dziwny mam ten cykl..
    A jak u Ciebie ? Jeszcze szansa stawiamy wracamy do starań w kolejnym cyklu ? :)
    Ja nie wiem, może my tak przesilenie wiosenne przechodzimy że wszystkie mamy bałagan w cyklach. Masakra.
    U mnie czysto. Żadnego plamienia... Nic... Za to nad ranem silna biegunka i wymioty.... Chyba grypa żołądkowa się przyplatala ☹️

    34bwdqk38tql3hvm.png

    Syn-2013 Moja Wielka Miłość ❤
  • Justyna.Optyk Autorytet
    Postów: 2260 4448

    Wysłany: 28 marca 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalinovaJa wrote:
    Ja nie wiem, może my tak przesilenie wiosenne przechodzimy że wszystkie mamy bałagan w cyklach. Masakra.
    U mnie czysto. Żadnego plamienia... Nic... Za to nad ranem silna biegunka i wymioty.... Chyba grypa żołądkowa się przyplatala ☹️

    Jak dalej będzie czysto to rób jeszcze raz test ! Może to po prostu pierwsze mdłości ?? :)
    Ja to czekam aż się rozleje. Bo póki co - czystka.

    Ta wiosna jest jakaś dziwna. Raz ciepło, raz zimno. Nasze cykle szaleją po prostu...

    wnidupjyplv8ipq3.png

    Hanusia, 3870g czystego szczęścia, 57cm miłości ❤️
    39+3 tc
  • MalinovaJa Ekspertka
    Postów: 168 122

    Wysłany: 28 marca 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna.Optyk wrote:
    Jak dalej będzie czysto to rób jeszcze raz test ! Może to po prostu pierwsze mdłości ?? :)
    Ja to czekam aż się rozleje. Bo póki co - czystka.

    Ta wiosna jest jakaś dziwna. Raz ciepło, raz zimno. Nasze cykle szaleją po prostu...
    Narazie z testami pasuje. Jak nie będzie do poniedziałku wrednej panny to idę na betę. Aczkolwiek wydaje mi się, że poprostu mam jelitowke a przy tym i okres się spóźnił. Coś czuję że chyba i on niedługo się zjawi

    34bwdqk38tql3hvm.png

    Syn-2013 Moja Wielka Miłość ❤
  • Justyna.Optyk Autorytet
    Postów: 2260 4448

    Wysłany: 28 marca 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jelitowka i okres na raz to nic fajnego. :D
    U mnie 32dc i lekko poplamilam na brązowo. Zbadałam też szyjkę - wydaje się być otwarta, więc tylko czekać aż @ się rozkręci...

    Dziś z rana moja pacjentka stwierdziła, że "wyglądam jak aniolek w fartuszku z tym uśmiechem". Jak ja przed samym @ wyglądam jak aniolek, to może jednak ciąża :D ?

    wnidupjyplv8ipq3.png

    Hanusia, 3870g czystego szczęścia, 57cm miłości ❤️
    39+3 tc
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 28 marca 2019, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, moj mąż jest pewny ze jestem w ciąży. Mimo negatywnych testow, braku ciąży na usg, to on ciagle mowi ze na pewno jestem. To juz ponad 40 dzien cyklu. Nadal ani plamienia ani nic. Niby mam skierowanie na bete od ginekologa do zbadania razem z hormonami, ale wiem ze bedzie negatywna. A ten ciagle, ze zobacze, ze jestem w ciąży, ciagle lapie mnie za brzuch. Tlumacze mu ze to raczej problemy hormonalne a on swoje. Eh, mocno sie chlopak rozczaruje. Az mi go szkoda

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • Justyna.Optyk Autorytet
    Postów: 2260 4448

    Wysłany: 28 marca 2019, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mężczyźni nie do końca rozumieją sposób działania naszych cyklów. Kiedyś zaczęłam tłumaczyć to mojemu mężczyźnie. Minę mial jakbym tłumaczyła drogę do Narnii albo przepis na eliksir wielosokowy z Harrego Pottera :D

    Dawaj znać jak wyniki badań ! :*

    Tyłozgięta , MalinovaJa lubią tę wiadomość

    wnidupjyplv8ipq3.png

    Hanusia, 3870g czystego szczęścia, 57cm miłości ❤️
    39+3 tc
  • Lucy2323 Autorytet
    Postów: 1354 1030

    Wysłany: 28 marca 2019, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zaraz wam nakopie do tyłków :)
    Marsz na betę. Ja rozumiem 2 czy 3 dni opóźnienia okresu bo też mam różne długości cykli ale to co u was się dzieje to istny armagedon.
    Ja bym od razu zrobiła bete bo ta niepewność jest najgorsza.

    Tyłozgięta , MalinovaJa, Justyna.Optyk lubią tę wiadomość

    34bws65gwd3m3jlj.png
    Oboje 36 lat
    2014 - synek na świecie ♥️
    2017 - córcia w niebie*
    2018-2020 - 4x nieudane IUI :(
    11.2018 - laparo, oba drożne, pcos, Hashimoto, AMH 5, niepłodność wtórna, 2xbiochemiczna,
    On morfologia 2% i mała ruchliwość, lepkość

    in vitro Kraków Macierzyństwo
    21.09.2020 - stymulacja
    30.09.2020 - punkcja, 21 pobranych ➡️12 zapłodniono ➡️mamy 5x❄️5.1.1 oraz 1x❄️4.1.1
    12.12.2020 - transfer ❄️5.1.1
    7dpt: beta 77, 9dpt: beta 189, 11dpt: beta 503,2
    20.04.2021- połówkowe: córeczka 🥰
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 28 marca 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja we wtorek będę wiedziała juz wszystko 😎

    Lucy2323 lubi tę wiadomość

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • Justyna.Optyk Autorytet
    Postów: 2260 4448

    Wysłany: 28 marca 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy2323 wrote:
    Dziewczyny zaraz wam nakopie do tyłków :)
    Marsz na betę. Ja rozumiem 2 czy 3 dni opóźnienia okresu bo też mam różne długości cykli ale to co u was się dzieje to istny armagedon.
    Ja bym od razu zrobiła bete bo ta niepewność jest najgorsza.

    Jak jutro się nie rozleje to pójdę na betę, obiecuję ! :)
    Póki co plamie na brązowo, doszedł do tego śluz - duzo go, jest niczym białko jaja kurzego, oczywiście przybrudzony brązowa krwią. Moja aplikacja Flo już nawet nie wie co się dzieje !
    Czy myslicie, że w 32 DC jest to możliwe przy domniemanej ciąży czy to po prostu mój cykl zaszalal... ?

    wnidupjyplv8ipq3.png

    Hanusia, 3870g czystego szczęścia, 57cm miłości ❤️
    39+3 tc
  • MalinovaJa Ekspertka
    Postów: 168 122

    Wysłany: 28 marca 2019, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie tak męczy jelitowka... Zwolniłam się z pracy o 13 i w sumie nim stop spałam. Teraz się ogarnęłam i znów do wyra. Koszmarnie jest

    34bwdqk38tql3hvm.png

    Syn-2013 Moja Wielka Miłość ❤
  • Zlaania1 Autorytet
    Postów: 541 322

    Wysłany: 28 marca 2019, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju dziewczyny jak wam współczuję tych ekscesow. Pamietam mój jeden jedyny cykl w życiu 31dni. Ile ja narobiłam sobie nadzieii objawów nerwów.... aż okres nadszedł ....

    Tyłozgięta kurczę 40dc to już naprawdę nie przelewki. Mam nadzieję, że jak Cię przepadają to znajdą przyczynę.

    A jelitowki naprawdę współczuję tym bardziej połączonej z okresem... Gorzej być chyba nie mogło

    A co do facetów to moj to wogole tępy... Ja mu o owulacji a on na mnie patrzy jakbym z księżyca spadła. Tłumaczę mu że przed dniami plodnymi trzeba chwile poczekać żeby plemniki dojrzały a nie dzień w dzień. A on patrzy na mnie jak na kosmitkę i pyta czy to nie tak że "najświeższe" są najlepsze a jak kilka dni nic nie ma to tamte są stare i nieprzydatne.... I że on się zastanawiał czy nie spuścic tych starych - 3dniowych- żeby "zaaplikować" mi świeże.... Nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać... On tak na poważnie....
    Facet niegłupi,mający firmę, ogarnięty życiowo... Poprostu zaczełam się zastanawiać czy ja go napewno znam...
    Jestem ciekawa ile razy on mi taki numer wywinął, że pozbył się tych 3dniowych i zaaplikował w dni płodne te świeże... Nie przyznał się, ale ja na jego miejscu w życiu bym się nie przyznała...

    Tyłozgięta lubi tę wiadomość

    b33247a35f.png[/url]
    09.04.2019 - Crl 9.3 mm ,jest ❤
    15.05.2019 - Crl 6.1 cm 😀
    28.06.2019 - 270 g 😊
    01.08.2019 - 700 g :)
    03.10.2019 - 1957 g 😁
  • Justyna.Optyk Autorytet
    Postów: 2260 4448

    Wysłany: 28 marca 2019, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zlaania1 wrote:
    Jeju dziewczyny jak wam współczuję tych ekscesow. Pamietam mój jeden jedyny cykl w życiu 31dni. Ile ja narobiłam sobie nadzieii objawów nerwów.... aż okres nadszedł ....

    Tyłozgięta kurczę 40dc to już naprawdę nie przelewki. Mam nadzieję, że jak Cię przepadają to znajdą przyczynę.

    A jelitowki naprawdę współczuję tym bardziej połączonej z okresem... Gorzej być chyba nie mogło

    A co do facetów to moj to wogole tępy... Ja mu o owulacji a on na mnie patrzy jakbym z księżyca spadła. Tłumaczę mu że przed dniami plodnymi trzeba chwile poczekać żeby plemniki dojrzały a nie dzień w dzień. A on patrzy na mnie jak na kosmitkę i pyta czy to nie tak że "najświeższe" są najlepsze a jak kilka dni nic nie ma to tamte są stare i nieprzydatne.... I że on się zastanawiał czy nie spuścic tych starych - 3dniowych- żeby "zaaplikować" mi świeże.... Nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać... On tak na poważnie....
    Facet niegłupi,mający firmę, ogarnięty życiowo... Poprostu zaczełam się zastanawiać czy ja go napewno znam...
    Jestem ciekawa ile razy on mi taki numer wywinął, że pozbył się tych 3dniowych i zaaplikował w dni płodne te świeże... Nie przyznał się, ale ja na jego miejscu w życiu bym się nie przyznała...

    Kochana, ja ostatnio mojego uświadomiłam, że kobieta jest płodna tylko przez krótki czas w miesiącu. Mój geniusz sądził, że tylko podczas okresu nie możemy zająć w ciążę. :D

    wnidupjyplv8ipq3.png

    Hanusia, 3870g czystego szczęścia, 57cm miłości ❤️
    39+3 tc
  • Lucy2323 Autorytet
    Postów: 1354 1030

    Wysłany: 28 marca 2019, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja muszę mojego męża tu na forum pochwalić. On wie bardzo dużo na temat cykli, dni płodnych, żywotności komórki czy plemników itp itd.
    Oczywiście to za moją sprawą bo już od półtora roku czytam to wszystko w necie i mówię mu tak czy siak czy to go interesuje czy nie. Także ja już wiem tyle co nie jeden ginekolog :) a mój M prawie tyle samo. Razem też prowadzimy aplikacje owu.

    34bws65gwd3m3jlj.png
    Oboje 36 lat
    2014 - synek na świecie ♥️
    2017 - córcia w niebie*
    2018-2020 - 4x nieudane IUI :(
    11.2018 - laparo, oba drożne, pcos, Hashimoto, AMH 5, niepłodność wtórna, 2xbiochemiczna,
    On morfologia 2% i mała ruchliwość, lepkość

    in vitro Kraków Macierzyństwo
    21.09.2020 - stymulacja
    30.09.2020 - punkcja, 21 pobranych ➡️12 zapłodniono ➡️mamy 5x❄️5.1.1 oraz 1x❄️4.1.1
    12.12.2020 - transfer ❄️5.1.1
    7dpt: beta 77, 9dpt: beta 189, 11dpt: beta 503,2
    20.04.2021- połówkowe: córeczka 🥰
  • Zlaania1 Autorytet
    Postów: 541 322

    Wysłany: 28 marca 2019, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna - ja nie wiem gdzie oni się chowali :D

    Lucy mój chyba nawet jakbym mu trąbiła to większości by nie zapamiętał ;) Czyli twój facet całkiem pojętny ;)

    Lucy2323 lubi tę wiadomość

    b33247a35f.png[/url]
    09.04.2019 - Crl 9.3 mm ,jest ❤
    15.05.2019 - Crl 6.1 cm 😀
    28.06.2019 - 270 g 😊
    01.08.2019 - 700 g :)
    03.10.2019 - 1957 g 😁
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 29 marca 2019, 05:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój tak samo ! Czasem jak wraca z delegacji akurat przed okresem po przytulaniu wali tekstem 'no, po takiej dawce to bedzie chłopak jak złoto ' 😂 on chyba mysli ze zajscie w ciaze zalezy jedynie od ilości jego nasienia. Kiedys próbowałam tłumaczyć mu troszkę, ale skwitowal mnie zdaniem ' zobaczysz, zajdziesz nawet nie bedziesz wiedziała kiedy' 😊

    Lucy2323 lubi tę wiadomość

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • Justyna.Optyk Autorytet
    Postów: 2260 4448

    Wysłany: 29 marca 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Rano poszłam na betę. Wynik ujemny :( < 1,2.
    Pozostaje czekać aż lekkie plamienia rozhulają się na pełny okres. :(

    Ja obiecałam sobie, że to ostatni cykl starań ze względu na ślub w przyszłym roku i nie chciałabym być wtedy w 8-9msc ciąży ze względów wiadomych. No cóż. Oby Wam się udało !

    wnidupjyplv8ipq3.png

    Hanusia, 3870g czystego szczęścia, 57cm miłości ❤️
    39+3 tc
  • MalinovaJa Ekspertka
    Postów: 168 122

    Wysłany: 29 marca 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie @ że ho ho. Rano wstałam to i zaczęło lecieć i od razu wszystkie moje dolegliwości ustaly. I jelitowka i plecy... Jak. Ręką odjal! Cud! Ale za takie meki przed każdym @ to ja dziękuję....
    Także zaczynamy od nowa za kilka dni 😊

    34bwdqk38tql3hvm.png

    Syn-2013 Moja Wielka Miłość ❤
  • Justyna.Optyk Autorytet
    Postów: 2260 4448

    Wysłany: 29 marca 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalinovaJa wrote:
    A u mnie @ że ho ho. Rano wstałam to i zaczęło lecieć i od razu wszystkie moje dolegliwości ustaly. I jelitowka i plecy... Jak. Ręką odjal! Cud! Ale za takie meki przed każdym @ to ja dziękuję....
    Także zaczynamy od nowa za kilka dni 😊
    Trzymam kciuki :*

    wnidupjyplv8ipq3.png

    Hanusia, 3870g czystego szczęścia, 57cm miłości ❤️
    39+3 tc
‹‹ 822 823 824 825 826 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ