X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Miska _a Autorytet
    Postów: 343 341

    Wysłany: 26 lipca 2019, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika31446 wrote:
    Kobietki, spieszę donieść newsy. Otóż od wczoraj biegunka. Musiałam zwolnić się szybciej z pracy. Zajechałam po drodze do apteki i kupiłam dwa testy. Po powrocie do domu zrobiłam jeden iiii.. DWIE KRESKI!!! Jutro dla pewności zrobe z porannego moczu. Nie sądziłam, że biegunka może przepowiadać ciążę. Poprzednia ciąża była całkiem inna. Zero objawów, tylko dziwne przeczucie. Powodzenia dla Was wszystkich. Mam nadzieję, że jutro wynik będzie ten sam :-)
    Ja dwa dni miałam rozstroj zoladka i też biegunkę wczoraj, bolą tylko sutki jestem 8dpo owu... Jestem ciekawa co to... Bo boli mnie okresowo brzuch jak na @

    Wrzesień 2018-ciąża biochemiczna,
    niedoczynność tarczycy-Letrox50
    hiperprolaktynemia(dostinex) wyrownana-tsh-1,2,prolaktyna-11,
    -badanie nasienia uległo poprawie(profertil)
    -Hyfosy - 27grudnia 2019 drozne!
    -Ureaplasma... - pokonana!!!!! :)
    15.01.20-betahcg 247,56 🐻progesteron 39,70
    17.01.20-beta 626,7
    29.01.20-❣️😘

    Walczę o cud:)
  • Alunis Autorytet
    Postów: 383 350

    Wysłany: 28 lipca 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co jest z tym rozstrojem żołądka, naprawdę, ale ja 5 dpo miałam masakrę, bardzo się męczyłam. Teraz wraca to do mnie czasami. Właśnie nie mam zbytnio mdłości, ale gania mnie czasem nawet od powietrza. :/ A jako pierwszy objaw ciąży u mnie był to ból piersi, ale czasami zdarzał mi się taki przed @, więc gdyby nie test to zapewne do tej pory bym się nie rozientowala, bo moje cykle potrafiły mieć po 40,50 dni. Nie miałam żadnych boli brzucha jak przed @. A i czasami bardzo wzmożony apetyt(5 dpo mogłam zjesc więcej niz zazwyczaj)

    Córeczka 13.03.2020 <3
    Jest i on 💕 24.06.2021r.
    atdcpiqv6jtb1fho.png

    Mutacja czynnika V Leiden hetero.
  • Agaarek Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 28 lipca 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie staraczki😊😊 jestem nowa chciałam się przywitac życzyć wszystkim dwóch kreseczek. Przy okazji podpowiedzcie proszę czy warto już testować? 27 dc, czy czekać do wstrętnej @. cykle 29,30 dni owu ok 15 - 17 nie robiłam testu (obserwacja śluzu, ból jajnika) ok 23dc dziwnie bolące (piekace) i swedzace skutki, ból brzucha od owu klujacy jakby. 2 dni okropna migrena. Nie wytrzymałam i w 24dc zrobiłam test ale negatywny( nie wiem czego się spodziewałam). Tempka od owu 37.4. Czuje się bynajmniej "dziwnie". Wszystko na nie i najchętniej łóżko... Czyżby się udało?? Co sądzicie?
    Pozdrawiam cieplutko

    Alunis lubi tę wiadomość

  • Alunis Autorytet
    Postów: 383 350

    Wysłany: 28 lipca 2019, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaarek wrote:
    Witajcie staraczki😊😊 jestem nowa chciałam się przywitac życzyć wszystkim dwóch kreseczek. Przy okazji podpowiedzcie proszę czy warto już testować? 27 dc, czy czekać do wstrętnej @. cykle 29,30 dni owu ok 15 - 17 nie robiłam testu (obserwacja śluzu, ból jajnika) ok 23dc dziwnie bolące (piekace) i swedzace skutki, ból brzucha od owu klujacy jakby. 2 dni okropna migrena. Nie wytrzymałam i w 24dc zrobiłam test ale negatywny( nie wiem czego się spodziewałam). Tempka od owu 37.4. Czuje się bynajmniej "dziwnie". Wszystko na nie i najchętniej łóżko... Czyżby się udało?? Co sądzicie?
    Pozdrawiam cieplutko

    Poczekaj z testem do jutra lub 2 dni, powinnaś mieć już wtedy bladzioszka. :)

    Córeczka 13.03.2020 <3
    Jest i on 💕 24.06.2021r.
    atdcpiqv6jtb1fho.png

    Mutacja czynnika V Leiden hetero.
  • Agaarek Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 28 lipca 2019, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alunis wrote:
    Poczekaj z testem do jutra lub 2 dni, powinnaś mieć już wtedy bladzioszka. :)
    Alunis tak zrobię.. Chociaż z cierpliwością słabo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do Was, u mnie 23 dc. Owu była- potwierdzone przez lekarza a temperatura powoli rośnie. Zobaczymy jutro.
    Dzisiaj boli mnie podbrzusze i zaczynaja pobolewac i piersi. To byłby cud ♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2019, 23:13

  • Aniaania Znajoma
    Postów: 18 10

    Wysłany: 3 sierpnia 2019, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Możecie zerknąć na mój dziwny wykres?
    Dziwi mnie ten spadek temperatury wczoraj i galaretowato rozciagliwy śluz po prawdopodobnej owulacji.

  • Nulqa Ekspertka
    Postów: 136 89

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Czy któraś z Was miała może mdłości zaraz po owulacji?
    U mnie to już jest kolejny miesiąc właśnie w ten sposób.
    Dosłownie dzień po jest mi mega niedobrze i tak mam z reguły już do samego okresu. I nie wkręcam sobie. Jestem np. w pracy mega skupiona na tym co robie, a te mdłości wyrywają mnie z mojego skupienia i muszę robić przerwy, bo jest to takie silne. Czasem nawet potrafię się przez to obudzić, bo czuję, jakbym miała zaraz zwymiotować.

    Dawniej było mi niedobrze ale tak lekko, i tak ze 2-3 dni przed okresem, ale teraz zaraz po owulacji, i wydaje mi się to dziwne. Czy to coś oznacza ? Jakieś zaburzenie hormonalne? Ktoś z Was tak miał ?

    1c9d649ec9752ed178aec608a57423f4.png

    30tc- 06.06.2018 [*]
    8tc - 15.10.2018 [*]
    7tc- 12.09.2019 - ciąża bezzarodkowa
  • Wiktorynka Ekspertka
    Postów: 226 51

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Jestem nowa i ten wątek chyba najbardziej pasuje do mojej sytuacji! Mam 22 lata 30 lipca( pierwszy dzień oatatnuej@) zaczęliśmy 5 cykl starań! Ja wiem, że to stosunkowo bardzo krótko ale ja juz zdążyłam najeść się stresu, rozczarowania widząc co miesiąc jedna kreskę na testach oraz konkretnej szajby...
    Jesteśmy gotowi na dziecko już od dłuższego czasu ale chciałam się do tych starań dobrze przygotować. 5 miesięcy temu poszłam.do ginekologa, wszystko jest w jak najlepszym porządku, w maju robiłam badania (TSH, glukoze, morfologia, mocz) badania wyszły znakomicie. Narzeczony również się badał i wszystko jest ok. Jestem na 90%pewna, że to przez szajbę i przez to ze za bardzo o tym mysle, analizuje i pragnienie jest tak ogromne.
    Moje cykle są bardzo regularne, wręcz zbyt! Od kiedy się staramy każdy @mam co 33 dni około 12 w południe.
    Aktualnie jestem w 21 dc. Wydaje mi się, że owu wystąpilo piątek-sobota ( pobolewanie jajnika prawego, sluz wodnisty lub rozciągliwy, cerę ideslna). Kochamy się regularnie co 2-3 dni chociaż w tym miesiącu zdarzało się co 4-5 Ale w trakcie owu był sex. ...no i czekam...czekam na te subtelne pierwsze objawy, jak na razie wciąż lekkie pobolewanie jajnika i nic nietypowego się więcej nie dzieje...jestwm bezsilna.
    W tym miesiącu zaczęłam.tez suplementacja wiesiołkoem ( 2 razy po 2 tab od 1dc do owulacji). Jeśli komuś pomógł wiesiołek dajcie znać..
    Do tego wszystkiego dwie bardzo bliskie przyjaciółki na początku naszych starań zaszły w ciaze starając się 0 RAZY! cieszę się ich szczęściem...Ale to tak boli. Proszę o wsparcie..

  • kasiasiasia28 Ekspertka
    Postów: 236 333

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorynka wrote:
    Hej dziewczyny! Jestem nowa i ten wątek chyba najbardziej pasuje do mojej sytuacji! Mam 22 lata 30 lipca( pierwszy dzień oatatnuej@) zaczęliśmy 5 cykl starań! Ja wiem, że to stosunkowo bardzo krótko ale ja juz zdążyłam najeść się stresu, rozczarowania widząc co miesiąc jedna kreskę na testach oraz konkretnej szajby...
    Jesteśmy gotowi na dziecko już od dłuższego czasu ale chciałam się do tych starań dobrze przygotować. 5 miesięcy temu poszłam.do ginekologa, wszystko jest w jak najlepszym porządku, w maju robiłam badania (TSH, glukoze, morfologia, mocz) badania wyszły znakomicie. Narzeczony również się badał i wszystko jest ok. Jestem na 90%pewna, że to przez szajbę i przez to ze za bardzo o tym mysle, analizuje i pragnienie jest tak ogromne.
    Moje cykle są bardzo regularne, wręcz zbyt! Od kiedy się staramy każdy @mam co 33 dni około 12 w południe.
    Aktualnie jestem w 21 dc. Wydaje mi się, że owu wystąpilo piątek-sobota ( pobolewanie jajnika prawego, sluz wodnisty lub rozciągliwy, cerę ideslna). Kochamy się regularnie co 2-3 dni chociaż w tym miesiącu zdarzało się co 4-5 Ale w trakcie owu był sex. ...no i czekam...czekam na te subtelne pierwsze objawy, jak na razie wciąż lekkie pobolewanie jajnika i nic nietypowego się więcej nie dzieje...jestwm bezsilna.
    W tym miesiącu zaczęłam.tez suplementacja wiesiołkoem ( 2 razy po 2 tab od 1dc do owulacji). Jeśli komuś pomógł wiesiołek dajcie znać..
    Do tego wszystkiego dwie bardzo bliskie przyjaciółki na początku naszych starań zaszły w ciaze starając się 0 RAZY! cieszę się ich szczęściem...Ale to tak boli. Proszę o wsparcie..
    Hej, powinnaś nabrać dystansu! :) starcie się krótko, do roku powinnaś na luzaku podchodzić. Pamiętaj, że każdy z nas jest inny :) i tak wyszło, że koleżanki zaszły od razu.

    Magdalena lubi tę wiadomość

    Starania od 2017
    HSG, hormony - OK, AMH - 3,64
    Czynnik męski - morfologia 2%, słaby ruch, ŻPN
    2 x IUI nieudane
    03.2020 - punkcja - zostało: 1 x morula ❄️ 1 x 2AB ❄️
    04.2020 - crio transfer 1 x 2AB ❄️
    7dpt - beta 35, prog 77, tsh 1.
    9 dpt - beta 114,4, prog 90.
    16 dpt - beta 1652.
    22.06.2020 12t0d - prenatalne - OK
    Spodziewamy się córeczki 🥰😍
    26t3d Edit: spodziewamy się synka! 💙
    30.12.2020 na świecie pojawił się synek 💙
  • mamaaniolka Znajoma
    Postów: 21 18

    Wysłany: 6 września 2019, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jaka może być przyczyna uczucia jakby pieczenia piersi (jeśli nie ciąża). Jestem 3dni przed okresem . Nie zdarzało mi się tak nigdy. W poprzedniej ciąży fakt bolały Ale nie było to takie uczucie

    0ab8fe27f6f07262be02a90088189ce1.png
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 7 września 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ! Nie było mnie tu chyba od 4 miesięcy. Od września tamtego roku do okolic maja tego roku staraliśmy się o dziecko. Nic z tego nie wyszło, po drodze wyszła niedoczynność, polip ktory zostal usuniety, wiec juz wszystko powinno sie udawac ale nie, a ja już wariowałam na tym punkcie. No i uratował mnie mój ginekolog który kazał mi.. zacząć używać tabletek antykoncepcyjnych:) powiedział, że około 3 miesiące po odstawieniu są największe szanse na ciążę, gdyż tabletki ureguluja hormony, organizm się zresetuje. Odpoczela moja głowa-z tabletkami wiem że nie jestem w ciąży, nie szukam objawów, nie jestem rozczarowana okresem. Używam od 4 miesięcy, polecił brać pół roku, i odstawić chyba że będę chciała jeszcze opóźnić decyzję o dziecku. Myślę, przynajmniej dla mnie, to ogromny ratunek przy presji na ciążę. Jestem spokojniejsza, zajelam się sportem (wcześniej bałam się wysiłku bo co jeżeli jestem w ciąży?), poprawilam kondycję, od tabletek poprawiła mi się cera, schudłam, wiem że ciężko sobie pomyśleć o antykoncepcji kiedy bardzo chce sie dziecka, ale naprawdę, warto odpocząć od takiego nacisku. Mi bardzo pomogło to psychicznie. Jakie będzie efekt po odstawieniu nie mam pojęcia, ale szczerze wiem że będę mogła zacząć starania wypoczęta, bez tego ciśnienia w głowie że znowu się nie udało, zacząć starać się 'od nowa':)

    Kittinka83, Lucy2323, Zlaania1 lubią tę wiadomość

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 10 września 2019, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialyscie kiedyś pobolewanie w okolicach miednicy ok 7 dpo i czy to faktycznie może być zwiastun ciąży czy niekoniecznie? Wujek Google tak mówi :p

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Olye23 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 25 września 2019, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi objawami to zawsze jest to samo, nakrecasz sie, czytasz i wszystkie widzisz u siebie. Tyle cyklow już byłam pewna, że to na pewno teraz bo objawy jakieś takie inne niż zawsze, a to piersi bolą mocniej a to coś tam a później oczywiście zawsze nadchodzi @.

  • Dora34 Koleżanka
    Postów: 46 14

    Wysłany: 25 września 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olye23 wrote:
    Z tymi objawami to zawsze jest to samo, nakrecasz sie, czytasz i wszystkie widzisz u siebie. Tyle cyklow już byłam pewna, że to na pewno teraz bo objawy jakieś takie inne niż zawsze, a to piersi bolą mocniej a to coś tam a później oczywiście zawsze nadchodzi @.
    Zgadzam się w 100%. Ostatnie dwa cykle, po owulacji, ciągle odczuwałam jakieś dolegliwości, które nigdy wcześniej się nie pojawiały - mdłości, mrowienie piersi, delikatne bóle podbrzusza itd. W obu cyklach byłam na 99% pewna, że się udało bo przecież czuję się inaczej niż zawsze. Potem pojawiało się ogromne rozczarowanie bo przychodziła@. Teraz mam mocne postanowienie nie szukać objawów ciąży na każdym kroku i tam gdzie ich nie ma. Ogólnie jakoś na większym luzie podchodzę do tego wszystkiego w tym cyklu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2019, 11:04

    yfyfj7u.png

    ol2jsv4.png
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 25 września 2019, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej babeczki, spiszę Wam moje objawy póki pamiętam:
    -6 dpo ból w dole brzucha i dreszcze,
    - od 10 dpo wrażliwe piersi,
    - od 10 dpo senność.

    Powodzenia w staraniach!! :) Ja dziś 2 kreseczki na teście i beta pozytywna:)

    Lucy2323, Marta_43, Martiina lubią tę wiadomość

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • Olye23 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 25 września 2019, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Hej babeczki, spiszę Wam moje objawy póki pamiętam:
    -6 dpo ból w dole brzucha i dreszcze,
    - od 10 dpo wrażliwe piersi,
    - od 10 dpo senność.

    Powodzenia w staraniach!! :) Ja dziś 2 kreseczki na teście i beta pozytywna:)

    Gratulacje!

    U mnie jeszcze daleko do daty spodziewanej @ dopiero za 9 dni, objawów żadnych już sobie nie wmawiam, piersi mnie pobolewają jak zawsze po owu :)

  • Olye23 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 25 września 2019, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora34 wrote:
    Zgadzam się w 100%. Ostatnie dwa cykle, po owulacji, ciągle odczuwałam jakieś dolegliwości, które nigdy wcześniej się nie pojawiały - mdłości, mrowienie piersi, delikatne bóle podbrzusza itd. W obu cyklach byłam na 99% pewna, że się udało bo przecież czuję się inaczej niż zawsze. Potem pojawiało się ogromne rozczarowanie bo przychodziła@. Teraz mam mocne postanowienie nie szukać objawów ciąży na każdym kroku i tam gdzie ich nie ma. Ogólnie jakoś na większym luzie podchodzę do tego wszystkiego w tym cyklu.

    Zauważyłam, że zaczęliśmy cykl w tym samym dniu 😉 ile u Ciebie trwa cykl?

  • Pyratka4 Autorytet
    Postów: 428 397

    Wysłany: 16 października 2019, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ból mięśni, szczególnie nóg, czy ktoś miał takie dolegliwości we wczesnej ciąży? Czy raczej zwiastun miesiączki ? Beta wyszła dwa dni temu 9. Więc niby pozytywna ale raczej nic z tego, biorąc pod uwagę że to było jakieś 12-13 dpo :/

    2016- cykle w większości bezowulacyjne. 6cs, 3 cykl z CLO - szczęśliwy! 9.01.2017 - II KRESECZKI

    9.2017 - Synuś
    5.2018 - start! starania o drugiego Szkodnika :)
    3.11.2018 - poronienie samoistne
    2.2019 - powtórka "z rozrywki" :(
    Owulacja jest, ciąży dalej brak :(
    17.12 (10dpo) - Beta Hcg - 20mIU 😬
    19.12 - 48mIU 💙
    21.12 - 109mIU/mI
    23.12 - 196mIU/ml
    27.12 - 1229 mIU/ml ♥️
    f2w3flw12t1gpt6d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pyratka4 wrote:
    Ból mięśni, szczególnie nóg, czy ktoś miał takie dolegliwości we wczesnej ciąży? Czy raczej zwiastun miesiączki ? Beta wyszła dwa dni temu 9. Więc niby pozytywna ale raczej nic z tego, biorąc pod uwagę że to było jakieś 12-13 dpo :/
    A powtarzalas betę aby sprawdzić czy dobrze przyrasta? Mogła być pozna implantacja (teoretycznie może dojsc do implantacji nawet 12 dpo) i beta dopiero ruszyła

‹‹ 835 836 837 838 839 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ