X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 9 lutego 2020, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie moje objawy da się wytłumaczyć . Bóle miesiączkowe i bóle plecow są wynikiem dupka. Bóle piersi , mąż powiedział mi że 2 dni temu ćwiczyłam ale ja sobie nie mogę przypomnieć może faktycznie. Dodatkowo dzisiaj 9 dpo wystąpiła biegunka. Tego jednak nie jestem w stanie wytłumaczyć bo jadłam to samo. Chyba że coś zjadłam i nie pamiętam. Mam ostatnio tyle na głowie że z moją pamięcią jest kiepsko.
    Zaczynam się zachowywać jakby ta ciąża już była potwierdzona. Już czuję ten ból rozczarowania w dniu walentynek czyli w terminie przyjścia @😔😔

    Niezwykła lubi tę wiadomość

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
  • MoniRad88 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 11 lutego 2020, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem tu nowa. Z partnerem staramy się o dziecko ok 8 miesięcy. Mój średni cykl to 26 dni. Różnie to bywa raz 25, 26, 28. Dziś 31 dzień cyklu i nadal nic. Od paru dobrych dni mam silny ból w podbrzuszu, podczas ruchu taki rwiący i jakby taki ciągły ucisk, bardzo czułe i bolące sutki, temp raczej niska ok 36.3, zmniejszony apetyt, wzdęcia i od wczoraj brązowe plamienia tylko przy podcieraniu. Test robiłam w 27dc niestety negatywny. Jutro mam zamiar zrobić kolejny. Bardzo martwią mnie te plamienia 😥 czy któraś z Was miała takie plamienia i mimo to się udało??? Już zbyt długo utrzymują mi się te objawy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2020, 21:04

  • Tajka Autorytet
    Postów: 3007 4247

    Wysłany: 11 lutego 2020, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny..wariuje już. W poniedziałek 17.02 planowo mam dostać okres. Ale 15.02 chce zrobić hcg, abym wiedziała czy odstawić luteine czy brac dalej. Dzisiaj mam bole miesiaczkowe..oraz zauwazylam biały śluz, w dużych ilościach..I dosyć mi mokro ...czy te bole i taki śluz mogą być objawem ciąży? Jak bylo u was ? Staramy się o pierwsze bobo od 8 cykli..

    12.08.2020 - ⏸ (15dpo, 2gi cykl stymulowany clo, 3ci cykl po drożności, 15cs)
    27.04.2021 - nasz cud 🥰 3700g, 57 cm, 41tc
    19cd062133.png

    31.03.2022 - ⏸️
    Będzie dzidziuś 👣👶
    2534e96399.png
  • staramy_się Koleżanka
    Postów: 47 15

    Wysłany: 16 lutego 2020, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny z chęcią się dołączę jeśli pozwolicie☺️ i podzielę się z Wami moimi dziwactwami 😅 ogólnie jestem 12 dzień po ovitrelle, od kilku dni klucie w jajnikach, od wczoraj zaczęły boleć piersi. Czy któraś z was odczuwala takie skutki oboczne? Biorę również luteine dopochwowo x2 dziennie. Martwię się że od tych wszystkich leków coś mi się rozleguluje, ale z drugiej strony bez nich w ciążę już nie zaszłam 2 lata więc innej opcji nie ma trzeba próbować dalej☺️

  • Victoria Royal Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 25 lutego 2020, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wrote:
    Bo sobie wkręcasz, że ma cię mdlić. Mdłości ciążowe zaczynają się od około 8 tygodnia, wówczas faktycznie macica jest tyci rozciągnięta, że jelita i żołądek mogą poczuć, że coś je wypycha. Teraz jest na to stanowczo za wcześnie. Więc to jest objaw psychosomatyczny.


    Witajcie :)

    Na Ovu od ładnych paru lat z przerwą .. hm.. jakieś 3 lata :D
    Nowy NICK, niestety...

    W pierwszej ciąży [pisze tak jakbym była w drugiej :) - podejrzewam!] miałam mdłości i wymioty od 6 tc; w 7tc leżałam w szpitalu - odwodnienie; ponownie w 9 tc.- odwodnienie. UMIERAŁAM!!!!!!!! Płakałam i leżałam w łazience - ból głowy rozrywający :( . Czy wymioty i mdłości ustały? Tak po porodzie - dosłownie!!!!! 8 miesięcy wymiotów od 5:00 do 13:00 - uwierzcie mi, nic nie pomogło - NIC!!!!! (o ciąży dowiedziałam się w dniu spodziewanej @ - choć czułam już wcześniej, że to właśnie to.

    Obecnie jestem w 28dc (mam 30dc); od 3 dni mdłości - tragiczne; ból podbrzusza, w formie irytującej, dziwnej, mało bolesnej, ale drażniącej (nie to nie torbiel) ;)

    Co nowego zauważyłam -
    1. dziwny ból podbrzusza - utrzymuje się cały dzień, zmieniając intensywność; Nie jest mocny;
    2. zero plamienia - od 4 dni na bieliźnie, zero plamki brunatnej (specjalnie nie nosze wkładek bo bardzo mnie to zdziwiło) po owulce, a tym samym przed @ miałam mega dożo śluzu brunatnego, Zawsze. Teraz pięknie czyściutko, po badaniu szyjki widoczny biały delikatny śluz;
    3. szyjka - jak nigdy wysoko, twarda i zamknięta :)
    4. jajniki pracują jak oszalałe :D (gin kiedyś uświadomiła mnie, że jajniki po zapłodnieniu jak najbardziej pracują wytwarzając hormony - a ja myślałam, że jak pracują to znaczy, że nic z tego) - wiem, wiem ... głupol ze mnie :)

    Dziś test - negatyw.
    Czekam zatem :)

  • misrijja94 Znajoma
    Postów: 23 9

    Wysłany: 26 lutego 2020, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!

    Czy to normalne ze dzis jest moj 20dc a ja chociaz odczuwam uczucie mokra to nie mam praktycznie wcale sluzu? 😕
    Moje cykle trwaja mniej wiecej 27-29 dni, ostatni trwał 26 dni. Przytulanki z mezem były mniej wiecej 2-3.dni przed dniem owulacji i 2 dni po.
    Zawsze bardzoo bolaly mnie piersi przed @, byly.opuchniete nie moglam ich dotykac- teraz o dziwo tylko delikatnie je czuję.
    Od tyg co jakis czas mam zgage, z 2 dni bola mnie plecy jakbym miala zakwasy, jestem przybita, o zmiennosci nastrojow nie wspomnę, od paru dni mam dreszcze i czuje sie momentami.jak przeziebiona (bo pewnie jestem 🙈) mam problemy ze snem juz 2-3 noce,odczuwam delikatne bole jak na @ i klucie jajnikow..
    Czy to może być🤰? Znajac moje szczescie to pewnie nie, znow robię sobie zludna nadzieje a mialam odpuscic na razie..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2020, 13:16

  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 26 lutego 2020, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misrijja94 wrote:
    Dziewczyny!

    Czy to normalne ze dzis jest moj 20dc a ja chociaz odczuwam uczucie mokra to nie mam praktycznie wcale sluzu? 😕
    Moje cykle trwaja mniej wiecej 27-29 dni, ostatni trwał 26 dni. Przytulanki z mezem były mniej wiecej 2-3.dni przed dniem owulacji i 2 dni po.
    Zawsze bardzoo bolaly mnie piersi przed @, byly.opuchniete nie moglam ich dotykac- teraz o dziwo tylko delikatnie je czuję.
    Od tyg co jakis czas mam zgage, z 2 dni bola mnie plecy jakbym miala zakwasy, jestem przybita, o zmiennosci nastrojow nie wspomnę, od paru dni mam dreszcze i czuje sie momentami.jak przeziebiona (bo pewnie jestem 🙈) mam problemy ze snem juz 2-3 noce,odczuwam delikatne bole jak na @ i klucie jajnikow..
    Czy to może być🤰? Znajac moje szczescie to pewnie nie, znow robię sobie zludna nadzieje a mialam odpuscic na razie..


    Życzę Ci aby to były objawy ciąży ! Nastawienie jest najważniejsze ! Uwierz w to, że ci się uda, a wiara czyni cuda ! Objawami się nie kieruj za bardzo , bo tutaj dziewczyny miała cały pakiet objawów a kreska jedna na teście i @ za kilka dni przychodziła. Objawy jako takie realne są dopiero po dni planowanej @. Chodź ja sama czułam się już wcześniej ciazowo w cyklu w którym się udało.

    Dwóch grubych kresek Ci życzę !!!

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • misrijja94 Znajoma
    Postów: 23 9

    Wysłany: 27 lutego 2020, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mildred wrote:
    Życzę Ci aby to były objawy ciąży ! Nastawienie jest najważniejsze ! Uwierz w to, że ci się uda, a wiara czyni cuda ! Objawami się nie kieruj za bardzo , bo tutaj dziewczyny miała cały pakiet objawów a kreska jedna na teście i @ za kilka dni przychodziła. Objawy jako takie realne są dopiero po dni planowanej @. Chodź ja sama czułam się już wcześniej ciazowo w cyklu w którym się udało.

    Dwóch grubych kresek Ci życzę !!!


    Kurczę chciałabym zeby byly II kreseczki, maz ma urodziny 10.03 miałby super prezent🙈
    Mam tydz. do @ a mnie brzuch i jajniki bolą jakbym miala zaraz dostać, nic z tego nie rozumiem..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2020, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Nam sie wlasnie udalo choc w lutym seks byl tylko raz 😂 szok wiem!
    To moja druga ciaza.
    Jakie objawy? Bol brzucha jak na okres ale taki klujacy. Zrobilam test i sie zdziwiłam 😜
    Teraz tez widze ze znowu mam widoczne zyly na dekoldzie i piersiach, jak przy pierwszej ciazy.
    I jeszcze taki objaw ze strasznie mi leca rzesy przedluzane :)
    Test robilam w dniu spodziewanej miesiaczki po poludniu.

    misrijja94 lubi tę wiadomość

  • misrijja94 Znajoma
    Postów: 23 9

    Wysłany: 27 lutego 2020, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteam wrote:
    Hej,
    Nam sie wlasnie udalo choc w lutym seks byl tylko raz 😂 szok wiem!
    To moja druga ciaza.
    Jakie objawy? Bol brzucha jak na okres ale taki klujacy. Zrobilam test i sie zdziwiłam 😜
    Teraz tez widze ze znowu mam widoczne zyly na dekoldzie i piersiach, jak przy pierwszej ciazy.
    I jeszcze taki objaw ze strasznie mi leca rzesy przedluzane :)
    Test robilam w dniu spodziewanej miesiaczki po poludniu.

    Jejku, gratulacje!🤰
    A mialas jakieś inne objawy przed @? Czy takie jak co.miesiac? ☺

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2020, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misrijja94 wrote:
    Jejku, gratulacje!🤰
    A mialas jakieś inne objawy przed @? Czy takie jak co.miesiac? ☺

    No właśnie zadnych. Zrobilam test od czapy 😂 i sie zdziwilam. Prawie jak niepokalane poczęcie 😜

  • Jula3 Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 27 lutego 2020, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem w 24 dc ,owu prawdopodobnie 13-15 dc od paru dni boli mnie jajnik coraz mocniej dzisiaj mam dziwne mdłości , na objaw ciąży chyba za wcześnie ? Podejrzewam torbiel ale w 11 dniu cyklu na USG było wszystko ok. Dodam jeszcze ze zauważyłam dwu dniowy spadek temp dzisiaj znowu skok nie wiem co myśleć o tym 😔

    Leoslawa lubi tę wiadomość

  • Wera89 Debiutantka
    Postów: 6 3

    Wysłany: 28 lutego 2020, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Jestem tu po raz pierwszy, więc może najpierw coś o sobie... Mam dwóch synków. Jeden ma prawie 9 lat a drugi od ponad 10 lat jest aniołkiem. Starszy synek zmarł w 6 dobie, był bardzo chory. Ogromnie za Nim tęsknię i cały czas, codzień jest w moich myślach i sercu. Bardzo chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko i wkońcu się zdecydowaliśmy. Rozpoczęliśmy pierwszy cykl starań. Jutro robię test bo nie wytrzymam tej niepewności, tak bardzo bym chciała żeby się udało, do okresu mam jeszcze 5 dni. Przy poprzednich ciążach udało się za pierwszym razem i test po 6 dniach od owulacji pokazał bladziutka kreseczkę . Marzę by i tym razem tak było. Trzymam kciuki za wszystkie staraczki aby zobaczyły upragnione dwie kreseczki oraz za ciezaroweczki aby wszystko było dobrze.

    Marudaruda lubi tę wiadomość

  • Wera89 Debiutantka
    Postów: 6 3

    Wysłany: 29 lutego 2020, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test negatywny 😢😢😢

  • Jula3 Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 1 marca 2020, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Być może na test jeszcze za wcześnie, a jeżeli nie ten cykl był udany to nastepny. Nie załamuj się bo to też negatywnie wpływa.

    Ja dzisiaj testowałam, druga bladziutka kreseczka się pojawiła . Miałam czekać do wtorku ale moje samopoczucie jest do bani i szukałam powody , zrobiłam TSH bo twierdziłam że może coś nie tak a tu przyczyna chyba się próbuję zagościć w brzuszku. 🥰

  • Wera89 Debiutantka
    Postów: 6 3

    Wysłany: 1 marca 2020, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula3 wrote:
    Być może na test jeszcze za wcześnie, a jeżeli nie ten cykl był udany to nastepny. Nie załamuj się bo to też negatywnie wpływa.

    Ja dzisiaj testowałam, druga bladziutka kreseczka się pojawiła . Miałam czekać do wtorku ale moje samopoczucie jest do bani i szukałam powody , zrobiłam TSH bo twierdziłam że może coś nie tak a tu przyczyna chyba się próbuję zagościć w brzuszku. 🥰

    Może ale jakoś czuje że nic z tego. Popełniłam błąd że nastawiłam się że to będzie już bo przecież ostatnie dwie ciążę były wtedy kiedy chciałam to dlaczego i tym razem miało by się mi nie udać, nic bardziej mylnego a teraz ogromne rozczarowanie i smutek. I te myśli że może tym razem wogóle się nie udać...

    Tobie serdeczne gratuluję!

  • Leoslawa Znajoma
    Postów: 29 8

    Wysłany: 1 marca 2020, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Mam 24 dc., przytulałam się z mężem 2 dni przed owu, a cykle mam 24-26 dniowe.
    Podbrzusze zawsze bolało mnie dosłownie kilka minut przed miesiączką, a teraz się dziwię bo ból był, a @ brak...
    Narazie czekam z testem bo boję się , że to za wcześnie..
    Do tego od kilku dni jestem cały czas zmęczona, mogłabym przespać całe dnie. Temp. utrzymuje się 37.1
    Co myślicie?

  • Leoslawa Znajoma
    Postów: 29 8

    Wysłany: 1 marca 2020, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula3 wrote:
    Dziewczyny jestem w 24 dc ,owu prawdopodobnie 13-15 dc od paru dni boli mnie jajnik coraz mocniej dzisiaj mam dziwne mdłości , na objaw ciąży chyba za wcześnie ? Podejrzewam torbiel ale w 11 dniu cyklu na USG było wszystko ok. Dodam jeszcze ze zauważyłam dwu dniowy spadek temp dzisiaj znowu skok nie wiem co myśleć o tym 😔


    Mam nadzieję, że u mnie też wyjdzie 2 kreseczka...

  • Ola_j Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 2 marca 2020, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, pozwólcie, że się dołączę. Jeszcze nie mam dzieci, ale od pół roku intensywnie się staramy z mężem. Niestety na razie moje policystyczne jajniki są góra i z ciąży nici. Zrobiłam sobie wszystkie badania hormonalne (4-dniowy pobyt w szpitalu na oddziale ginekologii endokrynologicznej) i lekarz powiedział ze mogę używać testów owulacyjnych w poszukiwaniu owulacji. Tak tez zrobiłam i o dziwo dwie ciemne kreski pojawiły się 28.02 (18dc) i 29.02.(19dc). Przytulaliśmy się z mężem w 18 dc i 20dc. Dodatkowo od 19dc czuje kłucie jajników, na zmianę raz jeden raz drugi i utrzymuje się to cały czas do dziś, raz mocniej raz lżej. Testy owulacyjne od wczoraj zdecydowanie negatywne. Dodatków czuje czasem jakby mrowienie macicy, takie delikatne skurcze? Nie umiem tego nazwać. Dziewczyny jak myślicie czy to może być to ? Od jutra zażywam duphaston zgodnie z zaleceniem lekarza który jak zawsze pokaże mi cały wachlarz objawów ciążowych (tak na niego reaguje) a nie chciałabym się nakręcać jeśli nie ma szans na ciąże 😢😢

    b3ebc067e63180f9b3cd6232be5c5c73.png
  • Jula3 Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 3 marca 2020, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leoslawa wrote:
    Mam nadzieję, że u mnie też wyjdzie 2 kreseczka...

    Ja nigdy też tak nie miałam zawsze ból tylko przed miesiączką tak jak u ciebie . Parę dni po owulacji dołączył ból jajnika i utrzymywał się do niedzieli od dwóch dni dopiero go nie czuje , w tym czasie także temp wariowała teraz utrzymuje się wysoko. Ja zrobiłam test już 27 dc bo nie mogłam wytrzymać i blada kreseczka była wczoraj powtarzałam i jest ale mocniejsza.
    Kochana trzymam za ciebie kciuki

‹‹ 838 839 840 841 842 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ