X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylozgięta a moze cos bylo przed wyjazdem męza i warto miec nadzieje ? :D

    Amanii u nas tak do konca to jesszcze sie budowa nie zaczela dopiero sprawy papierkowe a juz trwają wojny :P hahaha czasem se mysle czy oby to napewno dobry moment na bobasa ale nigdy nie bedzie dobry moment tym bardziej ze chcielibysmy miec 2-3 dzieci a jestem juz po 30 ;P

    Ja tez dzis oblalam test , boli mnie juz podbrzusze takze tego.. widzimy sie w kolejnym cyklu :D |

    amaniii lubi tę wiadomość

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle chciałabym Wam zadac pytanie, może się orientujecie czy podwyzszona temperatura w drugiej fazie cyklu oznacza udana owulacje i pewne powstanie ciałka żółtego? Czy to po prostu zawsze tak wzrasta niezależnie czy owulacja miala miejsce czy nie ?

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • amaniii Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn tak dokładnie jak mówisz, nigdy nie będzie dobrego momentu bo zawsze coś, wybudujesz dom a trzeba go urządzić, urządzisz a trzeba zaoszczędzić.. także zawsze będzie coś :) Dlatego jak wszystko jest w stadium początków planów myśle ze lepiej :) Dlatego tez na spokojnie, 2021 będzie nasz !

    Ja dalej czekam, cykle mam raz 29 dni a raz 31, także uzbrajam się w cierpliwość :) nowy cykl, nowe działania ! ❤️

    Tyłozgieta czytałam kiedyś ze podwyższona temp może oznaczać udana owulacje, ale musiałabyś zobaczyć w wątkach o tym na 100% bo takowy jest i tam dziewczyny zagłębione i doświadczone mogą rozwiać twoje wątpliwości, chyba ze któraś z dziewczyn tutaj się wypowie :)

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety o temp nie mam pojęcia tak samo jak o szyjce czy sledzeniu sluzu :P mozna by powiedziec ze slaba w tym temacie jestem :D
    Kiedys obserwowalam to wszystko i ciagle mialam pomylki wiec nic nie robie.
    Ale inne dziewczyny na forum ci napewno pomoga :)

    Ja dzis teoretycznie powinnam miec @ , ale rzeczywiscie moje dni czasem w roku tez przeciagaly sie do 32dni dzis 29 wiec spokojnie czekam , test tuz i tak sie nie zmieni :)

    ale dopoki nie ma @ jest nadzieja...

    Kto prawdopodobnnie bedzie ze mna w kolejnym cyklu?
    Amaniii ?
    Hania ?
    tylozgięta ?


    Alutka kochanie a ty masz teraz przerwe czy mozesz odrazu sie starac? :)

    Hania123 lubi tę wiadomość

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn, jak na razie mam 5 dzień krwawienia, ale oczywiście nie przegapimy cyklu, ponoć po biochemicznych szybciej się zachodzie kolejna już szczęśliwa ciążę :) czekam kiedy się skończy to krwawienie bo już taka chcice mam że to masakra, biedny ten mój mąż... Gdyby była dziś środa to by był dzień loda ale niestety wtorek więc jeszcze musi pocierpiec 😂😂😂

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgięta wrote:
    W ogóle chciałabym Wam zadac pytanie, może się orientujecie czy podwyzszona temperatura w drugiej fazie cyklu oznacza udana owulacje i pewne powstanie ciałka żółtego? Czy to po prostu zawsze tak wzrasta niezależnie czy owulacja miala miejsce czy nie ?
    Wzrasta po odbytej owulacji :)

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewyspana, Jak u Ciebie? Jak sie cZujesz? W tym tygodniu masz usg, prawda?

    klz9df9h8o8dolch.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna33 wrote:
    Niewyspana, Jak u Ciebie? Jak sie cZujesz? W tym tygodniu masz usg, prawda?
    Ale mam być szczera?
    Czuję się jak gówno.
    Ciągle mam mdłości, boli mnie żołądek, nic mi nie smakuje. Chudnę z dnia na dzień, nie mam siły.
    W nocy nie śpię, bo nie mogę. Budzę się z pustymi żołądkiem i mam ochotę wymiotować 24/7.
    Odruch wymiotny mam w najgorszych momentach - na przykład w trakcie spotkań on-line w pracy...

    Jutro mam USG, strasznie się denerwuję, ale to już jutro...

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niewyspana wrote:
    Ale mam być szczera?
    Czuję się jak gówno.
    Ciągle mam mdłości, boli mnie żołądek, nic mi nie smakuje. Chudnę z dnia na dzień, nie mam siły.
    W nocy nie śpię, bo nie mogę. Budzę się z pustymi żołądkiem i mam ochotę wymiotować 24/7.
    Odruch wymiotny mam w najgorszych momentach - na przykład w trakcie spotkań on-line w pracy...

    Jutro mam USG, strasznie się denerwuję, ale to już jutro...

    Trzymamy kciuki :) dawno mnie mnie nie było ale covid mnie dopadł tak na poczatek nowego roku 😂

  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewyspana, kurczę, nie zazdroszczę 🙁 trzymam kciuki za usg i czekam na wieści 😁

    M-ka, a jak się czujesz? Przechodzisz łagodnie czy dopadło mocno?

    klz9df9h8o8dolch.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znać jutro, pewnie koło 18.
    Chyba, że do tego czasu te mdłości i wymioty mnie zabija...

    M-ka mam nadzieję, że nie wymęczyło Cię za bardzo??
    Ja miałam na początku listopada, ale nawet nie odczulam..

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm siedzę drugi tydzień w domu ogólnie na poczatku kiepsko brak sił ból w klatce później brak smaku i węchu a teraz może trochę lepiej ale za co się zabiorę to moment opadam z sił i wieczorem mnie kaszel męczy.... Myślę że to już mój drugi raz za pierwszym było lekko...
    Niewyspana czekamy na wieści na pewno będzie dobrze :) a próbowałaś wody z imbirem?

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka nie wiem jak jest w biochemie ale mi powiedziano ze nie bede miala miesiaczki jakies min 6/8 tygodni , i ze do tego czasu mam sie nie starac i najlepiej odczekac jeszcze wtedy jeden cykl.. I ze pierwsza miesiaczka przyszla 1 dniowa ...
    Nie wiem jak w przypadku biochemicznym nie czytalam nawet o tym 😻 ale w takim razie trzymam kciuki aby teraz szybko sie udalo :)

    Niewyspana Czekam czekam czekam na wiadomosci 😻 to nic ze tak sie czujesz 🥰 tzn ze babel rosnie i juz ci dokucza 😂

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2750 2961

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewyspana trzymam kciuki i życzę Ci, żeby troszkę Ci ulżyło...
    Marienn tak, w tym cyklu nie ma to tamto. Musi się udać!
    Ja póki co mega źle przechodzę @... jakiś dramat. W przyszłym tygodniu muszę wybrać się do ginekologa po jakieś witaminki, wymaz itd...
    M-ka życzę powrotu do zdrówka!!❤️

    M-ka1990 lubi tę wiadomość

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    Marienn, jak na razie mam 5 dzień krwawienia, ale oczywiście nie przegapimy cyklu, ponoć po biochemicznych szybciej się zachodzie kolejna już szczęśliwa ciążę :) czekam kiedy się skończy to krwawienie bo już taka chcice mam że to masakra, biedny ten mój mąż... Gdyby była dziś środa to by był dzień loda ale niestety wtorek więc jeszcze musi pocierpiec 😂😂😂

    Alutka kochana ja zapomnialam ci napisac ze ja znam dalsza Czesc tej rymowanki 😂
    Sroda dzien loda, na kolana i do rana! 💪😂

    No to dziewczynki Milej Srody 🥰

    M-ka1990 lubi tę wiadomość

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak wytrzymam do 15;30 dzisiaj 🙈

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niewyspana wrote:
    Nie wiem jak wytrzymam do 15;30 dzisiaj 🙈

    Czas się wlecze niestety, zajmij czymś głowę będzie dobrze 😊

  • amaniii Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn, ja dalej czekam na @, szyjka wciąż wysoko.. dziwne. Ale nie łudzę się, test oblany więc bez sensu.. Jeśli nie przyjdzie do połowy nast tygodnia w tedy powtórzę.

    Niewyspana, czytałam wcześniejsze wpisy :) Pierwsze co zauważyłaś u siebie to były bolące piersi ? Czy jakieś szczególiki które mogłyby świadczyć ? :)
    Poza tym, dasz radę, pamiętaj, że ten stan wynagradza ta malutka krewetka pod sercem :)

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie mam tej malpy jeszcze ani nawet juz objawow na nią, powinna byc wczoraj , dzis powtorzylam test i nadal bez cienia nadzieji... takze nie ludze się , czasem sie zdarza ze sie spozni....

    Niewyspana - trzymam mocno kciuki zeby bylo wszystko w 200% super i jak wrocisz to opowiadaj :D

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Lenka88 Ekspertka
    Postów: 169 88

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niewyspana wrote:
    Nie wiem jak wytrzymam do 15;30 dzisiaj 🙈

    Trzymam mocno kciuki :)
    Moja wizyta dopiero 21.01.
    Zamowilam polecane przez Was ksiazki i bede sie doksztalcac :)
    Dzisiaj troche lepiej sie czuje. Jak wiecej odpoczywam to i brzuszek mniej boli. Od dwoch dni mam nalane piersi i ciemniejsze obwódki. Od wczoraj chyba mocniej odczuwam zapachy, ale jest znośnie. Masakrycznie zaczely mi sie przetluszczac wlosy.

‹‹ 886 887 888 889 890 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ