X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylozgieta bardzo mi przykro.....
    Pamiętaj że nowy cykl to nowe szanse ❤️❤️❤️
    Ja mimo wszystko na twoim miejscu bym zrobiła ten test zobaczyc czy to przypadkiem nie biochemiczna...

    Tyłozgięta lubi tę wiadomość

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Bc_m Przyjaciółka
    Postów: 89 95

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    Ktory to twoj cykl staran? Jakie dlugie masz cykle? Kiedy mialas owulacje?

    To moj 3 cykl starań.
    Cykle średnio 32 dni.
    Owulacje sprawdziłam pierwszy raz w tym cyklu testami owulacyjnymi i wyszedł na 21 dzień cyklu🙂 mimo, ze aplikacja dawała na 17 dzień cyklu.
    Apka okres zapowiada na 31 styczeń.

  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejny cykl pewnie też będzie na straty, owulacja wypada mi na wyjazd Męża. Boże 🙏

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylozgieta a moze mialas cykl bezowulacyjny? Dlatego ci sie przestawilo tak jak mi i opoznilo o tydzien prawie?

    MOZE MIALAS BIOCHEMA?

    Moze sprawdz testem?

    A czy ty kochana robisz se testy na owulke? Tak dlugo nie zachodzisz to moze ty masz owulke wogole w innym terminie niz np apka ci pokazuje?

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • amaniii Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewyspana no co ty takie rzeczy powinny być do ciebie na porządku dziennym jesteś naprawdę niesamowita !! 😀 Nie znamy się osobiście ale ta grupa łączy bardzo ludzi i naprawdę dziękuję ci bo troszkę też przetłumaczyłam sobie ❤️

    Marienn Wysłałam ci zaproszenie do grupy przyjaciół ak bo widzę że jesteś w Holandii? 🤔

    Tylozgieta Kochana głowa do góry każdy organizm jest inny i właśnie o tym mówiła niewyspana aby obserwować bacznie zapisywać wszystkie objawy i porównywać jest następnym cyklem i trzymam kciuki że ten następny okaże się naprawdę tym na który czekasz ❤️ W sumie my wszystkie czekamy 🥰
    Alutka ma racje, dopóki @ się nie rozkręci Warto sprawdzić czy to nie jest objaw czegoś innego 😘

    Anka Cuda możesz nie wierzyć ale one się zdarzają także głowa do góry i czekamy na ten dzień i dwie kreski !! ❤️

    Dziewczyny jesteście naprawdę wspaniałe tutaj wszystkie !! każda po kolei 🥰 powiem wam że jeżeli widzę takie wsparcie to aż miło mi wracać na tą różowąm stronę z uśmiechem na twarzy i że faktycznie ten następny cykl może być inny mimo że już było tyle ich straconych ale przez takie Wsparcie iż szereg zajebistych Babek za soba można góry przenosić !! 🥰❤️

  • amaniii Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    Tylozgieta a moze mialas cykl bezowulacyjny? Dlatego ci sie przestawilo tak jak mi i opoznilo o tydzien prawie?

    MOZE MIALAS BIOCHEMA?

    Moze sprawdz testem?

    A czy ty kochana robisz se testy na owulke? Tak dlugo nie zachodzisz to moze ty masz owulke wogole w innym terminie niz np apka ci pokazuje?

    Ja się właśnie zastanawiam nad testami na owulację bo coś mi się wydaje że sobie w kulki leci bo rzadko kiedy obserwuje ładny płodny Śluz i wydaje mi się że np. tak jak w tym miesiącu to też była o dużo przesunięta bo czułam ją całkowicie w innym dniu niż aplikacja wyliczyła 🤷🏻‍♀️

  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam bardzo wyraźne owulacje. Przez kilka dni sluz, przed sama owulacja lekkie krwawienie lub plamienie, w trakcie owulacji lekkie krwawienie i naprawdę duza ilość sluzu, puchnie mi brzuch, biegunka, jajniki to dosłownie mi wtedy pękają. Potrafie co do godziny powiedzieć kiedy mam owulacje. Kiedyś robilam testy owulacyjne i one to potwierdzaly, mialam tez badany progesteron tydzień po owulacji nie pamiętam ile mi wtedy wyszlo ale wiem ze wynik byl dobry bo konsultowałam to z moją endokrynolog i ginekolog. Rosnie mi tez zawsze temperatura po owulacji, nie miałam monitoringu jak narazie ponieważ nic nie wskazywało na brak owulacji A wręcz przeciwnie. Jeżeli do sierpnia sie nie uda nic to wtedy będę mieć sprawdzana drożność

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amaniii wrote:
    Niewyspana no co ty takie rzeczy powinny być do ciebie na porządku dziennym jesteś naprawdę niesamowita !! 😀 Nie znamy się osobiście ale ta grupa łączy bardzo ludzi i naprawdę dziękuję ci bo troszkę też przetłumaczyłam sobie ❤️

    Marienn Wysłałam ci zaproszenie do grupy przyjaciół ak bo widzę że jesteś w Holandii? 🤔

    Tylozgieta Kochana głowa do góry każdy organizm jest inny i właśnie o tym mówiła niewyspana aby obserwować bacznie zapisywać wszystkie objawy i porównywać jest następnym cyklem i trzymam kciuki że ten następny okaże się naprawdę tym na który czekasz ❤️ W sumie my wszystkie czekamy 🥰
    Alutka ma racje, dopóki @ się nie rozkręci Warto sprawdzić czy to nie jest objaw czegoś innego 😘

    Anka Cuda możesz nie wierzyć ale one się zdarzają także głowa do góry i czekamy na ten dzień i dwie kreski !! ❤️

    Dziewczyny jesteście naprawdę wspaniałe tutaj wszystkie !! każda po kolei 🥰 powiem wam że jeżeli widzę takie wsparcie to aż miło mi wracać na tą różowąm stronę z uśmiechem na twarzy i że faktycznie ten następny cykl może być inny mimo że już było tyle ich straconych ale przez takie Wsparcie iż szereg zajebistych Babek za soba można góry przenosić !! 🥰❤️
    no chyba też powinnam myśleć pozytywniej ale sie boje hah ale dziękuje że wierzysz za mnie :)

  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2743 2947

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylozgieta przykro mi 😥
    Wierze, że w tym roku nam się uda wszystkim....

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgięta wrote:
    😔😔😔 moja macica robi sobie ze mnie żarty. Wrocilam, poszłam do łazienki robic test, zdejmuje majtki a tam @. Eh. Niby nie spodziewałam się za wiele.. ale te wszystkie objawy, te spóźnienie okresu. Matko kochana, jakie to jest ciężkie
    Tyłozgięta przykro mi, przytulam 😘.. mam nadzieję że niedługo poczujesz się lepiej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój organizm robi sobie nadal ze mnie jaja.. dzisiaj 18 dc pobolewa brzuch jak na @ nadal ale z przerwami. Raz boli, raz nie. Piersi to samo. Dzisiaj będąc w łazience zauważyłam dużo białego śluzu na bieliźnie i na papierze. Nigdy tak nie miałam nie licząc dni plodnych ale wtedy był przezroczysty nie biały. Do @ zostało 10 dni.
    Czy któraś z Was tak miała?

  • Wit37 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Jestem tu nowa i to pierwszy cykl moich starań. W 21 dniu cyklu (7 dpo) dostałam dość uciążliwy ból lewego jajnika, trwający cały dzien, czasem nie do zniesienia, piersi pobolewają, innych objawów nie zaobserwowałam, co myślicie o tych objawach?

  • Lenka88 Ekspertka
    Postów: 169 88

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny prosze trzymajcie mocno kciuki zanasza dzisiejsza wizyte... Martwilam sie czy nie za wczesnie ta wizyta, a dzisiaj ciesze sie ze ja mam. Mialam bardzo wyjatkowa noc. Bolal mnie brzuszek i zemdlalam w lazience :( bardzo sie martwie :(

  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylozgieta, przykro mi :(

    Lenka, o której masz wizytę? Daj koniecznie znać od razu po! Czy mocne miałaś te bóle brzucha? Na pewno wszystko będzie w porządku, zobaczysz 🥰

    Olala, Wit, każdy objaw może, a nie musi być oznaka, do takiego wniosku doszłam czytając tutaj dziewczyny 😁 u mnie to były bóle podbrzusza jak na @ i sporo śluzu. Poza tym ciągniecie w okolicy pępka i takie pełne podbrzusze. Do tej pory nie wiem czy to była moja wyobraźnia czy faktycznie pierwsze objawy 😂 ale u każdej wyglada to inaczej wiec nie pozostaje nic innego niż cierpliwie czekać, obserwować się i testować 😁

    klz9df9h8o8dolch.png
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się dołączę bo ja za to powinnam dostać okres jutro a o dwóch dni mam bolące nabrzmiałe piersi, zero bólów brzucha a dziś rano trochę krwi na papierze i do tej pory nic i weź tu coś zrozum :p

  • Lenka88 Ekspertka
    Postów: 169 88

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna33, o 13:15 wizyta, a dopiero wieczorem usg.
    Jesli chodzi o poczatkowe objawy to moje byly takie same: glownie bole podbrzusza, dziwne klucie i ciagniecie pod pepkiem (od 6dpo) i pelne podbrzusze.

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka88 wrote:
    Luna33, o 13:15 wizyta, a dopiero wieczorem usg.
    Jesli chodzi o poczatkowe objawy to moje byly takie same: glownie bole podbrzusza, dziwne klucie i ciagniecie pod pepkiem (od 6dpo) i pelne podbrzusze.

    Trzymamy kciuki i czekamy na wieści :)

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka ja pamietam o tobie , dzis sie obudzilam rano i mowie ze dzis mocne kciuki za Lenkę. Nie martw sie kochana , bedzie dobrze :) Pamietaj ze kazdy objaw to moje byc normalny objaw hormonalny <3 trzymam kciuki i dawaj znac <3

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka trzymam kciuki ✊
    Mi temp skoczyła z 36,4 na 36,6 ale nie wiem czy to brać za skok owulacyjny 😂

    M-ka1990 lubi tę wiadomość

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M-ka1990 wrote:
    Też się dołączę bo ja za to powinnam dostać okres jutro a o dwóch dni mam bolące nabrzmiałe piersi, zero bólów brzucha a dziś rano trochę krwi na papierze i do tej pory nic i weź tu coś zrozum :p


    Kochana nie zamierzasz robic testu ? :D

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
‹‹ 895 896 897 898 899 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ