X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 01:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgięta wrote:
    Ja kupowałam testy za 40 zl 20 sztuk, no cóż rozeszły się w dwa miesiące 🤣 ciąży nie przyciągnęły, dlatego teraz uporczywie bede czekac az minie conajmniej tydzień od planowanej miesiączki. Jak narazie okresu jeszcze nie mam, temperatura nadal się utrzymuje 37 i wzwyż, ale skurcze sa coraz częstsze wiec juz praktycznie straciłam nadzieje.

    Kochana a przypomnij mi na kiedy wypada ci @ ??

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amanii, dziękuję! Mnie takie słowa doprowadzają do łez 🙈🖤

    Janda, gratulacje! Wspaniałe jest czytać o kolejnej ciąży, uważaj teraz na siebie! Ciąża to nie choroba, ale teraz jest Twój czas. 😊 Dawaj znać!


    Myślę, że tym razem pałeczka będzie należała do Tyłozgiętej... Kochana, możesz nazwać się mistrzynią trzymania mnie w napięciu 😂 Trzymam mocno kciuki, żeby pokazały się dwie tłuste kreseczki. Zasłużyłaś na to, cholernie. :)



    Ja szaleje, bo w poniedziałek miałam porządne skurcze i bóle podbrzusza, a od wczoraj coraz mniej objawów i szczerze? Grubo mnie to zastanawia, no bo jak mogą tak po prostu przestać męczyć? Martwię się, znając życie pewnie wszystko jest ok i po prostu mam przerwę, ale chyba wolałabym wisieć nad kibelkiem. ;)

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wam co tam u was? U mnie dzisiaj nadal ból podbrzusza jak na okres więc jutrzejszy test to raczej formalność . Ale się nie poddaje to dopiero pierwsza stymulacja

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylozgieta dawaj rób ten test!!!

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres powinnam mieć jakos w poprzedni weekend, nie mam mocno regularnych ale przeważnie waha się między 28 A 30 dni, z czego 2 dni wcześniej zawsze mam plamienia. Narazie oprócz skurczy nic mi nie dolega, do weekendu sama nie wytrzymam i dzis wieczorem jadę po test 🙈 robie go od razu wieczorem, jesten juz po terminie okresu wiec jeśli coś jest to myślę że wyjdzie juz nawet wieczorem nie będę czekać do rana 😇

    midzia, M-ka1990, Annamaria lubią tę wiadomość

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nareszcie!!!! To my tu będziemy grzecznie czekać, tylko nie przedłużaj jakoś bardzo! 😂😂😂🖤🖤🖤🖤🖤

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgieta, również czeeeekam z niecierpliwością do wieczora 🥰
    Jeżu, w życiu nie myślałam ze mogę tak przeżywać testowanie kogokolwiek tak jak Wasze, na tym forum 🤪

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2737 2935

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w końcu!!!! Niewyspana ma racje, że cholernie Nas trzymasz w napięciu😂 pewnie pokażą się dwie kreseczki śliczne😘 czekamy z Tobą!
    A Niewyspana pewnie wszystko jest dobrze, nie martw się 😘 myśle, że nie każdy musi całą ciąże przechodzić tragicznie
    Anka zacznij myśleć pozytywnie😘 trzymam kciuki!!!!

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania123 wrote:
    No w końcu!!!! Niewyspana ma racje, że cholernie Nas trzymasz w napięciu😂 pewnie pokażą się dwie kreseczki śliczne😘 czekamy z Tobą!
    A Niewyspana pewnie wszystko jest dobrze, nie martw się 😘 myśle, że nie każdy musi całą ciąże przechodzić tragicznie
    Anka zacznij myśleć pozytywnie😘 trzymam kciuki!!!!
    Dziękuję :) staram się ale boje się że potem będzie mi gorzej psychicznie :)
    Po za tym to pierwszy cykl stymulowany i nie wierzę w cuda :) mimo wszystko nadzieja jest nadal dopóki okresu nie ma :)

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo tylozgieta w końcu!!!! Już się doczekać nie mogę 😍

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesuuu Tylozgieta ! Wkoncu .... ❤❤ snilas mi sie dzis 😂 nie wiem jak wygladasz ale spotkalysmy sie na przystanku autobusowym 😂(ja nie jezdze autobusami) 😂😂😂
    TAKIE SPOZNIENIE MIESIACZKI NAPEWNO DA DWIE KRECHY!

    💪💪💪💪 czekam!!!!

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dziewczyny problem, w ogóle w tym cyklu nie zaobserwowałam śluzu płodnego.... A co najgorsze leci mi biały śluz łudząco przypominający ten w ciąży.... O co chodzi, nie wiem. Temp mi nie wzrosła, wręcz przeciwnie dzisiaj spadła o 0,2..... Ten cykl raczej stracony....

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Bc_m Przyjaciółka
    Postów: 89 95

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 🙂

    Za 10 dni według kalendarza mam mieć okres.
    Ostatnio mam pewne nowe objawy, całkiem niż przed okresem.

    Od 3 dni strasznie mam wrażliwe, większe i sterczące sutki🙈
    Przedwczoraj wieczorem miałam takie skurcze podbrzusza, przewracałam się i strasznie mnie bolało i kłuło.
    I często chodzę siku 😃

    Wiem, ze to mogą być też zwykle objawy przed miesiączka, ale może ktoś miał takie objawy co zakończyło sie oczywiście pozytywnym testem ciążowym ? ☺️

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka... a kto ci powiedzial ze po biochemicznej bedziesz miala odrazu plodny? Bo ja sie w tym temacie nie dowiadywalam ale mozliwe ze ci sie wiele teraz poprzestawia :) i wyjdzie na dobre :)

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    Ja mam dziewczyny problem, w ogóle w tym cyklu nie zaobserwowałam śluzu płodnego.... A co najgorsze leci mi biały śluz łudząco przypominający ten w ciąży.... O co chodzi, nie wiem. Temp mi nie wzrosła, wręcz przeciwnie dzisiaj spadła o 0,2..... Ten cykl raczej stracony....
    A który masz dzień cyklu?
    Ja praktycznie nigdy nie miałam śluzu płodnego, Kochana 😂

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bc_m wrote:
    Hej dziewczyny 🙂

    Za 10 dni według kalendarza mam mieć okres.
    Ostatnio mam pewne nowe objawy, całkiem niż przed okresem.

    Od 3 dni strasznie mam wrażliwe, większe i sterczące sutki🙈
    Przedwczoraj wieczorem miałam takie skurcze podbrzusza, przewracałam się i strasznie mnie bolało i kłuło.
    I często chodzę siku 😃

    Wiem, ze to mogą być też zwykle objawy przed miesiączka, ale może ktoś miał takie objawy co zakończyło sie oczywiście pozytywnym testem ciążowym ? ☺️
    10 dni to jeszcze kupa czasu 🖤 Oczywiście, że może tak być, że coś się zadziało i organizm już reaguje od owulacji. U mnie nie. Takiego się nie działo, zwlaszcza 10 dni przed @ 😊
    Ale trzymam mocno kciuki, zawsze mówię, że co organizm to będą inne objawy 🖤

    Bc_m lubi tę wiadomość

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bc_m wrote:
    Hej dziewczyny 🙂

    Za 10 dni według kalendarza mam mieć okres.
    Ostatnio mam pewne nowe objawy, całkiem niż przed okresem.

    Od 3 dni strasznie mam wrażliwe, większe i sterczące sutki🙈
    Przedwczoraj wieczorem miałam takie skurcze podbrzusza, przewracałam się i strasznie mnie bolało i kłuło.
    I często chodzę siku 😃

    Wiem, ze to mogą być też zwykle objawy przed miesiączka, ale może ktoś miał takie objawy co zakończyło sie oczywiście pozytywnym testem ciążowym ? ☺️


    Ktory to twoj cykl staran? Jakie dlugie masz cykle? Kiedy mialas owulacje?

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie zawsze miałam śluz płodny, teraz kompletnie zero płodnego, za to jakiś biały....
    Mam nadzieję że normalnie przyjdzie ta owulacja...

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    😔😔😔 moja macica robi sobie ze mnie żarty. Wrocilam, poszłam do łazienki robic test, zdejmuje majtki a tam @. Eh. Niby nie spodziewałam się za wiele.. ale te wszystkie objawy, te spóźnienie okresu. Matko kochana, jakie to jest ciężkie

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgięta wrote:
    😔😔😔 moja macica robi sobie ze mnie żarty. Wrocilam, poszłam do łazienki robic test, zdejmuje majtki a tam @. Eh. Niby nie spodziewałam się za wiele.. ale te wszystkie objawy, te spóźnienie okresu. Matko kochana, jakie to jest ciężkie
    Jeju strasznie mi przykro eh :(

    Tyłozgięta lubi tę wiadomość

‹‹ 894 895 896 897 898 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ