X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po wizycie. Malutek rośnie, dziś zaczęliśmy 8 tydzień, dokładnie tak jak powinno być 🥰 serduszko bije trochę za szybko i na to doktor zwrócił uwagę, ale powiedział żeby na razie się nie stresować bo nie ma powodu, to jest do obserwacji. STARAM SIĘ nie denerwować, ale wiadomo jak to jest.
    Na usg widać było już sporo więcej niż malutka kropka, to niesamowite jak się zmienił przez 2 tyg ❤️😭❤️😭

    Tylozgieta, również czekam na test! ☺️

    Tyłozgięta , M-ka1990, Hania123 lubią tę wiadomość

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamz testem cierpliwie do weekendu, gdyby nie te skurcze to byłabym juz pewna ciazy 😅

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również miałam skurcze. I również, podobnie jak Niewyspana uważałam ze „no w każdym cyklu mogło się udać ale w tym to na pewno nie!” 😁
    Uczymy się wiec Twojej cierpliwości i czekam na wieści ☺️☺️

    M-ka1990, Tyłozgięta lubią tę wiadomość

    klz9df9h8o8dolch.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna33 wrote:
    Ja jestem po wizycie. Malutek rośnie, dziś zaczęliśmy 8 tydzień, dokładnie tak jak powinno być 🥰 serduszko bije trochę za szybko i na to doktor zwrócił uwagę, ale powiedział żeby na razie się nie stresować bo nie ma powodu, to jest do obserwacji. STARAM SIĘ nie denerwować, ale wiadomo jak to jest.
    Na usg widać było już sporo więcej niż malutka kropka, to niesamowite jak się zmienił przez 2 tyg ❤️😭❤️😭

    Tylozgieta, również czekam na test! ☺️
    Kochana... I co się denerwowałaś przed wizytą? Dzidziutkowi się udzieliło i sama widzisz 🤷
    Głowa do góry, wszystko jest ok! 🖤


    Tyłozgięta,
    Serca nie masz, przecież do weekendu będę myślała tylko o Tobie. 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2021, 20:59

    M-ka1990, Luna33, Tyłozgięta lubią tę wiadomość

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swoją droga pierwszy raz leżałam na leżance w długiej zimowej kurtce i szaliku, oczywiście bez gaci i badał mnie doktor również opatulony szalikiem i kurtka. Ale podobno ostatnio morsowanie w modzie 🤪
    A nerwy wychodzą podświadomie, nie chce, a się denerwuje 🙄🙈 z reszta chyba wszyscy tutaj to rozumieją doskonale 😁

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Lenka88 Ekspertka
    Postów: 169 88

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylozgięta, ja tez mialam dosc silne skurcze i tak jak teraz mysle to chyba troszke inne niz okresowe :D ponadto tez cierpliwie czekalam do godziny zero a tam dwie kreseczki czekaly;)

    Luna33, gratuluje udanej wizyty:)

    Mi powoli udziela sie malenki stresik. Dzisiaj zwolnil sie termin na wizyte u ginekologa na 21.01. Takze tego samego dnia bedzie i wizyta i USG. Zaczynam panikowac ze moze za wczesnie na wizyte (6+2) :( wogole jakos przycisk "luz" chyba mi sie popsul :(

  • Justyna Es Przyjaciółka
    Postów: 99 171

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Właśnie jest 17 dc, moja owulacja była w 12 dc prawdopodobnie. I najdziwniejsza rzecz jakie mnie spotkała w tą sobotę to pobudka w nocy i ogromna uczuciem jak przy zatruciu pokarmowym były bóle krzyża wymioty i ból brzucha, trwało to cały weekend i dziś jakby przeszło, pobolewa mnie jeszcze brzuch, mam też uczucie zatkanego nosa. Nie mogę się doczekać aby sprawdzić czy to były najszybsze objawy ciąży czy poprostu zbieg okoliczności i jakoś wirus czy cokolwiek.
    To nasze starania o 3 ciąże, mam już 2 synków.

    dxomx1hpkba1kbxd.pngdxomx1hpdbmw4l7z.png
    0d1ys65go0zad7r2.png[/
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 03:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna ! Gratuluje ❤😻 to musi byc piekne uczucie😻🥰

    Tylozgieta, nie wkurzaj nas tylko zrob ten test szybciej 😂 obiecalas ze do srody 😂 Jejku dziewczyny skad wy tyle spokoju w sobie macie..😂🤫

    Tylko ja biegam z testami na 9dni przed malpa 👉👩

    Lenka 🥰 3mam kciuki za wizyte !


    Hej Justyna , tak szybko mialabys objawy? 5dni po owulacji?

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Justyna Es Przyjaciółka
    Postów: 99 171

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn rozsądek podpowiada że nie ale każdy cykl do momentu @ to chwilą odwagi że może akurat 😉 do okresu mam jeszcze tydzień więc czekam. Chociaż skąd u mnie te dziwny stan to nie mam pojęcia, i zachorowałam jako jedyna.

    dxomx1hpkba1kbxd.pngdxomx1hpdbmw4l7z.png
    0d1ys65go0zad7r2.png[/
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam z tym testem bo tak bardzo boje się rozczarować😔 jak teraz wyjdzie negatywny to juz pewne ze sie nie udało, a tak jeszcze moge mieć ta nitkę nadziei 😇😅 dzis nadal kropli krwi nie ma, za to bardzo poprawiła mi się cera, razem z tym jak calkiem przestały mnie boleć piersi 🤔 czuje ze ten cykl jest inny, ale nie wiem sama co myśleć

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprawienia cery zazdroszczę, moją twarz wygląda jak pole minowe. 🤣🤣🤣

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylozgieta ty rób ten test!!!!!!! Bo oszalejemy tutaj w niewiedzy 😂
    Ja teoretycznie wczoraj miałam mieć owulację...
    No ale, temp dalej niska więc chyba nici z tego,
    Ale starego codziennie rano maltretuje jak by co 😂😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2021, 09:34

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • janda Koleżanka
    Postów: 36 26

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Spóźnia mi się okres już 7 dni. W sobote myślałam, że okres dostałam bo zaczęłam plamić. Na chwilę obecną do tej por plamie, wygląda to tak jakby to był koniec okresu. Boje się, że znowu się nie udało a te plamienia to problemy z hormonami :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    janda wrote:
    Hej. Spóźnia mi się okres już 7 dni. W sobote myślałam, że okres dostałam bo zaczęłam plamić. Na chwilę obecną do tej por plamie, wygląda to tak jakby to był koniec okresu. Boje się, że znowu się nie udało a te plamienia to problemy z hormonami :/
    Robiłaś test?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Muszę się Was poradzić bo oszaleje z niepewności.. poprzedni mój cykl przesunął się o 2 dni, @ dostałam 30dc A nie 28 jak to zwykle u mnie bywa. Z owulacja nie mam problemów (pęcherzyki pękają, potwierdzone monitoringami), dzisiaj jest mój 17 dc, bolą mnie piersi ale jajnik z którego była owulacja też daje o sobie znać i to bardzo.. ból piersi zawsze pojawia mi się około tydzień przed okresem. 13 dc (chyba? Bo nie potwierdzalam monitoringiem ani testami) miałam owulacje, był ból jajnika i potem na papierze zobaczyłam przezroczysty śluz z kilkoma nitkami krwi. Wczoraj miałam skurcze jak na @ i sama już nie wiem. Nie chce wmawiać sobie że się udało.. ten ból piersi i wczorajsze skurcze (dzisiaj ich nie ma) były dziwne bo to jeszcze za wcześnie na @. Termin @ według kalendarzyka to 30 stycznia. Czy któraś z Was tak miała?
    P.S. dobrze że istnieje to forum i mozna to wszystko z siebie wyrzucić :) podczytuję Was codziennie :)

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olala094 wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    Muszę się Was poradzić bo oszaleje z niepewności.. poprzedni mój cykl przesunął się o 2 dni, @ dostałam 30dc A nie 28 jak to zwykle u mnie bywa. Z owulacja nie mam problemów (pęcherzyki pękają, potwierdzone monitoringami), dzisiaj jest mój 17 dc, bolą mnie piersi ale jajnik z którego była owulacja też daje o sobie znać i to bardzo.. ból piersi zawsze pojawia mi się około tydzień przed okresem. 13 dc (chyba? Bo nie potwierdzalam monitoringiem ani testami) miałam owulacje, był ból jajnika i potem na papierze zobaczyłam przezroczysty śluz z kilkoma nitkami krwi. Wczoraj miałam skurcze jak na @ i sama już nie wiem. Nie chce wmawiać sobie że się udało.. ten ból piersi i wczorajsze skurcze (dzisiaj ich nie ma) były dziwne bo to jeszcze za wcześnie na @. Termin @ według kalendarzyka to 30 stycznia. Czy któraś z Was tak miała?
    P.S. dobrze że istnieje to forum i mozna to wszystko z siebie wyrzucić :) podczytuję Was codziennie :)

    Wątpię żeby były jakiekolwiek objawy 4dpo.... Pewnie sobie wmawiasz je tak jak każda z nas 😂
    Przestań o tym myśleć, zajmij się czymś....
    Ciężko jest stwierdzić czy to ciąża czy objawy owulacji....
    Cierpliwości kochana ❤️

    Olala094 lubi tę wiadomość

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    Wątpię żeby były jakiekolwiek objawy 4dpo.... Pewnie sobie wmawiasz je tak jak każda z nas 😂
    Przestań o tym myśleć, zajmij się czymś....
    Ciężko jest stwierdzić czy to ciąża czy objawy owulacji....
    Cierpliwości kochana ❤️
    Dzięki za radę 🥰 wiesz jak jest każda z Nas chce zobaczyć te upragnione dwie kreski 🤞🤞 A niestety, cierpliwość to nie jest moja mocna strona 😂😂🤷‍♀️

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olala094 wrote:
    Dzięki za radę 🥰 wiesz jak jest każda z Nas chce zobaczyć te upragnione dwie kreski 🤞🤞 A niestety, cierpliwość to nie jest moja mocna strona 😂😂🤷‍♀️

    Wiem dokładnie jak to jest 🙂 dlatego tu nikt nikogo nie ocenia i się nie wyśmiewa, każda z nas jedzie na tym samym wózku 🙂

    Olala094 lubi tę wiadomość

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2737 2935

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylozgieta, ale Ty nas katujesz 🙄 rób ten test!!!!!😘😘
    Janda, może zrób test? Albo jakiś stres czy coś spowodował plamienia międzycykliczne?
    Ola na spokojnie, masz jeszcze dużo czasu.. choć rozumiem nerwy i to, że chciałabyś już wiedzieć. Jesteśmy tu, żeby się wspierać, więc poczekamy razem z Tobą 😘

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • janda Koleżanka
    Postów: 36 26

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Robiłaś test?



    Właśnie boje się zrobić test. Już ponad 4 lata się staramy o dziecko. To tym bardziej się boje, że znowu się nie udało a to że okres się spóźnia to po prostu cykl bezowulacyjny

‹‹ 892 893 894 895 896 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ