X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny A czy Wasi mężowie tez sa takimi urodzonymi optymistami i lekarzami?😅 moj od rana chodzi i mówi 'w ciąży jestes mowie ci nawet testow nie musisz robić' a jak zobaczyl ze temperatura z rana wynosi 37.5 to juz byl pewien ze na sto procent to ciąża 😂 dzis nawet kosz z praniem za mną niósł bo powiedzial ze ja nie powinnam dźwigać w tym stanie, za nic nie słucha ze test wyszedl negatywny 🙈 biedny, ostatnio przyznał mi się sam ze pol internetow przegrzebał żeby poszukać jak się kochać żeby zajsc w ciaze, i jakie są pierwsze objawy. Nie wiedziałam że on az tak bardzo się w to zaangażował 🙈

    Hania123, Justyna Es lubią tę wiadomość

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgięta wrote:
    Dziewczyny A czy Wasi mężowie tez sa takimi urodzonymi optymistami i lekarzami?😅 moj od rana chodzi i mówi 'w ciąży jestes mowie ci nawet testow nie musisz robić' a jak zobaczyl ze temperatura z rana wynosi 37.5 to juz byl pewien ze na sto procent to ciąża 😂 dzis nawet kosz z praniem za mną niósł bo powiedzial ze ja nie powinnam dźwigać w tym stanie, za nic nie słucha ze test wyszedl negatywny 🙈 biedny, ostatnio przyznał mi się sam ze pol internetow przegrzebał żeby poszukać jak się kochać żeby zajsc w ciaze, i jakie są pierwsze objawy. Nie wiedziałam że on az tak bardzo się w to zaangażował 🙈


    Mój ma prorocze sny, przed moim pozytywnym testem śniło mu się że jestem w ciąży także może coś w tym jest 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2021, 14:09

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgięta wrote:
    Dziewczyny A czy Wasi mężowie tez sa takimi urodzonymi optymistami i lekarzami?😅 moj od rana chodzi i mówi 'w ciąży jestes mowie ci nawet testow nie musisz robić' a jak zobaczyl ze temperatura z rana wynosi 37.5 to juz byl pewien ze na sto procent to ciąża 😂 dzis nawet kosz z praniem za mną niósł bo powiedzial ze ja nie powinnam dźwigać w tym stanie, za nic nie słucha ze test wyszedl negatywny 🙈 biedny, ostatnio przyznał mi się sam ze pol internetow przegrzebał żeby poszukać jak się kochać żeby zajsc w ciaze, i jakie są pierwsze objawy. Nie wiedziałam że on az tak bardzo się w to zaangażował 🙈
    Mój też tak miał, pamiętam jak w lipcu okres spóźnił mi się całe 5 dni - już mnie kładł do łóżka, a ja mu mówiłam, że musiała mi się owulacja przesunąć, bo test owu był pozytywny kilka dni później.
    Ciężko było mi później patrzeć, jak się dziwi i cały czas twierdził, że MUSIAŁO coś być. 🙄🙈

    Ale może Twój ma jednak ten szósty zmysł! 🖤😻

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2021, 14:54

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Lenka88 Ekspertka
    Postów: 169 88

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze i cos jest na rzeczy z tymi naszymi facetami :) Mój przy kolacji Wigilijnej nakladal mi jedzonko mowiac jedz Kochanie za dwoje :) a to dopiero owulacja byla :) ale jak przynioslam mu pierwszy test ciazowy to powtarzal: "spokojnie, spokojnie, daj ulotke musze doczytac...." :D

    Niewyspana, jak sie czujesz?

  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka88 wrote:
    Moze i cos jest na rzeczy z tymi naszymi facetami :) Mój przy kolacji Wigilijnej nakladal mi jedzonko mowiac jedz Kochanie za dwoje :) a to dopiero owulacja byla :) ale jak przynioslam mu pierwszy test ciazowy to powtarzal: "spokojnie, spokojnie, daj ulotke musze doczytac...." :D

    Niewyspana, jak sie czujesz?
    Jestem na L4 🙄
    Nie dam rady pracować z tym, jak się czuję. Do popołudnia jestem wyłączona z życia, 3 razy w ciągu tygodnia wzięłam urlop, więc podczas piątkowej wizyty dostałam L4.

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Lenka88 Ekspertka
    Postów: 169 88

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niewyspana wrote:
    Jestem na L4 🙄
    Nie dam rady pracować z tym, jak się czuję. Do popołudnia jestem wyłączona z życia, 3 razy w ciągu tygodnia wzięłam urlop, więc podczas piątkowej wizyty dostałam L4.

    Ale chociaz troszke lepiej z tymi nudnosciami?

    Ja narazie jestem na urlopie i dobrze zaprzyjaznilam sie z lozkiem :( caly czas chce mi sie pic i ciagle biegam do łazienki :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2021, 16:14

  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka88 wrote:
    Ale chociaz troszke lepiej z tymi nudnosciami?

    Ja narazie jestem na urlopie i dobrze zaprzyjaznilam sie z lozkiem :( caly czas chce mi sie pic i ciagle biegam do łazienki :(
    Dwa dni temu wymiotowałam nawet o 2 w nocy 😂 dzisiaj jakby lżej, ale wydaje mi się, że to przez zmianę diety, znaczy, to dopiero początek, ale zjadam na śniadanie teraz lekkie pieczywo z twarożkiem i lepiej mi.

    Ja też jestem w cudownym związku z moim łóżkiem. Nie możemy się rozstać, więc Cię rozumiem. 🤣

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Lenka88 Ekspertka
    Postów: 169 88

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niewyspana wrote:
    Dwa dni temu wymiotowałam nawet o 2 w nocy 😂 dzisiaj jakby lżej, ale wydaje mi się, że to przez zmianę diety, znaczy, to dopiero początek, ale zjadam na śniadanie teraz lekkie pieczywo z twarożkiem i lepiej mi.

    Ja też jestem w cudownym związku z moim łóżkiem. Nie możemy się rozstać, więc Cię rozumiem. 🤣

    Wczoraj mialam mega kryzys i bylo mi w sumie poerwszy raz niedobrze. Dzisiaj jem juz malenkie porcje i jest wzglednie dobrze. Podejrzewam ze te moje wczesniejsze problemy z bolem podbrzusza spowodowane byly pecherzem i wieksza potrzeba biegania do toalety.

  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tam podbrzusze nadal boli dzień w dzień i to też normalne, więc bez stresu 😁

    Kiedy teraz jakaś kontrola?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2021, 16:45

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Lenka88 Ekspertka
    Postów: 169 88

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niewyspana wrote:
    Mnie tam podbrzusze nadal boli dzień w dzień i to też normalne, więc bez stresu 😁

    Kiedy teraz jakaś kontrola?

    Ide na usg 21.01. To bedzie 6+2 z miesiaczki. A liczac od owulacji 6+0 chyba.

  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już niedługo🖤
    U mnie dzisiaj 7+5 a teraz muszę wytrzymać do 5 lutego.
    Umrę z nerwów, ale i tak po pierwszym USG człowiek już spokojniejszy. 😊

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zawsze was po owulacji bolał brzuch jak na okres?

    niewyspana lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, miło się Was tu czyta 😊 gratuluje dodatnich kreseczek i maluszków. Aż zazdroszcze- pozytywnie oczywiście 😊 ja niestety staram się bezskutecznie jak narazie. A i ten cykl jakiś dziwny.. chyba bezowulacyjny..

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrabialam troche :) widze ze tutaj sie wydarzylo

    Ja te kreski niebieskie znam z Clearblue i on sie zadko myli, wiec mysle ze mozna Ci pogratulowac :) 🥰 Le daj znam e
    Rano znac jeszcze jak test powtorzysz :)

    ____

    Tylozgieta jak ci maz tak mowi to moze cos byc na rzeczy, skoro staracie sie tak dlugo i nigdy tak nie myslal to moze on to teraz czuje ;) chyba ze sie oboje nakrecacie😂😻 ale ja wierze ze wam sie udalo...
    ___
    Ja wykorzystuje czas malpy ja klucenie sie ze swoim mezczyzna zeby potem w owulke miec tylko godzenie sie 😂😂😂

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PełnaNadziei wrote:
    Cześć dziewczyny, miło się Was tu czyta 😊 gratuluje dodatnich kreseczek i maluszków. Aż zazdroszcze- pozytywnie oczywiście 😊 ja niestety staram się bezskutecznie jak narazie. A i ten cykl jakiś dziwny.. chyba bezowulacyjny..

    Hej, dobrze ze tu trafiłaś w takim razie bo to forum ma magiczna moc 😂 trzymam kciuki, a na jakim etapie cyklu jesteś?

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2748 2959

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn możemy przybić Sobie 5😂 u mnie to samo... cały czas kłótnie przez ten okres 😂😂😂
    PelnaNadziei znam te cykle bezowu.. ostatnio miałam takie 3.. więc w tamtym cyklu jak zobaczyłam płodny to pobiegłam od razu do gienia, żeby potwierdzić 😂fajnie, że jesteś 🥰
    Anka nie zawsze, dopiero jak zaczęłam się mocno wsłuchiwać w ciało to zaczęłam zauważać takie „bóle”

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania ja wlasnie lubie sie tak wyrzyc na nim 😂 potem mam czas placzu i lamentu typu 'tymnie juz tak nie kochasz' 😂 a potem czekam na owulacje 😂🥰😻 hahaha
    Dzis mu to powiedzialam cos w stylu'ty zawsze musisz mnie wkurzac na @ zeby potem sie godzic po@?'
    I uslyszalam ze 'to jedyny czas kiedy moge cie powkurzac🥰😂 haha wiec on chyba tez mysli tak jak ja... 😂
    Ps. Hania ty mnie wyprzedzasz z owulacja itp wiec bede trzymala kciuki!

    Magiczna Moc tutaj jest ! Wiec ja sie z tad nie ruszam na kolejny cykl 🥰

    Anka- po owulacji mnie czasem bolal jak na malpe, obserwowalam to i jestem zdania ze niektore cykle sa intensywniejsze przy staraniach ale potem nagle dzieje sie cos ze ten bąbelek nie chce 'usiasc'tam gdzie trzeba i przychodzi malpa. Inaczej tego nie umiem wytlumaczyc , skad mamy takie obfite bole jak na @ lub inne objawy po owulacji... cos w tym jest.

    Lenka ja czekam na USG z toba🥰🥰

    Tylozgieta kiedy testujesz ponownie?😻💪🤞

    Niewyspana fajnie ze z nami nadal jestes 😻

    Alutka konsultowalas z Ginem czy wszystko tam juz dobrze sie oczyscilo? 🥰🥰

    <sorki ze taki post ale mialam intensywny czas ostatnio i chcialabym tutaj nadrobic kontakt z wami> 😻

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 05:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    Hania ja wlasnie lubie sie tak wyrzyc na nim 😂 potem mam czas placzu i lamentu typu 'tymnie juz tak nie kochasz' 😂 a potem czekam na owulacje 😂🥰😻 hahaha
    Dzis mu to powiedzialam cos w stylu'ty zawsze musisz mnie wkurzac na @ zeby potem sie godzic po@?'
    I uslyszalam ze 'to jedyny czas kiedy moge cie powkurzac🥰😂 haha wiec on chyba tez mysli tak jak ja... 😂
    Ps. Hania ty mnie wyprzedzasz z owulacja itp wiec bede trzymala kciuki!

    Magiczna Moc tutaj jest ! Wiec ja sie z tad nie ruszam na kolejny cykl 🥰

    Anka- po owulacji mnie czasem bolal jak na malpe, obserwowalam to i jestem zdania ze niektore cykle sa intensywniejsze przy staraniach ale potem nagle dzieje sie cos ze ten bąbelek nie chce 'usiasc'tam gdzie trzeba i przychodzi malpa. Inaczej tego nie umiem wytlumaczyc , skad mamy takie obfite bole jak na @ lub inne objawy po owulacji... cos w tym jest.

    Lenka ja czekam na USG z toba🥰🥰

    Tylozgieta kiedy testujesz ponownie?😻💪🤞

    Niewyspana fajnie ze z nami nadal jestes 😻

    Alutka konsultowalas z Ginem czy wszystko tam juz dobrze sie oczyscilo? 🥰🥰

    <sorki ze taki post ale mialam intensywny czas ostatnio i chcialabym tutaj nadrobic kontakt z wami> 😻
    No ja tak pierwszy raz mam no ale może tak być cycki też bola więc pewnie okres i tak przyjdzie 😏 więc pierwsza stymulacja nie udana ale chociaż do owulacji doszło jeden plus 🤭

  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli okres nie przyjdzie testuje w weekend, ale coś czuje ze będzie, bo brzuch co i raz szarpnie. Nie jestem rozczarowana.. znaczy jestem, ale nie aż tak jak zawsze 😅 wiedzialam ze w tym miesiącu sa nikłe szanse, mimo obiecujących objawów. Teraz tylko modlić się żeby owulacja zgrała się ze zjazdem męża 🙏🙏🙏

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    zawsze was po owulacji bolał brzuch jak na okres?
    Mnie brzuch na okres bolał dopiero w dzień okresu. W szczęśliwym cyklu zaczął boleć wcześniej i tak sobie pobolewa nadal.
    Każdy organizm działa inaczej, musisz wsłuchać się w swój i będziesz wiedziała co jest nowe, a co nie. Podobno zapisywanie objawów pomaga. 😊😊



    Marien, muszę przypilnować, żebyście wszystkie zaszły w ciążę! 😁

    Tyłozgięta, a ja i tak mam nadzieję, że ta paskudna @ nie przyjdzie!!! 🖤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2021, 08:16

    Hania123, Tyłozgięta , M-ka1990, amaniii lubią tę wiadomość

    klz9krhm1wqtef7i.png
‹‹ 890 891 892 893 894 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ