Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Lilly_e Przyjaciółka

Wysłany: 16 stycznia, 08:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Dzisiaj jest 28 dc. Poprzedni cykl trwal 31 dni, byla to miesiaczka-pierwsza po cb.
    Tydzien temu mialam podkrwiony sluz-pod wieczor. Wystapil raz. Od dobrych kilku dni mam bardzo tkliwe piersi, czuje swad, kilka razy w ciagu dnia czuje skurcze maćki-nie bola.
    W tym cyklu miesiaczka przyszla 20 grudnia. Zrobilam dzisiaj test-czulosc 20. Wyszla biel. Totalna biel.
    Prog robiony w 24 dc wyniosl 18.8 ng/ml.
    Czy jest szansa ze test plytkowy zrobilam za wczesnie, patrzac, ze podkrwiony sluz mialam w nd-tydz temu i byl to 22 dc? Czy 7 dni po domniemanym zagniezdzeniu test plytkowy moze nie wylapac ciazy???

• Marienn Autorytet

Wysłany: 16 stycznia, 11:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly wydaje mi sie ze moliwosc jest ze za wczesnie, szczegolnie jesli chodzi o to jakiej czulosci byl test.?
    Niestety nie znam sie na testach plytkowych...

Ale jak to mowia dopoki nie ma @ jest nadzieja.
    CB to skrot od ciazy biochemicznej?
    Moze ten sluz podkrwiony to plamienia ktore sie po tym jeszcze moga pojawiac.... ?

👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    4 cykl staran 👩‍❤️‍💋‍👩Cykle 26-29dni
    11.02 (26dc) = bHCG 106
    17.02 (32dc) = bHCG 1476 <3
    04.03 =USG <3 widzielismy Cię <3

p19u3e3k1uqnee2w.png
  • Hania123 Przyjaciółka

Wysłany: 16 stycznia, 12:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_e wrote:
    Witajcie. Dzisiaj jest 28 dc. Poprzedni cykl trwal 31 dni, byla to miesiaczka-pierwsza po cb.
    Tydzien temu mialam podkrwiony sluz-pod wieczor. Wystapil raz. Od dobrych kilku dni mam bardzo tkliwe piersi, czuje swad, kilka razy w ciagu dnia czuje skurcze maćki-nie bola.
    W tym cyklu miesiaczka przyszla 20 grudnia. Zrobilam dzisiaj test-czulosc 20. Wyszla biel. Totalna biel.
    Prog robiony w 24 dc wyniosl 18.8 ng/ml.
    Czy jest szansa ze test plytkowy zrobilam za wczesnie, patrzac, ze podkrwiony sluz mialam w nd-tydz temu i byl to 22 dc? Czy 7 dni po domniemanym zagniezdzeniu test plytkowy moze nie wylapac ciazy???
    Cześć Lilly, ja miałam taki śluz z małą ilością krwi dzień przed owulacją. Do do testów czy płytkowy, czy inne są tak samo czule.. poczekaj do dnia spodziewanej miesiączki 😘

• Lilly_e Przyjaciółka

Wysłany: 16 stycznia, 14:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to czekam moje Miłe. Niestety ale nadziei juz nie mam....zaczynaja sie bole okresowe

• Hania123 Przyjaciółka

Wysłany: 16 stycznia, 17:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly następny cykl przed nami 😘

• Marienn Autorytet

Wysłany: 16 stycznia, 18:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaAaaaaaaAAaaaa! melduję małpę !!!

Hania123 lubi tę wiadomość

👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    11.02 (26dc) = bHCG 106

p19u3e3k1uqnee2w.png
  • Tyłozgięta Ekspertka

Wysłany: 16 stycznia, 19:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nadal nie tracę tej nikłej nadziei 😅 owulacja prawdopodobnie w 19 dniu cyklu, w tym momencie jestem w 29 dniu cyklu. Wczorajszy test całkowicie negatywny, jednak nie mam żadnych plamien jak przed okresem, żadnych skurczy ( tylko kilka ukluc), piersi sa tak wielkie, ze mąż jak wczoraj wrócił kazal mi zdjąć koszulkę bo myslal ze wypchałam stanik 😂 bola niesamowicie i brodawki sa jakieś 3 tony ciemniejsze 🤔 od ponad 15 dni temperatura utrzymuje się na progu 37.3 lub wyzsza. Nie mam typowych nastrojów jak przed okresem, w ogóle nie czuje się okresowo. Czy myślicie ze mimo wczorajszego negatywnego testu moge jeszcze mieć nadzieję?

Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • Marienn Autorytet

Wysłany: 16 stycznia, 23:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylozgieta - mysle ze oczywiscie, patrz Owulka 19dc a implantacja moze byc nawet 12dni po czyli jeszcze nawet 2 dni ci zostalo na implantacje :) Ja trzymam mocno kciuki😻
    Byloby cudownie jakby Wam sie teraz udalo😻

A test robilas 10mlu? Na kiedy przypada ci @?

👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    11.02 (26dc) = bHCG 106

p19u3e3k1uqnee2w.png
  • Tyłozgięta Ekspertka

Wysłany: 16 stycznia, 23:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres powinien być jakos w środę, a test byl 10, może coś wyjdzie, ale zupełnie sie nie nastawiam bo wiem ze to naprawdę malo prawdopodobne, chociaż objawy sa podejrzane 🙈

Tyłozgięcie macicy
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • Hania123 Przyjaciółka

Wysłany: 16 stycznia, 23:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgieta Marienn ma racje. Poczekaj troszke. Trzymam mocno kciuki!!!🥰 ja już lekko tylko plamie, także zaczynamy cykl!

• Marienn Autorytet

Wysłany: 17 stycznia, 01:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania ja za to mam masakre , tonę w tym 😂😳😳😳
    Czytalam ze @ sie przesowa w cyklu bez owulacji.
    A ja wlasjie taki mialam, nie wiem czemu sie ludzilam ze cos z tego bedzie i codziennie napastowalam swojego jesli testy na owulke mowily ze jej brak. Teraz juz sie nauczylam ze trzeba ufac testom 😂
    Wchodze do kolejnego cyklu silniejsza 💪💪💪
    Robie zamowionko na suple i testy owu i zaczynamy 😁

Dziewczyny wierze ze ten rok bedzie kazdej z nas :)

Hania123, amaniii lubią tę wiadomość

👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    11.02 (26dc) = bHCG 106

p19u3e3k1uqnee2w.png
  • Lilly_e Przyjaciółka

Wysłany: 17 stycznia, 06:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to u mnie dziewczyny tez psikus. Wczoraj 28 dc i sluz z krwia albo lekko brazowy. Dzisiaj nic. Malpa jedna....
    Czuje klucie w dole brzucha, raz z jednej strony, raz z drugiej. Nastroj podly.
    Milej niedzieli. :-)

Linka94 lubi tę wiadomość

• Paulina2993 Znajoma

Wysłany: 17 stycznia, 08:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie dziś po porannym testowaniu wyglada tak ze test o czułości 25 pokazał tak :
    https://zapodaj.net/c892e1de40cae.jpg.html a test o czułości 10 ( jakis no name) nie pokazał nic. O co tu chodzi nie wiem co myśleć...

• Tyłozgięta Ekspertka

Wysłany: 17 stycznia, 08:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina przepraszam ze zapytam, nie chce Cie w żaden sposób urazić, ale jakiej firmy ten test ? Niebieskie paskowe zawsze widzialam tylko owulacyjne i dlaczego jest wyjęty z tych 'listków' z boków?
    BTW, gdyby moj test ciazowy tak wyszedl zapewne juz bym byla zapisana do ginekologa na wizytę 😅

Tyłozgięcie macicy
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • Hania123 Przyjaciółka

Wysłany: 17 stycznia, 12:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn.. oj znam to. Ja mam ogólnie bardzo ciężkie i mocne @. Brałam niecały rok anty i fakt faktem były lżejsze. A teraz dramat.... Paulina na pewno to jest na HCG? Bo tyłozgieta ma racje, że jak na owulke wygląda

• amaniii Znajoma

Wysłany: 17 stycznia, 12:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn melduje posłusznie okres ! Dostałyśmy razem hah 😂 może uda się obu w tym samym czasie zajść ? 😁 dzisiaj drugi dzień i umieram... nie załamuje się, chyba się nawet cieszę troszkę, bo nastepny cykl to nowe nadzieje :)

• Paulina2993 Znajoma

Wysłany: 17 stycznia, 13:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgięta wrote:
    Paulina przepraszam ze zapytam, nie chce Cie w żaden sposób urazić, ale jakiej firmy ten test ? Niebieskie paskowe zawsze widzialam tylko owulacyjne i dlaczego jest wyjęty z tych 'listków' z boków?
    BTW, gdyby moj test ciazowy tak wyszedl zapewne juz bym byla zapisana do ginekologa na wizytę 😅
    Test jest firmy clearblue, wyjęty jest z listków, bo przez to okienko raz coś widać było raz nie, po wyciągnięciu wyglada właśnie tak, ale ktoś pisał ze różnie z tymi testami jest... dziś na papierze zauważyłam (tylko raz) śluz koloru kawy z mlekiem, jest 26-27 dc...czy to możliwe ze to po implantacji🧐 albo 🐵 czekam do jutra.

Hania123 lubi tę wiadomość

• Alutka128 Autorytet

Wysłany: 17 stycznia, 13:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina2993 wrote:
    Test jest firmy clearblue, wyjęty jest z listków, bo przez to okienko raz coś widać było raz nie, po wyciągnięciu wyglada właśnie tak, ale ktoś pisał ze różnie z tymi testami jest... dziś na papierze zauważyłam (tylko raz) śluz koloru kawy z mlekiem, jest 26-27 dc...czy to możliwe ze to po implantacji🧐 albo 🐵 czekam do jutra.

Implantacja musiała być wcześniej skoro test vi pokazał kreskę..... Dziewczyny przecież hormon beta HCG rośnie po ZAGNIEŻDŻENIU a to znaczy że jeśli jest pozytywna kreska to nie może być później implantacji.....v

🤵 37l. 👩‍💼 25l.
    01.2021 💔 (2 cs.)
    03.2021 ⏸️ (4cs.)
    Rośnij kropku ❤️🥰

TSH 0,22 (0,55-4,78)⬇️
    Ft3 6,69 (3,5-6,5)⬆️
    Ft4 23,1 (11,5-22,7)⬆️
    Tyreoglobulina 17,8 (3,5-77)✔️
    Anty TPO 56,0 (<34) ⬆️

d89cc817b8.png

#rodzewlistopadzie
  • Alutka128 Autorytet

Wysłany: 17 stycznia, 13:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn słonko tak mi przykro że 🐵 przyszła, kolejny cykl jest nasz...
    Mi aplikacja przesunęła owulację z 15dc na 11dc czyli jutro.....
    Działamy działamy i się nie poddajemy kochane ✊
    Ja po krwawieniu już na szczęście, mam nadzieję że i tym razem będą dwie kreseczki ale już na zawsze a nie na chwilę...
    Nauczyłam się jednego, że nie robię testu jeśli 🐵 nie będzie mi się spóźniać tydzień, i tego się trzymam :)

🤵 37l. 👩‍💼 25l.
    01.2021 💔 (2 cs.)
    03.2021 ⏸️ (4cs.)
    Rośnij kropku ❤️🥰

TSH 0,22 (0,55-4,78)⬇️
    Ft3 6,69 (3,5-6,5)⬆️
    Ft4 23,1 (11,5-22,7)⬆️
    Tyreoglobulina 17,8 (3,5-77)✔️
    Anty TPO 56,0 (<34) ⬆️

d89cc817b8.png

#rodzewlistopadzie
  • Paulina2993 Znajoma

Wysłany: 17 stycznia, 13:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    Implantacja musiała być wcześniej skoro test vi pokazał kreskę..... Dziewczyny przecież hormon beta HCG rośnie po ZAGNIEŻDŻENIU a to znaczy że jeśli jest pozytywna kreska to nie może być później implantacji.....v
    Oczywiście jeśli test pokazywał prawidłowo pozytywną kreskę to jak najbardziej zagnieżdżenie musiało być wcześniej🙂ale jeśli pokazywał prawidłowo....

‹‹ 889 890 891 892 893 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego