Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • niewyspana Autorytet

Wysłany: 18 stycznia, 08:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    zawsze was po owulacji bolał brzuch jak na okres?
    Mnie brzuch na okres bolał dopiero w dzień okresu. W szczęśliwym cyklu zaczął boleć wcześniej i tak sobie pobolewa nadal.
    Każdy organizm działa inaczej, musisz wsłuchać się w swój i będziesz wiedziała co jest nowe, a co nie. Podobno zapisywanie objawów pomaga. 😊😊

Marien, muszę przypilnować, żebyście wszystkie zaszły w ciążę! 😁

Tyłozgięta, a ja i tak mam nadzieję, że ta paskudna @ nie przyjdzie!!! 🖤

Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia, 08:16

Hania123, Tyłozgięta , M-ka1990, amaniii lubią tę wiadomość

oar89jcgw4shmncs.png
  • anka Autorytet

Wysłany: 18 stycznia, 08:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    niewyspana wrote:
    Mnie brzuch na okres bolał dopiero w dzień okresu. W szczęśliwym cyklu zaczął boleć wcześniej i tak sobie pobolewa nadal.
    Każdy organizm działa inaczej, musisz wsłuchać się w swój i będziesz wiedziała co jest nowe, a co nie. Podobno zapisywanie objawów pomaga. 😊😊

Marien, muszę przypilnować, żebyście wszystkie zaszły w ciążę! 😁

Tyłozgięta, a ja i tak mam nadzieję, że ta paskudna @ nie przyjdzie!!! 🖤
    Tak naprawdę teraz jestem prawdopodobnie po pierwszej owu więc wszystko jest nowe :)

Starania od 8.2018
    AMH 1,26 --> 1,98 ✔️
    Morfologia :01.2020- 0%, 06.2020- 7% ✔️
    Fragmentacja DNA 9%✔️
    MTHFR HOMO ❌
    PAI HETERO ❌
    05.2020 UŁAŃSKA
    Jajowody drożne .✔️
    cykle bezowulacyjne.❌
    DHEAS-O4 -584 (148-407) ❌
    Panel tarczycowy ✔️
    Homocysteina ponad 11 ❌
    Ferretyna 41,1 ✔️
    2 cykle z Clo + Ovitrelle -brak ciąży
  • niewyspana Autorytet

Wysłany: 18 stycznia, 08:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa! No to póki co wszystko będzie inne i niespodziewane. Mam jednak nadzieję, że im szybciej tym lepiej i nie będziesz musiała się uczyć swojego organizmu. :)

oar89jcgw4shmncs.png
  • anka Autorytet

Wysłany: 18 stycznia, 08:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    niewyspana wrote:
    Aaaa! No to póki co wszystko będzie inne i niespodziewane. Mam jednak nadzieję, że im szybciej tym lepiej i nie będziesz musiała się uczyć swojego organizmu. :)
    Takie uczucia rzadko miałam na okres ale mogło tak być bo cykle bezowulacyjne przez ponad 2 lata jednak. No zobaczymy ale się nie nastawiam w 2 cyklu stymulowanym mało komu się udaje .

Starania od 8.2018
    AMH 1,26 --> 1,98 ✔️
    Fragmentacja DNA 9%✔️
    MTHFR HOMO ❌
    PAI HETERO ❌
    05.2020 UŁAŃSKA
    Jajowody drożne .✔️
    cykle bezowulacyjne.❌
    Panel tarczycowy ✔️
    Homocysteina ponad 11 ❌
    Ferretyna 41,1 ✔️
  • Taadziewczyna Debiutantka

Wysłany: 18 stycznia, 10:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, proszę pomóżcie do @ mam jeszcze 8dni. Owulacje miałam 11-12.01. Jakieś 3 dni po owulacji zaczęły kłuć mnie jajniki szczególnie prawy, w którym był pęcherzyk 22mm. Teraz bóle trochę ustąpiły ale jeszcze od czasu do czasu delikatnie pobolewa mnie podbrzusze i czasem zakłuje mnie jajnik. Do tego często chodzę siku, mam ciągle uczucie pełnego pęcherza, najgorzej w nocy bo wstaję nawet 5razy. Temp, w ciągu dnia sięga 37st. Czy to może pierwsze oznaki długo wyczekiwanej ciąży? Miała któraś z Was podobnie?

• joka789 Przyjaciółka

Wysłany: 18 stycznia, 10:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taadziewczyna wrote:
    Hej dziewczyny, proszę pomóżcie do @ mam jeszcze 8dni. Owulacje miałam 11-12.01. Jakieś 3 dni po owulacji zaczęły kłuć mnie jajniki szczególnie prawy, w którym był pęcherzyk 22mm. Teraz bóle trochę ustąpiły ale jeszcze od czasu do czasu delikatnie pobolewa mnie podbrzusze i czasem zakłuje mnie jajnik. Do tego często chodzę siku, mam ciągle uczucie pełnego pęcherza, najgorzej w nocy bo wstaję nawet 5razy. Temp, w ciągu dnia sięga 37st. Czy to może pierwsze oznaki długo wyczekiwanej ciąży? Miała któraś z Was podobnie?

Jak chciałam zajść w ciążę to miałam ze dwa cykle takie, że razem z mężem byliśmy pewni, że moje objawy wskazują na 100 % na ciążę. Jest nawet jakiś artykuł na ovu, że objawy przed miesiączką a objawy wczesnej ciąży są prawie identyczne, więc tak na prawdę tylko test prawdę Ci powie, oczywiście dzień przed spodziewaną miesiączką itp. Trzymam kciuki, jeśli się starsz o dzidzię, żebyś była faktycznie w ciąży w tym cyklu ;)

08.-09.2020 r. 💔
    <3 06.07.2015 r.
    <3 08.02.2018 r.

05.11.2020 ll 🥰
    oar843r8bm7sia93.png
  • Taadziewczyna Debiutantka

Wysłany: 18 stycznia, 11:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    joka789 wrote:
    Jak chciałam zajść w ciążę to miałam ze dwa cykle takie, że razem z mężem byliśmy pewni, że moje objawy wskazują na 100 % na ciążę. Jest nawet jakiś artykuł na ovu, że objawy przed miesiączką a objawy wczesnej ciąży są prawie identyczne, więc tak na prawdę tylko test prawdę Ci powie, oczywiście dzień przed spodziewaną miesiączką itp. Trzymam kciuki, jeśli się starsz o dzidzię, żebyś była faktycznie w ciąży w tym cyklu ;)

Dziękuję za odpowiedź, niestety bardzo się nastawiam i boję się kolejnego rozczarowania a przede mną jeszcze tyle dni oczekiwania. Dodam jeszcze że mam bardzo zaciśnięta pochwe w srodku. Wyczulam to bo stosuje leki dopochwowe i czy to również jest normalne?

• Hania123 Przyjaciółka

Wysłany: 18 stycznia, 11:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taadziewczyna wrote:
    Dziękuję za odpowiedź, niestety bardzo się nastawiam i boję się kolejnego rozczarowania a przede mną jeszcze tyle dni oczekiwania. Dodam jeszcze że mam bardzo zaciśnięta pochwe w srodku. Wyczulam to bo stosuje leki dopochwowe i czy to również jest normalne?
    Kurcze chciałabym Ci powiedzieć, że tak i że to ciąża. Ale kurde każdy organizm zachowuje się inaczej. U mnie np często mam taką szyjkę po owulacji..ona żyje swoim życiem 😂 więc mimo chęci nie wiem 😕 w ciąży nigdy nie byłam, więc porównania tak samo 😥
    Marienn ja mam to samo, tyle że my mamy ostatnio ciężki czas... same rozumiecie przeprowadzka... no i nie wiem czy nie zluzujemy se staraniami. Jak będzie miało być to będzie 😕

• Alutka128 Autorytet

Wysłany: 18 stycznia, 11:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn ja stwierdziłam że się zajebiście sama oczyscilam i nie potrzebuje wizyty u gina, leciało ze mnie jak z kranu także tego....
    U mnie płodne się zaczęły, odczuwam lewy jajnik, z niego podejrzewam zaszłam w poprzednim cyklu bo identycznie mnie pobolewa jak po pozytywnym teście ciążowym..... i jakieś pobolewanie miednicy..... Jakiś dziwny ten cykl...

🤵 37l. 👩‍💼 25l.
    01.2021 💔 (2 cs.)
    03.2021 ⏸️ (4cs.)
    Rośnij kropku ❤️🥰

TSH 0,22 (0,55-4,78)⬇️
    Ft3 6,69 (3,5-6,5)⬆️
    Ft4 23,1 (11,5-22,7)⬆️
    Tyreoglobulina 17,8 (3,5-77)✔️
    Anty TPO 56,0 (<34) ⬆️

d89cc817b8.png

#rodzewlistopadzie
  • Hania123 Przyjaciółka

Wysłany: 18 stycznia, 13:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    Marienn ja stwierdziłam że się zajebiście sama oczyscilam i nie potrzebuje wizyty u gina, leciało ze mnie jak z kranu także tego....
    U mnie płodne się zaczęły, odczuwam lewy jajnik, z niego podejrzewam zaszłam w poprzednim cyklu bo identycznie mnie pobolewa jak po pozytywnym teście ciążowym..... i jakieś pobolewanie miednicy..... Jakiś dziwny ten cykl...
    Alutka nie doczytałam. Zamierzacie teraz też się starać?

• Alutka128 Autorytet

Wysłany: 18 stycznia, 13:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania123 wrote:
    Alutka nie doczytałam. Zamierzacie teraz też się starać?

Tak, to była ciąża biochemiczna więc możemy od razu się starać 🙂

Hania123, Skorek lubią tę wiadomość

🤵 37l. 👩‍💼 25l.
    01.2021 💔 (2 cs.)
    03.2021 ⏸️ (4cs.)
    Rośnij kropku ❤️🥰

TSH 0,22 (0,55-4,78)⬇️
    Ft3 6,69 (3,5-6,5)⬆️
    Ft4 23,1 (11,5-22,7)⬆️
    Anty TPO 56,0 (<34) ⬆️

d89cc817b8.png

#rodzewlistopadzie
  • Hania123 Przyjaciółka

Wysłany: 18 stycznia, 13:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzymam bardzo mocno kciuki 🥰🥰

• Marienn Autorytet

Wysłany: 18 stycznia, 14:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka trzymam wiec kciuki ! Nie wiedzialam nawet o ciazy biochemicznej myslalam ze to jest to samo co ciąża , mi zabronili po poronieniu no ale jak ty mozesz to 3mamy kciuki ! bedziemy w kolejnym cyklu razem :D

Ja mam nadzieje ze w tym cyklu juz bedzie owulacja.

Zastanawia mnie to co piszecie o tym z ktorego jajnika ? ma to jakies znaczenie? a wiecie z ktorego tylko dlatego ze on boli? musze sie doedukowac w tym temacie ..

Widze mamy nowe dziewczynki - zostancie z nami na dluzej :D i chetnie sie dowiemy czy wasze objawy sie spelnily :)

Niewyspana - ja licze ze Ty ciężaróweczka nas wspomozesz bedac caly czas z nami :)

Hania123 lubi tę wiadomość

👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    4 cykl staran 👩‍❤️‍💋‍👩Cykle 26-29dni
    11.02 (26dc) = bHCG 106
    17.02 (32dc) = bHCG 1476 <3
    04.03 =USG <3 widzielismy Cię <3

p19u3e3k1uqnee2w.png
  • Luna33 Przyjaciółka

Wysłany: 18 stycznia, 16:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie siedzę przed gabinetem ginekologicznym, w przychodni wysiadło ogrzewanie. W gabinetach po 5-10 stopni. Życzcie mi powodzenia 😂🥶

f2w3flw1ntfo5wt4.png
  • anka Autorytet

Wysłany: 18 stycznia, 16:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna33 wrote:
    Właśnie siedzę przed gabinetem ginekologicznym, w przychodni wysiadło ogrzewanie. W gabinetach po 5-10 stopni. Życzcie mi powodzenia 😂🥶
    Powodzenia!

Starania od 8.2018
    AMH 1,26 --> 1,98 ✔️
    Fragmentacja DNA 9%✔️
    MTHFR HOMO ❌
    PAI HETERO ❌
    05.2020 UŁAŃSKA
    Jajowody drożne .✔️
    cykle bezowulacyjne.❌
    Panel tarczycowy ✔️
    Homocysteina ponad 11 ❌
    Ferretyna 41,1 ✔️
  • Hania123 Przyjaciółka

Wysłany: 18 stycznia, 16:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    Alutka trzymam wiec kciuki ! Nie wiedzialam nawet o ciazy biochemicznej myslalam ze to jest to samo co ciąża , mi zabronili po poronieniu no ale jak ty mozesz to 3mamy kciuki ! bedziemy w kolejnym cyklu razem :D

Ja mam nadzieje ze w tym cyklu juz bedzie owulacja.

Zastanawia mnie to co piszecie o tym z ktorego jajnika ? ma to jakies znaczenie? a wiecie z ktorego tylko dlatego ze on boli? musze sie doedukowac w tym temacie ..

Widze mamy nowe dziewczynki - zostancie z nami na dluzej :D i chetnie sie dowiemy czy wasze objawy sie spelnily :)

Niewyspana - ja licze ze Ty ciężaróweczka nas wspomozesz bedac caly czas z nami :)

Marienn ja np wiedziałam, że teraz była z prawego, bo byłam u ginekologa i w tamtym rósł pęcherzyk. A co do bólu to tak. Jeśli jesteś delikatna (ja np przeważnie czuje) to będziesz wiedziała czy l czy p jajnik wypuszcza.
    U mnie jest naprzemiennie 😂 raz prawy, a raz lewy rośnie. Tylko niestety skurczy...byk się zabliźnia często 🙄
    Luna powodzenia 😘

Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia, 16:50

• Alutka128 Autorytet

Wysłany: 18 stycznia, 17:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w poprzednim cyklu nie czułam w ogóle owulacji, dlatego była dla mnie zaskoczeniem miłym ta ciąża, w jeszcze poprzednim czułam bol prawego jajnika, myślę że u mnie jest owulacja wraz z bólem....
    Marienn, ten cykl musi być nasz, uda nam się, mam takie przeczucie... ❤️❤️❤️

🤵 37l. 👩‍💼 25l.
    01.2021 💔 (2 cs.)
    03.2021 ⏸️ (4cs.)
    Rośnij kropku ❤️🥰

TSH 0,22 (0,55-4,78)⬇️
    Ft3 6,69 (3,5-6,5)⬆️
    Ft4 23,1 (11,5-22,7)⬆️
    Anty TPO 56,0 (<34) ⬆️

d89cc817b8.png

#rodzewlistopadzie
  • niewyspana Autorytet

Wysłany: 18 stycznia, 18:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna33 wrote:
    Daj proszę znać po wizycie 🖤

oar89jcgw4shmncs.png
  • M-ka1990 Ekspertka

Wysłany: 18 stycznia, 18:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie w tym roku będą brzuchate wierzę w to ❤️ cały czas was czytam ale jakoś nie ogarniam życia przez tego covida i nie pisze :) ja jestem w 22 dc, mam cykle 25 dniowe i raczej sądzę że nic z tego nie będzie bo chorowałam i jakoś nie było przytulania a i tak objawow się doszukuje 😂😅 jedynie co mnie zastanawia to temperatura której też nie mierzyłam a dziś mi się zachciało i mam 37,5 🙉

• Tyłozgięta Ekspertka

Wysłany: 18 stycznia, 19:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadal nie ma śladu po okresie 🤭 ale co kilka godzin mam po jednym dość silnym skurczu. ogólnie nie boli mnie brzuch. Piersi juz przestały boleć, ale temperatura nadal utrzymuje się na poziome conajmniej 37 stopni wiec nie tracę nadziei. Dzis doszedl mega silny bol glowy. czekam cierpliwie do końca tygodnia czy cos się ruszy. Dzis to juz 31 dzien cyklu

Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
‹‹ 891 892 893 894 895 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego