X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Gorzka_Czekolada Koleżanka
    Postów: 43 27

    Wysłany: 1 marca 2021, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny !!!

    Muszę się trochę uzewnętrznić.

    Dziś minął tydzień od mojej pierwszej inseminacji.
    Objawy ? Poza tym,że mam lekko wzdęte podbrzusze i mniejszy apetyt.Żadnych.
    Od momentu IUI nie mam absolutnie ochoty na papierosa - tak,zdarzało mi się zapalić jednego czy cztery dziennie (tak,wiem-słabe to)


    Wiecie co przed chwilką zrobiłam ? Napisałam do kliniki,do mojej koordynator mail.

    Chciałabym kolejną IUI stymulowaną(jakoś nie wierzę że niestylizowana się uda).
    Jeśli się nie uda to muszę mieć receptę na leki-ciekawe czy wyślą ją mailem. Dowiem się dziś.
    Zdarzyło Wam się otrzymać mailowo receptę?
    (Ponieważ dojeżdżamy do kliniki ok 200 km a marzec będzie dla nas logistycznie katastrofą,chciałabym monitorować cykl u mojego gina i po prostu przesyłać doktorowi w klinice info)

    Dziewczyny ,przepraszam ale dziś mam lekkiego dola.
    Trzymam jak zwykle kciuki za każdą z Was !

  • alauda Autorytet
    Postów: 2415 1766

    Wysłany: 1 marca 2021, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gorzka_Czekolada wrote:
    Hej Dziewczyny !!!

    Muszę się trochę uzewnętrznić.

    Dziś minął tydzień od mojej pierwszej inseminacji.
    Objawy ? Poza tym,że mam lekko wzdęte podbrzusze i mniejszy apetyt.Żadnych.
    Od momentu IUI nie mam absolutnie ochoty na papierosa - tak,zdarzało mi się zapalić jednego czy cztery dziennie (tak,wiem-słabe to)


    Wiecie co przed chwilką zrobiłam ? Napisałam do kliniki,do mojej koordynator mail.

    Chciałabym kolejną IUI stymulowaną(jakoś nie wierzę że niestylizowana się uda).
    Jeśli się nie uda to muszę mieć receptę na leki-ciekawe czy wyślą ją mailem. Dowiem się dziś.
    Zdarzyło Wam się otrzymać mailowo receptę?
    (Ponieważ dojeżdżamy do kliniki ok 200 km a marzec będzie dla nas logistycznie katastrofą,chciałabym monitorować cykl u mojego gina i po prostu przesyłać doktorowi w klinice info)

    Dziewczyny ,przepraszam ale dziś mam lekkiego dola.
    Trzymam jak zwykle kciuki za każdą z Was !


    Hej,

    a nie mogliby Ci wysłać kodu recepty sms-em albo nawet przekazać go telefonicznie?

    Nie załamuj się! Ja również myślałam, że moja trzecia IUI to porażka i już nastawiałam się na czwartą (ostatnią) i bardzo miło się rozczarowałam. Nie wiem, czy pomogła iui, czy był to naturalny cud, ale trzeba zawsze myśleć pozytywnie :)

    Trzymam mocno kciuki!

    83; AMH 0,45


    Letrox 75, Amlodypina 10mg, hydroksychlorochina 200mg, ubichinol Q10 400mg, DHA, melatonina 3mg, TenFertil Ona, szelazo

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️ IVF -> ❄️
  • Gorzka_Czekolada Koleżanka
    Postów: 43 27

    Wysłany: 1 marca 2021, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Hej,

    a nie mogliby Ci wysłać kodu recepty sms-em albo nawet przekazać go telefonicznie?

    Nie załamuj się! Ja również myślałam, że moja trzecia IUI to porażka i już nastawiałam się na czwartą (ostatnią) i bardzo miło się rozczarowałam. Nie wiem, czy pomogła iui, czy był to naturalny cud, ale trzeba zawsze myśleć pozytywnie :)

    Trzymam mocno kciuki!


    Dziękuję Ci ! Ja się chyba dziś obudziłam w gorszym humorze, bo normalnie jestem do tego dobrze nastawiona.
    Jak się tylko dowiem co z receptą i jak podchodzi do tego klinika to poczuję się lepiej.(oby)

    Dzięki raz jeszcze❣️I gratuluję❣️

  • Gorzka_Czekolada Koleżanka
    Postów: 43 27

    Wysłany: 1 marca 2021, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra Dziewczyny,Alarm odwołany.
    Właśnie otrzymałam mail z kliniki że spokojnie mogę robić monit u siebie i dostanę e-receptę.

    Ale zdenerwować się i źle nastawić nie zaszkodzi !😂😂😂

    Za tydzień testowanie.

    O sza le ję do tego 8.Marca.

    alauda, Hania123 lubią tę wiadomość

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 1 marca 2021, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karloina wrote:
    Dziewczyny uwaga moj objaw... Nie wchodzi mi wino!😂❤

    Przyszla @ ? 🙈

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2094 813

    Wysłany: 1 marca 2021, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marien, nie przyszla. Ok 12 robiłam test..jedna kreska.

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 1 marca 2021, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No co jest? 🥺 moze serio nie mialas owulacji , typu pecherzyk byl a nie pekl.... dziwna sprawa... jak ma przyjsc to niech juz przychodzi i zaczynasz nowy cukl a ja trzymam mocno kciukasy!

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 1 marca 2021, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, ja jestem w 10dc, w tamtym miesiacu juz zaczynał mi się sluz plodny i w ogóle a w tym miesiącu jeszcze nic, nawet mnie jajniki nie bola

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • Bc_m Przyjaciółka
    Postów: 89 95

    Wysłany: 1 marca 2021, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W środę mam robić test...
    Ale dzisiaj mnie tak zaczęło podbrzusze bolec, ze już się stresuje ze znowu nic z tego 🙄🙈
    Chociaż wiele kobiet tak miało, bóle miesiączkowe a była ciąża... ale sama nie wiem.

    W sobotę miałam wynik bety 3,3.. ale to było 10 dni po owu, jutro idę wieczorem znowu na betę.. ale boje się, ze rano będzie niespodzianka...😒

    Jakoś miałam ostatnie dwa dni czasem takie kłucia.. całkiem coś nowego i wysyp krostek( takiej kaszki) na twarzy- tez coś innego i śluz nawet w dniu dzisiejszym dalej kremowy a zawsze przed okresem mam sucho.. może jeszcze nic straconego 😒

  • Klaudia10047 Znajoma
    Postów: 24 7

    Wysłany: 1 marca 2021, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    Czy plamienie na początku ciąży jest normalne? Dzisiaj zauważyłam na papierze troszkę różowej krwi, a lekarz dopiero jutro

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2021, 18:42

  • Darkaaa Autorytet
    Postów: 1127 1544

    Wysłany: 1 marca 2021, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bc_m wrote:
    W środę mam robić test...
    Ale dzisiaj mnie tak zaczęło podbrzusze bolec, ze już się stresuje ze znowu nic z tego 🙄🙈
    Chociaż wiele kobiet tak miało, bóle miesiączkowe a była ciąża... ale sama nie wiem.

    W sobotę miałam wynik bety 3,3.. ale to było 10 dni po owu, jutro idę wieczorem znowu na betę.. ale boje się, ze rano będzie niespodzianka...😒

    Jakoś miałam ostatnie dwa dni czasem takie kłucia.. całkiem coś nowego i wysyp krostek( takiej kaszki) na twarzy- tez coś innego i śluz nawet w dniu dzisiejszym dalej kremowy a zawsze przed okresem mam sucho.. może jeszcze nic straconego 😒
    Jak byłam w ciąży, a jeszcze o niej nie wiedziałam i czekałam sobie na okres to w w dniach poprzedzających go jak i w dzień spodziewanego okresu miałam bardzo silne bóle menstruacyjne. Tak mocne, że w ogóle nie podejrzewałam ciąży. Tak więc czasami takie bóle niekoniecznie zwiastują okres, bądź dobrej myśli 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2021, 19:03

    Bc_m, nalgenka lubią tę wiadomość

    Łucja ur. 09.2022❤
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 1 marca 2021, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia10047 wrote:
    Cześć dziewczyny
    Czy plamienie na początku ciąży jest normalne? Dzisiaj zauważyłam na papierze troszkę różowej krwi, a lekarz dopiero jutro

    Jeśli plamienie jest jednorazowe to raczej się nic nie dzieje... Ale na twoim miejscu to ja bym była już na izbie przyjęć.... Bo to może się różnie skończyć...

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Bc_m Przyjaciółka
    Postów: 89 95

    Wysłany: 1 marca 2021, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darkaaa wrote:
    Jak byłam w ciąży, a jeszcze o niej nie wiedziałam i czekałam sobie na okres to w w dniach poprzedzających go jak i w dzień spodziewanego okresu miałam bardzo silne bóle menstruacyjne. Tak mocne, że w ogóle nie podejrzewałam ciąży. Tak więc czasami takie bóle niekoniecznie zwiastują okres, bądź dobrej myśli 😊

    To mnie pocieszylas ☺️
    W takim razie będę czekać na test i zobaczymy ☺️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2021, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bc_m wrote:
    W środę mam robić test...
    Ale dzisiaj mnie tak zaczęło podbrzusze bolec, ze już się stresuje ze znowu nic z tego 🙄🙈
    Chociaż wiele kobiet tak miało, bóle miesiączkowe a była ciąża... ale sama nie wiem.

    W sobotę miałam wynik bety 3,3.. ale to było 10 dni po owu, jutro idę wieczorem znowu na betę.. ale boje się, ze rano będzie niespodzianka...😒

    Jakoś miałam ostatnie dwa dni czasem takie kłucia.. całkiem coś nowego i wysyp krostek( takiej kaszki) na twarzy- tez coś innego i śluz nawet w dniu dzisiejszym dalej kremowy a zawsze przed okresem mam sucho.. może jeszcze nic straconego 😒

    Mam tak samo! Krostki/kaszka na twarzy, jakieś wypryski pojedyncze na plecach (a nie miałam tego nawet w okresie dojrzewania!) No i to ciągnięcie w podbrzuszu... Testuję najwcześniej w czwartek, ale nie wieszcze sobie sukcesu :(

    A jeśli chodzi o śluz, czy masz go cały czas? Bo ja pierwszy cykl w życiu nie mam dni suchych w drugiej połowie cyklu...

    Kto wie... Może obie się miło zaskoczymy, koniecznie daj znać <3

  • Bc_m Przyjaciółka
    Postów: 89 95

    Wysłany: 1 marca 2021, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nalgenka wrote:
    Mam tak samo! Krostki/kaszka na twarzy, jakieś wypryski pojedyncze na plecach (a nie miałam tego nawet w okresie dojrzewania!) No i to ciągnięcie w podbrzuszu... Testuję najwcześniej w czwartek, ale nie wieszcze sobie sukcesu :(

    A jeśli chodzi o śluz, czy masz go cały czas? Bo ja pierwszy cykl w życiu nie mam dni suchych w drugiej połowie cyklu...

    Kto wie... Może obie się miło zaskoczymy, koniecznie daj znać <3

    Tez waśnie mnie raz boli, raz mnie ciągnie tak dziwnie a nawet zakłuje nagle coś 🙈

    Pierwszy raz w tym cyklu mam kremowy, biały śluz w tych dniach .. zawsze miałam już przed okresem całkiem suchutko 😀


    Oby😍 dawaj znać tez!☺️

    nalgenka, Hania123 lubią tę wiadomość

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 2 marca 2021, 00:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bc_m i Nalgenka 🙋‍♀️
    Powiem wam tak macie super objawy 💪✊ i mocno trzymam za nie kciuki! 😁😁

    Ja zobaczylam druga kreske tydzien przed @
    Ale jeszcze wczesniej czyli jakies kilka dni przed testowaniem zaczelam zauwazac dziwny utrzymujacy sie sluz, nie bylo go wiecej , poprostu byl dziwny jak dla mnie jakby zolty , jakby serkowaty... dawal mi do myslenia ale nie umialam go zapamietac... i bylam pewna ze takiego dziwnego sluzu nie mialam w.poprzednich cyklach. Poza tym niebylo zadnych objawow dopoki nie zobaczylam II kresek 😄 3mam kciuki!

    nalgenka lubi tę wiadomość

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Bc_m Przyjaciółka
    Postów: 89 95

    Wysłany: 3 marca 2021, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Testu dzisiaj nie robiłam, bo wyszedł negatywny, ale wczoraj poszłam na betę i mam wynik 6,6🤩

    Na dokumencie napisane ze od 5,8-71 to 3 tydzień ciąży 😄

    nalgenka, Hania123 lubią tę wiadomość

  • agaga Ekspertka
    Postów: 287 83

    Wysłany: 3 marca 2021, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bc_m wrote:
    Hej!
    Testu dzisiaj nie robiłam, bo wyszedł negatywny, ale wczoraj poszłam na betę i mam wynik 6,6🤩

    Na dokumencie napisane ze od 5,8-71 to 3 tydzień ciąży 😄

    Gratulacje! 🥰 Ściskam mocno i czekam na kolejny wynik bety :)

    Bc_m lubi tę wiadomość

    m3sxs65gvjb9w3j9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2021, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bc_m wrote:
    Hej!
    Testu dzisiaj nie robiłam, bo wyszedł negatywny, ale wczoraj poszłam na betę i mam wynik 6,6🤩

    Na dokumencie napisane ze od 5,8-71 to 3 tydzień ciąży 😄

    Super!
    Gratuluję z całej siły i trzymam kciuki za przyrost ❤️❤️😍 ile dpo wyszła beta?

    Bc_m lubi tę wiadomość

  • Bc_m Przyjaciółka
    Postów: 89 95

    Wysłany: 3 marca 2021, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nalgenka wrote:
    Super!
    Gratuluję z całej siły i trzymam kciuki za przyrost ❤️❤️😍 ile dpo wyszła beta?


    Dziękuje bardzo ☺️
    Wydaje mi się, ze owulacje miałam jednak kilka dni później i wczoraj robiąc badanie krwi było 13 dpo☺️

    Hania123 lubi tę wiadomość

‹‹ 957 958 959 960 961 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ