X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Pierwszy tydzien listopada:-)
Odpowiedz

Pierwszy tydzien listopada:-)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Perelka Ty lepiej test zrób i będziesz mieć pewność :-) One nie są drogie :-) Z sutkami to różnie... ja mam drażliwe na ok. tydzień przed @, więc już bólu piersi i mdłości nie odbieram zbytnio za objaw ciąży. Chyba, że zachodzę i potem tracę ją co miesiąc... ale ja raczej obstawiam, że te objawy u mnie to była wina podwyższonej prolaktyny :-)

    Ty lepiej się przetestuj :-)

  • PERELKA175 Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 3 listopada 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jutro zrobię test w takim razie:) Nawet mam jeden przygotowany:)Ale jak do tej pory nie miałam problemów z prolaktyną. Pierwszy raz takie coś czuje. Ciekawe tylko czy nie jest za wcześnie skoro okres mam dostać w czwartek. Eh...jutro się okaże:)

    PERELKA175
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak będzie za wcześnie to albo zrobisz jak w czwartek nie dostaniesz albo w czwartek dostaniesz :-) Negatywny test jutro jeszcze nie jest wyznacznikiem niczego, bo może być za wcześnie :-)

  • .ona. Autorytet
    Postów: 1287 698

    Wysłany: 4 listopada 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PERELKA175 wrote:
    Witajcie dziewczyny:)
    Jestem na forum po dłuugim czasie nieobecnośći. Jakiś roku temu wkurzyłam się comiesięcznym płakaniem i dołowaniem i zrezygnowałam z forum. Dziś powracam z zwiekszoną nadzieją. Pierwszy raz mam objawy których nigdy nie miałam. Jakieś 7-8 dni po owulacji podczas kąpieli poczułam , że moje sutki są wielkie, twarde , nabrzmiałe i bolące jak nigdy wcześniej.Do tego stopnie , że drażniła mnie nawet koszula nocna. Do tej pory nawet piersi mnie specjalnie nie bolały przed okresem. Powinnam dostać miesiączke 6.11. Mam wyjątkowe wahanie nastrojów...Trochę boli mnie brzuch jak przed okresem. Jak myślicie, czy te sutki to może być to..?
    Gratuluję tym co własnie się dowiedziały o 2 kreseczkach:)
    Pozdrawiam

    Każda kobieta ma inne objawy. Ja na samym początku nie przypominam sobie bólu sutków/piersi, dopiero zaczęły mnie boleć ok. 6-8 tygodnia ciąży. Na początku czułam się znakomicie, objawów właściwie zero :D. U mnie jeszcze przed testowaniem jedyny objaw to było kłucie prawego jajnika. I to mi już dawało nadzieję, bo nigdy tego nie miałam ;).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2014, 08:52


    majowy chłopczyk i wrześniowa dziewczynka
  • PERELKA175 Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 4 listopada 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test i wyszedł negatywny:-( okres powinnam dostać w czwartek wiec może za szybko albo nie jestem w ciąży. .. W każdym razie nie poddaje się:-) kupiłam zioła ojca sroki nr. 3 Pewnie coś słyszalyscie na ten temat. Wiec w razie czego zaczynam nowy cykl z ziołami:)

    PERELKA175
  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 4 listopada 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;-) mi jeszcze zostało 7 dni do planowanej @ mniej więcej bo mam trochę nie regularne cykle:-( to jest mój pierwszy cykl jak pije inofolic... jedyną różnicę jaką na razie od czułam to kłucie jajników w fazie około owulacyjnej a kiedyś tego nie miałam.... a czy rośnie tam jakiś maleńki skarb to o tym przekonam się za około tydzień. Bardzo bym chciała żeby w końcu nam się udało bo staramy się już od roku... Wieże że w końcu na nas wszystkie przyjdzie czas i będziemy szczęśliwymi mami ;-) trzymam kciuki za wasze testowanie.

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już myślałam, że dziś zero objawów będzie, a tu znów kłucie w jajniku, zaraz potem ból w podbrzuszu (jak na @) i chwilowy ból głowy. Oby to był objaw ciąży, bo inaczej się wścieknę ;-)

    A tak poza tym to kupiłam sobie test ciążowy. Od razu dwupak (bo zakładam, że pierwszy może nie wyjść... chce robić w 8dpo, a test jest słabszy 25) :-) No i witaminki dla kobiet w ciąży, bo jestem przekonana, że się udało :-D

    małaMyszka lubi tę wiadomość

  • PERELKA175 Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 4 listopada 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chicka Mala -Też bym chciała mieć takie przekonanie, że się udało:) Chociaż przez moment miałam ale ten głupi test wszystko przekreślił..Jest jeszcze mała nadzieja , że było za wcześnie ale więcej się nie łudze!!! powodzenia dziewczyny!!:)

    PERELKA175
  • Lady86 Przyjaciółka
    Postów: 90 47

    Wysłany: 4 listopada 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja bawię się dalej. Przyszła @ Powodzenia dziewczyny!

    16ud3e3k1licdwwn.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica Mala wrote:
    A tak poza tym to kupiłam sobie test ciążowy. Od razu dwupak (bo zakładam, że pierwszy może nie wyjść... chce robić w 8dpo, a test jest słabszy 25) :-) No i witaminki dla kobiet w ciąży, bo jestem przekonana, że się udało :-D

    Test w 8dpo raczej nie wyjdzie. Zagnieżdżenia jeszcze mogło nie być. Więc bez sensu ;) 10dpo wg mnie to minimum. Mój pierwszy test w 11dpo to był cień.

  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 4 listopada 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nie wiem co mi jest... chyba zwariuję przez te 3 dni :-(

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 4 listopada 2014, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko Boska!!!!! Mam delikatny różowo-czerowny ślad na bieliźnie???? Nie wiem co się dzieje... zaznaczyłam plamienie, ale może sobie wkręcam już

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 5 listopada 2014, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobry znak ;) wczoraj spadek temperatury + plamienie = zagnieżdżenie ;)

    małaMyszka lubi tę wiadomość

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 5 listopada 2014, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Believe Twoja temperatura <3 <3 <3 Jutro teścik? :D

  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 5 listopada 2014, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, planuję jutro, jeśli mnie strach nie obleci przez wejściem do apteki :P

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 5 listopada 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chyba zrobię test w piątek rano żeby po prostu wyluzować albo w lewo albo w prawo :(

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 5 listopada 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak patrzę na Wasze wykresy to się podłamuję u Was są bóle miesiączkowe bóle owulacyjne bolące jajniki piersi a u mnie kompletne zero nic nie nie boli i dzisiaj ta temperatura zdołowała mnie kompletnie sorry Dziewczyny że tak Wam zanudzam :(

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 5 listopada 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, jeśli Ci to faktycznie pomoże, to testuj ;) ale żebyś później się nie zdołowała, jak wyjdzie -, bo to w sumie będzie 11 dpo.

  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 5 listopada 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo Aniu może idź na betę w piątek. Bo test jak test, jeszcze może wyjść -, a beta po 10 dniach da faktyczny wynik.

  • Marinka1990 Koleżanka
    Postów: 50 6

    Wysłany: 5 listopada 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, ja tez czekam na upragnione 2 kreseczki, okres mam dostać 7 mego, i mam nadzieje ze nie dostane

    Nasz <3 <3 <3 Cykl

    b2147b7b095e9f3230b1ae91d1a8e3e0.png

    [link=https://www.suwaczki.com/]git7dcim9gs3js9z.png[/link]
‹‹ 4 5 6 7 8
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ