X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Pierwszy tydzien listopada:-)
Odpowiedz

Pierwszy tydzien listopada:-)

Oceń ten wątek:
  • Isana_23 Przyjaciółka
    Postów: 71 54

    Wysłany: 1 listopada 2014, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika twoj tez:)) ale i tak nie fiksuje puki co beta w pn i dopiero sie bede cieszyc :))

    eiktpc0z997t3pzv.png
  • .ona. Autorytet
    Postów: 1287 698

    Wysłany: 1 listopada 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isana - gratulacje! Jeśli trzy testy się nie myliły, to myślę, że cieszyć się już możesz/możecie :D.


    majowy chłopczyk i wrześniowa dziewczynka
  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 1 listopada 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny gratuluje dwóch pięknych kreseczek ;-)i trzymam kciuki ;-)
    ja @ mam dostać tak mniej więcej 10 listopada i spróbuje czekać do tego dnia.... martwi mnie troszkę ból jajników naj bardziej prawego, który czuje cały czas os ovu... to jest mój pierwszy cykl gdzie piję również infolic, więc może to ma jakiś wpływ. Ale mam nadzieję że w końcu nam się udało...

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 1 listopada 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isana, gratuluję! :)

    Czarna, u mnie też właśnie od owulacji ból jajników. Nie wiem, czy to coś oznacza, czy nie (wolę się nie nakręcać), ale czuję je cały czas. Może nie jakoś bardzo, ale kilka/kilkanaście rany na dzień czuję takie niby ukłucia (czy jak to określić można inaczej).

  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 1 listopada 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    believe wrote:
    Isana, gratuluję! :)

    Czarna, u mnie też właśnie od owulacji ból jajników. Nie wiem, czy to coś oznacza, czy nie (wolę się nie nakręcać), ale czuję je cały czas. Może nie jakoś bardzo, ale kilka/kilkanaście rany na dzień czuję takie niby ukłucia (czy jak to określić można inaczej).

    no mam identycznie, też się nie chce w nic nakręcać bo później nie chce się nie miło rozczarować... a kiedy masz mieć @?

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 1 listopada 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OF wyznaczył na 4.11, ale według mnie 5.11, bo mam zawsze 28 dniowe cykle. A u Ciebie kiedy planowana @?

  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 1 listopada 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dopiero około 10.11

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 1 listopada 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Believe to mamy tego samego dnia, ja też powinnam dostać 5go. Planujesz testować?

    Już przeczytałam, u Ciebie pod wykresem, mam nadzieję, że będzie nam dane zatestować i że zobaczymy dwie krechy;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2014, 16:58

  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 1 listopada 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna_88 wrote:
    u mnie dopiero około 10.11

    A to w sumie już bliżej niż dalej. Szybko minie :)
    martika wrote:
    Believe to mamy tego samego dnia, ja też powinnam dostać 5go. Planujesz testować?

    Już przeczytałam, u Ciebie pod wykresem, mam nadzieję, że będzie nam dane zatestować i że zobaczymy dwie krechy;)

    Testować planuję, ale jeszcze nie wiem kiedy ;) planowałam 7.11, ale pewnie się złamię i zatestuję 6.11 jak @ nie przyjdzie. A Ty?

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 1 listopada 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja planuję 7go, ale mam już takie momenty, że się łamię, bo miałam taki średni wynik tego progesteronu i leczę się na tarczycę i nie wiem czy nie bezpieczniej byłoby zrobic wcześniej...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chcę zrobić test 8.11. Chociaż powinnam 11. Jednak zależy mi, bo jedziemy z moim na weekend i chciałabym mu wtedy powiedzieć. To byłby wyjątkowy czas dla nas. Jakoś często zdarza nam się tak wyjątkowo obchodzić weekendy :-)
    Z drugiej strony dla niego to nie będzie niespodzianka, bo ciągle chodzi i powtarza, ze dla niego już jestem :-)

    Swoją drogą, wiem że to pewnie zbieg okoliczności, ale normalnie od wczoraj ciagle chce mi się sikać i pobolewa mnie prawy jajnik :)

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 1 listopada 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica Mala, ja zawsze tak w drugiej- trzeciej dobie po owu mam częstomocz i widziałam na wykresach u dziewczyn,że czasami też mają pozaznaczane i nie jest to niestety związane z ciążą, ale to oczywiście o niczym nie przesądza i mam nadzieję, że Ci się uda:)

    Ja mam takie dziwne uczucie w piersiach, nawet nie mogę powiedzieć, że to jakiś straszny ból (chociaż prawy sutek dosyć wyraźnie mi dokucza), ale tak mi coś tam przeszkadza, dodatkowo strasznie są twarde, ale zawsze takie są przed okresem, natomiast wcześniej nie zauważyłam, żeby mi się robiły takie twarde brodawki, ale może po prostu się tak nie przyglądałam. Eh, chciałabym już wiedzieć i straaaaaaaasznie bym chciała, żeby się udało. Jednak moja nadzieja jest większa niż myślałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2014, 21:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam ten ból z wiedzeniem. Najlepiej, żeby nam się kontrolka w głowie zapalała z napisem "zapłodniona" :-D

    A co do objawów - wiem, bo ja od dawna miałam przed okresem dokładnie te same objawy, co przed ciążą :-)
    Jak pierwszym razem byłam to dopiero test i zimno na ustach mnie przekonały razem z ginekologiem :-)
    No chociaż wtedy pierwszy raz miałam poranne mdłości od początku prawie, a potem to już na stałe weszły w skład objawów na @.
    Ale do dziś pamiętam - poranne mdłości, rozpieranie w macicy, częstomocz, senność i przekonanie, że to na 100% nie ciąża... A potem wizyta u gina, test ciążowy i zimno na ustach :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    8 dnia po owu wyszla mi blada kreseczka to bylo.wczoraj rano a od.dzisiaj bola mnie piersi a nigdy nawet przed @ nie bolaly...
    Owu byla z prawego jajnika a dzisiaj mnie bolal prawy i te wczorajsze klucia w macicy... nie wiem sama... jutro powtarzam test i zobaczymy...

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 2 listopada 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aapaulaa 3mam kciuki, ja też jutro testuję.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. U mnie wyszla znow lekka kreska tak jakby cien:-) ciekawe...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś dostałam okres więc testowanie zbędne.
    Wyć mi się chce...

  • Lady86 Przyjaciółka
    Postów: 90 47

    Wysłany: 3 listopada 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, a ja w listopadzie wylądowałam przypadkiem z wami. Ten miesiąc taki byle jaki był jeśli chodzi o serduszkowanie, a tu okres spóźnia mi się już 3 dni, choć wcześniej mogłam według niego zegarek nastawiać... testy niestety wychodzą negatywne :( czy to możliwe, że nawet jeśli jestem w ciąży to jeszcze nic nie widać? jestem 15dpo...

    16ud3e3k1licdwwn.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    15dpo to jesli testy negatywne ja bym poszla na bete dla pewnosci...

  • PERELKA175 Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 3 listopada 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny:)
    Jestem na forum po dłuugim czasie nieobecnośći. Jakiś roku temu wkurzyłam się comiesięcznym płakaniem i dołowaniem i zrezygnowałam z forum. Dziś powracam z zwiekszoną nadzieją. Pierwszy raz mam objawy których nigdy nie miałam. Jakieś 7-8 dni po owulacji podczas kąpieli poczułam , że moje sutki są wielkie, twarde , nabrzmiałe i bolące jak nigdy wcześniej.Do tego stopnie , że drażniła mnie nawet koszula nocna. Do tej pory nawet piersi mnie specjalnie nie bolały przed okresem. Powinnam dostać miesiączke 6.11. Mam wyjątkowe wahanie nastrojów...Trochę boli mnie brzuch jak przed okresem. Jak myślicie, czy te sutki to może być to..?
    Gratuluję tym co własnie się dowiedziały o 2 kreseczkach:)
    Pozdrawiam

    PERELKA175
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ