X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Początek lata na początek ciąży :):) Czerwcowe testowanie 2019
Odpowiedz

Początek lata na początek ciąży :):) Czerwcowe testowanie 2019

Oceń ten wątek:
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko —-> tak wyglądam 😁 Czekam cierpliwie na betę, ale aż podskoczyłam z radości!

    Byłam u świetnej lekarki. Mowila do mnie „Eeewwwkaaaaa, wszystko ci wytłumaczę, nie smuć się, wyłapałaś detektywie biochemiczną, jesteś lepsza niż 70% kobiet!”
    Na 99% wykluczona pozamaciczna - endo ma 12 mm, jajniki „ładne”, płynu nie ma. Zalanie ma nastąpić w tygodniu. Po mam sprawdzić bhcg i zrobić usg.

    A po zalaniu ruszam w tournee kłucia - toxo, różyczka, cytomegalia, ureaplasma, chlamydia, mycoplasma. (Część z moczu) Jeśli jest jakiś dziad, to go znajdę i dojadę! A później urodzę śliczne ryże (urodziłam się z pomarańczowymi włosami - teraz jestem blondynką, a mąż do 7 r.ż. był kasztanowy :D a teraz wyglada jak Cygan!) dziecko :D tak będzie i już.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2019, 12:35

    Nuch, okularnica91, Pati96, Sasanka55, Nikodemka, moni05, Malgonia, Szczesliwa_mamusia, agge, Salome, Iseko, Irvine90, Malinaa90, nowa na dzielni, APrzybylska, Karolina, Ochmanka, MonikA_89!, Magduullina, Ania_85_, Madziandzia lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2020, 14:31

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    Trzymam kciuki Nikodemka, ja kreche widze bardso wyrażnie :)

    Ja dziś krew oddałam i powiedzieli mi,że wyniki AMH będzie dopiero za tydzień! Strasznie długo, robiłam w diagnostyce.Gdybym zapytała przed pobraniem to poszłabyn do ślaskiego labolalatorium analitycznego, tam podobno w tyn samym dniu jest wynik...

    To niech szybko minie. Kciuki za wynik!

    Judit lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:35

    Judit lubi tę wiadomość

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    Trzymam kciuki Nikodemka, ja kreche widze bardso wyrażnie :)

    Ja dziś krew oddałam i powiedzieli mi,że wyniki AMH będzie dopiero za tydzień! Strasznie długo, robiłam w diagnostyce.Gdybym zapytała przed pobraniem to poszłabyn do ślaskiego labolalatorium analitycznego, tam podobno w tyn samym dniu jest wynik...
    Ja w diagnostyce mialam w tym samym dniu, to sa takie orientacyjne ramy gdyby się nie wyrobili. Mnie tez mowili ze gr krwi będzie trzeba czekać tydzień a miałam tego samego dnia 😊

    Judit lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona - piekne, bojowe nastawienie, to mi sie podoba :) Najwazniejsze, ze wszystko jest ok, ze to nie pozamaciczna... Lada dzien Cie zaleje i zaczniesz od nowa. Nie raz juz widzialam jak kolejny cykl po biochemie jest TYM cyklem :)

    szona, Sasanka55, Malinaa90 lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się teraz też tak strasznie ciągnąć czas będzie. 19 będę miała wizytę u mojej gin. Pociagne ten cykl na clo i zobaczymy czy coś urośnie. Może jeszcze wycyganie skierowanie na usg piersi. Potem jeszcze jeden podgląd 24 czerwca i dopiero na 3 lipca gin na medicover. Tylko kurczę nie wiem jak tu ugryźć temat z tymi wymazami na chlamydie i biocenoze, bo jak mnie zapyta po co to muszę powiedzieć ze do transferu a nie chcę mi sie tłumaczyć dlaczego po co i jak...

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona, super 😘 zwłaszcza, ze z tego, co zauważyłam jesteś typem osoby, która lubi mieć mocno sprecyzowany PLAN DZIAŁANIA 👍🏻💪🏻 Ja tez tak lubię.
    Sama zastanawiałam się w ilu ciążach biochemicznych (poza trzema, o których wiem) byłam jak okresy były nieregularne, a nie starałam się o dziecko.

    Objadlam się wiśniami w czekoladzie 🙈 i chyba pójdę na drzemkę. Słucham organizmu, najwyżej w nocy poczytam lub pooglądam serial 🤷🏻‍♀️

    szona lubi tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfia powiedz, ze kolwzanka sie dlugo starala i wyszla jej chlydia i ze wolusz wiedziec niz sie zastanawiac, bo juz tyyyle kasy wydalas i tyle badan zrobilas ze musisz miec pewnosc ;)
    Albo ze mialas czesto zapalenia pecherza i to moze byc od chlamydii i tak laczysz fakty i chcesz sprawdzic :)

    Nikodemko w takim razie czekam na piekna bete.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Szona, super 😘 zwłaszcza, ze z tego, co zauważyłam jesteś typem osoby, która lubi mieć mocno sprecyzowany PLAN DZIAŁANIA 👍🏻💪🏻 Ja tez tak lubię.
    Sama zastanawiałam się w ilu ciążach biochemicznych (poza trzema, o których wiem) byłam jak okresy były nieregularne, a nie starałam się o dziecko.

    Objadlam się wiśniami w czekoladzie 🙈 i chyba pójdę na drzemkę. Słucham organizmu, najwyżej w nocy poczytam lub pooglądam serial 🤷🏻‍♀️

    To prawda. Ale jednocześnie dr prosiła, żebym po zrobieniu tych badań odpuściła. Żebym nic nie badała. Do samej jesieni. I tak zrobię. Powiedziała żeby uprawiać seks maksymalnie 2-3 razy w tygodniu, nie więcej. Teraz porzuciłam absolutnie wszystko - poczynając na śluzie, a na testach LH kończąc. I coś się zadziało - możliwe, ze przypadkiem, ale jednak. Wiec czas wakacji, sukienek, drinków i szalonego seksu z mezem uważam za rozpoczęty 😎

    okularnica91, Nuch, Judit, Malinaa90, Ewelina29, MarLenka, moni05, Karolina, Ochmanka, MonikA_89!, MonikA_89!, Ania_85_, Madziandzia lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaaha - i już jako kolejna poleciła mi inofolic combi. Znacie? Lubicie? Fajne? Czy zabieg marketingowy?

    W ciągu tygodnia 2 lekarki poleciły... 🤔

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I bardzo dobrze,ze trafilas Szona na tak fajna lekarke. Trzymam kciuki,zeby w nastepnym cyklu zaskoczylo na dobre.
    My kobiety mamy przesrane. Ze te jajeczka nie moga sie produkowac czesciej niz raz na mc.

    U mnie chyba jakis przelom z koncem 17tyg. Nie chce chwalic dnia przed zachodem slonca,ale po raz pierwszy w tej ciazy,dzis nic mnie nie mdli i nie chce mi sie wymiotowac. Jem ostroznie,ale bardzo dobrze sie czuje.

    szona, Ewelina29, Ania_85_, Madziandzia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    To prawda. Ale jednocześnie dr prosiła, żebym po zrobieniu tych badań odpuściła. Żebym nic nie badała. Do samej jesieni. I tak zrobię. Powiedziała żeby uprawiać seks maksymalnie 2-3 razy w tygodniu, nie więcej. Teraz porzuciłam absolutnie wszystko - poczynając na śluzie, a na testach LH kończąc. I coś się zadziało - możliwe, ze przypadkiem, ale jednak. Wiec czas wakacji, sukienek, drinków i szalonego seksu z mezem uważam za rozpoczęty 😎

    Uwielbiam Cię za to podejście.! Ważne umieć mimo wszystko patrzeć w życiu pozytywnie. Tak trzymać. 😊

    szona lubi tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    okularnica91 wrote:
    Uwielbiam Cię za to podejście.! Ważne umieć mimo wszystko patrzeć w życiu pozytywnie. Tak trzymać. 😊

    Lekarka powiedziała też „wiesz Ewa, stresujesz się czy zajdziesz w ciaze, później będziesz się stresowała czy nie poronisz, później czy dziecko dobrze rośnie, później porodem, później czy odpowiednio przybiera na wadze, później czy nie wybije zębów na rowerze, później czy polubią go w szkole, później czy znajdzie fajnego chłopaka/dziewczynę. Odkąd podjelas decyzje, ze chces być matka, kortyzol to Twój kolega. Ale musisz, po prostu musisz trochę chociaż zdać się na naturę i los, bo do masy naturalnego zamartwiania - dokładasz sobie ogrom nieuzasadnionego. Martwisz się tym, co się możliwe nigdy nie wydarzy. Poczekaj, odetchnij, uwierz, ciesz się!”

    A ja to co mowila - łykałam jak młody pelikan. Daleka jestem od takich przemów coachingowych, ale wiecie co - kupuję to, co powiedziała. Tym bardziej, że wiem, że to jedna z najbardziej skrupulatnych lekarek w Bia.

    Zobaczymy 💪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2019, 13:25

    okularnica91, Szczesliwa_mamusia, Malinaa90, Pati96, Nikodemka, malamisia, moni05, Gosiek1993, Karolina, agge, MonikA_89!, Angelika1313, Ania_85_, Olga_89 lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Elfia powiedz, ze kolwzanka sie dlugo starala i wyszla jej chlydia i ze wolusz wiedziec niz sie zastanawiac, bo juz tyyyle kasy wydalas i tyle badan zrobilas ze musisz miec pewnosc ;)
    Albo ze mialas czesto zapalenia pecherza i to moze byc od chlamydii i tak laczysz fakty i chcesz sprawdzic :)

    Nikodemko w takim razie czekam na piekna bete.
    Malgonia dziękuję ❤ w sumie to miewalam jakoś dwa trzy lata zapalenie pęcherza dosyć czesto. A na wycyganie usg mam plan powiedzieć ze już przez rok przyjmuję te różne hormony i chcę włączyć profilaktykę. Mam nadzieję ze mnie nie zbyje.

    Malgonia lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2020, 14:31

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Aaaaaaha - i już jako kolejna poleciła mi inofolic combi. Znacie? Lubicie? Fajne? Czy zabieg marketingowy?

    W ciągu tygodnia 2 lekarki poleciły... 🤔
    Szonka tu jest skład
    Zawartość składników w 2 kapsułkach: Myo-inozytol 1100 mg; D-chiro-inozytol 27,6 mg; Kwas foliowy 400 mcg (200% RWS*).

    Dla porównania miovarian zawiera 2000 mg inozytulo w jednej saszetce, który dodatkowo zawiera metyliwany kwas foliowy

    szona, Malgonia lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona dlatego ja do tematu ciąży podchodzę na 'chlodno'. Sama jestem po stratach, jednej dosyć późno bo w 21 tc, wiadomo, że stres nam towarzyszy ale same też się nie potrzebnie nakręcamy . Mądra kobieta, bardzo dobrze Ci powiedziała.

    Rozumiem i szanuje też te które starają się X czasu wiadomo, że będzie im towarzyszył stres, ale trzeba wierzyć, że będzie dobrze! A nie się nakrecac czasem zupełnie nie potrzebnie. 😘

    ElfiaKsiężniczka, szona lubią tę wiadomość

  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona, ale mega mądra lekarka Ci się trafiła!!! Zazdro!

    szona, Angelika1313 lubią tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona- i bardzo dobrze Ci powiedziala. Ma racje. Jeszcze sie nastresujesz :-)

    szona, Angelika1313 lubią tę wiadomość

‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ