X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Początek lata na początek ciąży :):) Czerwcowe testowanie 2019
Odpowiedz

Początek lata na początek ciąży :):) Czerwcowe testowanie 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge kochana tak mi przykro ;( kochana moja nie mam slow pocieszenia w takim momencie ale pomodle sie i ja za to by Twoja Babusia poprostu sie biedna nie meczyla :* :( jest to bardzo przykre i trudne ale bardzo dobrze Cie rozumiem ... :( trzymaj sie!

    DzulkaJ kochana teraz bedzie dobrze wazne ze wiesz co jest grane z dwojga zlego lepiej w te strone :* trzymam kciuki!

    DzulkaJ lubi tę wiadomość

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge bardzo mi przykro☹ niestety taka jest kolej rzeczy ale najbliższe osoby zawsze odchodzą za szybko. Mocno przytulam Kochana😙

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge, tule mocno... ❤️ Wiem, co czujesz. Przeżywałam to z prababcia, z tym, ze ona jeszcze „czekała” na mnie w szpitalu 😓 byłyśmy blisko. Trzeba mieć nadzieje, ze gdzieś tam wyżej będzie babci lepiej... 😘

    Ja dzisiaj tez dzień przegwizdany. To zakończenie roku strasznie emocjonujące... no i potem czatowalam na te okrycia kąpielowe u mamyginekolog i udało się! Zamówiłam dwa w kolorach, jakie chciałam. 😱 no i już nie ma oczywiście... później opadłam z sił. Apap i poszłam spać. Wstałam, ale rozkłada mnie bardzo mocno 🤧 już sobie nie radzę ze sobą. Muszę jechać na zakupy... wole po swojemu ogarnąć.

    No i dzisiaj studniówka! 🎉 100 dni do terminu porodu! 😂🤷🏻‍♀️

    Tez używałam fitatu ale tak później przerzuciłam się na to fatsecret. Teraz tego chwilowo zaprzestałam, ale po porodzie wrócę, bo tylko to u mnie działa. Żaden dietetyk, bo ja jestem Zosia Samosia i „nie mow mi jak mam żryć” i jeszcze za to płacić. E tam 😋

    okularnica91, Ania_85_, Karolina, szona, Malgonia, DzulkaJ lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:47

    moni05, Ania_85_, Ochmanka, szona lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge przykro mi. Przed Tobą trudny czas. Dużo siły 😘

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_85_ wrote:
    Mama Zuzia- jaka śliczna Edytka 😍 super wyraźne są te zdjęcia :)

    Ochmanko- na pewno mu przejdzie :). Kurde te chłopy to faktyczne wrażliwe są- zwłaszcza na punkcie męskości, a niby tacy twardziele ;)

    Malinka- wierzę, że następne badania wyjdą dobrze i Cię uspokoją :)

    A ja chyba jednak nie zdecyduję się na ten test PAPP-A, chyba że lekarz zasugeruje mi to po badaniu prenatalnym. Wydaje mi się, że mój wiek miałby duży wpływ na wynik i kosztowałoby mnie to za dużo stresu.

    Niekoniecznie zawsze wiek ma wplyw na wynik. Ja jestem rocznik 84 i mialam bardzo niskie ryzyka. Tam biora pod uwage bardzo wiele czynnikow i pomiarow z usg, musi byc dobrze to badanie wykonane przez specjaliste z certyfiaktem. Pappa tez swiadczy o wydolnosci lozyska i kilku innych ryzykach wiec wg mnie warto.

    Ania_85_ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:47

    agge, Magduullina, MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina, MarLenka- kurcze, już sama nie wiem co mam robić- myślę, że przegadamy to jeszcze z mężulem. Ale test PAPP-A wykrywa tylko to, czemu w żaden sposób nie można zapobiec/wyleczyć- dobrze rozumiem?

    Przyznam, że wydawało mi się, że z moim charakterem, przewertuję wszystkie strony o ciąży i o potencjalnych zagrożeniach, ale w tej chwili próbuję te wszystkie informacje odsunąć jak najdalej od siebie, żeby nie dodawać sobie niepotrzebnego stresu. Na szczęście jestem ostatnio tak zawalona pracą, że rzadko udaje mi się skończyć przed 20-21 i niewiele mam czasu na czytanie ;) A jeżeli już, to wolę sobie włączyć mamyLamy, albo poszukać info o wózkach, lub pooglądać ciuszki dla niemowlaków- to zdecydowanie lepiej działa na psychikę ;)

    Pozdrawiam- nieodpowiedzialna mamusia ;)

    moni05, szona lubią tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Kochana, dziekuje :* Czuje sie ok :) Zarowno psychicznie, jak i fizycznie, przynajmniej dzis, bo kocham weekendy :) Jutro splyw kajakowy, wiec ciesze sie jak dziecko :)

    Ubóstwiam spływy kajakowe! Można i trochę się zmęczyć i opalic i pooddychać świetnym powietrzem. Cudo. Aż nabrałam ochoty!

    A ja zasypiam stojąc. Gdyby nie to, że owulacja dopiero nastąpi - byłabym pewna, żem znowu w ciazy 😂

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzulkaJ wrote:
    Cześć Wam 😊 ja dzisiaj z marnym nastrojem. Jestem po wizycie u ginekologa, mam cykle bezowulacyjne i będę miała stymulację..trochę mi smutno

    Mam nadzieję, że to jedyny problem u mnie

    A wiesz, że ja nawet nie wiem jakie mam ja 🤔 Tak naprawdę zawsze usg miało miejsce przed owu, albo tuż przed @ i już na dobrą sprawę nic nie było widać. Na szczęście stymulacja w takiej sytuacji daje super efekty, pęcherzyk pewnie rośnie, tylko trzeba go na końcu puknąć ;) będzie dobrze!

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Ja kolejny dzień płaczę po kątach... ciężki czas u mnie teraz. Moja babcia już powoli umiera. Już nie je, nie pije, nie ma z nią kontaktu, już nawet się nie rusza i nie otwiera oczu... to już koniec. Najgorsza ta świadomość, że już nigdy z nią nie porozmawiam, że nie zobaczy drugiego prawnuka.

    16 dni temu jeszcze byłam pewna, że wyzdrowieje, jeszcze się śmiała, rozmawiała ze mną, a nagle tak szybko nie ma już z nią kontaktu... dobrze, że jeszcze zdążyłam ją potrzymać za rękę, jak byłam we wtorek...

    Pęka serce. I nie ma slow pocieszenia. Można jedynie być wdzięcznym, że babcia żyła pięknym życiem, otoczona tyloma kochającymi Ją ludźmi. Bardzo, bardzo Wam wszystkim współczuje :(

    agge, Magduullina lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • alis132 Autorytet
    Postów: 620 186

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/9f90375abdb75.jpg.html

    Wyniki amh, lat 24

    szona lubi tę wiadomość

    7a819b979390c103fc0c3a675af9e29c.png
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7428

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane ale się rozpisałyście ;)
    Poczytuję Was ale nie mam czasu na pisanie. W nowej pracy dość dobrze póki co zobaczę jak dalej. Powiem Wam że odkąd mój M wie że w tym cyklu stop ze staraniami to zachowuje się jak nastolatek :p stwierdził że jak presji nie ma to seks jest zupełnie inny... trzymam za wszystkie kciuki!

    moni05, Magduullina lubią tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:47

    Ania_85_, MarLenka lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge bardzo mi przykro. Woem przez co przechodzisz, bo sama przechodzilam to rok temu. W moja rocznice slubu babcia trafila do szpitala. Dwa tygodnie pozniej juz nie zyla.. niby byla juz starsza i miala swoje choroby, ale nie wydawalo sie, ze to sie moze tak szybko zadziac..
    Nie wiem tylko, czy gdyby trwalo dluzej to czy czuli bysmy sie z tym lepiej, bo mimo, ze kazdego z nas to czeka, to jednak nie da sie na to przygotowac.

    Alis wynik masz ok. Ani nie za niski zeby Ci grozilo wygasniecie jajnikow ani taki ktory by mogl swiadczyc o policystycznosci.

    Moni 100 dni to prawie juz :) za dwa miesiace bedziesz juz w terminie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2019, 20:40

    moni05, Magduullina lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge są rzeczy, na które wpływa nie mamy i trzeba się jakoś przygotować i starać się to przeżyć, bo nie da się tego przeskoczyć, życzę dużo siły w tym okresie i moc buziaków dla Ciebie 😍😘

    Szona u mnie też usg zawsze było przed owulacja i pęcherzyki ładnie rosły i wyglądało to ok, nawet w kwietniu lekarz potwierdził owulację, miałam rok temu w maju i teraz w styczniu usg w 11-13 dc(owulację 19-20dc) i jajniki nie wyglądały na policystyczne, a w tym miesiącu 12dc i jajniki lekko policystyczne. Może coś się zaczęło dziać i pojawiły się bezowulacyjne...chce żeby to nie było nic poważnego i żeby tylko to okazało się przeszkodą u mnie. Leki wykupione. Dostałam clyo i Ovi i dupka ☺️ obym zareagowała na zestawik pozytywnie

    Pojde też do endo po skierowanie na badania hormonów jeszcze raz wszystkich i może ogólna morfologię itp, a jak nie to o skocze do internisty wyzulic

    Magduullina, szona lubią tę wiadomość

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzulkaJ wrote:
    Agge są rzeczy, na które wpływa nie mamy i trzeba się jakoś przygotować i starać się to przeżyć, bo nie da się tego przeskoczyć, życzę dużo siły w tym okresie i moc buziaków dla Ciebie 😍😘

    Szona u mnie też usg zawsze było przed owulacja i pęcherzyki ładnie rosły i wyglądało to ok, nawet w kwietniu lekarz potwierdził owulację, miałam rok temu w maju i teraz w styczniu usg w 11-13 dc(owulację 19-20dc) i jajniki nie wyglądały na policystyczne, a w tym miesiącu 12dc i jajniki lekko policystyczne. Może coś się zaczęło dziać i pojawiły się bezowulacyjne...chce żeby to nie było nic poważnego i żeby tylko to okazało się przeszkodą u mnie. Leki wykupione. Dostałam clyo i Ovi i dupka ☺️ obym zareagowała na zestawik pozytywnie

    Pojde też do endo po skierowanie na badania hormonów jeszcze raz wszystkich i może ogólna morfologię itp, a jak nie to o skocze do internisty wyzulic

    Tę policystycznosc dr stwierdził, bo masz sporo małych pęcherzyków w jajnikach? Czy jak?

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, w tym cyklu miałam ok 9-10 malych pęcherzyków na obu jajnikach, a największy miał 9 mm, a dzisiaj w 16 DC nic się nie zmieniło, stąd lekarz zaproponował stymulację, bo w tamtym cyklu też chyba nie miałam owulacji. ☺️ W styczniu jeszcze miałam ładne jajniki, aż do teraz

    Nie powiedział, że mam PCOS tylko lekko policystyczne czyli bardziej PCO

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2019, 22:13

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzulkaJ wrote:
    Tak, w tym cyklu miałam ok 9-10 malych pęcherzyków na obu jajnikach, a największy miał 9 mm, a dzisiaj w 16 DC nic się nie zmieniło, stąd lekarz zaproponował stymulację, bo w tamtym cyklu też chyba nie miałam owulacji. ☺️ W styczniu jeszcze miałam ładne jajniki, aż do teraz

    Nie powiedział, że mam PCOS tylko lekko policystyczne czyli bardziej PCO

    Jedno jest pewne - nie może się człowiek nawet oswoić z tym jak wyglądają jego cykle - bo każdy kolejny przynosi jakieś nowości 🤦‍♀️

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge, dużo siły Ci życzę w tym trudnym czasie 😢Babcia na pewno czuje, że przy niej jesteś, że o niej ciepło myślisz. Trzymaj się kochana!

    Ania85, też oglądam mamy lamy 😁

    Alis, wyniki Amh masz dobre :) jeszcze dużo komórek czeka na żołnierzyki 😊

    Misiaa, hmmm nastolatek powiadasz 😈 coś czuję, że szykuje się gorący weekend 😂

    A ja jutro idę upuścić kilka litrów krwi 😱 tyle mi badań immunolog zleciła, że w nagrodę za to, że będą mnie kłuć zjem chyba całą czekoladę 😜 krzywą cukrową i insulinową sobie zostawię na przyszłą sobotę, bo i tak muszę zrobić w innym labie (nie wiem czemu ale nie ma tego w pakiecie Luxmedowym). Nie wytrzymam tyle bez śniadania, żeby dwa laby zaliczyć 😂

    Ania_85_ lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
‹‹ 181 182 183 184 185 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ