X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Początek lata na początek ciąży :):) Czerwcowe testowanie 2019
Odpowiedz

Początek lata na początek ciąży :):) Czerwcowe testowanie 2019

Oceń ten wątek:
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko, jakie "nie pasujesz"??? Zaraz kopniaka w tyłek dostaniesz za takie gadanie!!! 😒 Zawieszenie starań na chwilę nie oznacza, że masz nam uciec z wątku! Bardzo niegrzecznie nas tak opuszczać. A tak na poważnie, to nasz wątek jest nie tylko o staraniach, ale również o życiu, więc KAŻDA tu pasuje 😘

    Sasanka55, Magduullina, Ochmanka lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Szona a B12 bierzesz? Bo jej poziom jest w normie, ale szalowy tez nie jest..
    Dziwne by tylko bylo ze kwas foliowy Ci sie odklada a B12 nie :/

    Brałam metylowaną jakiś czas temu, ale już nie biorę.
    Brać?
    To co powinnam teraz sprawdzić? Bo już trochu zgłupiałam :P

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Za duży kwas foliowy często świadczy o problemach w jego przyswajaniu. Z tym, że z tego co wiem, jest to spowodowane braniem kwasu syntetycznego i przestawienie się na metyle rozwiązuje problem. A homocysteinę masz w normie? Zwykły gin pewnego powie że to nie problem, ale specjalista od niepłodności może temat drążyć. Podobnie było z moją morfologią. Cały czas mam podwyższone mcv. Rodzinny, gin, nawet gin z kliniki mówili że jest ok, a immunolog widzi problem, który może (ale nie musi) być jedną z przyczyn niepłodności.
    Co do Wit D to ja zawsze łykam po kolacji. Mam teraz poziom nieco ponad 40, przy braniu 2000j przez 2 lata. Miesiąc temu endokrynolog kazał brać 4000j, żeby jeszcze ją trochę podkręcić.

    Tyle, że właśnie biorę tylko metylowany kwas foliowy 😬
    Wit. D będę brała po kolacji, a homocysteinę zbadam.

    Dzięki dziewczyny ❤️

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Mama Zuzia, zabrzmialo to groznie... ;)
    Wstawiam zatem :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c2baccde82cc.jpg

    Malgoniu, to chyba jednak moje stare oczeta i chory mozg dorobily cien cienia tego cienia, co mogl byc z tych cieni :) Mam nadzieje, ze szybko przestanie bolec i ze poczujesz sie rewelacyjnie <3

    Magduullinka, kiedy bylas ostatnio u gina? :*

    MonikA :* Buziaki dla Ciebie :) Zawsze rzetelne zrodlo wiedzy :)

    Ja, Dziewczyny, nawet nie wiem, czy chce ujrzec II :( endo mowila mi przeciez, zebym zawiesila starania. Wiem, ze nie lubicie takich slow, ale naprawde czuje, ze nie pasuje do Was, bo przerwy mam dluzsze, niz okresy staran, no i co najgorsze- chyba jako jedyna nie potrafie cieszyc sie z II... Kiedy dzis wydawalo mi sie, ze cos widze, pomyslalam "o cholera"...

    To ja Ci powiem, że gdybym zobaczyła 2 kreski, powiedziałabym „o cholera”. Zaczęły mnie bolec sutki, identycznie jak miesiąc temu i też pomyslalam „o nie”.

    Pasujesz jak ulał maj dir.

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko, chcesz kppniaczka w dupeczke?

    Madzaandzia ja tez sie zastanawialam gdzie te Twoje kilogramy. Albo jestes mistrzem kamuflarzu, albo Twoja nadwaga to miesnie.

    Szona bierz b12. Ponoc najlepiej jak jest kolo 350-400
    Swoja droga moze wejdz na fejdie na grupe mthfr, tam jest masa ludziow, moze ktos jeszcze cos wymysli o co chodzi.
    A sprawdzilas wszystko co lykasz czy nie ma tsm kwadu foliowego? Np. w zelazie?

    Sasanka55, szona lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Sasanko, chcesz kppniaczka w dupeczke?

    Madzaandzia ja tez sie zastanawialam gdzie te Twoje kilogramy. Albo jestes mistrzem kamuflarzu, albo Twoja nadwaga to miesnie.

    Szona bierz b12. Ponoc najlepiej jak jest kolo 350-400
    Swoja droga moze wejdz na fejdie na grupe mthfr, tam jest masa ludziow, moze ktos jeszcze cos wymysli o co chodzi.
    A sprawdzilas wszystko co lykasz czy nie ma tsm kwadu foliowego? Np. w zelazie?

    Nie łykam nic więcej 🤷‍♀️

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki! ;)

    Czytam o tym kwasie itp... i dotarło do mnie że ja nie badałam ani wit D ani B12 ani kwasu foliowego :p ale chyba podejde na dniach do labo i to z ciekawości skontroluję. Dzisiaj uświadomiłam sobie że w sumie nie muszę wcale przerywać starań bo w razie W umowa by mi się kończyła i tak powyżej 12tc więc z automatu musiałaby być przedłużona ale zauważyłam że memu M spodobał się sex niekontrolowany ale zabezpieczany bo wtedy nie ma nacisku na produkcję dziecka jak on to mówi...no zobaczymy nic na siłę ;)

    Sasanko ja też czasami mam wrażenie że tu nie pasuję ale wtedy sobie myślę...kurde fajne te dziewczyny i szkoda tak odchodzić :p

    Wątek na lipiec ktoś zakłada?

    Sasanka55, Ochmanka lubią tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melissa trzymam kciuki za piękny przyrost!

    Madziaandzia, z tego co napisałaś wcześniej o swoich wynikach, to ja bym obstawiała Hashimoto. Ja tych przeciwciał nie miałam jakoś mocno wywalonych, bo atpo 123 a atg w normie, ale ft4 na tym pierwszym badaniu wyszło mi 0,8 ng/dl. Po takich wynikach ginekolog (bo jej pierwszej pokazałam te wyniki) skierowała mnie na usg tarczycy i tam już obraz ewidentnie wskazywał na Hashimoto. Zatem moja droga, do lekarza migiem i poproś o usg. No i warto też się przebadać pod kątem IO.

    Monika_89 sprawdziłam sobie na szybko moją morfologię i ja mam z kolei mcv zawsze poniżej lub na granicy normy. Ta morfologia zawsze mnie zastanawia, bo chyba nigdy nie miałam wszystkich parametrów w normie, tylko zawsze poniżej... w przyszłym tygodniu idę oddać krew na badanka dla endo to sobie jeszcze morfo i panel krzepnięcia dodatkowo machnę.

    Sasanko, oczywiście że pasujesz, bez Ciebie to by nie było to samo forum!!! Będziemy Cię wspierać i trzymać za rączkę kiedy będziesz się teraz leczyć i razem będziemy przez to przechodzić! Jeśli potrzebujesz przerwy od forum, to odpocznij miesiąc czy dwa ale wróć do nas! Jesteśmy tu żeby się wspierać nie tylko w dobrych chwilach, ale chyba przede wszystkim w tych gorszych! 😍😍😍

    Się rozgadałam ;)

    Sasanka55, Melissa93, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestescie kochane <3 <3 <3 dziekuje Wam bardzo

    Magduullina, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Zuzia zrobię ale chyba pod koniec lipca, bo mam wtedy urlop. TSH skoczyło z 1,7 na 2,9 :( dziękuję bardzo za te słowa 😘

    Sasanko aż tak dużo nie ćwiczę, ale martwi mnie że nagle z 70 kg waga poleciała do 86 kg... brzuch jak w ciąży, wisi, twarz spuchnięta, ramiona się rozlewają, to jak puchną mi nogi i stopy to po prostu kosmos... w sandałach wyglądam jak starsza pani z nadwagą, kostki powylewane za paski butów, kostek nie widać. Na BMI nie patrzę ale mieć ponad 90 w pasie to nie jest zdrowe, w talii 81 gdzie miałam 72 cm zaledwie w zeszłe wakacje. Nie robiłam tych badań, mam nadzieję, że nowy lekarz jakoś mądrze mnie pokieruje i nie zleje jak reszta.

    MonikA_89 no właśnie to była pierwsza rzecz, którą sprawdziłam już w styczniu kiedy jeszcze ważyłam 81 kg. TSH 4,75, po miesiącu 2,2 a po kolejnym 1,7. Teraz nagle 2,9. No on tak mówi, że nadal jestem piękna ale ja się taka nie czuję, przestałam się mieścić w swoje własne ciuchy.

    Malgonia nie mam świeżych zdjęć, jedno z egzaminu na zielony pas w luźnych ciuchach, moja twarz jest zwykle o wiele szczuplejsza. Największym problemem są nogi. Zawsze były grubsze niż całe ciało ale tworzy mi się coraz gorszy cellulit i to taki jaki można znaleźć wpisując w google lipodemia. Nie jest w najwyższym stadium ale jak ten z początków już tak, moja babcia zmarła bo zrobił jej się zator w żyłach w konczynach dolnych. W ogóle miała zapalenie żył i muszę walczyć żeby nie dopuścić siebie do takiego stanu. Owszem mam ok 50 kg masy mięśniowej no ale tłuszczowej ponad 30.

    moyeu nigdy nie miałam USG mam nadzieję, że jutro lekarz je zrobi. O ile glukoza jakiś czas temu była ok, to insulina jak na starania trochę podwyższona.

    Ale mi długi żalpost wyszedł :( przepraszam dziewczynki 😘

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia, przede wszystkim nie traktuj siebie tak surowo! Opisujesz swoja sylwetke, jakbys miala mega otylosc i to na wlasne zyczenie, np. poprzez jedzenie swinstw. Skoro jestes taka aktywna, a waga leci w gore, pewnie jest problem z hormonami. Dobry endokrynolog na pewno odpowiednio Cie pokieruje, ureguluje wszystko i Twoja wymarzona waga powroci, a w pakiecie pojawi sie tez Dzidzia :* Jestes piekna i pamietaj o tym!

    Mnie maz wlasnie klepnal w lewy posladek i zaczal sie chichrac, ze az prawy sie caly zatrzasl :D Komplemenciarz ;)

    Madziandzia, szona, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia a jakie miałaś te wyniki glukozy i insuliny? Jeśli insulina jest za wysoko to endo powinien coś robić w tym kierunku. Jeśli chodzi o to puchnięcie to byłaś z tym u lekarza? A no i nie wiem czy mnie dobrze zrozumiałaś, ale pisząc Ci o usg miałam myśli usg tarczycy (wolę uściślić, nie gniewaj się 😊).

    Sasanko mój jak mnie klepnie to trzęsą mi się plecy😂 #fatlife

    Ja się z kolei zastanawiam czy ze mną wszystko ok, bo lubię siebie. Ok mam nadwagę i muszę schudnąć, ale chcę schudnąć dla zdrowia. Myślę że to robota mojej pani psycholog. Głęboko zakorzeniła mi miłość do samej siebie. Polecam Wam psychoterapię, życie staje się łatwiejsze :)

    szona, Sasanka55, Ochmanka lubią tę wiadomość

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa, wątek lipcowy już jest :P
    https://ovufriend.pl/forum/w-oczekiwaniu-na-testowanie/lipcowe-kreseczki,18033,4.html

    Moyeu, mcv to jest objętość czerwonych krwinek. Za niska wartość może wskazywać na niedobory żelaza i anemię. Za wysoka natomiast może wskazywać niedobór b12, kwasu foliowego, problemy z tarczycą i wątrobą. Co dziwne ja mam mcv za wysokie, ale wszystkie inne wyniki w normie 🤔 ta morfologia to jednak czarna magia jest 😂

    Madziandzia, TSH dość mocno ci skacze. Miałaś robione USG tarczycy pod kątem Hashimoto? Przy okazji badań tarczycy sprawdź sobie jeszcze raz glukozę i insulinę na czczo, albo od razu zrób krzywą, jak będziesz miała więcej czasu (2h uziemienia na krzesełku pod labem). Może masz złe wchłanianie glukozy i stąd te problemy z wagą

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2019, 12:15

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No o takim usg myślałam :P że tarczycy ;) no nie miałam, nikt mi nie zrobił. Lekarz zawyrokował że Hashimoto na podstawie badań z krwi.

    I tak 24.01 wyniki były takie

    Glukoza 91,1 mg/dl 70-99
    TSH. 2,27 mU/l.
    Ft 4. 15,74 pmol/l
    Anty TPO 16,23 IU/ml. <34
    Anty TG. 128,3 IU/ml. <115

    22.03 takie

    Glukoza. 86,7 mg/dl
    TSH 1,74 mU/l
    FT4. 18,27 pmol/l
    Insulina. 10,87 mU/l

    I 29.06 czyli najświeższe

    TSH 2,924 mIU/ml.
    Ft4. 0,94 ng/dl
    ATG. 130,1 U/ml
    ATPO. 70,5 U/ ml


    I już widzę że najświeższe ma inne jednostki... i pewnie zaraz wyjdzie na to że sram żarem bez potrzeby 😓

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ba TSH nie w mili a w mikro jeśli chodzi o najświeższe

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia wrote:
    Ba TSH nie w mili a w mikro jeśli chodzi o najświeższe
    Znalazłam coś takiego:
    mU" to to samo co "mIU". "U" to skrót od "Unit", "IU"-od "International Unit". W obu przypadkach chodzi o tzw. jednostkę międzynarodową :)

    Madziandzia lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Znalazłam coś takiego:
    mU" to to samo co "mIU". "U" to skrót od "Unit", "IU"-od "International Unit". W obu przypadkach chodzi o tzw. jednostkę międzynarodową :)
    Czyli zmiana jednostek nic nie komplikuje. No to się badania pogorszyły :( trzymajcie kciuki za moją jutrzejszą wizytę. Oby chłop znał się na rzeczy i mi pomógł to ogarnąć.

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko, przesylam tylko kopniaka w Twoja sexi dupke! Jak Ty tu nie pasujesz, to ja jestem Beyonce.
    Wszystkie bedziemy sie spotykac z rozowymi, wrzeszczacymi bobasami 😎

    Miska _a, Sasanka55, DzulkaJ, Malgonia lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka no co Ty, przecież to miejsce dla każdego kto chce mieć dziecko, a już zwłaszcza dla tych który maja z większe i mniejsze górki :D, nawet jak większość czasu obchodzisz górę dookoła i czekasz na okno pogodowe :D

    Testujesz jutro? Na chyba dzisiaj wieczorem zrobię test dla formalności, ale raczej większość wskazuje na okres. Temp rano była praktycznie podstawowa, szyjka bardzo nisko, jedynie piersi mnie od czasu do czasu szarpnąć i dziwie się, ze śluz nie zrobił się żółty tylko dalej jest przezroczysty albo bialy. Test zawsze dla formalności zrobić trzeba :), niedziela handlowa to w wolnej chwili podskoczymy

    Moyeu ja tez nie przejmuje się wyglądem, czuje się ze sobą dobrze. Co prawda jestem szczupła, ale mam no dosyć krótkie i masywne nogi, ale nie wiem czy bym je teraz już zamieniła na super długie i ładne. Są moje i tyle ;)

    Sasanka55, moyeu, MonikA_89!, szona, Ochmanka lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko- jakie nie pasujesz? Była taka piosenka w której tekst szedł mniej więcej tak „chcesz ze mnie kpić? „... :p no wiec właśnie, kopniak w tyłeczek na rozpęd i oczywiście ze pasujesz! A test powtórz jutro! :* i oczywiście ze chcesz zobaczyć dwie kreski a potem ta śliczna córeczkę swoją wymarzona ❤️

    Madziaandzia- na spokojnie. Wdech i wydech. Z tego co piszesz ewidentnie to wskazuje na tarczyce plus problemy z glukoza i insulina. Nie siedzisz na tyłku i nie wpieprzasz McDonalda, po prostu trzeba trochę zapanować nad hormonami. Wierze, ze takie zmiany dobrze nie wpływają na psychoke, zwłaszcza ze jako kobiety lubimy mieć nad wszystkim kontrole, ale dasz sobie z tym radę z mądrym i odpowiedzialnym lekarzem :* sciskam skarbie, pokochaj siebie niezależnie od tego czy ważysz 86 czy 56 kg. Od tego zacznij teraz, a te kilogramy opanujemy z czasem kochana 😍😍

    Nikodemka- dokładnie tak, wszystkie tu będą z brzuchami a potem z bobasami! Ja się pisze na trzeciego bobasa w 2021, wiec będę Wam mam nadzieje dalej towarzyszyć w brzuszkowej przygodzie 🤔

    moni05, Sasanka55, Madziandzia, Magduullina, Ochmanka lubią tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
‹‹ 185 186 187 188 189
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ