X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Początek lata na początek ciąży :):) Czerwcowe testowanie 2019
Odpowiedz

Początek lata na początek ciąży :):) Czerwcowe testowanie 2019

Oceń ten wątek:
  • Irvine90 Autorytet
    Postów: 555 1854

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, dzięki <3 i przy okazji łączę się w bólu jeśli chodzi o mdłości (tzn. obie na pewno się z nich cieszymy tak naprawdę :D ) - myślałam, że już mnie to nie dopadnie, a od ponad tygodnia rzygam jak kot. Myślałam, że jak nie zaczęło się do 8. tygodnia, to już się nie zacznie, a jednak.

    Pati, Ty też zdrowiej szybciutko kochana :* zatkany nos i bolaca głowa przy tym upale to dramat :/ Mężowi już oczywiście przechodzi, a ja się będę męczyć :/

    Pati96 lubi tę wiadomość

    01.2019 - poronienie zatrzymane (10tc) Aniołek

    age.png

    Antoś 25.12.2019 <3 3740 g, 56 cm

    age.png

    Alicja 07.04.2023 <3 3600 g, 57 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni 😍 ale cudowny człowiek ❤ na patrzeć się nie mogłam!

    Irvine już polowkowe? 😮 A pamiętam Twoje dwie kreski jakby to było wczoraj!

    Irvine90, moni05 lubią tę wiadomość

  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej, pamięta mnie tu jeszcze kto? ❤️

    Ochmanka, Nuch, Irvine90, ElfiaKsiężniczka, Pati96, Malinaa90, alis132, Magduullina, Iseko, DzulkaJ, Malgonia, agge, Ania_85_, Madziandzia, MonikA_89!, Angelika1313, Kittinka83 lubią tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni - cudny czlowieczek :)

    Malina - kciuki mocno zaciskam! Bedzie dobrze, zobaczysz:)

    Ja juz po pobraniu krwi, wyniki beda albo mega poznym popoludniem albo jutro!!! Gdybym wiedziala, ze jutro poszlabym do innej przychodni... A do tego po spacerze do przychodni mam plamienia... Chyba powinnam lezec plackiem, serio, bardzo martwia mnie te plamienia... A do tego praca jeszcze, na niczym sie nie moge skupic...

    Chyba wezme przez pare dni lutke 3x1. Wczesniej tak nie robilam, teraz zaryzykuje...

    Beti82, moni05 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
  • Irvine90 Autorytet
    Postów: 555 1854

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    okularnica91 wrote:
    Moni 😍 ale cudowny człowiek ❤ na patrzeć się nie mogłam!

    Irvine już polowkowe? 😮 A pamiętam Twoje dwie kreski jakby to było wczoraj!
    Ja jeszcze nie polowkowe kochana, choć bardzo bym chciała oczywiście :D pierwszy trymestr :)

    Malinaa, a więc trzymam kciuki i za udaną wizytę (ale tego jestem pewna) i za brak opóźnień ;)

    Mama_Zuzia... no przecież wszyscy pamiętają <3

    01.2019 - poronienie zatrzymane (10tc) Aniołek

    age.png

    Antoś 25.12.2019 <3 3740 g, 56 cm

    age.png

    Alicja 07.04.2023 <3 3600 g, 57 cm
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello! Witam wszystkie piękne mamy, ich dwie kreski i dzidzie z usg ;)

    Ja ZDYCHAM! wczoraj bardzo bolał dol pleców, dziś czuję jakby trwał okres. Ale najgorsze są cycki. Zaczęło się od sutków, przedwczoraj doszedł ból jakby zakwasow od pach, teraz boli pod sutkami-jakby od dołu. Okres ma być w piątek. Nie wiem kiedy (i czy w ogóle) miałam owulację. Od tego bolu piersi zrobiłam wczoraj test - był negatywny. Wkurzające jest to, że w absolutnie każdym cyklu pojawia mi się coś dziwnego. Takiego bolu piersi nie pamietam. Jestem zdecydowana już - w czerwcu przerwa, bo owu będzie na wyjeździe i nie będzie warunków do prokreacji. W lipcu monitoring i umówienie się na hsg.

    Magduullina lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aeiouy z tego co kiedyś dziewczyny pisały 3x1 to jeszcze nic strasznego a z tytułu plamien przyda się podkręcić proga. Szkoda że wyniki tak późno ale jak Malgonia pisała- zdrowej ciąży i bomba nie ruszy ❤
    Czekam na Twoje wyniki jak na swoje 🤗

    Malinaa >> 📸📷 you know😉 będzie dobrze!

    Irvine już prenatalne... pędzi ten czas jak szalony! Przytulaski na uspokojenie❤

    Elfia, Malgonia dzięki za podpowiedź!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2019, 10:01

    Irvine90, Malinaa90, okularnica91 lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni, cudna dzidzia <3

    moni05 lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aeiouy jesli bedziesz sie czula bezpieczniej to tak rob. Ja poczatkowo bralam 3×50 luteony pod jezyk. Jakos tak czulam sie bezpieczniej. Jak juz przeszlam na te 100 to wtefy juz dwa razy na dzien. Ale mnie prawie nic nie bolalo. Od czadu testu to wrecz ustapily wszystkie nawet okresowe objawy.

    Irvine no ja tez bylam zdziwiona, ze w sumie to tak w 7 tygodniu dopiero sie zaczely mdlisci, ale ja wymiotuje sporadycznie. Nawet jak juz wyladuje w lazience to nie daje rady. I to juz jest najgorsze bo cala mnie rzuca i nic sie nie dzieje..
    I rak srednio mam 3 dni mdlisci i 2-3 dni calkowitej przerwy. Ale wtedy mam rozmowe wychowawcza z moim maluszkiem, ze sie martwie itd i zeby sie troche ogarnal i zazwyczaj pomaga ;)
    Moze nie chcialabym jak agge meczyc sie cala ciaze, ale do tego drugiego prenatalbego 19.06 moga mnie trzymac.

    Ochmanka, Irvine90, agge, Ania_85_ lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irvine90 wrote:
    Ja jeszcze nie polowkowe kochana, choć bardzo bym chciała oczywiście :D pierwszy trymestr :)


    Nie orientuje co pisze 😂😂😂 miało być prenatalne 😂😂😂 ach mój mózg ciążowy 🙈

    Irvine90, agge, MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7428

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni śliczne maleństwo!

    moni05 lubi tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • alis132 Autorytet
    Postów: 620 186

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Hello! Witam wszystkie piękne mamy, ich dwie kreski i dzidzie z usg ;)

    Ja ZDYCHAM! wczoraj bardzo bolał dol pleców, dziś czuję jakby trwał okres. Ale najgorsze są cycki. Zaczęło się od sutków, przedwczoraj doszedł ból jakby zakwasow od pach, teraz boli pod sutkami-jakby od dołu. Okres ma być w piątek. Nie wiem kiedy (i czy w ogóle) miałam owulację. Od tego bolu piersi zrobiłam wczoraj test - był negatywny. Wkurzające jest to, że w absolutnie każdym cyklu pojawia mi się coś dziwnego. Takiego bolu piersi nie pamietam. Jestem zdecydowana już - w czerwcu przerwa, bo owu będzie na wyjeździe i nie będzie warunków do prokreacji. W lipcu monitoring i umówienie się na hsg.


    Który dc i po owulacji?

    7a819b979390c103fc0c3a675af9e29c.png
  • Irvine90 Autorytet
    Postów: 555 1854

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    okularnica91 wrote:
    Nie orientuje co pisze 😂😂😂 miało być prenatalne 😂😂😂 ach mój mózg ciążowy 🙈
    Rozumiem doskonale, też się czuję często, jakby mi pół mózgu przestało działać teraz :D

    Malgonia, w sumie ja też nie codziennie wymiotuję, ale jak już zacznę to masakra. To już mi ciężko się podnieść znad sedesu. :P Choć i tak chyba wolę to, niż same mdłości... Jak już pójdzie, to przynajmniej mi się robi lepiej, a jak nie mogę i tylko mną właśnie rzuca, to się czuję okropnie cały dzień :/

    Malinaa90 lubi tę wiadomość

    01.2019 - poronienie zatrzymane (10tc) Aniołek

    age.png

    Antoś 25.12.2019 <3 3740 g, 56 cm

    age.png

    Alicja 07.04.2023 <3 3600 g, 57 cm
  • Miska _a Autorytet
    Postów: 343 341

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Hello! Witam wszystkie piękne mamy, ich dwie kreski i dzidzie z usg ;)

    Ja ZDYCHAM! wczoraj bardzo bolał dol pleców, dziś czuję jakby trwał okres. Ale najgorsze są cycki. Zaczęło się od sutków, przedwczoraj doszedł ból jakby zakwasow od pach, teraz boli pod sutkami-jakby od dołu. Okres ma być w piątek. Nie wiem kiedy (i czy w ogóle) miałam owulację. Od tego bolu piersi zrobiłam wczoraj test - był negatywny. Wkurzające jest to, że w absolutnie każdym cyklu pojawia mi się coś dziwnego. Takiego bolu piersi nie pamietam. Jestem zdecydowana już - w czerwcu przerwa, bo owu będzie na wyjeździe i nie będzie warunków do prokreacji. W lipcu monitoring i umówienie się na hsg.
    U mnie okres w sobotę.. A cycki nic.... Zeroo

    Wrzesień 2018-ciąża biochemiczna,
    niedoczynność tarczycy-Letrox50
    hiperprolaktynemia(dostinex) wyrownana-tsh-1,2,prolaktyna-11,
    -badanie nasienia uległo poprawie(profertil)
    -Hyfosy - 27grudnia 2019 drozne!
    -Ureaplasma... - pokonana!!!!! :)
    15.01.20-betahcg 247,56 🐻progesteron 39,70
    17.01.20-beta 626,7
    29.01.20-❣️😘

    Walczę o cud:)
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wraca córka marnotrawna, dopiero teraz powoli wracam do życia i do siebie. Przyznaje, muszę nadrobić cały wątek od początku :(

    Tamten tydzień cały praktycznie na nauce, w weekend miałam uwaga uwaga !!! 9 zaliczeń na uczelni, w tym dodatkowo projekty na większość przedmiotów. Myślałam ze fizycznie nie wydole, wychodziliśmy z jednego zaliczenia i kolokwium i siadaliśmy do następnego. Od 8-19 na uczelni i w sobotę i w niedziele.. nie wiem jak mogli nam tak dowalić :( W tym wszystkim z soboty na niedziele spałam 3h bo raz ze nauka na niedziele a dwa, ze mój emek tak mi stanął zgrabnie na gołej nodze swoją, ze na 95% złamał mi palca u nogi. W niedziele po zajęciach pojechałam na sor no ale rtg nie zrobią, bo ciąża no i w zasadzie to oni nic mi nie pomogą. Na domiar wszystkiego facet z jednego przedmiotu na zajęciach włączył taka klime ze teraz mecze się z bólem gardła. Czekają mnie jeszcze egzaminy i poprawka z jednego kolokwium, ale na szczęście wyglada na to ze większość zaliczyłam i z tym mam chociaż spokój. Mała aktywna, kopie i daje o sobie znać. Zaraz obiecuje zacznę Was nadrabiać, wybaczcie mi ta nieobecność, ale jak sobie wyobraziłam poprawki we wrześniu z dzieckiem na rękach to starałam się max uwagi na naukę poświęcać. Teraz będę odsypiała to pare ładnych dni. Tyle dobrze ze się udało z najgorszym facetem z ekonomii menadżerskiej i mam zdane, bo dużo osób uwalił i zostawił im ostatni trzeci termin a jak nie to warunek.. a jak warunek, to w przyszłym roku nie będą mogli się bronić w terminie :/ a materiał tak zdrowo pogrzany ze ciężko się tego nauczyć w ogole.

    Aaa! Zanim pójdę do nadrabiania to witam się w kolejnym, 28 rozpoczętym tygodniu, jednocześnie rozpoczęłam 7 miesiąc ciąży i 3 trymestr 🤧🤧🤧
    Wiruski ciążowe zostawiam i idę nadrabiać €&@[]{}#%^*+=_\|<>$£¥!

    Ochmanka, okularnica91, Nuch, Magduullina, Pati96, Iseko, moni05, Malgonia, agge, Kittinka83, Arashe lubią tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alis132 wrote:
    Który dc i po owulacji?

    Nie wiem czy i kiedy była owu - wg flo jestem 10 dpo, a dziś jest 24 dc

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.s bardzo za Wami tęskniłam!

    Nuch, Miska _a, Magduullina, Irvine90, szona, Pati96, Iseko, moni05, Ochmanka, Malgonia, Izape_91, agge, MonikA_89!, Angelika1313, Kittinka83, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:37

    Irvine90 lubi tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aeiouy - nie wiem co powiedziec! Tak sie ciesze! :D Tym razem musi sie udac i maluch wgryzie sie juz na zawsze! Tak to wlasnie jest... w cyklu, w ktorym mialo nie byc szans zdarzaja sie cuda :) :* Ach!!!!

    Na dodatek dalas mi nadzieje, ze moze i u mnie uda sie w pierwszym cyklu po hsg :)

    Monika - kciuki za Twojego kropeczka ❤️

    okularnica91, Ochmanka, MonikA_89!, Kittinka83 lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ