X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Początek lata na początek ciąży :):) Czerwcowe testowanie 2019
Odpowiedz

Początek lata na początek ciąży :):) Czerwcowe testowanie 2019

Oceń ten wątek:
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusia dziękuję :) ale ja mam parkę, więc po równo ;)

    Malgonia u mnie teraz wizyty co miesiąc. Ale po ostatniej jestem już spokojniejsza, zamówiłam sobie detektor i mam nadzieję, że jakoś dam radę.

    Ochmanka to żeś wykrakała z tą @ przed wizytą. W tym cyklu krakaj tak z ciążą :D

    Ochmanka, Szczesliwa_mamusia, Malgonia, Sasanka55, Malinaa90 lubią tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko wrote:
    Dzień dobry :)

    Malgonia moja siostra jest Alicja i bardzo lubi swoje imię :)

    Szona jak tam, testujesz ze mną w piątek?

    Ehh. Śluz kawa z mlekiem. Piersi dalej bolą. Wczoraj tak mnie zdolowala sytuacja mojej siostry, że chyba zwinę żagle i poukładam sobie w głowie to całe macierzyństwo. Czuje się wciąż jak we mgle. Co tylko zatli się iskra nadziei, to zaraz pojawia się myśl „ej, nie każdy musi zajść w ciąże”. Zbadam te kariotypy w pon. Czerwiec to będzie miesiąc luzu. Ale takiego zupełnego, choćby nawet i bez seksu. W lipcu ruszam do USK w Bia. Monitoring, wzmocnienie owu, hsg, histeroskopia. Rok pewnie zamknę z depresją.

    Ale plus dzisiejszego dnia: jadąc do Pisza minęłam ogrom bocianich gniazd - z każdego wystawały małe bocianiatka ❤️

    Dobrego dnia! Przepraszam za mój nastrój. Dopóki nie wroci mi moc, postaram się Wam nie smęcić.

    Aha! Tez bardzo lubię sukienki ;)

    Magduullina, alis132 lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4854 7417

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch ja mam AMH ponad 6 i lekarz mi powiedział że jest ok mimo tego że mówiłam że jest to powyżej normy. Lekarz zgasiła mnie tym że nie bierze się tylko 1 badania pod uwagę..

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki kochane ;* pewnie ze trzeba wytrzymac ale mysle ze jak juz wyjechal to niech na razie jezdzi ja sobie narzucilam teraz wieksze tempo w pracy + jeszcze wlosy dom wiec dzien za dniem tak leci ze szok dla chlopcow oczywiscie jest to tez tesknota za tata ale najbardziej jak np go zobacza lub uslysza .. Na mesendrzerze.
    Sa za i przeciw temu wyjazdowi , ja juz sobie tlumacze ze przeciez to nie na wiecznosc poczatek byl bardzo trudny ale z kazdym kolejnym dniem jest lepiej ... Koniec koncow tutaj w pl tez calymi dniami pracowal ,przyjezdzal tylko w sumie zjesc i spac i tak wkolo to ze byl fakt na miejscu no ..
    Starania poszly sie pasc i niewiem ale jak jakims cudem sie uda do konca roku to bedzie ok ale jak nie to bedzie trzeba dac temu spokoj. ... Ja teraz musze wziasc sie za ogarniecie domu bo mam sterte prania do ukladania heh a pralka dzien w dzien idzie i kopa sie zbiera ,
    Trzymam kciuki mocno za wszystkie testujace, wizytujace , betujace, za wgryzajace kropcie !!!
    Ja uciekam zagladne nadrobic wieczorem :*
    Pozdrawiam kochane w kolejny upalny dzien :*

  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4854 7417

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj od rana przeżywam kryzys :/ 7 lat pracowałam w jednej firmie i teraz jak chodzę po rozmowach kwalifikacyjnych to ręce mi opadają..albo mają wymagania z kosmosu oczywiście za najniższą krajową albo nawet raz mi powiedzieli że najniższa krajowa a reszta pod stołem a niby porządna firma :/ o bankach już nawet nie wspomnę bo wczoraj tak mi na rozmowie głowę zryli że dzisiaj jak idę na rozmowę do kolejnego banku aż iść mi się w ogóle nie chce...wkurza mnie to że większość normalnych prac załatwiana jest po znajomości :/ wybaczcie ale chyba musiałam się wygadać :/

    Magduullina lubi tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2020, 14:30

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis haha dobre by to było 😎

    Szona, kobieto, rok to zamkniesz z brzuchem a nie depresją!✊ wiem to!

    Magduullina, szona lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis- a widzisz. To mi sie z Magdauullina pomieszalas. W takim razie,najważniejsze, ze bedzie zdrowe :-)

    Malgonia- to poukladaj sobie wizyty,zebys miala dobrze. Do 20 tyg szybko zleci. Zobacz,juz zaczelas 12 tydz. Od wizyty,do wizyty i nawet sie nie obejrszysz,jak bedziesz szla na polowkowe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2019, 10:42

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa wrote:
    Nuch ja mam AMH ponad 6 i lekarz mi powiedział że jest ok mimo tego że mówiłam że jest to powyżej normy. Lekarz zgasiła mnie tym że nie bierze się tylko 1 badania pod uwagę..

    W sensie, że jeszcze to AMH trzeba czymś uzupełnić, czy chodziło o to, że powinno się je kilka razy zrobić?

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kochane 😘

    Niby czytam was na bieżąco ale nic nie pamiętam mam normalnie zaniki pamięci .

    Ja sobie dzisiaj uświadomiłam że od piątku zostanie mi 8-10 tygodni do porodu 😨nawet nie wiem kiedy to zleciało .

    Już mam myśli co będzie jak zacznie się wcześniej a ja będę sama w domu z dzieckiem 😱no i czy faktycznie zrobią mi ta cesarkę . Im bliżej tym głupie myśli dostaje . Dobra kończę nie będę was zanudzać .Miłego dnia kochane

    Magduullina, MonikA_89!, Ochmanka, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit to nie jest tak, zd odstawisz luteine i 3 minuty pozniej przyjdzie @ FL powinna trwac 14 dni, jesli zaczelas brac dwa dnk po owu to kobczysz w 12, robisz test i jesli die nie udalo odstawiasz i w ciagu kilku dni dostajesz @

    Mama Stasia bedzir dobrze. Daleko masz fo szpitsla?

    Nowa generalnie do AMH powinno sid brac pod uwage tez FSH i obraz jajnikow w pierwszych dniach cyklu. I dopiero po tym powinno sie diagnozowac. My np namy to amh obnizone, ale nie wplywa to na owulacje wiec teoretycznie nie mowi sie o obnizonej rezerwie.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Ehh. Śluz kawa z mlekiem. Piersi dalej bolą. Wczoraj tak mnie zdolowala sytuacja mojej siostry, że chyba zwinę żagle i poukładam sobie w głowie to całe macierzyństwo. Czuje się wciąż jak we mgle. Co tylko zatli się iskra nadziei, to zaraz pojawia się myśl „ej, nie każdy musi zajść w ciąże”. Zbadam te kariotypy w pon. Czerwiec to będzie miesiąc luzu. Ale takiego zupełnego, choćby nawet i bez seksu. W lipcu ruszam do USK w Bia. Monitoring, wzmocnienie owu, hsg, histeroskopia. Rok pewnie zamknę z depresją.

    Ale plus dzisiejszego dnia: jadąc do Pisza minęłam ogrom bocianich gniazd - z każdego wystawały małe bocianiatka ❤️

    Dobrego dnia! Przepraszam za mój nastrój. Dopóki nie wroci mi moc, postaram się Wam nie smęcić.

    Aha! Tez bardzo lubię sukienki ;)
    Szona żadnej depresji! Spokojnie, odpocznij sobie faktycznie chociaż miesiąc, a jak wrócisz z nową siła do starań do do końca roku będziesz nam się brzuszkiem chwalić, a nie w depresję wpadać :* pewnie, że nie każdy musi zajść w ciążę, ale jak się bardzo chce to wszystko można :) trzeba tylko dać sobie czas :)
    I nie przepraszaj, każda z nas ma czasem taki nastrój. Ja teraz tak pisze, a za tydzień pewnie będę też tu swoje żale wylewac ;)

    szona, Ochmanka lubią tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Judit to nie jest tak, zd odstawisz luteine i 3 minuty pozniej przyjdzie @ FL powinna trwac 14 dni, jesli zaczelas brac dwa dnk po owu to kobczysz w 12, robisz test i jesli die nie udalo odstawiasz i w ciagu kilku dni dostajesz @

    Mama Stasia bedzir dobrze. Daleko masz fo szpitsla?

    Nowa generalnie do AMH powinno sid brac pod uwage tez FSH i obraz jajnikow w pierwszych dniach cyklu. I dopiero po tym powinno sie diagnozowac. My np namy to amh obnizone, ale nie wplywa to na owulacje wiec teoretycznie nie mowi sie o obnizonej rezerwie.
    Do szpitala mam jakieś 11 km . Przy pierwszym zdarzylam dojechać do szpitala ( i tak bym pewnie nie urodziła w domu czy w samochodzie bo nie byłam wstanie urodzić tak dużego dziecka i skończyło się CC )

    Magduullina lubi tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Judit to nie jest tak, zd odstawisz luteine i 3 minuty pozniej przyjdzie @ FL powinna trwac 14 dni, jesli zaczelas brac dwa dnk po owu to kobczysz w 12, robisz test i jesli die nie udalo odstawiasz i w ciagu kilku dni dostajesz @

    Mama Stasia bedzir dobrze. Daleko masz fo szpitsla?

    Nowa generalnie do AMH powinno sid brac pod uwage tez FSH i obraz jajnikow w pierwszych dniach cyklu. I dopiero po tym powinno sie diagnozowac. My np namy to amh obnizone, ale nie wplywa to na owulacje wiec teoretycznie nie mowi sie o obnizonej rezerwie.

    Tak tak, wiem właśnie, ale myślałam, że może też mówiła, że AMH robi się kilka razy, co by było dziwne, ale po tych naszych zmieniających się wynikach nie takie całkiem nieuzasadnione :). Fakt, że u mnie też poza AMH obraz jajników prawidłowy, FSH też, więc też to traktuje bardziej na zasadzie skróconego czasu na ciążę, ale wygląda na to, że wszystko działa jak trzeba póki co.

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagmarka, coś tam widać :)

    Dag_Mara lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaStasia po ostatnim porodzie też tego się boję. Że nie zdążę. Miałam zaplanowaną cesarkę na wtorek, a w sobotę dostałam skurczy. Nie wiedziałam, czy to to, bo w pierwszej ciąży miałam cc na zimno. No i tak chciałam to przeczekać, ale uznałam, że chyba jednak za bardzo boli. Dojechałam do szpitala o 14:00, o 14:09 podłączyli mnie pod KTG, skurcze co 1,5 minuty. Wody odeszły, szybko na stół operacyjny. Ale zaraz przed znieczuleniem poczułam, że prę i tak im urodziłam naturalnie na stole do cc, o 14:28 - czyli 30 minut po przyjeździe do szpitala 😂

    agge, ElfiaKsiężniczka, syllwia91, Malinaa90, Magduullina, MonikA_89!, Kittinka83, Ochmanka, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis, ale w sumie to chyba kazda marzy o takim porodzie :)
    Pod tym wzgledem ciesze sie, ze mieszkam w miescie to zawsze jakos dojade. Pamirtam jak Frez jrchala chyba 80 km, bo chciala rodzic w konkretnym szpitalu. Serio sie stresowalam, czy jej maz nie bedzie porodu odbieral ;)
    Ja to sie boje bolu. Mialam taki przedsmak przy poronieniu, ze serio licze na zbawcza moc hormonow.

    Magduullina lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szoneczko, jaka depresja?! Nie ma mowy! Miesiac totalnego luzu moze byc poczatkiem cudnej ciazy :*
    Tez nachodza mnie mysli, ze przeciez istnieje ryzyko, ze nigdy nie bede mama, ale jednoczesnie tlumacze sobie, ze lekarze i leki potrafia zdzialac cuda! Obiecywalam Wam przeciez kiedys, ze kazda z nas doczeka sie Dzidzi!

    Przesylam Wam mnostwo buziakow i az mi przykro, ze tak rzadko tu teraz zagladam

    Malgonia, Iseko, szona, Malinaa90, Magduullina, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia no nie ma się co oszukiwać, skurcze bolą. Chociaż parte już nnie w ogóle nie bolały. Chyba. Serio, zapomina się o tym ;) gdyby nie to, że musiałam być nacięta, bo Lena za szybko chciała wyłazić a ja nie byłam gotowa, to byłby luz blues.
    Poronienie mnie nie bolało. Tylko już od podania cytotecu jechałam na p/bólowych, żeby do tego bólu nawet nie dopuścić.
    A jakbym miała jechać 80km do szpitala to na bank bym urodziła w aucie 😂

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • Luna1805 Nowa
    Postów: 2 6

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem tu nowa ;)
    Staram się już od 4 miesięcy o dzidziusia . Okres miałam 6.05 a owulację 21.05. dziś jest 31 dzień cyklu gdzie zwykle trwa 32-34 dni.w poniedziałek 03.06 kręciło mi się w głowie i pobolewaly mnie piersi tłumaczyłem sobie że to z gorącą i okres się zbliża ,wczoraj rano robiłam test i wyszła kreska ( fakt nie czekałam 5 min jak pisze na ulotce tylko koło 2 min ) później wyrzucałam śmieci i zobaczyłam 2 kreseczki z czego ta druga ledwo widoczna .ale to po 4 h więc wynik nie ważny . Dziś rano robiłam test czekałam równo 5 min tak jak na ulotce i sama nie wiem czy są dwie kreski czy nie ( człowiek różne zeczy wmawia sobie w ciąży ) jestem taka roztargniona i dalej pobolewaja piersi. Wklejam link że zdjęciem i proszę o pomoc w ocenie testu .dziękuję i pozdrawiam wszystkich

    https://zapodaj.net/124c60cca31b4.jpg.html

    okularnica91, Magduullina, Ania_85_ lubią tę wiadomość

‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ