X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Prezent świąteczny, dwie kreski!!! Grudzień należy do nas
Odpowiedz

Prezent świąteczny, dwie kreski!!! Grudzień należy do nas

Oceń ten wątek:
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tez zrobie! Dziekuje Ci Patrysiu, czuje sie lepiej i wiem, ze niedlugo musi sie udac! :)

  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze Kochana!!! Głowa do góry !!! Ją to mój ginekolog mówi mnie głową więcej tylkiem :)

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha dobre! ale to jest fakt, trzeba wrzucic na luz i mniej myslec a dzidzia PRAWIE sama przyjdzie :)

  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie ją pół lampki wina i film z mężem ;) trzymaj się kochana, do jutra :)

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do jutra :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mi mój gin na ostatniej wizycie przykazał do owulacji co wieczór lampka czerwonego wina i codziennie garść migdałów ;) więc się stosuję ;) i męża też tym "męczę", chociaż on nie narzeka :D

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo winko lubie! chyba skorzystam w tym cyklu :)) ao migdalach nie slyszalam :D

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My oglądaliśmy film ale był tak nudny że wyłączyliśmy także mogę posiedzieć tu z wami.

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogladam jednym okiem Mam Talent ;) powiedzcie mi, luteiny nie da sie kupic bez recepty? tylko pewnie jakis suplement diety ze sladowa iloscia luteiny

    kama005 lubi tę wiadomość

  • karola33 Koleżanka
    Postów: 56 9

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane. Wszystkie z nas w koncu doczekaja sie upragnionej fasoleczki. Musimy w to gleboko wierzyc. U mnie dzis 29dc. W poniedzialek ma pojawic sie @. Juz pojawily sie bole piersi,pobolewanie brzucha I klucie jajnikow. A wiec czuje ze ten miesiac spisuje na straty. Moze w nowym roku sie uda ;) nam wszystkim :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to zależy od apteki - ja mam swoja aptekę, jedyną do której chodzę od wielu lat, babki mnie tam znają i nie jeden raz się zdarzyło że sprzedały mi coś na receptę bez recepty ;) idź zapytać, może akurat się uda kupić ;)

    kama005 lubi tę wiadomość

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie skreslaj tego cyklu :) w ciazy bardzo podobne sa objawy w okolicy spodziewanej @ a czasem jednak nie przychodzi :)

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapytaj w aptece o preparat z dużą zawartością luteiny i bez recepty. Jeśli panie są tam w miarę ogarnięte to powinny Ci coś sensownego zaproponować :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o dzieki za podpowiedz, chyba kupie zanim dostane sie do gina :) widzialam w aptece bez recepty cos co sie nazywalo wlasnie LUTEINA i zdazylam tylko wyczytac na opakowaniu pod nazwa ze to na wzrok :D

  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ją oglądam Gwiazd naszych wina ...

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja - przygotuj paczkę chusteczek ;) ja się na tym poryczałam i zasmarkałam okrutnie... ale film piękny i wart polecenia :)

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas leca "walentynki" , tez sobie termin wybral tvn na taki film :P

    Blondik lubi tę wiadomość

  • karola33 Koleżanka
    Postów: 56 9

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Tu dzisiaj cisza. Wszystkie spedzaja niedziele ze swoimi polowkami? Mnie coraz bardziej brzuch pobolewa. Piersi Jakby ucichly. Mniej Juz bola. Jutro albo we wtorek nadejdzie @. A Co u was? Jakies nowe wiesci?

  • Kucykowa Autorytet
    Postów: 477 501

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Karola33, chyba wszystkie odpoczywają widzisz...:)
    Mnie pobolewa prawy jajnik od kilku dni, śluz lepko-kremowy i upierdliwy ból pleców. Poza tym piersi ciężkie. Testuję 13, choć nie wiem ile z objawów sobie wkręcam a na ile występują one faktycznie :)


    15c3872966d5de939334a18efb84255c.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2014, 15:57

    relgh371dtao2ef4.png

    Córcia <3
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) u mnie kreska dzis zniknela, znaczy jest ale cien cienia... nic dobrego to nie wrozy...

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ