X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Prezent świąteczny, dwie kreski!!! Grudzień należy do nas
Odpowiedz

Prezent świąteczny, dwie kreski!!! Grudzień należy do nas

Oceń ten wątek:
  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gąska tak miało być następna kreska nie zniknie :)

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gąska ale jest :) Nawet jeśli to jest cień cienia :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale powinna byc mocniejsza niz wczoraj a jest slabsza:(((

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wydaje że jak zrobisz betę i skonsultujesz się z gin to wszystko będzie już w 100% jasne :) Trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, trzymam za Was mocno kciuki, dla mnie to raczej cykl stracony. Byłam wczoraj na monitoringu (12dc) i niestety nie było pęcherzyka dominującego. Wczoraj i dziś test owu pozytywny (dziś kreska kontrolna mocniejsza od testowej) także testy robią mnie w bambuko pewnie co cykl...do dupy to wszystko...Zastanawia mnie tylko, że w zatoce douglasa gin wpisał obecność płynu szerokość 4 mm, ale raczej nie możliwe, żeby było po owu a testy po owu wychodziły pozytywne...nie wiem co o tym wszystkim myśleć...oczywiście skoro dziś testy pozytywne to nie odpuszczamy starać a nuż stanie się cud wigilijny;)

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra trzymam kciuki mocno :*

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrezesGąska ja za Ciebie też cały czas, aby Twoja sytuacje wyjaśniła sie jak najszybciej albo w tą albo w tą stronę, najgorsze jest te oczekiwanie.

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie najgorsza niewiedza, juz na prawde 1000razy bardziej wolalabyym wiedziec ze sie po prostu nie udalo, niz takie niewyjasnione sprawy :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja sobie dzisiaj do mamy na obiad i gofry pojechałam :) odpoczęłam sobie, synuś pomęczył dziadków :) za godzinę pójdzie spać, mąż już w pracy na noc, więc jeszcze chwila i będę cieszyć uszy błogą ciszą :D

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo Skabarka zazdroszcze! :D uwielbiam byc sama w domu, powylaczac wszystko, i sobie odpoczywac:D

  • karola33 Koleżanka
    Postów: 56 9

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaska. Najwazniejsze to ze ta kreska w ogole tam jest. No bo Na czysta logike biorac to brak kreski oznacza brak ciazy. Ja walcze z plecami. Do tego duzo sluzu. Ale nie kremowego czy lepkiego. Jest raczej bezbarwny. Zreszta ja Juz przestalam sie w tym cyklu nakrecac.

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak ale jakby hcg roslo prawidlowo to powinna byc mocniejsza albo taka sama te kreska a nie bledsza :( jutro sie okaze, i tez juz nie bede sie nakrecac kompletnie teraz, jak po tym cyklu nie dostane @ to dopiero na bete pojde, nie robie zadnych testow

  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi moja dwulatka dała w kość problem jest z chodzeniem spać kombinuje w tym łóżku, ale po godzinie odkładania na miejsce w końcu zasypia :) Ale po takim wysiłku to my z mężem też już ziewamy ;)

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • ParasOlka:) Przyjaciółka
    Postów: 95 63

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 12 dpo i test negatywny , hmmm łzy sam napłyneły :( Dziś wizyty u chrześniaków z okazji mikołaje iiiiii pytania : " kiedy wy " " Nie zwlekajcie itp " hmmm i co tu powiedzieć :(

    klz9mg7yyqfm3j2g.png
    010i9jcgg7le90fm.png

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ParasOlka:) wrote:
    U mnie dziś 12 dpo i test negatywny , hmmm łzy sam napłyneły :( Dziś wizyty u chrześniaków z okazji mikołaje iiiiii pytania : " kiedy wy " " Nie zwlekajcie itp " hmmm i co tu powiedzieć :(

    Poczekaj jeszcze do dnia @. Spokojnie może po prostu Ci jeszcze nie wykrywać :)
    Najlepiej robić testy podobno po dniu oczekiwanej @ :) Sobie tez tłumaczę ale jestem straaaaasznie niecierpliwa :D

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech zazdroszcze Wam, ze jeszcze jestescie przed @ i macie nadzieje! :) trzymam za Was kciuki

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gąska jutro sie już coś wyjaśni :) Poza tym może to zabrzmi banalnie ale jest kolejny cykl i kolejna szansa oraz nadzieja :) Pryznajmniej ja tak na to patrzę :D

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gąska - pociesz się, że ja też po @ jestem :) miałam wszystkie objawy ciążowe i pięknie tempka mi się utrzymywała na poziomie 37,5-37,2, przez 10 dni taka piękna była... i jednego dnia objawy zniknęły, tempka spadła i @ przyszła...
    o, i tym sposobem kolejny miesiąc starań przede mną :)

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    echh, takie bywa zycie... no coz trzymam kciuki za nas w obecnym cyklu :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok pytanie z serii tendencyjnych: kiedy Ovu powinno mi zaznaczyć owulację?!

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ