X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Prezent świąteczny, dwie kreski!!! Grudzień należy do nas
Odpowiedz

Prezent świąteczny, dwie kreski!!! Grudzień należy do nas

Oceń ten wątek:
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 01:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba na podstawie temperatur na biezaco Ci zaznaczy, ale to chyba po fakcie juz tak mi sie wydaje?

    skabarka lubi tę wiadomość

  • karola33 Koleżanka
    Postów: 56 9

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Dziewczynki kochane. Wiem jak to jest. Co miesiac oczekiwanie. Na @, Na owulacje, Na skok temperatury, Na objawy ciazy, Na upragniona fasolke. Kazdy dzien wydaje sie byc wiecznoscia. Cztery lata temu przeszlam przez to samo. Staralismy sie o dziecko siedem miesiecy. Kazdego miesiaca mialam objawy ciazy. Tak bardzo je sobie wmawialam ze nawet wymioty sie pojawily. Nasz umysl moze wiele zdzialac. Przyszlo lato. Wyjechalam do rodzicow odpoczac of wszystkiego. Po powrocie poszlismy do lozka nie liczac,nie mierzac. Po prostu z czystej przyjemnosci. No I udalo sie :) dlatego I tym razem chce wrzucic Na luz. Dzisiaj moj 31dc. 14 dni podwyzszonej temperatury 37.1. Boli mnie brzuch jak Na @, wiec jutro powinna sie Juz pojawic. A jak u was?

  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ją dZisiaj mała biegunka , dziś 17 dc, sporo czekania przede mną ' bo @ mam około 28 dc

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • Asiulka-nerwulka Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja czekam. Zrobiłam dzisiaj 3 testy ciążowe. I klops. Jeden ładny dwie kreski , jeden ujemny , jeden cień drugiej kreski.
    Nie wiem co teraz mam robić? Iść jutro do przychodni na próbę z krwi?

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idź na betę :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Asiulka-nerwulka Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem dzisiaj zapisana na wizytę do rodzinnego. On możne dać mi skierowanie do laboratorium? Czy muszę mieć od ginekologa?

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulka-nerwulka wrote:
    Jestem dzisiaj zapisana na wizytę do rodzinnego. On możne dać mi skierowanie do laboratorium? Czy muszę mieć od ginekologa?
    Betę robi się bez skierowania, idziesz do laboratorium i robisz betę:) Powodzenia, trzymam kciuki, skoro 2 testy wyszły pozytywne to coś jest na rzeczy:)

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Asiulka-nerwulka Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trochę się denerwuje i co chwila patrze na zdjęcia testów czy aby na pewno czegoś sobie nie wymyśliłam.
    Dam wam znać jak poszło :)):):):):)

  • karola33 Koleżanka
    Postów: 56 9

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokladnie. dwa testy pozytywne z trz to niezly wynik. mi tez sie wydaje ze jest cos na rzeczy. zrob bete i wzystko bedzie jasne. trzymam kciuki

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulka trzymam kciuki! ja wyniki bety bede miec o 15:00 :)

  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez sie dopisuje na grudzien zaczynam nowy cykl i mam nadzieje ze grudzien bedzie tym szczesliwym i bede mogla mezowi dac test ciazowy pozytywny pod choinke:-) biore tabletki na obnizenie tarczycy euthyrox i na prolaktyne bromergon.

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • karola33 Koleżanka
    Postów: 56 9

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaska trzymam kciuki

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Was wszystkie kciuki ! :-) A ja pierwsze testowanie robie w czwartek :-) Temperatura pięknie rośnie (nadal rośnie, a to już mój 27dc) Oby to było to ! :-)

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • karola33 Koleżanka
    Postów: 56 9

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dlugo trwa wlasciwie faza lutealna? Ile dni trzeba miec podwyzszona temperature by podejrzewacciaze?

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola33 wrote:
    Jak dlugo trwa wlasciwie faza lutealna? Ile dni trzeba miec podwyzszona temperature by podejrzewacciaze?
    Prawidłowa długość fazy lutealnej waha się od 10 do 16 dni, przeciętnie jest to 14 dni. Jeśli okres się nie pojawił w terminie (o ile jest regularny) zrób test. Bo każdy ma inaczej nie ma reguły co do temperatury, może być wysoka po terminie miesiączki a spaść w momencie kiedy ona sie pojawi.A moze tez zaczac spadac przed terminem miesiączki. Więc różnie to bywa :-)

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • karola33 Koleżanka
    Postów: 56 9

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje poziomka :) u mnie zazwyczaj temperatura spadala na dzien przed @. Ale nie pamietam juz ile dni ta faza wyzszych temperatur mi sie utrzymywala.

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gąska i jak tam?

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro bete robie i sie boje kolejnego rozczarowania :/

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to pozostaje Ci, obserwacja temperatury przed terminem miesiączki :-) i jeśli się nie pojawi :-) Trzymam kciuki :-)

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie dzisiaj miałam dziwny skok tempki a powinna zacząć już pomału spadać. No ale @ powinnam mieć dzisiaj lib w ciągu dwóch dni.

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ