X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Prezent świąteczny, dwie kreski!!! Grudzień należy do nas
Odpowiedz

Prezent świąteczny, dwie kreski!!! Grudzień należy do nas

Oceń ten wątek:
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie no...z mezem doszlismy do wniosku, ze jak cos bylo a sie nie udalo to widocznie natura wie co robi, widocznie maluszek byl za slaby :( i sadze, ze juz po wszystkim. a moze nic nie bylo, moze mam ten torbiel...zobaczymy jak jutro i pojde na ta betke, to moj 1 cykl staran, w nastepnym bede juz pod kontrola i wspomagaczami wiec ok.. :*

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze PrezesGaska to aż dziwne. Jeżeli @ się nie rozkręci to moze jeszcze. A nie masz mozliwości iść w poniedziałek na betę?

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze raz zrobilam zdjecie tego testu:

    http://images.tinypic.pl/i/00605/mme6s20nw4q4.png

    @ na szczescie jakby znika ! ledwo co idzie

    tak tak Kama ja ide w poniedzialek na bete na pewno :) tak sobie juz kilka dni temu powiedzialam, ze obojetnie czy dostane @, jaki bedzie test to i tak pojde bo rozne sa przypadki a wole miec pewnosc :)

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak @ się nie rozkręca to dobrze :) To jeszcze jest szansa!!!!!

    Daj znać jaki będzie wynik tej bety :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam dam, choc raczej nastawiam sie na negatyw ;)

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma co się nastawiać negatywnie :) Musi być dobrze!!

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe jak nie teraz to przed swietami bedziemy dzialac :) moze swiateczna atmosfera nam bedzie sprzyjac :) a Ty widzialam na innym watku jutro testujesz?

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zatestuje jutro ale wątpie by coś wyszło. @ powinnam mieć między 8 a 10 grudnia. Więc jeszcze bedę testy później robic a we wtorek mam gin bo i tak musze poprosić o jeden lek więc i poproszę o skierowanie na betę no chyba że @ przyjdzie to już nie bedę brać morfologii

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na bete nie trzeba miec skierowania :) chyba ze da sie ze skierowaniem na fundusz zrobic? :)

  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaska też tak miałam lekarz powiedział że nie widzi oznak ciazy w macicy, a dwa testmislam z lekką druga kreską. I mam o tej sprawie nie myśleć jak jest miesiaczka to nowy cykl i tylko mam myśleć pozytywnie.

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati a bylas na becie?

    Bo wiesz duzo jest historii kiedy testy negatywne, lekarz tez nic nie widzial a pozniej okazuje sie ze ciaza, mimo wszystko dobrze jest bete zrobic :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) dołączam do grudniowych staraczek :D
    Staramy się z mężem o rodzeństwo dla Synka w sumie od roku - w tym roku w lutym straciliśmy Fasolkę i jakoś od tamtej pory nie wychodzi nam to staranie się... były różne problemy po drodze, ale w ostatnim czasie wyszliśmy z moim zdrowiem na prostą, więc jestem dobrej myśli :)
    cykle mam 30 dniowe, więc na Święta będzie chyba za wcześnie na testowanie, ale przed Nowym Rokiem będę już wiedziała co i jak :D

    PrezesGąska lubi tę wiadomość

  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ją tak miałam ale w październiku, po tym incydencie zrobiłam badania i miałam za wysokie tsh i organizm nie przyjął płodu.

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robie w Damianie i zazwyczaj gin dawała mi skierowanie do laboratorium.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2014, 20:20

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja87 wrote:
    Ją tak miałam ale w październiku, po tym incydencie zrobiłam badania i miałam za wysokie tsh i organizm nie przyjął płodu.


    dlatego ja na rowni z beta w poniedzialek robie caly profil tarczycowy

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka wrote:
    Witam :) dołączam do grudniowych staraczek :D
    Staramy się z mężem o rodzeństwo dla Synka w sumie od roku - w tym roku w lutym straciliśmy Fasolkę i jakoś od tamtej pory nie wychodzi nam to staranie się... były różne problemy po drodze, ale w ostatnim czasie wyszliśmy z moim zdrowiem na prostą, więc jestem dobrej myśli :)
    cykle mam 30 dniowe, więc na Święta będzie chyba za wcześnie na testowanie, ale przed Nowym Rokiem będę już wiedziała co i jak :D

    życze by Nowy Rok przyniosl od razu na przywitanie piekna niespodzianke :)

    skabarka lubi tę wiadomość

  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdź wszystko mi wyszlo za wysokie tsh i prolaktyna . Jestem na eutyroxie i dostinexie i w końcu czuje owulacje. Oby się udało. A Ty Gaska pamiętaj będzie dobrze . Nowy Rok idzie i będzie fasolka silna i zdrowa i test bez cienia wątpliwości .jestem pewną , że Ciebie to czeka!!!

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja87 wrote:
    Sprawdź wszystko mi wyszlo za wysokie tsh i prolaktyna . Jestem na eutyroxie i dostinexie i w końcu czuje owulacje. Oby się udało. A Ty Gaska pamiętaj będzie dobrze . Nowy Rok idzie i będzie fasolka silna i zdrowa i test bez cienia wątpliwości .jestem pewną , że Ciebie to czeka!!!

    Dziekuje kochana! nawet nie wiesz ile takie slowa dodaja mi otuchy! tez podejrzewam, ze TSH mi skoczylo wiec wszystko sprawdze :)

  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zbadaj wszystko, dobrze dobrane leki działają po miesiącu,znam dużo osób którym się od razu udało. Mocno Ci kibicuje;)

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepiej szybko poznac przyczynę i się uda

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ